3 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
97'

95'

Koniec. Widzew zasłużenie przegrywa w Gliwicach 0:3. Ten wynik to najniższy wymiar kary dla zawodników z Łodzi.

91'

Povilas Leimonas za brzydki faul na Jurado

90'

5 minut jeszcze potrwa to spotkanie

89'

Dytko zmienia Podgóskiego

88'

Piast w doskonałych nastrojach przystąpi do poniedziałkowego spotkania z Lechem.

83'

W swojej pierwszej akcji Szeliga wywalczył...korner

83'

Wypożyczony z Nowego Sącza Bartosz Szeliga zmienia Izvolta

82'

Chwila przerwy w grze. Do zmiany gotowy młody Szeliga

80'

600 sekund pozostało do zakończenia regulaminowych 90 minut

78'

Ruben kręci dziś obroną Widzewa niemiłosiernie. Przed momentem wywalczył kolejny korner

78'

Pierwsza akcja Rabioli - wywalczył aut

75'

Rabiola zmienia bardzo dziś aktywnego Wilczka

75'

Rabiola przygotowany do zmiany

73'

Piast bawi się piłką na swojej połowie. Ten mecz dla jednych i drugich mógłby się już skończyć.

71'

Eduards Visniakovs strzela za lekko i Trela spokojnie łapie piłkę

69'

Wilczek wychodzi sam na sam z bramkarzem ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany

68'

Izvolt dośrodkował z prawej strony. W polu karnym był Ruben i Wilczek ale lepszy był Krakowiak

67'

Dziwna decyzja sędziego Rynkiewicza, który najpierw pokazał aut dla Widzewa by po chwili zmienić decyzję na rzut wolny

65'

Po 65 minutach z całą pewnością można powiedzieć, że Widzew to najsłabsza drużyna jaka gościła w tym sezonie w Gliwicach

62'

Mimo, że lato już za nami to kibice obu drużyn bez koszulek prowadzą jak do tej pory kapitalny doping.

60'

Piast dominuje. Goście schowani na swojej połowie czekają na kolejne ataki Piasta. Pół godziny do końca meczu

59'

58'

G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! !Csaba Horvath strzela kapitalnie głową do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!!!Piast - Widzew 3:0 !!

57'

Uderzenie Podgórskiego wychodzi na rzut rożny

55'

Batrović robi miejsce Krakowiakowi

54'

Maciej Mielcarz otrzymuje czerwoną kartkę za faul poza polem karnym na Wilczku.

53'

W dzisiejszym meczu trzeba pochwalić WRESZCIE dobrą grę kapitana gospodarzy. Tomasz Podgórski prezentuje się dziś doskonale

51'

Ruben Jurado nie doszedł do piłki zagranej przez Matrasa. Od autu Widzew.

50'

Polak wraca na środek obrony

48'

Zderzenie głowami na środku boiska. Jan Polak opuszcza boisko z obandażowaną głową. Czy wróci?

46'

Druga zmiana w zespole gości

46'

Druga połowa rozpoczęta!!

18:59

Widzew już na boisku. Czekamy na Piasta

18:51

45'

Arbiter zakończył pierwszą połowę meczu. Zapraszam po przerwie.

45'

Minutę dolicza sędzia

44'

Jan Polak ukarany kartką

43'

Piast kontroluje całkowicie wydarzenia na boisku. Natomiast kapitalnie prezentują się w Gliwicach kibice gości, którzy w całości wypełnili sektor i jak do tej pory sportowo dopingują Widzew.

41'

Korner dla gości jednak nie zakończony zagrożeniem bramki Treli.

39'

Faul w środku pola na Matrasie. Po rzucie wolnym szansę na bramkę miał Podgórski

37'

Znów koszmarnie pod bramką Treli zachowują się goście. Bartović po ograniu Polaka z 10 metrów przenosi piłkę nad poprzeczką

36'

Do końca pierwszej połowy pozostało 10 minut i gospodarze cały czas kontrolują to spotkanie

33'

Sektor gości wypełnił się w całości.

33'

Niedokładnie zagranie Bruno do Stępińskiego

29'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Kaczmarek zostaje zmieniony przez Alexa Bruno

28'

Bardzo nieudane zagranie z rzutu wolnego Bartovica

27'

Wynik 0:2 to najmniejsza kara jaka mogła spotkać gości po pierwszych 30 minutach meczu. Goście prezentują się bardzo słabo.

25'

G o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalne zagranie Wilczka do Jurado i w Gliwicach gospodarze prowadzą już 2:0 !!!

22'

Podgórski z 25. metrów z rzutu wolnego obok prawego słupka

20'

Szybka odpowiedź Widzewa i piłka ląduje w bramce Treli ale arbiter słusznie odgwizduje pozycję spaloną

18'

G o o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Wreszcie kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego Podgórskiego na bramkę zamienia Csaba Horvath!!!!

17'

Perez dostaje kartkę za brzydki faul na Rubenie

16'

Podgórski mając tylko bramkarza przed sobą...trafia wprost w golkipera!!!!

15'

15'

Po pierwszym kwadransie meczu widzimy zdecydowaną przewagę gospodarzy. Widzew miał zaledwie jedną sytuację na strzelenie gola,

14'

Chwilowy przestój na boisku przy Okrzei. Gra głównie w środku boiska

11'

Znów strzał głową zawodnika Piasta broni Mielcarz

10'

Znów Wilczek uderza na bramkę Widzewa i znów broni bramkarz gości

8'

Świetna odpowiedź Piasta - strzał Wilczka z 7 metrów kapitalnie broni Mielcarz

6'

Eduards Visnakovs w sytuacji sam na sam trafia w Trelę!!! Kapitalnie bramkarz Piasta

5'

Ładna akcja prawą stroną Izvolta. Dośrodkowanie jednak pada łupem bramkarza.

4'

Kolejny faul w środku pola i kolejny wolny dla gości

4'

Kolejna ładna piłka od Rubena - tym razem jednak Izvolt nie doszedł do piłki

3'

Ruben w dogodnej sytuacji zahaczył jednego z rywali i arbiter musiał użyć gwizdka

1'

Od początku meczu gospodarze w natarciu.

1'