Ruch ChorzówRuch Chorzów
0 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
93'

Koniec meczu. Zagłębie odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie. Udany powrót do Ekstraklasy i na Cicha zaliczył Arkadiusz Piech, który zdobył drugą bramkę dla Miedziowych!

91'

Kontra Zagłębia ale niecelny strzał Rymaniaka

90'

Aż trzy minuty doliczone.

91'

Kolejny rzut rożny dla Ruchu

89'

Po dośrodkowaniu Konczkowskiego Oleksy zagrał ręką przed polem karnym. Rzut wolny, wrzucił piłkę Starzyński, ale szybko została wybita.

88'

Ruch jeszcze próbuje, ale to już akty desperacji, Zagłębie mądrze broni wyniku.

87'

Coraz bliżej drugiej porażki Ruchu w tym sezonie

85'

Ruch ciągle bez pomysłu, a czasu coraz mniej. Po kolejnej wrzutce w pole karne łapie piłkę Gliwa.

84'

Zmiana. Za Woźniaka wchodzi Rymaniak. Trener Adam Buczek wykorzystał komplet zmian

81'

Malinowskiego zmienia Starzyński. Malinę żegnają brawa kibiców.

81'

Kolejne niecelne dośrodkowanie zawodnika Ruchu

80'

Szarżującego lewą stroną Oleksego powstrzymał teraz Mrowiec. Ale Ruch ciągle bezradny w ataku.

79'

Zanosi się na to, że Zagłębie w końcu odniesie w tym sezonie pierwsze zwycięstwo. Do tej pory strzelili tylko jedną bramkę, dzisiaj dodali już dwie kolejne.

78'

Strzał Kwieka po ziemi broni Kamiński

77'

Zółta kartka dla Malinowskiego

74'

Zmiana w zespole Ruchu. Smektała za Sultesa

74'

Ruch Chorzów - Zagłębie LubinRuch Chorzów - Zagłębie Lubin

73'

Od kilku chwil Ruch posiadał optyczną przewagę ale wystarczył jeden kontratak aby Zagłębie zdobyło drugiego gola

73'

Z lewej strony spod linii końcowej dośrodkował Cotra, na 5. metrze niekryty Piech nie miał problemu z pokonaniem Kamińskiego. Piłka odbiła się jeszcze od słupka.

73'

Goooool! Arkadiusz Piech!

70'

Kartka dla Janoszki.

68'

Próbował dorzucić piłkę przed pole karne Sultes, ale została wybita. Z lewej strony poprawił Janoszka, ale za mocno.

67'

Bilek skosił Konczkowskiego. Od razu żółta kartka dla zawodnika Zagłębia.

66'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Sultes, ale piłka minęła słupek.

65'

64'

Wrzutka Cotry, ale piłka znowu opuszcza pole karne. Z kontrą wychodził Sultes, ale ściął go jeden z zawodników Zagłębia. Żółta kartka dla Vidanowa!

63'

Wrzutka i... kolejny korner.

63'

Rzut rożny dla Zagłębia po dośrodkowaniu z lewej strony. Na piłkę czyhał już Piech.

61'

Pierwszy kontakt Piecha z piłką, wystawił ją wzdłuż bramki do Woźniaka, ale jego imiennik nie doszedł do futbolówki,

61'

W drużynie Ruchu Kuświk zmienił Dziwniela.

60'

Do wejścia gotowy już też Kuświk. A następuje pierwsza zmiana Piech w miejsce Papadopoulosa! Arka witają oklaski!

60'

Dobra wrzutka Sultesa w pole karne i Widanow pięknym szczupakiem o mało nie strzelił samobója. Rzut rożny dla Ruchu.

59'

Do wejścia gotowy Arkadiusz Piech!

58'

Nieudana wrzutka z rzutu rożnego, wybił piłkę Szyndrowski.

57'

Dośrodkowanie z prawej strony. Zamykał akcję Cotra, ale uprzedził go Konczkowki i wybił mocno na rzut rożny.

56'

Na trybunach 6800 widzów. Przy Cichej dzisiaj komplet.

55'

Piłka trafiła na prawą stronę do Konczkowskiego, który świetnie dorzucił w pole karne Zagłębia, ale dobrze głową wybił piłkę Bilek.

54'

Wrzucił piłkę Cotra, ale została wybita przed pole karne. Ponownie trafiła do Cotry, jednak jego kolejna wrzutka nieudana.

53'

Woźniak na prawej stronie rozegrał akcję z Bilkiem i wywalczyli rzut rożny.

51'

Włodyka dośrodkował z rzutu wolnego z 40 metrów, ale wyszedł mu strzał pod poprzeczkę. Był jednak słaby i pewnie złapał piłkę Gliwa.

50'

Widanow wycofał piłkę do Gliwy, a ten musiał ją wybijać. Znowu zrobił to jednak nie najlepiej i w efekcie Ruch wywalczył kolejny rzut wolny przed polem karnym gości.

49'

Rzut wolny dla Ruchu z boku boiska przed polem karnym. Włodyka dorzucił w pole karne, ale głową wybili na aut obrońcy. Po dorzucie z autu piłka w rękach Gliwy.

48'

W przerwie przybyło kibiców gości w ich sektorze. Widocznie część dojechała z opóźnieniem, teraz jest ich około 50.

47'

Ruch rozpoczął od ataku i wywalczył rzut rożny, Wrzucił piłkę Włodyka, ale za mocno i głową wybił Widanow. Piłka wróciła na prawą stronę do Włodyki, ale jego ponowna wrzutka w pole karne wybita. Po chwili faul gospodarzy przed polem karnym Zagłębia.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zmiana w Zagłębiu w przerwie: Bilek za Rakowskiego.

19:00

Jako pierwsi na murawę wybiegają piłkarze Zagłębia, za nimi Ruchu. Za moment druga połowa.

18:56

W przerwie mieliśmy występ cheerleaderek, teraz trwa konkurs rzutów karnych dla kibiców.

46'

Koniec pierwszej połowy! Zagłębie prowadzi do przerwy z Ruchem 1:0!

45'

Rzut rożny dla Ruchu, Gliwa minął się z piłką, ale żaden z Niebieskich tego nie wykorzystał!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Bardzo niecelne uderzenie Malinowskiego minęło wysoko bramkę.

43'

Ależ okazja Ruchu! Najpierw Jankowski trafił po uderzeniu głową w poprzeczkę, a dobitka Janoszki poleciała nad poprzeczką.

42'

Cotra przedarł się pod pole karne Ruchu, założył "siatkę" Konczkowskiemu i oddał strzał na bramkę, ale ponad poprzeczką.

42'

Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym, piłka wybita przed pole karne, gdzie mocno uderzył Szyndrowski, ale ponad poprzeczką.

41'

W końcu okazja dla Ruchu, ale w polu karnym uprzedzony Włodyka i tylko rzut rożny.

39'

Cały czas trwa kopanina, bo tak to trzeba nazwać, w środku pola. Od pola karnego do pola karnego, bez jakiejkolwiek namiastki strzału czy innej próby wykończenia akcji.

36'

Okres gry w środku pola. Na boisku niewiele się dzieje. Ci niecierpliwsi kibice Ruchu zaczynają się irytować na taki obrót spraw.

33'

Po zdobyciu bramki Zagłębie wyraźnie przejęło inicjatywę. Coraz śmielej poczyna sobie na połowie Ruchu. Niebiescy nie potrafią pozbierać się po stracie bramki i grają chaotycznie.

32'

Kamiński wybija piłke po zamieszaniu w polu karnym Ruchu

30'

Rzut rożny dla Zagłębia po próbie wrzutki Widanowa. W ataku Zagłębie.

28'

Ruch jest zaskoczony obrotem spraw. Czy wykorzysta to Zagłębie?

27'

Gol z niczego dla Zagłębia! Dorzucenie piłki w pole karne Kwieka, wyskoczył od niechcenia Papadopoulos i głową skierował piłkę w okienko!

26'

Papadopoulos wyszedł za obrońców i w dobrej sytuacji uderzył fatalnie, tak że piłka poszła wzdłuż bramki!

24'

Spotkanie na razie nie porywa. Okazji bramkowych jak na lekarstwo. Inicjatywę utrzymuje Ruch, ale też nie bardzo ma pomysł na stworzenie zagrożenia pod bramką Gliwy.

23'

Daleka piłka do przodu z pola karnego Zagłębia, ale na spalonym wracający Kwiek.

22'

Na trybunie najzagorzalszych sympatyków Ruchu zawisł transparent o treści: "Medialna nagonka jak za komuny, lecz prawda stoi po stronie tej trybuny".

20'

Ależ okazja Sultesa! Dostał piłkę na lewej stronie pola karnego, przyjął ją i miał mnóstwo czasu na oddanie strzału, ale zwlekał tak długo, aż został zablokowany!

19'

Kolejny rzut rożny dla Zagłębia po tym jak Szyndrowski zablokował dośrodkowanie Woźniaka. Wrzucił piłkę Kwiek, ale znowu bez efektu po stałym fragmencie.

18'

Rzut wolny dla Zagłębia! Wrzucał w pole karne Cotra, ale piłka wybita przez obrońcę.

18'

Na połowie Ruchu goście w ogóle nie istnieją. Po przechwycie piłki przez Kwieka próba uruchomienia Vidanova na skrzydle, ale ten gdy oszacował, że podanie było za mocne, nawet nie próbował gonić piłki i walczyć o nią z obrońcą.

16'

Kibice pozdrawiają rozgrzewającego się Arkadiusza Piecha

16'

Rajd Sultesa przez 20 metrów zakończył się strzałem z pola karnego. Dobrze interweniował jednak Gliwa, który wybił piłkę przed siebie, gdzie asekurował go obrońca.

15'

Zagłębie ma wyraźne problemy z wyjściem z akcją ofensywną. Ruch kontroluje przebieg spotkania. Gra toczy się głównie na połowie gości, nawet jeśli oni są przy piłce.

13'

Świetna okazja Ruchu! Jankowski odegrał piłkę na prawo do Janoszki, ten oddał ją w pole karne, gdzie Jankes uderzył po ziemi, ale dobrze interweniował Gliwa!

11'

Na trybunach trwa doping piłkarzy Ruchu. Garstka kibiców Zagłębia na razie siedzi cicho. Wyraźnie do Chorzowa przybyli najwytrwalsi fani, nie zrażeni słabą grą Miedziowych.

10'

Papadopoulos pogonił trochę obrońców i bramkarza Ruchu, którzy wymieniali piłkę między sobą, ale ostatecznie Kamiński wybił ją daleko do przodu, nie popełniając błędu.

8'

Po starciu z Konczkowskim przez dłuższą chwilę na boisku leżał Paweł Oleksy, Na chwilę musi opuścić boisko, potrzebna jest interwencja medyczna.

8'

Konczkowski ukarany żółtą kartką za faul.

6'

Papadopulos wszedł nakładką w Szyndowskiego, rzut wolny dla Ruchu.

6'

Długa piłka w pole karne Zagłębia, ale pewnie łapie Gliwa.

5'

Malinowski próbował oddać strzał z 18 metrów, ale piłka zablokowana. Mogła być ładna bramka.

4'

Naciskany Gliwa wybił piłkę niecelnie spod bramki i od autu na połowie gości Ruch. Po chwili piłka wybita przez Miedziowych już na wysokości ich pola karnego.

4'

Dwa rzuty rożne dla Ruchu nie przyniosły rezultatu. W ataku ciągle jednak Niebiescy. Lewą stroną poszedł Dziwniel, ale jego dośrodkowanie wybite na aut.

3'

W ataku ciągle Ruch. Jankowski dobrze wyszedł do prostopadłej piłki w polu karnym i próbował dogrywać do Sultesa wzdłuż bramki, ale Banaś wybił na rzut rożny, przecinając zagranie.

2'

Piłkarze Ruchu wymienili kilka podań w środku pola i piłka powędrowała na lewe skrzydło do Dziwniela. Boczny obrońca Ruchu wrzucił piłkę w pole karne, ale za mocno.

1'

Pierwszy atak Zagłębia, ale Miedziowi nie utrzymali piłki w boisku i od bramki rozpocznie Kamiński.

1'

Od środka Zagłębie. Gramy!

17:59

Zespoły już się przywitały i zajmują swoje miejsca na boisku. Za moment zaczynamy.

17:57

Oba zespoły wychodzą już na murawę. Ruch w niebieskich kompletach, Zagłębie w pomarańczowych koszulkach z białymi rękawami i czarnych spodenkach.

17:50

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę, trwa zraszanie murawy. Trybuny powoli zapełniają się kibicami Niebieskich. W sektorze gości garstka kibiców Miedziowych w pomarańczowych koszulkach.