Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
0 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
93'

Koniec spotkania! Po ciekawym meczu Pogoń bezbramkowo remisuje z Krakowską Wisłą. Spotkanie obfitowało w ciekawe sytuacje lecz obu zespołom zabrakło skuteczności.

88'

Niepewne wybicie Janukiewicza sprowokowało groźną kontrę. Małecki jednak za mocno zagrał do Sarkiego i piłka wyszła na aut.

84'

Kontrowersyjna sytuacja! Po strzale Robaka ręką w polu karnym zagrał Głowacki lecz sędzia tego nie widział!

81'

Sarki za Boguskiego

78'

Zmiana zawodnika. Wdowczyk stawia wszystko na jedną kartę wprowadzając drugiego napastnika. Djousse za Rogalskiego.

76'

Rozkręca się Wisła. Pogoń w opałach. Szczególnie aktywny w atakach jest Malecki.

74'

Małecki oddał mocny strzał z ostrego kąta lecz Janukiewicz popisał się doskonałą interwencją. Po raz kolejny krycie w tej akcji zgubił Frączczak. Rozgrzewa się Lisowski, który może zastąpić niepewnego Frączczaka.

70'

Stjepanovic za Chrapka.

69'

Bardzo groźna sytuacja po błędzie Hernaniego. Przed szansą Brożek, lecz skutecznie interweniował Janukiewicz.

65'

Piękne uderzenie Rogalskiego z narożnika boiska z trudem wybronił Miśkiewicz.

63'

Tchami zastąpił Bąka. Dziwna zmiana ponieważ młody skrzydłowy rozegrał bardzo dobre zawody.

62'

Świetna akcja Boguskiego, który spod linii końcowej dograł na piąty metr. Brożka uprzedził jednak Janukiewicz.

59'

Małecki doskonale dograł do Garguły, który stanął praktycznie sam na sam z bramkarzem. W całym zamieszaniu odnalazł się jednak Golla, który wybił piłkę spod nóg wiślaka.

58'

W końcu obudzili się piłkarze Wisły, którzy przycisnęli Portowców.

54'

Przepiękny strzał Robaka sprzed pola karnego. Miał bardzo dużo czasu żeby złożyć się do tego uderzenia i zrobił to niemal perfekcyjne. Potężne uderzenie minęło o kilka centymetrów poprzeczkę bramki Wisły.

50'

Atak Wisły zakończony "centrostrzałem" Bunozy. Pewnie broni Janukiewicz.

46'

Pierwsza akcja Portowców. Po wymianie kilkunastu podań piłkę dostał Lewandowski lecz oddał niecelny strzał na bramkę Miśkiewicza.

45'

Drugą połowę rozpoczęli goście

46'

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie wyraźna przewaga Portowców, którzy prowadzą grę, a Wisła ogranicza się do kontrataków.

45'

Żółta kartka dla Nalepy za atak na Jakubie Bąku.

43'

Doskonałe uderzenie Robaka z narożnika pola karnego! Miśkiewicz z trudem obronił, ale wybił piłkę przed siebie czym przysporzył problemów swoim obrońcom. Doskonały Mecz napastnika Pogoni, który momentalnie po tej akcji wrócił za kontrą Wisły i uratował swoich kolegów z obrony.

40'

Żółta kartka dla Bunozy za uderzenie łokciem w twarz Jakuba Bąka.

38'

Akahoshi trzymany za koszulkę na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie Japończyka z rzutu wolnego prosto w rękawice Miśkiewicza

35'

Dośrodkowanie Murayamy z lewego skrzydła minimalnie za wysokie i Marcin Robak nie sięgnął piłki.

28'

Żółtą kartką ukarany Bartosz Ława za faul taktyczny.

26'

Faul w ataku Nalepy na Marcinie Robaku. Piłka dla Pogoni.

25'

Akahoshi po raz kolejny błysnął sztuczką techniczną i dograł do Bąka. Ten bardzo mocno wrzucił piłkę w pole karne lecz odnaleźli się tam obrońcy Wisły i wybili piłkę.

24'

Doskonałe dogranie Akahoshiego do Lewandowskiego, który minął Burligę i dograł na piąty metr. Po olbrzymim zamieszaniu obronną ręką wyszli Wiślacy.

20'

Po bardzo intensywnych piętnastu minutach gra się nieco uspokoiła.

18'

Murayama w ładnym stylu ograł Burligę po czym uderzył z narożnika pola karnego na bramkę Miśkiewicza. Bramkarz Wisły wybił piłkę na rzut rożny.

14'

Trwa oblężenie bramki Miśkiewicza. Wisła nie może wyjśc z własnego pola karnego.

13'

Małecki po raz kolejny "wkręcił" Frączczaka lecz dośrodkował już na tyle niecelnie, że piłka uderzyła w boczną siatkę.

12'

Portowcy zamknęli Wiślaków na własnej połowie. Pogoń atakuje, a goście czekają na kontrataki.

11'

Akahoshi świetnie wywalczył piłkę tuz przed polem karnym i wyłożył Rogalskiemu. Pomocnik Pogoni uderzył jednak fatalnie obok bramki. Najlepsza jak dotąd sytuacja gospodarzy.

9'

Małecki w prosty sposób ograł Frączczaka lecz jego dośrodkowanie zatrzymało się na głowie Wojciecha Golli.

6'

Śmiałe ataki Portowców jak na razie nie przynoszą rezultatu. tym razem prawa stroną atakował Bąk, lecz jego dośrodkowanie wybite na rzut rożny.

4'

Doskonale wywalczył piłkę Murayama po czym wypuścił ją Golli. Obrońca Pogoni jednak fatalnie dośrodkował piłkę.

3'

Doskonałe podanie Bąka do Akahoshiego, który miał szanse wyjść na czystą pozycję lecz w ostatniej chwili się zawahał i wycofał piłkę.

2'

Akcja Chrapka z Maleckim zakończona wybiciem piłki na rzut rożnym przez obrońców Pogoni.

1'

Agresywnie rozpoczęli Portowcy. Akahoshi przebił się prawym skrzydłem lecz dośrodkował prosto w rękawice Miśkiewicza.

1'

Rozpoczęli Portowcy!

17:58

Piłkarze już na murawie. W sektorze gości zaś około 300 kibiców Wisły.

17:51

Jeżeli obie drużyny podtrzymają aktualną formę to czeka nas bardzo ciekawy mecz. W doskonałej formie są szczecińscy Japończycy. Natomiast sezon życia w Wiśle notuje Łukasz Garguła.

17:46

Do składu Portowców po drobnej kontuzji powrócił Hernani. W ostatniej kolejce w wyjściowym składzie nie było Rogalskiego i Jakuba Bąka za których w Białymstoku grali Moustapha i Tchami.

17:43

Przed sezonem w drużynie gości panował głęboki kryzys. Do rozwiązania problemów Wiślaków wybrany został Franciszek Smuda i pomimo, a może dzięki kontrowersyjnym metodom byłego selekcjonera reprezentacji Polski wielokrotni mistrzowie Polski wychodzą na prostą. W ostatniej kolejce w świetnym stylu pokonali faworyzowanego Lecha Poznań.

17:40

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. Zmierzą się dzisiaj dwa zespoły, których forma ostatnio zwyżkuje. Piłkarze Dariusza Wdowczyka radzą sobie w tym sezonie nadzwyczaj dobrze pokonując w ostatniej kolejce, po fascynującym meczu, Jagiellonię Białystok.

17:33

Rezerwa Pogoni: Dawid Kudła, Michał Koj, Przemysław Pietruszka, Donald Djousse, Wojciech Lisowski, Herve Tchami, Abdul Moustapha Ouédraogo

17:32

Rezerwowi Wisły: Gerard Bieszczad, Osman Chavez, Patryk Fryc, Emmanuel Sarki, Ostoja Stjepanović, Fabian Burdenski, Paweł Stolarski