Piast remisuje ze Śląskiem 1:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej.

Dytko za Podgóskiego

91'

Marco Paixao uderza z 16 metrów ale kapitalnie broni Trela

90'

4 minuty dolicza sędzia

90'

Klepczyński prawą stroną się przedarł - dośrodkowanie jednak wprost w ręce Gikiewicza

89'

Będzie remis?

88'

Więzik za Spahica

86'

Jurado z pierwszej piłki z 16 metrów obok słupka

85'

Ładne pierwsze zagranie na prawą stronę Johna do Podgórskiego. Kapitan Piasta jednak źle przyjął piłkę

81'

No i mamy debiut. Wilczka zmienia John

81'

Ostatnie 10 minut spotkania przed nami. Kibice mobilizują się aby na ostatnie minuty jeszcze mocniej zorganizować doping. Czy piłkarze także jeszcze powalczą?

78'

Po strzeleniu bramki goście zaczynają uzyskiwać lekką przewagę.

76'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

75'

G o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Paixao z bliska wpycha piłkę do bramki Treli!

74'

Dużo fauli w środku boiska, dużo przerywania gry

72'

Kolejny, w krótkim odstępie czasu aut dla Piasta. Po chwili Matras pada w polu karnym ale sędzia znów nie reaguje.

70'

Poobijany dziś Jurado kolejny raz leży na boisku

70'

Hołota na boisku w miejsce Kaźmierczaka

69'

Cicman zmienia Szeligę

68'

za symulkę

66'

Dośrodkowanie Dudu łapie pewnie Trela

65'

Znów kapitalnie broni Gikiewicz po strzale Jurado!!

63'

Sędzia uspokaja zawodników obu zespołów bo na boisku się zaogniło

61'

Marco Paixao uderza na bramkę Treli ale bramkarz Piasta spokojnie broni ten strzał

60'

Marco Paixao po raz pierwszy w tej połowie znalazł się w dogodnej sytuacji pod bramką Treli ale został zablokowany

60'

Klepczyński na pozycji spalonej

57'

Ostrowski zmienia Tadeusza Sochę

57'

Kapitalnie uderzenie Wilczka broni Gikiewicz!!

56'

Będzie zmiana w zespole Śląska. Na boisku ma się pojawić Ostrowski

55'

Piast zdecydowanie lepiej rozpoczął drugą połowę. Bramka widać zmobilizowała ten zespół do lepszej gry. Śląsk nie ma już tak dużej przewagi jak na początku meczu

53'

Jurado leży na boisku zwijając się z bólu. Sędzia nie widział faulu choć powtórki udowadniają co innego

51'

Chwila spokojnej gry na boisku przy Okrzei

50'

Mariusz Pawelec za faul taktyczny na Wilczku

49'

Podgórski ładnie wszedł w pole karne i zagrał do Wilczka, który źle trafił w piłkę i obrońcy wybili mu piłkę spod nóg

48'

Dalibor Stevanović trafia w poprzeczkę bramki Piasta z narożnika pola karnego!!

46'

Dobry początek Piasta. Jurado zagrywa do Wilczka, którego uderzenie broni Gikiewicz

46'

Piast rozpoczyna drugą połowę spotkania

16:28

Gospodarze wracają na boisko. Za moment rozpoczniemy drugie 45 minut

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę meczu. W tej części bardzo spełniło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Co będzie w drugiej połowie? Zapraszam za kwadrans

45'

Minutę doliczył sędzia

44'

Jurado z Wilczkiem zaczynają się coraz lepiej na boisku rozumieć. Kilka akcji tej dwójki mogło się podobać

42'

Bardzo nerwowa końcówka pierwszej połowy na boisku w Gliwicach

40'

Stanislav Levy wyrzucony za zbyt ekspresywne reagowanie na decyzje sędziego na trybuny!

39'

Król za faul

37'

Mamy moment przewagi gospodarzy. Piast uwierzył w swoje siły po strzeleniu gola

36'

Z przebiegu spotkania to Śląsk powinien prowadzić dwoma lub trzema bramkami a w spotkaniu prowadzi Piast. Piłka nożna jest piękna!

35'

G o o o o o o o o l l l l l l l l l l l! ! ! ! ! Jakże piłka nożna jest nieobliczalna!!! Świetnie przepchnął Pawelca Kamil Wilczek i lewą nogą z 16. metrów strzelił do bramki Gikiewicza!!!!!

35'

Podgórski na połowie Śląska fauluje rywala

33'

Trela wygrywa sytuację sam na sam ze Stevanovicem! Mamy mecz do jednej bramki

33'

Jak z dziećmi bawili się w polu karnym z obrońcami Piasta napastnicy Śląska. Ostatecznie jednak arbiter odgwizdał pozycję spaloną

31'

Horvath po rzucie rożnym źle trafił piłkę nogą na 3 metrze od bramki Gikiewicza

31'

Po akcji Szeligi udało się gospodarzom wywalczyć rzut rożny

30'

Jan Polak fauluje Plaku i będzie rzut wolny z około 25 metrów a defensor Piasta otrzymuje żółtą kartkę

28'

Jurado podaje na wolne pole do Podgórskiego ale arbiter słusznie podniósł chorągiewkę

27'

Swobodnie, pięknie uderzył Mila z 16 metrów i kapitalnie Trela na rzut rożny!!

26'

Przewaga wrocławian nie zmalała nawet na moment. Wydaje się, że jedyną szansą dla Piasta dziś na punkty jest utrzymanie wyniku 0:0.

24'

Grodzicki nadepnął Jurado i Hiszpan zwija się z bólu. Frankowski w tej sytuacji nie widział faulu

22'

Dariusz Trela wygrywa sytuację sam na sam z Plaku!

22'

Marco Paixao zabrakło centymetrów do pokonania Treli po kapitalnej wrzutce Mili

21'

Dobrze zaczął to spotkanie Bartosz Szeliga.Młody zawodnik wypożyczony z Sandecji Nowy Sącz nie ma żadnego respektu dla utytułowanych rywali.

19'

Dudu dośrodkowuje z prawej strony ale kolejny raz dobrze w polu karnym uprzedza Polak napastników Śląska

17'

Ładna kontra gospodarzy po źle wykonanym rzucie wolnym przez Milę. Szeliga przebiegł pół boiska i uderzył na bramkę Gikiewicza, który spokojnie złapał piłkę. Po chwili znów szansę miał młody zawodnik Piasta ale tym razem źle trafił w piłkę

16'

Kwadrans spotkania za nami i zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają goście. W zespole Piasta dalej widać brak siły ataku

14'

Sabino Plako doskonale zablokowany przez Krzysztofa Króla gdy wchodził już w pole karne Piasta

13'

Martinez z Wilczkiem próbowali skonstruować ładną akcję ofensywną ale sędzia orzekł, że napastnik Piasta faulował blokującego go Grodzickiego

11'

Polak w środku boiska zahaczył Milę i sędzia prawidłowo odgwizdał faul zawodnika Piasta

9'

Kapitalnie na 10 metrze zablokował Milę Król!! To byłaby pewna bramka dla gości!

9'

Brzydko sfaulował Podgórskiego Tadeusz Socha i zasłużenie zobaczył żółta kartkę

7'

Wilczek usiłuje zagrać w pole karne do kapitana Piasta ale piłkę łapie Gikiewicz

6'

Marco Paixao uprzedzony na 16 metrze przez Dariusza Trelę. To mogła być doskonała okazja dla gości

6'

Marco Paixao jest bardzo dokładnie pilnowany przez dwójkę środkowych obrońców Polaka i Horvatha

4'

Aktywnie poczynają sobie gospodarze w środku boiska nie pozwalając jak na razie na wiele gościom.

2'

Pierwsza ładna akcja prawą stroną gospodarzy. Wilczek dośrodkował w pole karne do Jurado jednak szybszy okazał się Pawelec.

1'