Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 0
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:54

Wyrównany mecz. Obie stron miały swoje okazje, a remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem. W drugiej połowie Podbeskidzie przeważało i było bliżej zdobycia gola. Na dziś to wszystko z Bielska- Białej, zapraszamy na kolejne relacje LIVE! w Ekstraklasa.net. Za uwagę dziękuje Państwu Łukasz Dutka.

94'

I to już koniec tego spotkania! Podbeskidzie remisuje z Zagłębiem 0:0.

94'

Konieczny po dośrodkowaniu z rożnego za słabo głową.

93'

Dalekie wybicia z obu stron oglądamy w ostatnich minutach.

90'

Arbiter dolicza 4 minuty.

90'

Chmiel z wolnego, piłka przeleciała całe pole karne, ale akcję zamykał Górkiewicz! Ponad bramką w dobrej sytuacji.

88'

Zagłębie wyszło z kontrą Woźniak podał do Cotry, a ten marnuje wyborną okazję!

87'

Kołodziej za Pawelę w Podbeskidziu.

85'

Przerwa w grze- na boisku leży Łatka.

83'

Dobra sytuacja dla Górali. Pawela na linii pola karnego, nienaciskany, strzela jednak za wysoko.

81'

Komicznie to teraz wyglądało. Jagiełło przed pole karne do Slobody, a ten strzela... w bok.

81'

Pierwszy raz pokazał się Chrapek, ale ze zlej strony- sfaulował Guldana.

78'

Zagłębie zaczyna dochodzić do głosu, chociaż oprócz posiadania piłki na razie nic z tego nie wynika.

76'

Zmiana także w Podbeskidziu- Wodeckiego zmienia Chrapek, który wraca do zespołu po kilku sezonach. Napastnik witany brawami na stadionie.

75'

Błąd zmienia Abwo. To skutek ostrego starcia z Adu Kwame.

73'

Bardzo groźne uderzenie Cotry z narożnika pola karnego łapie Rybanski!

72'

Dośrodkowanie Zagłębia piąstkuje Rybanski.

70'

Żółta kartka dla Adu Kwame za starcie z Davdem Abwo. Piłkarz Zagłębia opatrywany.

68'

Trener Buczek reaguje przy ławce na słabą grę swoich podopiecznych. Trudno mu się dziwić.

66'

Po raz kolejny piłkę bardzo dobrze przejmuję Sloboda.

65'

Wrzut z autu nieoczekiwanie przeszło cała obronę Zagłębia, ale w ostatniej chwili piłkę wślizgiem spod nóg Wodeckiego wybija stoper Zagłębia.

63'

Zmiana ofensywna w Zagłębiu. Papadopoulos za Kwieka. Trener Buczek reaguje na słabą grę swojego zespołu.

60'

Technicznie zza pola karnego strzelać próbował Jagiełło- ponad bramką.

58'

Lepiej w drugą połowę weszło Podbeskidzie, Górale przeważają.

57'

Podanie Wodeckiego w ostatniej chwili zablokowane. Gdyby nie to, Chmiel stanąłby oko w oko z Gliwą.

56'

Co za okazja! Chmiel do Paweli, a ten z 5 metrów prosto w Gliwę! To powinien być gol!

52'

Ładnie Górkiewicz wypatrzył Pawelę polu karnym, ale naciskany napastnik przestrzelił.

51'

Czarował Abwo w narożniku boiska, ale w końcu wycofał piłkę.

50'

Niezdecydowanie Rybanskiego mogli wykorzystać Miedziowi, ale sytuacje ratuje Frank Adu.

47'

Drugą połowę piłkarze zaczynają od niecelnych podań i fauli.

47'

Bez zmian oba zespoły.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

18:52

tsp-mks Tak walczyli w pierwszej połowie piłkarze.

18:50

Nie stała gra na najwyższym poziomie w pierwszej połowie, co nie zmienia faktu, że obie ekipy miały swoje okazje. Najgroźniejszą była ta Zagłębia 42. minuty. Póki co zespoły potwierdzają, że na początku sezonu nie są w najlepszej formie. Czekamy na drugą połowę i lepszą grę!

46'

Kończy pierwszą połowę Tomasz Musiał.

46'

Doliczona zostaje 1 minuta.

45'

Szkoda, bo dobrze radził sobie dziś pomocnik Zagłębia.

44'

Zmiana w Zagłębiu wymuszona kontuzją. Za Przybeckiego wchodzi Abwo.

43'

Uprzedził Pawelę w polu karnym Cotra- tylko aut dla Górali.

42'

Ależ okazja dla Zagłębia! Przybecki z prawej strony na siódmy metr, ale dwaj zawodnicy Zagłębia przeszkodzili sobie w oddaniu strzału.

39'

A deszcz cały czas pada...

38'

Ładne zagranie z głębi pola do Cotry, ten jednak na spalonym.

37'

Wzmaga się doping na stadionie- może piłkarze w zamian zaczną tworzyć lepsze widowisko?

34'

Kolejna strata Jagiełły- słaby jak na razie występ tego młodego zawodnika.

32'

Wodecki z prawej strony do Chmiela minimalnie niecelne; mogło być groźnie.

31'

Błąd przy rzucie rożnym Rybanskiego, który minął się z piłką. Na jego szczęście bez konsekwencji.

28'

Dośrodkowanie z rożnego, Konieczny nad bramką.

27'

Teraz strzelał w krótki róg Wodecki, ponownie Gliwa.

27'

Ładnie Sloboda do Chmiela, ten schodzi na prawą noge, dobra interwencja Gliwy.

25'

Kolejny rzut rożny Zagłębia i kolejny raz nic z niego nie wynika.

23'

Próbował dryblingu Jagiełło, póki co mu to nie wychodzi dobrze.

22'

Rzut rożny mieli Górale, piłkę wybijają jednak Miedziowi.

21'

Dwadzieścia minut gry za nami, oba zespoły na razie bardzo zachwawczo.

20'

Chmiel z prawej strony do Wodeckiego, ten źle przyjmuje. Aut dla Podbeskidzia.

18'

Tempo meczu na razie nie powala, ale to Zagłębie miało lepsze okazje.

17'

Rzut rożny dla Zagłębia. Radzi sobie Podbeskidzie.

16'

Dobra akcja Zagłębia! Dośrodkowywał Cotra, strzał w polu karnym Woźniaka blokowany.

15'

Zagłębie miało okazję, ale Przybecki poślizgnął się w kluczowym momencie.

13'

Pierwszy celny strzał Podbeskidzia, broni Gliwa.

12'

Kolejne długie podanie pada łupem Gliwy.

12'

W odpowiedzi Podbeskidzie jednak obrońcy Zagłębia wybijają na róg, z którego zagrożenia nie było.

10'

Bardzo dobre podanie do Cotry, ten wbiegł z lewej strony pola karnego. Rybansky dobrze jednak skrócił kąt. Po chwili rzut rożny nieudany.

9'

Podbeskidzie próbuje przedostać się pod bramkę długimi podaniami. Póki co jednak obrońcy Zagłębia wygrywają pojedynki główkowe.

7'

Prosty błąd Bilka- pomocnik zagrywa do nikogo, w aut.

7'

Prostopadłe podanie do Przybeckiego, ale za mocne. Pomocnik Zagłebia dobiegł do piłki, ale jego centra bardzo nieudana.

5'

Ładnie piłkę przechwycił Łatka, jednak jego podanie potem niedokładne.

4'

Gra toczy się na razie w środkowej strefie boiska.

2'

Pierwsza akcja Górali, dośrodkowanie Wodeckiego wybija na aut Banaś.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Musiała, zacznie Podbeskidzie.

17:57

Zawodnicy już na boisku, losowanie stron i zaczynamy.

17:55

Na stadionie słychać już melodię z "Janosika", a to oznacza, że piłkarze za moment wyjdą na murawę!

17:52

Trybuny Bielsko Pilkarze zeszli już do szatni. Na stadionie frekwencja jest średnia, ale należy pamiętać o dzisiejszej pogodzie w Bielsku.

17:48

Spotkanie poprowadzi Pan Tomasz Musiał. Jego asystentami będą Sebastian Mucha i Michał Obukowicz. Sędzią technicznym w tym meczu jest Pan Grzegorz Jabłoński.

17:46

Ciekawym faktem jest, że trenerzy Górali i Miedziowych: Czesław Michniewicz oraz Adam Buczek współpracowali w Zagłębiu w okresie, gdy klub z Lubina zdobywał mistrzostwo kraju w sezonie 06/07.

17:42

Niestety, deszcz zaczął ponownie ''siąpić'' i patrząc na niebo, raczej nie przestanie.

17:39

Spotykają się dziś dwa ostatnie zespoły T-Mobile Ekstraklasy, można się zatem spodziewać sporego zaangażowania i walki ze strony obu ekip.

17:33

Rezerwowi Zagłębia Lubin: Marek Kozioł, Piotr Azikiewicz, Adrian Błąd, Adrian Rakowski, David Abwo, Robert Jeż, Michal Papadopoulos.

17:32

Rezerwowi Podbeskidzia Bielsko-Biała: Piotr Adamek, Błażej Telichowski, Rudolf Urban, Dariusz Kołodziej, Piotr Malinowski, Krzysztof Chrapek, Adam Deja.

17:29

Tak prezentuje się nowa Trybuna Północna w Bielsku. Tak prezentuje się nowa Trybuna Północna w Bielsku. Trzeba przyznać, że nabiera kolorów.

17:27

Rozgrzewają się już oba zespoły.

17:19

W Bielsku pochmurno, ale na szczęście przed kilkunastoma minutami deszcz ustał.

17:17

W Zagłębiu jedna zmiana- Kwiek za Jeża.

17:14

W porównaniu do ostatniego meczu z Legią w Podbeskidziu dwie zmiany personalne. Po raz pierwszy w sezonie zagra Damian Chmiel, który zastąpi Rudolfa Urbana. Na pozycji defensywnego pomocnika od pierwszej minuty zagra Dariusz Łatka.

17:04

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, gdzie za niecałą godzinę rozpocznie się mecz Podbeskidzie- Zagłębie Lubin.