Zawisza Bydgoszczzawisza
1 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
93'

Koniec meczu. Remis zasłużony. Pierwsza połowa dla Pogoni, a druga dla Zawiszy. Dziękuję za uwagę i zapraszam do innych relacji live na naszej stronie!

91'

Ostatnia roszada w Zawiszy. Za Dudka wchodzi Kuklis.

90'

Doliczono 3 minuty.

89'

Powinien być gol! Ale Lewandowskiemu w dobrej sytuacji nie udało się wpakować piłki do siatki!

86'

Bąk na spalonym.

85'

Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym, ale piłka pada łupem Janukiewicza.

84'

Janukiewicz ratuje Pogoń! Świetna interwencja po strzale Masłowskiego!

84'

Strzał Akahoshiego zablokowany.

82'

Skrzyński zatrzymuje rajd Bąka.

79'

Jedni jak i drudzy walczą o zwycięstwo. Nie interesuje ich remis, ale mimo to brakuje klarownych okazji.

76'

Gevorgyan z dystansu nad bramką!

74'

Świetna centra w pole karne Gevorgyana na głowę Vasconcelosa, ale ten uderza w boczną siatkę!

74'

Rajd Gevorgyana, ale traci piłkę.

73'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Chałasa wszedł Pietruszka.

71'

Strzał Ediego łapie Kaczmarek.

69'

Dudek pada w polu karnym jak ścięty, a arbiter kara go żółtą kartką za symulację.

68'

Kontra Zawiszy, ale Masłowski wywrócił się w polu karnym.

66'

Centra Ziajki w pole karne, ale nikt z bydgoszczan nie doszedł do tej piłki i obrońcy gości oddalili zagrożenie.

64'

Piłka ponownie w środku pola.

62'

Zmiana w Pogoni. Za Ławe wszedł Andradina.

59'

Z boiska schodzi Abbott, a w jego miejsce na murawie pojawia się nowy nabytek bydgoszczan, Vasconcelos.

57'

Zawisza w natarciu!! Świetne dośrodkowanie z lewej strony na głowę Abbotta, ale jego strzał intuicyjnie broni Janukiewicz!

56'

Dobrze zapowiadała się akcja Wójcickiego, ale zagrał niecelnie.

54'

Uderzenie Masłowskiego niecelne.

51'

Widać, że ta bramka dodała bydgoszczanom wiary we własne umiejętności. Mecz na pewno zyska na widowisku.

49'

Bardzo dobre uderzenie Goulona, piłka jeszcze otarła się o gracza Pogoni i zaskoczyła Janukiewicza!!

49'

1-1!!!!!!! GOULON!!!

48'

Mogło być 0-2! Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Chałasowi nie udało się umieścić piłki w siatce!!

47'

Uderzenie Akahoshiego z rzutu wolnego prosto w mur.

46'

Mamy zmianę w Zawiszy. Schodzi Hermes, a w jego miejsce pojawia się Gevorgyan.

47'

Na trybunach jest też m.in. Waldemar Fornalik.

46'

Początek drugiej połowy. Przy piłce Zawisza.

21:33

Piłkarze już wracają na murawę.

46'

Koniec pierwszej części gry. Zasłużone prowadzenie Pogoni. Zawisza gra dzisiaj bezbarwnie, a w ataku jak na razie nie stwarza sobie żadnych klarownych sytuacji. Wracamy za 15 minut.

45'

Doliczono jedną minute.

45'

Chałas powalczył w polu karnym o piłkę, ale nie udało mu się jej przejąć.

43'

Żadna z drużyn nie odstawia dzisiaj nogi co wiąże się z dużą ilością fauli w środku boiska.

40'

Kolejne uderzenie z dystansu, ale tym razem po drugiej stornie boiska. Na strzał zdecydował się Ziajka, ale za lekko i Janukiewicz nie miał z tym uderzeniem żadnych problemów.

38'

Mocne uderzenie Chałasa z dystansu, ale bardzo niecelne.

36'

Niezła akcja Murayamy, ale ostatecznie stracił piłkę.

35'

Za faul ukarany żółtą kartką Ława.

33'

Po raz kolejny za mocne zagranie do Wójcickiego i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

33'

Faulowany Bąk przy linii bocznej.

30'

Pierwsza zmiana w Pogoni spowodowana jakimś urazem Rogalskiego. W jego miejsce wchodzi Moustapha.

30'

Zawisza zaatakował i utrzymuje się teraz dłużej na połowie Pogoni.

28'

Oglądamy dość kiepskie widowisko. Piłka już od kilku minut toczy się w środku pola.

25'

Uderzenie z dystansu Lewczuka, ale obok bramki.

24'

Masłowski zdecydował się na indywidualną akcję, ale zatrzymał go Golla.

23'

Pierwsze gwizdy na trybunach na grę bydgoszczan która nie jest dzisiaj imponująca.

21'

Mogło być 0-2!!! Chałas otrzymał piłkę w polu karnym, zastawił się, przeszedł obrońcę, ale jego uderzenie broni Kaczmarek!

19'

Zawisza starał się szybko odpowiedzieć, ale niedokładne dośrodkowania i od bramki zacznie Janukiewicz.

16'

Zasłużone prowadzenie Pogoni! Bąk wpadł w pole karne z piłką, zagrał wzdłuż bramki, futbolówka odbiła się od jednego z obrońców, Akahoshi nabiegł na nią i strzałem jeszcze od słupka otwiera wynik tego meczu!

16'

0-1!!!!!!!!!! AKAHOSHI!!

13'

Bardzo dużo walki na początku tego meczu.

12'

Za mocne podanie Hermesa i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

8'

Lewandowski podał piłkę Murayamie, ten wdał się w drybling, upadł na piłce ręką i od rzutu wolnego Zawisza.

7'

Od razu szybka kontra gospodarzy. Wrzutka w pole karne i strzał Wójcickiego z 3 metrów zablokowany!

6'

Dośrodkowanie Lewandowskiego z lewej strony, ale obrońcy Zawiszy wybijają.

5'

Wrzutka Wójcickiego w pole karne Pogoni, ale bardzo nieudane.

4'

Piłka od początku meczu jest rozgrywana w środku pola. Bardzo agresywnie jeden jak i drugi zespół.

1'

Pierwsza prostopadłe Frączczaka do Ławy, ale za mocne i Ława w polu karnym nie opanował piłki.

20:31

Początek meczu. Przy piłce Pogoń.

20:28

Piłkarze już na murawie.

20:24

Początek meczu już za 5 minut. Waszym zdaniem jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

20:06

Ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Edi Andradina, Michał Koj, Dawid Kort, Wojciech Lisowski, Abdul Moustapha Ouedraogo, Przemysław Pietruszka.

20:04

Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Damian Ciechanowski, Vahan Gevorgyan, Piotr Kuklis, Piotr Petasz, Rafał Leśniewski, Bernardo Vasconcelos.

20:00

Szczecinianie już także na rozgrzewce.

19:59

Pogoń ma o trzy punkty więcej od Zawiszy. Portowcy pokonali w pierwszej kolejce Zagłębie 2-0, a w ostatniej kolejce ulegli na swoim stadionie legionistom 0-3 mimo, że ten wynik nie jest odzwierciedleniem ich gry.

19:58

Zawisza początek sezonu nie może uznać za udany. Po dwóch kolejkach bydgoszczanie na swoim koncie mają 0 punktów.

19:56

Piłkarze Zawiszy pojawili się jako pierwsi na rozgrzewce.

19:55

Do początku spotkania jeszcze 35 minut. Przed meczem zapraszam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią meczu która znajdziecie TUTAJ.

19:53

Witam serdecznie w meczu 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Zawisza Bydgoszcz podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin.