Koniec spotkania. Legia łatwo zwycięża w Szczecinie 3:0!

Efektowna oprawa kibiców na młynie. Będą kary za pirotechnikę.

89'

Frączczak dostał dobre podanie na prawe skrzydło od Ediego, lecz uderzył w boczną siatkę.

87'

Dwa strzały z dystansu Portowców. Najpierw Moustapha zewnętrzną częścią stopy w obrońcę Legii, a później poprawiał Frączczak nad bramką Legii.

83'

Dwaliszwili z szesnastu metrów uderza płaskim strzałem tuż obok lewego słupka Pogoni

82'

Bramka dla Legii! Dwaliszwili z najbliższej odległości pokonuje Janukiewicza

79'

Mimo braku jednego zawodnika to Pogoń dominuje, a Legia gra z kontry!

78'

Kolejna świetna okazja Portowców! Akahoshi dostał idealną piłkę od Fraczczaka lecz zmarnował idealną okazję stojąc 5 metrów od bramki Kuciaka.

76'

Zmiana zawodnika w Legii. Ojamaa za Żyrę.

75'

Fantastyczna klepka Frączczaka z Murayamą. Japończyk wyszedł sam na sam z Kuciakiem lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

72'

Strzał Furmana z dystansu obok bramki Janukiewicza

71'

Dariusz Wdowczyk się nie poddaje i wprowadza ofensywnego Andradinę za defensywnego Rogalskiego

68'

fatalny błąd Dąbrowskiego i mogło być 3:0. Sytuacje uratował Golla wybijając piłkę na rzut rożny.

65'

Czerwona kartka dla Djousse. Wydaje się jednak, że Kameruńczyk nie trafił w Kuciaka i kartka jest niesłuszna

63'

Pogoń dominowala w ostatnich minutach, ale niewykorzystane sytuacje lubia się mścić. Radovic na 2:0!

61'

Świetna zmiana Mustaphy, który błyskotliwie rozdziela piłki w środku pola

59'

Dobry kontratak Legii. Dwaliszwili wyłożył piłke Michałowi Żyro, który uderzył na bramkę Pogoni. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

57'

Radovic ukarany żółtą kartką za faul na Dąbrowskim

56'

Dwaliszwili za Saganowskiego

56'

Mocne uderzenie Aki nad bramką Kuciaka

56'

Kontratak Legii lecz Jakub Rzeźnicza na pełnej szybkości faulował Murayamę.

55'

Akahoshi z rzutu wolnego wyłożył piłkę Rogalskiemu, który fatalnie skiksował i posłał piłkę na orbitę.

54'

Piękne dogranie Akahoshiego do Djousse! Napastnik Portowców sam na sam z Kuciakiem prosto w bramkarza!

50'

Portowcy ładnie wymieniają piłkę przed polem karnym Legii. Prostopadłe podanie Moustaphy do Djousse, lecz Kameruńczyk wyraźnie zaspał.

50'

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

47'

Od początku pierwszej połowy bardzo aktywny Moustapha

45'

... i zaczynamy druga połowę meczu!

45'

W Legii Furman za Bereszyńskiego...

45'

Oraz Ouedrago za Ławę

45'

W przerwie Djousse za Chałasa

45'

Wyrównana gra obu drużyn. Legia fantastycznie wykorzystała stały fragment gry dzięki czemu prowadzi po pierwszej połowie. Oba zespoły miały po kilka dobrych sytuacji lecz najlepszą zmarnował Radovic, który przegrał pojedynek z Radkiem Janukiewiczem.

45'

Rogalski ukarany żółtą kartką

43'

Radovic sam na sam z Janukiewiczem po błędzie obrony Pogoni. Fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Portowców ratując Pogoń przed stratą drugiej bramki!

40'

Jodłowiec ukarany żółtą kartką

39'

Frączczak wbiegł w pole karne po czym uderzył zdecydowanie za wysoko by zagrozić Kuciakowi.

36'

Brzyski z narożnika pola karnego pięknie dośrodkował do Vrdoliaka, który wyskoczył najwyżej i pokonał bramkarza Pogoni!

35'

Lewandowski ukarany żółtą kartką

34'

Nieładne zachowanie Koseckiego, który popchnął Murayamę.

33'

Arbiter Paweł Pskit nie daje pograć piłkarzom odgwizdując nawet najmniejsze przewinienie.

30'

31'

Ataki Legii przeprowadzane są głównie lewym skrzydłem. Obrona Portowców jest w tym meczu dobrze poukładana i szybko neutralizuje zagrożenie.

28'

Bereszyński ukarany żółtą kartką za faul na Rogalskim

25'

Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Brzyskiego wraca do zawodnika Legii, który z ostrego kąta próbuje zaskoczyć Janukiewicza. Piłka uderza w boczną siatkę i od bramki Portowcy

24'

Na boisko wbiegł kibic. Ochrona ugania się za mężczyzną po stadionie a na trybunach słowa wsparcia dla niesfornego widza.

22'

Kosecki skopiował akcję Murayamy sprzed kilku minut, lecz jego strzał zbyt słaby i Janukiewicz bez problemów złapał tę piłkę.

20'

Radovic przedryblował kilku graczy Pogoni lecz jego dogranie do Koseckiego zdecydowanie zbyt mocne.

19'

Murayama uwolnił się spod krycia przed polem karnym i oddał mocny płaski strzał na bramkę Kuciaka. Bramkarz Legii końcami palców na rzut rożny.

17'

W ataku Portowcy. Z rzutu rożnego Akahoshi, ale Kuciak piąstkuje piłkę poza pole karne.

17'

12'

Prostopadłe podanie do Murayamy otworzyło Japończykowi drogę do bramki. Przegrał jednak pojedynek z Kuciakiem!

10'

Po rzucie rożnym pewnie piłkę piąstkuje Janukiewicz

9'

Piękne dogranie Bereszyńskiego do Koseckiego, lecz młody Kosa za bardzo zapędził się pod linię końcową Portowców i zmarnował doskonałą sytuację.

7'

Żyro ukarany żółta kartką

6'

Próba prostopadłego zagrania Jakuba Bąka zbyt mocna. Portowcy jak na razie nie odstają poziomem od bardziej utytułowanego rywala.

3'

W odpowiedzi Kosecki również z lewego skrzydła oddał mocny strzał na bramkę Portowców jednak Janukiewicz bez problemu złapał piłkę.

2'

Pierwsza groźna akcja Portowców. Takuya Murayama zamieszał na lewym skrzydle Brzyskim po czym mocno dośrodkował w pole karne Kuciaka. był tam jednak Jodłowiec, który wybił piłkę na rzut rożny.

1'

Mecz rozpoczęli piłkarze Legii

20:25

Zaledwie 5 minut do rozpoczęcia spotkania, a kolejki do bram wejściowych nadal nie mają końca.

20:00

Na piekiełku już teraz w najlepsze trwa zabawa kibiców Pogoni i Legii.

19:55

Trener Wdowczyk nie może skorzystać dzisiaj z kontuzjowanego Hernaniego. Jan Urban jest w trudniejszej sytuacji gdyż musi rozdzielić siły pomiędzy Ligę Mistrzów, a Ekstraklasę. Szansę na debiut ma powracający po kontuzji Ojamaa, który ze względu na natłok spotkań pewnie zadebiutuje w dzisiejszym spotkaniu.

19:43

Na dzisiejszym spotkaniu kibice Legii zasiądą razem z najbardziej zagorzałymi fanami Pogoni na sektorach 10, 11 oraz 12 czyli na tak zwanym młynie.

19:41

Zapowiada się komplet publiczności! Biletów na pewno nie wystarczy dla wszystkich chcących obejrzeć spotkanie zaprzyjaźnionych klubów.

19:18

W Szczecinie można odczuć wagę dzisiejszego spotkania. Wszędzie pełno ludzi w barwach Pogoni i Legii. Na obiekcie już teraz jest sporo ludzi, a dookoła stadionu na terenach zielonych biwakują kibice czekający na dzisiejsze spotkanie.

19:15

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera. Piłkarskie święto w Szczecinie! Upalny lipcowy dzień nie przeszkodzi jednak piłkarzom gdyż rozpoczęcie meczu dopiero o 20.30. Dobrze przygotowana murawa jest obecnie zraszana dzięki czemu niestraszne są jej wysokie temperatury i prażące słońce.