Koniec. Wynik 0:0 ale spotkanie mogło się podobać.

Duda za Isco

85'

Mario Goetze faulowany i będzie jedna z ostatnich szans na gola w tym meczu

83'

Lewandowski świetnie zagrywa do Schiebera ale napastnik BVB lewą nogą oddaje bardzo nieudany strzał

82'

Antunes uderza z 20 metrów lewą nogą bardzo niecelnie

81'

Czy taki ofensywny mecz zakończy się bezbramkowo?

79'

Bender za Kehla

79'

Jesus Gamez faulowany przez Lewandowskiego

78'

Iturra fauluje Lewandowskiego i ogląda żółtą kartkę co oznacza, że nie zagra w rewanżu

77'

Santa Cruz na boisku w miejsce Baptisty

75'

Kwadrans do zakończenia spotkania. Czy zobaczymy dziś w Maladze gole?

72'

Dortmund chyba ładuje akumulatory na ostatnie minuty bo przez dłuższą chwilę to gospodarze prowadzą grę

70'

Schmelzer faulowany przez rywala we własnym polu karnym

69'

Schieber zmienia Reusa. Dziwna zmiana Kloppa

67'

Portillo zmienia Saviolę

67'

Ależ dwa potężne strzały zawodników Malagi: najpierw uderzenie Savioli bramkarz Borussii odbija w bok a po chwili mamy bombę Toulalan, którą bramkarz łapie

64'

Mario Goetze dziś ma ogromnego pecha!!!!! Po podaniu od...oczywiście "Lewego" z ostrego kąta uderza obok słupka

63'

Jeremy Toulalan po indywidualnej akcji wywalczył korner po którym bramkarz BVB piąstkuje piłkę na aut

62'

Mario Goetze próbował lewą nogą zagrać do Reusa ale uczynił to źle a przy okazji nabawił się chyba jakiegoś urazu bo przez chwilę leżał na boisku

61'

Niedokładność na połowie Malagi w poczynaniu BVB

57'

Roman Weidenfeller łapie piłkę do której próbował dojść Isco

55'

Walka, walka i jeszcze raz walka. Borussia schowana na swojej połowie a Malaga nie ma pomysłu jak "ugryźć" rywala

53'

Chwila spokoju na boisku ale zapewne krótka pamiętając to co dzieje się dziś w Maladze

52'

Po faulu Marco Reusa na środku boiska będzie rzut wolny dla gospodarzy

51'

Schmelzer pozwala rywalowi wejść we własne pole karne ale Joaquin traci piłkę po starciu z Suboticem

48'

Saviola wślizgiem fauluje Santanę, który leży na boisku

47'

Lewandowski z 11 metrów będąc sam przed bramkarzem źle trafia w piłkę

46'

Mocno drugą połowę rozpoczeli goście ale Reus został na linii pola karnego zablokowany

46'

Malaga rozpoczyna drugą połowę spotkania

21:45

Piłkarze wracają na boisko

45'

Arbiter kończy fantastyczną pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

45'

Minutę doliczył sędzia

43'

Jeremy Toulalan uderza głową z 8 metrów i Goetze wybija piłkę z linii bramkowej!!

41'

Kończy się powoli pierwsza, trzeba powiedzieć doskonała połowa meczu

40'

Lewandowski jak w masło wchodzi w obronę Malagi ale w ostatniej chwili źle dogrywa po chwili kontra gospodarzy i po błędzie Santany i bramkarza gości przed szansą Joaquin.

38'

Santana fauluje Isco i mamy rzut wolny dla Malagi

37'

Robert Lewandowski w sytuacji 1 na 1 w pole karnym ograł rywala i uderzył nie trafiając jednak czysto w piłkę

34'

Joaquin Sanchez z prawej strony próbuje wrzutki w pole karne ale obrońcy BVB wybili szybko piłkę

32'

Reus uderza z rzutu wolnego jednak obok lewego słupka bramki

31'

Weligton fauluje Lewandowskiego 18 metrów przed bramką Malagi...

30'

Pół godziny spotkania za nami i choć wynik jest bezbramkowy to sytuacji mieliśmy już multum

28'

Saviola po podaniu Isco jest sam przed Weidenfellerem ale w kluczowym momencie nie trafia w piłkę

27'

Przewaga zdecydowana jest po stronie gości jednak zawodnikom z Niemiec brakuje precyzji

25'

Piękna dwójkowa akcja Reus Goetze zakończona uderzeniem tego pierwszego, które pewnie broni bramkarz Malagi

25'

Piłka w bramce Malagi ale sędzia słusznie odgwizduje pozycję spaloną 3 zawodników gości

22'

Lewandowski dziś w roli podającego. Tym razem piłka trafiła do Reusa, który jednak został zbyt daleko wyrzucony w bok pola karnego i obrońcy wybili

21'

Subotic czysto zatrzymuje Isco gdy ten wychodził na doskonałą pozycję

19'

Antunes za faul na Reusie

19'

Kolejna znakomita akcja Mario Goetze, który dostał świetne podanie od Gundogana i zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem!!

16'

Zawodnik BVB fauluje rywala w środku boiska i ogląda żółtą kartkę

15'

Świetnie podanie Gameza na prawą stronę przerywa Reus

14'

Wyśmienita sytuacja Mario Goetze, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Malagi już na połowie boiska. Niemiec jednak uderzył zbyt lekko i bramkarz gospodarzy złapał futbolówkę.

12'

Santana głową wybija piłkę spod własnej bramki po dośrodkowaniu Gameza

11'

Dużo walki w środku boiska, dużo fauli

10'

Gundogan chyba będzie mógł kontynuować spotkanie a my grę wznawiamy od rzutu sędziowskiego

9'

Gundogan zwija się na boisku po zderzeniu z rywalem

8'

Jeremy Toulalan świetnie sobie poradził przed własnym polem karnym osaczony przez 3 zawodników z Dortmundu

6'

Ale akcja Savioli. Zawodnik Malagi wpadł w pole karne, ograł Gundogana ale uderzył obok bramki

5'

Weligton na połowie przerywa akcję BVB. Jednak to goście mają zdecydowaną przewagę

3'

Mario Goetze w pierwszej ofensywnej akcji pod bramką Malagi. Niemiec w barwach BVB jednak zatrzymany. Po chwili akcja Schmelzera ale sędzia podnosi chorągiewkę pokazując pozycję spaloną

2'

Malaga w pierwszych minutach ma przewagę, goście cofnięci na swojej połowie

1'

Borussia rozpoczyna spotkanie!!

20:41

Hymn Ligi Mistrzów i za chwilę pierwszy gwizdek!!

20:41

Za moment zawodnicy wyprowadzani przez arbitrów ze Szwecji pojawią się na boisku

20:35

Coraz bliżej początku spotkania, coraz bliżej wielkich emocji!!

20:23

Niestety kontuzja Kuby Błaszczykowskiego okazała się na tyle groźna, że Polak dziś nie może zagrać

20:18

Dzisiejsze starcie to pojedynek dwóch rewelacji Ligi Mistrzów w tym sezonie.

20:17

Zapowiedź spotkania można przeczytać przed spotkaniem

20:12

Rezerwowi Borussia: Mitchell Langerak, Nuri Sahin, Julian Schieber, Moritz Leitner, Oliver Kirch, Leonardo Bittencourt, Sven Bender

20:09

Rezerwowi Malaga: Idriss Kameni, Diego Lugano, Sergio Sanchez, Ignacio Camacho, Duda, Roque Santa Cruz, Francisco Portillo

20:06

Witamy w relacji live z pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów. Na Estadio La Rosaleda, miejscowa Malaga podejmuje Borussię Dortmund.