Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
Juventus TurynJuventus Turyn
95'

Koniec spotkania. Bayern Monachium pewnie pokonuje Juventus Turyn 2:0 i jest jednym krokiem w półfinale Champions League. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

94'

Jeszcze jedna zmiana. Za Riberyego Shaqiri.

92'

Zmiana. Za Mandzukicia wchodzi Gomez.

92'

Powinno być 3:0. Pierwsze uderzenie Mullera broni Buffon, dobitka wędruje nad bramką!

89'

Prostopadłe podanie do Giovinco minimalnie za mocne- Neuer uprzedza zawodnika Starej Damy.

87'

Wydaje się, że już nic się nie zmieni w dzisiejszym spotkaniu. Tempo gry wyraźnie spadło- Bayern jest zadowolony z wyniku- Juventus nie potrafi znaleźć sposobu, by zagrozić rywalowi.

83'

Kolejny kartonik- Luiz Gustavo ukarany za symulowanie.

80'

Kilkudziesięciometrowy rajd Mullera zakończony niecelnym strzałem.

79'

Bayern Monachium - Juventus TurynBayern Monachium - Juventus Turyn

78'

Żółta kartka dla Lichtsteinera, który nie zagra w rewanżu.

76'

Zmiana. Pogba za Peluso.

75'

.Bayern uspokoił grę- nic dziwnego- wynik dla niemieckiego klubu jest bardzo dobry.

71'

Dwukrotnie na bramkę uderzał Vidal- dwa razy broni Neuer. Pierwsza w tym meczu tak dobra sytuacja Juventusu.

69'

Żółta kartka dla Vidala za zagranie ręką na linii pola karnego.

66'

Jednocześnie Giovinco zmienia Quagliarellę.

66'

Zmiana. Vucinic za Matriego.

66'

Gianluigi Buffon "wypluwa " piłkę po strzale Luiza Gustavo. Do piłki dopada Mandżukić, który zgrywa do stojącego przed pustą bramką Mullera. Bayern prowadzi już 2:0.

65'

Bayern Monachium - Juventus Turyn

64'

2-0! Muller!

62'

Póki co druga połowa dużo spokojniejsza niż pierwsze 45 minut. Miejmy nadzieję, że to nie zwiastuje końca emocji.

58'

Piłkarze Starej Damy ciągle nie mają nic do powiedzenia w tym starciu- potrzebna jest szybka zmiana stylu gry włoskiej drużyny.

56'

55'

Kolejne uderzenie Alaby- tym razem ten piłkarz uderzał z rzutu wolnego- piłkę na bok wybija bramkarz reprezentacji Włoch.

54'

Żółty kartonik dla Chielliniego.

54'

Alaba chciał strzelić drugiego gola z dystansu w dzisiejszym meczu- tym razem jednak uderza bardzo niecelnie.

52'

Bawarczycy spokojnie rozgrywają piłkę- Juventus niespecjalnie im w tym przeszkadza.

48'

Prostopadła piłka do Mandzukicia, który w bardzo dobrej sytuacji mocno uderza w stronę bramki. Kunsztem wykazuje się Buffon, który efektownie broni strzał rywala.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

21:36

Bayern dominował w pierwszych 45 minutach i jedna bramka straty to najniższy wymiar kary dla Starej Damy. Jeśli piłkarze mistrza Włoch nie zmienią niczego przed rozpoczęciem drugiej połowy to już po pierwszym meczu będą mogli odłożyć marzenia o awansie do półfinału Champions League.

47'

Koniec I połowy. Bayern- Juventus 1:0. Wracamy za 15 minut.

46'

Po dośrodkowaniu z kornera Pirlo głową uderzał Bonucci- piłka szybuje ponad bramką Bayernu.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty.

44'

Żółta kartka dla Mandżukicia za faul na Vidalu.

43'

Uderzenie Schweinsteigera z 14 metrów przechodzi ponad bramką.

41'

Stały fragment gry wykonany bardzo niecelnie przez Andrea Pirlo. Juventus nie może odnaleźć swojego stylu gry.

38'

Płaskie wbicie Riberyego z lewej strony boiska- piłka zmierza do Mandzukicia, który pada w polu karnym. Gwizdek sędziego jednak milczy. Nie będzie rzutu karnego.

35'

I kolejny strzał- tym razem próbował Arjen Robben. Broni Gigi Buffon.

34'

Uderzenie Mandżukicia głową niecelne.

33'

Cóż za szansa na 2:0! Muller wykłada piłkę Robbenowi, a ten uderza z pierwszej piłki. Futbolówka przechodzi minimalnie obok słupka. Miażdżąca przewaga wicemistrzów Niemiec.

30'

Piłka po strzale Schweinsteigera ze stałego fragmentu gry przechodzi centymetry nad bramką!

29'

Ostry faul Vidala na Riberym w pobliżu pola karnego. Będzie rzut wolny dla Bawarczyków.

27'

Kolejna akcja Bayernu zakończona wyjściem poza pole gry piłki. Błąd popełnił Robben.

25'

Coraz większa przewaga gospodarzy- czy przyjezdni przetrzymają ten napór?

21'

Kolejne groźne uderzenie- tym razem Ribery uderza minimalnie niecelnie.

19'

Strzał Robbena z najwyższym truden broni Buffon!

17'

16'

I mamy pierwszą zmianę. W miejsce kontuzjowanego Kroosa wchodzi Arjen Robben.

14'

Kroos odnosi kontuzję- to może być coś poważnego.

14'

Potężne uderzenie z dystansu Vidala, bramkarz Bayernu z najwyższym trudem wybija na rzut rożny.

12'

Uderzenie Pirlo przechodzi kilkadziesiąt centymetrów nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Neuera.

11'

Rzut wolny dla turyńczyków z 35 metrów.

11'

Szybka akcja Mullera, jednak zawodnik Bayernu zagrywa bardzo niedokładnie wzdłuż pola karnego. Buffon rozpocznie od bramki.

9'

Niedokładne zagranie Alaby, będzie kolejny korner dla Starej Damy.

7'

Juventus stara się szybko odpowiedzieć, lecz póki co gra bardzo niedokładnie.

5'

Pierwszy rzut rożny dla Juve- obrońcy Bayernu wybijają piłkę.

3'

3'

David Alaba strzela z 30 metrów i Buffon jest bezradny! Cóż za początek!

1'

Gol! 1-0 ! Alaba!

1'

I rozpoczęli!

20:43

Obie jedenastki już na murawie. Rozbrzmiewa hymn Champions League!

20:36

Do rozpoczęcia spotkania zostało 10 minut. Równocześnie będzie rozgrywany inny mecz 1/4 Champions League. Paris Saint-Germain podejmie u siebie drużynę FC Barcelona.

20:28

Allianz Arena wypełniona po brzegi- kibice zgromadzeni na stadionie liczą, iż ich ulubieńcy zdobędą pokaźną zaliczkę przed rewanżem.

20:21

Obie drużyny są już o kroczek od zdobycia tytułów mistrzowskich swoich krajów i rozgrywki Ligi Mistrzów mają dla nich szczególne znaczenie. Nie mam wątpliwości- czeka nas 180 minut wielkiej piłki w tym dwumeczu.

20:19

"W ostatnim sezonie udowodniliśmy, że możemy znajdować się wśród najlepszych w całej Europie. Chcemy zagrać w tegorocznym finale na Wembley. Jednakże najpierw będziemy musieli wygrać rywalizację z Realem czy Barceloną w półfinale"

Arjen Robben wydaje się być pewny awansu do 1/2 finału LM.

20:15

"Każdy chce zagrać w takim meczu. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ zmierzymy się z jednym z najsilniejszych klubów w Europie. Bayern rozgrywa świetny sezon, ale postaramy się osiągnąć dobry rezultat na wyjeździe. Oni mają świetnych graczy, jak Ribbery, Robben i Muller, ale jeśli jesteśmy dobrze przygotowani taktycznie, to dojdziemy do głosu. Myślę, że czeka nas świetny mecz"

Tak o tym spotkaniu mówi Alessandro Matri.

20:10

Ostatni pojedynek miał miejsce 8 grudnia 2009 roku w Turynie. Bayern wygrał wtedy pewnie 4:1

20:06

Obie drużyny spotykały się sześciokrotnie w rozgrywkach LM. 2 razy wygrał Bayern, 3-krotnie zwyciężał Juventus, raz padł remis.

20:02

Mecz ten jest określany jako hit spotkań ćwierćfinałowych tegorocznej edycji Champions League. Miejmy nadzieję, że zawodnicy nas nie zawiodą i dzisiejszego wieczora będzie nam dane obejrzeć świetne widowisko z dużą ilością sytuacji bramkowych.

19:55

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Robben, Shaqiri, Pizarro, Boateng, Gomez i Tymoshczuk. Rezerwowi Juventusu: Storari, Marrone, Padoin, Pogba, Asamoah, Vucinic i Giovinco.

19:50

Witamy w relacji na żywo ze starcia dwóch ikon europejskiego futbolu. Czy na Allianz Arena Juventus zdoła pokonać faworyzowany Bayern, który zdominował krajowe podwórko i pragnie powetować sobie zeszłoroczną porażkę w finale Ligi Mistrzów, wygrywając w tegorocznej edycji? Na relację live z tego spotkania zaprasza Michał Kopciński