Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 3
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
20:22

Wisła Kraków ulega na własnym terenie Śląskowi Wrocław 2:3. To właśnie wrocławianie zmierzą się w finale Pucharu Polski z warszawską Legią. „Biała Gwiazda” przegrywa wszystko, co tylko mogła.

93'

Koniec spotkania!

90'

Mimo fatalnej postawy graczy, wszyscy na stadionie Wisły powstali i odśpiewali hymn "Białej Gwiazdy".

89'

Część kibiców powoli opuszcza stadion...

87'

Cetnarski nie trafia... w pustą bramkę

84'

Elsner pojawia się na boisku w miejsce Stevanovica

81'

Burliga zmienia Chrapka

80'

Piłkę przejmuje Mila i bez zastanowienia uderzył na bramkę Pareiki. Śląsk podwyższa wynik.

80'

GOOOOOOL! MILAAA!

75'

Schodzi Ćwielong. Zastępuje go Patejuk

71'

Garguła dośrodkowywał z prawej strony, tam już czekał na podanie jeden z graczy Wisły, lecz ubiegł go zawodnik Śląska

68'

GOOOOOL! ILIEEEEV! Kosowski zagrywał do Ilieva a ten pięknym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce

67'

Moulounguiego zmienia Cetnarski

65'

Wrzutka Garguły w pole karne, lecz piłkę przejmują wrocławianie

63'

Iliev za Boguskiego

63'

Kosowski zmienia Małeckiego

62'

Kokoszka ukarany żółtą kartką

61'

Wisła-Śląsk

61'

11189 - tyle biletów Wisła sprzedała na dzisiejsze spotkanie.

59'

Żółta kartka dla Stevanovica.

57'

Mila uderzał z bliskie odległości na bramkę Pareiki, lecz golkiper Wisły broni jego strzał, choć ostatecznie piłkę wybijać musiał jeden z graczy "Białej Gwiazdy"

54'

Świetne zagranie między obrońców do Soboty i zawodnik Śląska wykorzystuje okazję na zdobycie bramki.

54'

GOOOOOOL! SOBOTAAAA!

52'

Małecki chciał zagrać piłkę w polu karnym z Boguskim, lecz połapali się w jego zamiarach piłkarze z Wrocławia

49'

Boguski "wkręcił w ziemię" jednego z zawodników Śląska i popędził z piłką w kierunku bramki. Lecz w decydującym momencie oddał kiepski strzał. Piłka ponad poprzeczką

46'

Sędzia rozpoczyna drugą odsłonę spotkania!

19:27

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage'a Wisły Kraków na facebook'u. Codziennie świeża porcja wiadomości o "Białej Gwieździe"! Wystarczy kliknąć tutaj i polubić naszą stronę!. Bądź na bieżąco! Wiedz więcej!

19:21

Póki co, w finale Śląsk Wrocław. Wynik 1:1 promuje wrocławian i to oni jedną nogą są w rozstrzygającym meczu o Puchar Polski. Jednak Wisła jeszcze nie składa broni. "Biała Gwiazda" potrzebuje jednego gola, by wyrównać wynik z pierwszego spotkania, a dwóch, by cieszyć się z awansu.

45'

Sędzia kończy pierwszą cześć spotkania.

45'

Boguski marnuje znakomitą okazję dla Wisły! W zamieszaniu to on przejmuje piłkę, ale fatalnie strzela.

41'

Ten wynik daje awans Śląskowi. Wisła potrzebuje jeszcze dwóch bramek, by cieszyć się z możliwości gry w Pucharze Polski.

40'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Mila, klatką Sobota zgrywał do Ćwielona, a ten próbował zaskoczyć estońskiego bramkarza. Ostatecznie to się nie udało i górą golkiper Wisły.

39'

Mouloungui zmarnował znakomitą szansę. Po podaniu jednego z kolegów znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz jego strzał broni Pareiko

36'

Mocny strzał z dystansu Wilka. Tym razem jednak piłka ponad poprzeczką.

34'

Wisla-SląskWisla-Sląsk

33'

Piłka po strzale Boguskiego o milimetry mija bramkę Gikiewicza! Cóż za szansa!

30'

Niestety nie możemy wrzucić zdjęcia oprawy kibiców, gdyż takowej nie przygotowali ;).

28'

Kaźmierczak ukarany żółtą kartką

27'

GOOOOOOOOOOOOOL! WILK! Zawodnik Wisły uderza z dystansu i gospodarze wyrównują!

26'

Wisła komplikuje sobie znacznie sprawę awansu. "Biała Gwiazda" musi poprawić grę, by myśleć o korzystnym dla siebie rezultacie.

23'

Śląsk strzela bramkę z rzutu wolnego po dośrodkowaniu Mili. Stevanovic ubiegł obrońców Wisły i umieszczona piłkę w siatce.

23'

GOOOOOOOL! STEVANOVIC!

23'

Wisła-Śląsk

19'

Jovanovic posłał piłkę w kierunku Boguskiego, ale połapali się w tym wszystkim zawodnicy z Wrocławia

18'

Małecki wraz z piłką pokonał połowę boiska, ale ostatecznie został zablokowany przez jednego z piłkarzy Śląska

17'

Dobra okazja Wisły! Sarki przerzucił piłkę do Małeckiego, a ten zagrywał piłkę do Garguły. Strzał zawodnika "Białej Gwiazdy" broni bramkarz gości.

15'

Garguła wykonywał rzut wolny. Piłkę przejmuje Gikiewicz.

14'

Ostrowski dośrodkowywał, lecz Moulounguiego w polu karnym ubiegł Chavez.

12'

Mila zagrywał do Kaźmierczaka i tak oto mamy pierwszy strzał w tym meczu. Niecelny.

11'

Chrapek starał się znaleźć któregoś z kolegów prostopadłym podaniem, lecz żaden zawodnik Wisły nie zorientował się w jego zamiarach.

8'

Chrapek zagrywał na wolne pole do Sarkiego, lecz za mocno. Gracz "Białej Gwiazdy" nie zdołał przejąć tej piłki

6'

Błąd Chaveza, który podawał piłkę prosto pod nogi Soboty. Jednak zawodnik Wisły naprawia pomyłkę.

5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Małeckiego. Piłkę pewnie przejmuje Gikiewicz

4'

Obie ekipy zaczęły dosyć ostrożnie. Póki co, na próżno szukać akcji po jednej czy po drugiej stronie.

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczyna pojedynek między Wisłą Kraków a Śląskiem Wrocław!

18:28

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę.

18:24

Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego!

18:23

Mamy pewną niespodziankę w składzie podopiecznych trenera Kulawika. Od pierwszych minut zobaczymy dzisiaj Daniela Sikorskiego!

18:02

Mecz niezwykle istotny dla obydwu tych ekip. Wisła Kraków walczy o życie i przetrwanie- bowiem wszyscy na Reymonta 22 wierzą, że mimo słabej dyspozycji w lidze, uda się osiągnąć sukces w Pucharze Polski. W przeciwieństwie do Wisły, Śląsk Wrocław walczy na dwóch frontach. W lidze wrocławianie grają w kratkę, lecz wszyscy wiemy że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami- więc szykuję nam się bardzo emocjonujące spotkanie!

17:57

Witamy serdecznie z Krakowa! W dzisiejsze piękne, słoneczne popołudnie walkę o finał Pucharu Polski stoczą- Wisła Kraków i aktualny mistrz Polski Śląsk Wrocław. Pierwszego finalistę poznaliśmy wczoraj-została nim Legia Warszawa, która pokonała na swoim stadionie chorzowski Ruch. Czas na poznanie drugiej ekipy!