Niedziela, 27 stycznia 2013, godz. 17:00
FC Barcelona BFC Barcelona
3 : 1
Real MadrytReal Madryt Castilla
95'

Sędzia kończy to spotkanie. Z całą pewnością interesujące było to, że można było zobaczyć jak grają rezerwy Realu i Barcelony jednak 1 połowa zawiodła. Dopiero w drugiej 45 minutach można było zobaczyć fragmenty ładnej piłki. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje na żywo w Ekstraklasa.net

90'

Ostatnia zmiana w zespole Barcelony

89'

Lomban za faul taktyczny

87'

Wszyscy już czekają na końcowy gwizdek sędziego.

83'

Roman zmienia strzelca dwóch bramek Araujo

82'

Z całą pewnością druga połowa wyglądała by zupełnie inaczej gdyby nie czerwona kartka na początku drugiej części meczu

80'

Moraata ukarany żółtą kartką za rękę w polu karnym

80'

G o o o l l l l ! ! ! ! Pewnie z rzutu karnego Deulofeu !!

78'

Karny dla Barcelony

76'

Za moment kolejny rzut wolny dla Barcelony, która osiąga coraz większą przewagę.

74'

Kolejna zmiana w zespole Realu

74'

Luis Alberto ładnie próbował wkręcić piłkę ale zrobił to niedokładnie

71'

Bardzo szybko Barcelona wykorzystała grę w przewadze. Real od momentu gry w osłabieniu nie potrafi poważnie zagrozić bramce rywali.

69'

G o o o o l l l l ! ! ! Kapitalna akcja Barcelony i Sergio Araujo po raz drugi pokonuje bramkarza Realu!!!

68'

Femina na boisku

66'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Precyzyjne uderzenie Araujo w długi róg daje gospodarzom bramkę wyrównującą!!

65'

Dwadzieścia pięć minut do końca spotkania i dopiero teraz po raz pierwszy goście są na połowie Barcelony.

63'

Raz lewą a raz prawą stroną próbują piłkarze z Barcelony. Z prawej strony w pole karne wpadł Deulofeu ale bramkarz obronił to uderzenie bez najmniejszego kłopotu

60'

Rodriguez zmienia Borje

59'

Będzie zmiana w zespole gości. Barcelona przez ponad 30 minut będzie grać z przewagą 1 zawodnika

58'

Rafinha z 16 metrów uderza na bramkę Realu ale bramkarz świetnie broni

56'

Nieodpowiedzialne zachowanie Alexa kończy jego występ w tym meczu! Zasłużona czerwona kartka

55'

Barcelona w pierwszych fragmentach 2 połowy zdecydowanie odważniej sobie radzi w akcjach ofensywnych

52'

Gerard Deulofeu faulowany przez Nacho i zawodnik Realu ogląda kartkę

50'

Rafinha przed doskonałą szansą źle trafia w piłkę głową

49'

Barcelona na swojej połowie próbuje rozpocząć akcję ofensywną. Jednak znów Juanfran niedokładnie dośrodkowuje w pole karne

47'

Początek 2 połowy podobny do pierwszych 45 minut

46'

Rozpoczynamy 2 połowę oby dużo ciekawszą!!

46'

Sędzia kończy 1 połowę spotkania. Po nudnych 45 minutach Real prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie.

44'

Juanfran dośrodkowuj z lewej strony ale nikt z kolegów nie dochodzi do piłki

43'

Koronkowo próbowali rozegrać piłkę gospodarze ale Grimaldo uderzając z 20 metrów trafił w rywala

41'

Lomban próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy jednak zagrał niedokładnie i piłkę przejęli zawodnicy Realu.

40'

5 minut do zakończenia nudnej 1 połowy.

38'

Mimo, że to Barcelona odrobinę była lepsza to Real za sprawą świetnej główki Morato prowadzi 1:0.

36'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Przepięknym szczupakiem popisał się Morata i Real obejmuje prowadzenie!!

34'

Nudne to spotkanie w ostatnich minutach. Naprawdę nic się godnego odnotowania nie dzieje.

32'

Luis Alberto po raz kolejny przed szansą. Jego uderzenie z 6 metrów zostało odbite przez bramkarza Realu Madryt Castilla

29'

Próba uderzenia z dystansu Luisa Alberto zatrzymana przez bramkarza gości.

28'

Bardzo spadło tempo tego spotkania w ostatnich minutach.

25'

Planas ukarany żółtą kartką

23'

Luis Alberto na pozycji spalonej strzela po gwizdku ale arbiter nie ukarał młodego zawodnika Barcelony kartką

22'

Kolejna szarża Gerard Deulofeu zatrzymana na bramkarzu Realu Madryt

20'

Pierwsze 20 minut to ciekawa, kombinacyjna gra obu zespołów, która zakończyła się kilkoma sytuacjami dla obu drużyn.

17'

Gerard Deulofeu zagrywa mocną piłką w stronę Luisa Alberto, którego uderzenie blokują obrońcy. Mamy kolejny korner

16'

Mosqera brzydko fauluje w środku pola rywala i ogląda żółta kartkę

12'

Tomas Mejias spokojnie broni uderzenie głową Gerarda Deulofeu

11'

Rafinha zatrzymany w szarży z prawej strony bramki Realu.

9'

Znów szansa dla Realu. Uderzenie Denisa Cherysheva broni Masip. W odpowiedzi źle wyprowadzona kontra 3 na 1 w wykonaniu Barcelony.

7'

Juanfran uderza w prawy róg bramki Barcelony ale pewnie broni Masip

5'

Gerard Deulofeu w odpowiedzi zatrzymany przez obrońców

3'

Przed doskonałą szansą Real. Morata zagrywa do Fernandeza, który jednak nie zdążył do piłki!!

3'

Dużo strat na początku spotkania. Widać stremowanie po obu stronach

1'

Mecz rozpoczynają zawodnicy Realu Madryt Castilla

16:56

Już za moment po przywitaniu początek tego spotkania

16:43

Choć na boisko wyjdą tylko rezerwy, zainteresowanie jest przeogromne. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, na trybunach Minie Estadi (położony w pobliżu Camp Nou stadion rezerw Barcelony) spodziewany jest komplet 15 tys. widzów. Natomiast bezpośrednią transmisję telewizyjną przeprowadzą stacje z niemal każdego kraju Europy, w tym Polski. Na pewno będzie co oglądać - w końcu ci młodzi, obiecujący gracze już za kilka chwil na dobre wkroczą w dorosły futbol jako pierwszoplanowi aktorzy.

16:38

O zbliżającym się El Clasico w półfinale Pucharu Króla (środa, godz. 21) mówi już cały piłkarski świat. Również na polskich portalach społecznościowych i tematycznych trwają ostre dyskusje pomiędzy sympatykami obu zespołów. Zanim jednak w bój ruszą uwielbiane gwiazdy, w pierwszym szeregu bitwę stoczą młodzi tytani. To doskonała okazja, by poczuć wyraźny przedsmak zbliżających się emocji.