93'

93'

Koniec meczu! FC Nuernberg-Hannover 96 2-2. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

92'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafia do wprowadzonego 10 minut wcześniej Poltera, który uderzeniem prawą nogą wyrównuje wynik spotkania.

91'

Niesamowite!Mamy wyrównanie w doliczonym czasie gry! Polter!

89'

Kiyotake uderza z dystansu i Zieler broni z najwyższym trudem!

88'

Goście zamknięci w zamku hokejowym przez Norymbergę. Póki co nic z tego nie wynika.

85'

I mamy Artura Sobiecha na boisku! Reprezentant Polski zmienia Dioufa

85'

Pinto strzela z 18 metrów centymetry obok słupka!

84'

Abdellaoue faulowany w pobliżu linii bocznej na wysokości pola karnego. Będzie stały fragment gry.

81'

... i Polter za Pekharta.

81'

Dwie ofensywne zmiany w szeregach Hannoveru. Mak w miejsce Feulnera.

80'

Ten mecz obserwuje 36101 kibiców.

79'

Dużo walki na boisku- gospodarze starają się za wszelka cenę wyrównać.

76'

Kolejna zmiana. Schmiedebach w miejsce Ya Konana.

73'

Pinto podaje prostopadle do Dioufa, który w sytuacji sam na sam trafia piłką w Schafera. To powinno być 3-1 dla przyjezdnych.

70'

Wstrzelenie piłki z lewej strony boiska przez Abdellaoue- piłka trafia do napastnika gości który nie ma problemów z umieszczeniem jej w siatce.

68'

Hannover znów na prowadzeniu! Ya Konan!

66'

Zmiana w drużynie gości. Rausch w miejsce Pandera.

66'

Czerwona kartka dla trenera Mirko Slomki. Prawdopodobnie szkoleniowiec gości skierował kilka nieprzyjemnych słów w stronę sędziego technicznego.

65'

Groźna akcja gospodarzy- Kanazaki podawał do Feulnera, który uderzył w stronę bramki. Piłka przeszły obok prawego słupka.

63'

Debiut Mu Kanazaki w barwach Norymbergi. Japończyk wchodzi w miejsce Frantza.

62'

Żółta kartka dla Sakai.

60'

Kopia akcji po której padła wyrównujący. Dośrodkowanie Kiyotake, uderzenie głową- tym razem piłka wpada w ręce Zielera. Strzelał Pekhart.

58'

Piłkarze gości najwyraźniej są oszołomieni po stracie bramki. To Norymberga stara się konstruować kolejne ataki.

55'

Klose wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kiyotake. Piłka po uderzeniu głową wpada do bramki obok bezradnego Zielera.

53'

Wyrównujący gol! Timm Klose!

52'

Bardzo dobre uderzenie z dystansu Abdellaoue- futbolówka przechodzi centymetry nad bramką.

50'

Na razie spokój na murawie- Hannover się nie śpieszy, Norymberga próbuje rozgrywać atak pozycyjny.

47'

Obie drużyny przystąpiły do drugich 45 minut bez zmian.

46'

II połowa rozpoczęta

46'

Koniec I połowy. FC Nuernberg-Hannover 96 0:1

44'

Tyleż mocny, co niecelny strzał Balitscha z dystansu.

42'

Niefrasobliwość obrony gospodarzy- Huszti z łatwością ogrywa Klosego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.

41'

Gol dla gości!Huszti!

39'

Szansa dla Hannoveru! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Dioufa który z ostrego kąta trafia w bramkarza.,

37'

Kolejne niecelne uderzenie. Tym razem szczęścia próbował Pinto.

35'

Niewiele dobrego można powiedzieć do tej pory o tym spotkaniu... Trener gości chyba ma podobne zdanie- wysłał już na rozgrzewkę swoich rezerwowych.

32'

Uderzenie Abdellaoue z liniipola karnego. Bez problemu broni Schafer

29'

Próba szybkiego kontrataku Norymbergi. Pinola nie opanował jednak piłki przy próbie przerzutu.

27'

Chwila spokoju na boisku.

24'

Uderzenie z 25 metrów Chandlera nieudane.

22'

Gospodarze w natarciu- dośrodkowanie Pinoli przechodzi przez pole karne- nikt nie potrafił zamknąć tej dobrej próby.

20'

Fantastyczna akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie do Kiyotake, który ograł z jednego rywali i oddał strzał na bramkę. Piłka przeszła centymetry obok lewego słupka bramki gości.

18'

Pierwsza groźna akcja w tym meczu- Abdellaoue nie trafił w piłkę po dobrym dograniu Dioufa.

16'

Dobra akcja Kiyotake- jego próba prostopadłego podania do wychodzącego na czystą pozycję kolegi z zespołu przerwana przez rywala.

15'

Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Hannoveru 96. Czy dziś będzie podobnie?

11'

Dużo walki, zero emocji. Tak można podsumować pierwsze 10 minut spotkania.

9'

Zbyt mocna próba prostopadłego podania do Ya Konana.

7'

Na razie dużo niedokładności- zawodnicy obu drużyn najwyraźniej nie weszli jeszcze w to spotkanie.

5'

Na początku meczu przewaga w posiadaniu piłki należy do gospodarzy. Próbują narzucić swoje tempo gry.

3'

Pierwszy, niecelny strzał Pekharta.

3'

Będzie pierwszy korner dla gospodarzy.

3'

Gospodarze grają dziś w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, goście w jednolitych, białych strojach.

1'

Rozpoczynamy!

15:28

Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra tego spotkania.

15:27

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Norymbergi, który od czwartku nosi nazwę Grundig Stadium.

15:23

Ławki rezerwowych: Nurnberg: Polter, Mak, Plattenhardt, Rakovsky, Dabanli, Kanasaki, Esswein. Hannover: Haggui, Schmiedebach, Sobiech, Schlaudraff, Miller, Chahed, Rausch

15:17

Po 21 kolejkach obie drużyny dzielą 4 punkty. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie 25, a goście 29 "oczek".

15:15

Znamy już składy wyjściowe. Reprezentant Polski zacznie mecz na ławce rezerwowych.

15:08

Już o 15.30 rozpocznie się spotkanie 22. kolejki Bundesligi, w którym FC Nurnberg podejmie na własnym boisku Hannover 96 z Arturem Sobiechem w kadrze meczowej,