VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
0 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

Koniec meczu. Bayern po dość średnim meczu zwycięzca na boisku VFL. Za wspólne spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

91'

Świetne zagranie Muellera do Robbena który sam na sam nie daję szans golkiperowi gospodarzy!

91'

0-2!!

90'

Doliczone 3 minuty. Czy gospodarze jeszcze się poderwą na te ostatnie minuty?

88'

Dośrodkowanie Schaefera w pole karne! Neuer pewnie piąstkuje!

86'

Robben na spalonym.

83'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Za strzelca bramki, Mandzukicia wchodzi Mario Gomez.

80'

Wolfsburg - BayernWolfsburg - Bayern

80'

Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Naldo za faul taktyczny.

78'

I schodzi Kroos, a wchodzi Tymoshchuk.

78'

Schodzi Ribery, a na murawie melduje się Robben.

77'

Świetne uderzenie Diego z rzutu wolnego! Na miejscu Neuer!

76'

Dante ukarany żółta kartką.

75'

Fagner za Traescha.

75'

Helmes za Vieirinhe.

73'

Hasebe ukarany żółtym kartonikiem.

69'

Znowu okres spokojniejszej gry.

67'

Gustavo kropnął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

65'

Za Olicia wchodzi były gracz Borussi Dortmund - Perisić.

63'

VFL próbuje zagrozić bramce Bayernu, ale jak na razie bezskutecznie.

60'

Polak z dystansu obok bramki.

58'

Ribery ukarany zółtą kartką za faul.

56'

Madlung blokuje niezły strzał Muellera.

54'

Uderzenie Diego z dystansu zablokowane.

53'

Mandzukić wpadł w pole karne, chciał podawać do kolegi z zespołu, ale Polak przejmuje piłkę.

51'

Bardzo niecelnie Vieirinha.

51'

Bayern nie gra dzisiaj nic nadzwyczajnego. Gdyby nie ta bramka Mandzukicia mogło by być bardzo ciężko gościom w tym spotkaniu. VFL gra dość konsekwentnie.

49'

Mogło być 0-2! Lahm z prawej strony podawał do jednego z zawodników Bayernu który oddał strzał który zatrzymał się na nogach graczy VFL.

48'

Początek drugiej połowy dosyć spokojny.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce Wilki które muszą gonić wynik. Czy uda im się chociaż zremisować?

21:32

Piłkarze już wracają na murawę.

46'

Koniec 1 połowy. Wracamy za 15 minut.

46'

Zółta kartka dla Dosta.

45'

Doliczono 1 minute.

44'

Mandzukić w kierunku Kroosa, Polak przecina to podanie.

42'

Diego z rzutu rożnego. Polak zamykał akcję, ale bardzo wysoko nad bramką.

42'

Jedni i drudzy wyczekują już ostatniego gwizdka w tej połowie.

39'

Bayern cały czas w natarciu.

36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne VFL. Schweinsteiger odegrał piłkę głową do Mandzukicia który ala nożycami nie daję szans bramkarzowi!

36'

GOOL! 0-1!

36'

Vieirinha ukarany żółtym kartonikiem.

33'

Bardzo niecelna wrzutka Hasebe ze skrzydła. Piłka daleko za boiskiem.

32'

Ribery z rzutu rożnego, ale za krótko i piłkę oddalili gospodarze.

31'

Ribery lewym skrzydłem, Hasebe wybija na korner.

30'

Diego dorzuca piłkę w pole karne, ale ponownie nie ma kto zakończyć tej akcji.

29'

Diego pada w polu karnym gości! Sędzia ani drgnął..

29'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Bayernu, ale nikt nie zamknął tej akcji!

26'

Ribery zakręcił Hasebe, ale w efekcie stracił piłkę.

25'

Za faul na Mandzukiciu Madlung ukarany żółtą kartką.

24'

Lahm na spalonym.

21'

Tempo meczu jest szybkie, ale brakuje klarownych sytuacji.

19'

Kroos dośrodkowywał w pole karne, ale defensorzy Wilków wybili piłkę pod nogi Mandzukicia - jego strzał niecelny.

17'

Ribery z lewej strony podawał do Muellera, ale ten się zaplątał i stracił piłkę.

13'

Sytuacji jak na razie jak na lekarstwo. Bardzo dużo walki oglądamy póki co.

11'

Vierinha z dystansu obok bramki

8'

Gospodarze nie wystraszyli się Bayernu i od początku całkiem nieźle sobie poczynają.

6'

Przed szansą Dost ! Po podaniu z lewej strony Dost minął się z piłką! Gdyby trafił w piłkę mogłoby być 1-0 dla Wilków!

3'

Bardzo dobra akcja! Mandzukić popędził prawą stroną, dorzucał piłkę w pole karne na głowę Mueller który minimalnie spudłował!

3'

Początek meczu bardzo spokojny po obu stronach.

20:31

I zaczynamy pierwszy mecz 22 kolejki Bundesligi. Przy piłce Bayern.

20:28

Arbiter tego spotkania wyprowadza już oba zespoły na murawę.

20:27

Piłkarze obu zespołów już w tunelu.

20:15

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania!

20:10

Wilki, w odróżnieniu od pewnych siebie Bawarczyków, są w tym sezonie zwyczajnie słabe. Po 21 spotkaniach zajmują dopiero 12. pozycję z 26 punktami w dorobku i nic nie zapowiada tego, żeby ta suma miała się zmienić w najbliższych godzinach.

20:07

Bawarczycy w tym sezonie grają z równie dużą skutecznością, jak niszczące wszystko na swojej drodze tornado. Podopieczni Juppa Heynckesa na dobre usadowili się w fotelu lidera, a chętnych na jego odbicie nie widać. Bayern miażdży wszystko i wszystkich na swojej drodze do mistrzostwa Niemiec. Po 21 spotkaniach Bundesligi przegrał tylko raz, a trzy razy dzielił się punktami z rywalami.

20:03

Ławka rezerwowych Bayernu: Tom Starke, Rafinha, Jerome Boateng, Arjen Robben, Xherdan Shaqiri, Anatoliy Tymoschuk i Mario Gomez.

20:02

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowa Wolfsburga: Marvin Hitz, Fagner, Ricardo Rodriguez, Simon Kjaer, Josue, Ivan Perisic i Patrick Helmes.

20:00

Witamy w relacji na żywo ze spotkania 22. kolejki Bundesligi pomiędzy Wolfsburgiem, a Bayernem Monachium. Już za pół godziny pierwszy gwizdek sędziego.