Queens Park RangersQueens Park Rangers
0 : 2
manchester unitedManchester United
95'

Sędzia kończy spotkanie. United pewnie pokonuje QPR 2:0. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

3 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90

87'

Welbeck za długo w polu karnym bawił się z piłką i został zablokowany choć powinien uderzać od razu po podaniu od Giggsa

84'

Bardzo łatwo rozgrywają piłkę piłkarze gości. Wydaje się, że w tym meczu bramki jeszcze mogą paść.

82'

Znów klasą błyszczy Giggs, który pięknie, technicznie uderzył i trafił piłką w poprzeczkę. Dobijać próbował Nani ale strzelił wysoko nad bramką.

81'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ryan Giggs dostał kapitalną piłkę od Welbecka i pewnym strzałem w długi róg pokonał Julio Cesara

79'

Welbeck kapitalnym zwodem doszedł do strzału w polu karnym gospodarzy ale w ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane

76'

Ale kapitalną szansą miał Rooney. Po podaniu z lewej strony od Evry Anglik z 7 metrów uderzył za lekko i obrońcy wybili piłkę.

73'

Hoilett zmienia Towsenda

71'

i będzie 3 zmiana w zespole gospodarzy...

70'

Dwadzieścia minut do końca. Czu ambitni gospodarze zdążą strzelić wyrównującą bramkę?

67'

Komplet zmian w zespole MU - Valencia zmienia Younga

64'

Loic Remy strzałem z 9 metrów zmusił po raz pierwszy w tym meczu Davida de Gea do interwencji!!

61'

Rooney zmienia Hernandeza

60'

Zamora utykając opuszcza boisko

59'

Wydawało się, że Michael Carrick faulował na linii pola karnego Jamie Mackie ale arbiter był innego zdania

58'

Spadło tempo rozgrywania akcji w tym spotkaniu.

55'

W pierwszych 10 minutach duża przewaga po stronie Manchesteru United.

52'

Nani do Hernandeza jednak uderzenie tego drugiego wprost w ręce bramkarza

49'

Długie podanie ze środka pola w kierunku Zamory wybija Vidic

48'

Niepewna interwencja na początku 2 połowy Cesara po strzale Naniego ale po chwili bramkarz QPR naprawia swój błąd

46'

Jenas zmienia Granero

46'

Zaczynają 2 połowę gospodarze!!

17:01

Piłkarze wracają na boisko

45'

Koniec. Po kapitalnym golu Rafaela da Silvy Czerwone Diabły prowadzą 1:0. Zapraszam po przerwie!

45'

2 minuty dolicza sędzia

41'

I mamy pierwszą wymuszoną zmianę - kontuzjowany Robin van Persie opuszcza boisko w jego miejsce Welbeck.

39'

W ostatnich minutach goście cofnęli się na swoją połowę i tam czekają na kontry zawodników QPR. Jak do tej pory podopieczni Harry'ego Redknappa nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką de Gea

36'

Po rzucie rożnym Samba doskonale uderza głową ale Rafael kapitalnie wybija piłkę z linii bramkowej. Po kontrze van Persie świetnie uderza po podaniu...Rafaela da Silvy ale jeszcze lepiej broni Cesar!!!

35'

Towsend w indywidualnej akcji wywalczył korner

34'

Adel Taarabt po zagraniu głową Zamory jednak źle trafia w piłkę i ta wychodzi na aut bramkowy

32'

QPR próbuje ale jednak bramka podziałała mobilizująco na zawodników gości i zawodnicy QPR mają spore kłopoty z wyjściem z własnej połowy

31'

Dośrodkowanie Younga jednak nieudane i od bramki bramkarz QPR

30'

I kolejny rzut rożny dla MU - akcje lidera są coraz groźniejsze

26'

Po strzeleniu bramki Czerwone Diabły zdecydowanie przyspieszyły. Zawodnicy gospodarzy coraz częściej popełniają proste błędy.

23'

G o o o o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ależ bramka Rafaela da Silvy !!! Brazylijczyk dopadł do piłki na 20 metrze i kapitalnym strzałem z powietrza trafił w samo okienko !! Julio Cesar nawet nie drgnął !!

22'

Niestety 21 minut za nami a sytuacji bramkowych jest jak na lekarstwo. Nudne spotkanie jak do tej pory

19'

A.Cole próbował dośrodkować w pole karne ale uczynił to za głęboko i piłkę złapał Cesar

17'

Mieliśmy taki chwilowy przestój w grze i ta monotonia została przerwana kapitalną główką Hernandeza

17'

Kapitalna interwencja Julio Cesara po główce Hernandeza!!!

14'

Dużo walki w środku pola jednak bez konkretnych sytuacji bramkowych

12'

Nani pada na boisko po starciu z Bosingwą. Będzie rzut wolny blisko bramki QPR

11'

Niespodziewanie po pierwszych minutach przewagę mają gospodarze. Piłka zdecydowanie częściej gości pod polem karnym zespołu gości

10'

Adel Taarabt w akcji ofensywnej jednak podaje wprost w ręce de Gea

8'

Hernandez bez piłki popycha Bosingwę jednak nie reaguje na to zachowanie arbiter

7'

Granero jednak dośrodkowuje niezbyt udanie i obrońcy spokojnie wybijają piłkę

6'

Zamora faulowany przez Vidica blisko bramki MU

5'

Pierwszą ofensywną akcję próbują powoli zbudować gospodarze ale szybko ją tracą. Jednak w obroni świetnie van Persiego zatrzymuje jeden z obrońców

3'

Bardzo spokojny początek meczu. Skazani na pożarcie gospodarze jak do tej pory nie dopuszczają MU pod swoją bramkę