Niedziela, 27 stycznia 2013, godz. 19:00
5 : 1
Osasuna PampelunaOsasuna Pampeluna
1. połowa3 : 1
94'

Koniec meczu. Barcelona gromi, praktycznie mecz zakończył się już w 28 minucie, kiedy to Arribas otrzymał czerwoną kartkę, a Messi pokonał bramkarza z 11 metrów. Goście z Pampeluny nie byli w stanie zagrozić Barcelonie grając w 10.

92'

Alexis wyłożył piłkę dla Villi, ale po raz kolejny w ostatniej chwili wybijają obrońcy sprzed nóg napastnika.

88'

Uderzeni z dystansu Thiago, wysoko nad bramką.

87'

Messi dogrywa w pole karne, skład się do przewrotki Thiago i w ostatniej chwili zgarnął mu sprzed nosa piłkę Nano.

86'

Song dogrywa w pole karne, uprzedził Alexisa Nano.

84'

Przedzierał się przez kolejnych rywali Alexis, ostatecznie traci piłkę.

82'

Alves dośrodkowuje w pole karne, wybija Lolo.

80'

Fabregas wyłożył piłkę do Alexisa w polu karnym i w ostatniej chwili wybija jeden z obrońców.

78'

Alexis do Messiego w polu karnym, zablokowany Argentyńczyk.

77'

Adriano krótko do Villi, strzał ze skraju pola karnego, w trybuny.

76'

Fabregas do Alexisa w pole karne, świetnie przyjął piłkę i obrócił się Chilijczyk, ale piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.

74'

Ostatnia zmiana w Blaugranie. Song zmienia Busquetsa.

72'

Już wznowiona gra, a Osasuna w komplecie.

71'

Zwija się z bólu Oier, konieczna przerwa w grze.

69'

Ostatnia zmiana w Osasunie.

68'

Przejął pod własnym polem karnym Bertran i popędził z piłką, jednak jego rajd zakończył się już na połowie boiska.

66'

Fabregas pojawia się na boisku, opuszcza je Xavi.

64'

Wychodziła z kontrą Osasuna, jednak już bez przekonania ich ataki i tracą piłkę.

62'

Messi do Villi w pole karne, przełożył sobie jeszcze piłkę napastnik, ale jego uderzenie pewnie łapie Fernandez.

61'

Alexis zmienia Pedro.

60'

Była groźna sytuacja dla Barcy, ale na spalonym Alves.

58'

Adriano dograł piłkę w pole karne i tuż przed bramkarzem dopadł do niej Messi i pokonał go z najbliższej odległości.

58'

GOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!!

56'

Villa do Messiego, wyszedł z bramki Fernandez, jednak po raz kolejny mija go Argentyńczyk i pakuje piłkę do pustej bramki.

56'

GOLLLLLLLL!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!

55'

Dośrodkowuje Masoud, ale tylko Llorente był w polu karnym rywali wśród kilku obrońców i nie miał prawa dojść do tej piłki.

53'

Piłka w siatce, ale na spalonym był Pedro.

52'

Alves dośrodkowuje w pole karne, głową zgrać do partnerów chciał Thiago, ale zablokowany przez jednego z obrońców.

51'

Przy piłce Barcelona, ale nie potrafi skonstruować groźnego ataku.

49'

Adriano dośrodkowuje w pole karne, ale piłka nie trafia do żadnego z jego kolegów.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

46'

46'

Podwójna zmiana w Osasunie.

45'

Sędzia kończy I połowę spotkania.

45'

Alves w pole karne, Villa na świetnie zgrał do Messiego i w ostatniej chwili wmieszał się w to Loe i wybił piłkę.

44'

Długie podanie w pole karne do Llorente, jednak fauluje w walce o piłce napastnik Osasuny Puyola.

42'

Świetnee dogranie Xaviego do Alvesa, Brazylijczyk znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, ale odegrał jeszcze do Pedro który miał przed sobą już tylko pustą bramkę i nie mógł zmarnować tej sytuacji.

40'

GOLLLLLLLLLL!!!PEDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40'

Kolejny raz dogrywa w pole karne Alves, tym razem po ziemi, ale nie dochodzi piłka do żadnego z jego partnerów.

38'

Alves dośrodkowuje w pole karne. Wyskoczył do strzału głową Messi i tylko słupek ratuje Osasune.

36'

Cejudo dośrodkowuje z rzutu wolnego. Pewnie wychodzi Valdes i łapie piłkę.

33'

A tymczasem na trybuny odesłany trener Osasuny.

32'

Zablokowane uderzeni Messiego, będziemy mieli korner.

30'

Nie spieszy się Barcelona, spokojnie rozgrywają piłkę.

28'

GOL!MESSI! Nie wyczuł Argentyńczyka Fernandez.

28'

Do piłki podchodzi Messi.

28'

Ukarany drugą żółtą kartką za zagranie ręką w polu karnym Arribas.

26'

Ładna klepka Barcy zakończona fatalnym strzałem Pedro w trybuny.

25'

Dośrodkowuje w pole karne Oier, wybija przed pole karne piłkę Mascherano, niefortunnie trafiła ona pod nogi Loe, który mocnym uderzeniem umieścił piłkę przy słupku bramki Victora Valdesa.

24'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22'

Villa znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, ale pierwszy do piłki dopadł Fernandez.

20'

Dośrodkowuje Messi z rzutu wolnego. Piąstkuje Fernandez przede pole karne, jeszcze o uderzenie zza pola karnego pokusił się Xavi, ale niecelnie.

19'

Żółta kartka Arribasa za zagranie piłki ręką.

17'

Rzut rożny dla Osasuny. Dośrodkowanie Oiera nie trafiło do żadnego z kolegów.

15'

Dośrodkowuje Nano z rzutu wolnego, ale nic z tego nie wyszło.

14'

Żółta kartka dla Adriano, ten faul zatrzymał groźną akcję gości.

12'

Dograł w pole karne Xavi do Argentyńczyka, Messi położył bramkarza w polu karnym i spokojnie wpakował piłkę do pustej bramki.

11'

GOLLLLLLL!!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!

7'

Villa dostrzegł niepilnowanego Pedro w polu karnym, za mocne podanie i piłka w rękach bramkarza. Jednak jak pokazały powtórki Pedro był na wyraźnym spalonym.

5'

Świetne podanie Puyola do Thiago, ten z dwoma obrońcami na plecach zdołał oddać strzał , wyciągnął się Fernandez i sparował strzał.

3'

Kontra Osasuny .Osaczony przez obrońców Llorente traci piłkę.

1'

Rozpoczynają od środka boiska piłkarze gospodarzy.

18:44

Osasuna znajduje się w strefie spadkowej, ale do bezpiecznego 17 miejsca traci jedynie 2 punkty, więc na pewno goście będą odpowiednio zmotywowani w dzisiejszym meczu.

18:38

-To zespół solidny w defensywie, czwarty pod względem najmniejszej liczby straconych bramek w Lidze. Ich forma wciąż rośnie, a my wróciliśmy z ciężkiego meczu, będzie to skomplikowany pojedynek, ale my jesteśmy przygotowani, aby powalczyć na najwyższym poziomie

- tak o dzisiejszych rywalach mówił Jordi Roura, który dziś ponownie będzie zastępował na ławce Tito Vilanove.