Niedziela, 27 stycznia 2013, godz. 12:00
Real MadrytReal Madryt
4 : 0
WikimediaGetafe CF
93'

Po świetnej drugiej połowie Real wygrywa 4:0. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i jednocześnie zapraszam od 17 na relację z mini El Clasico.

90'

120 sekund dolicza sędzia

88'

Di Maria wycięty przez Alxisa, który otrzymał żółtą kartkę

87'

Michel faulowany w środku pola

85'

W Madrycie trwa już czekanie na końcowy gwizdek sędziego

82'

W ostatnich minutach piłkarze z Madrytu grają rewelacyjnie.

80'

Dziesięć minut do końca spotkania. Emocji już nie ma. Real kontroluje spotkanie.

77'

Higuain mocno z 16 metrów wprost w bramkarza

76'

Colunga zmieniony przez Vasqueza

76'

Real kontroluje już spotkanie. Getafe należy się jednak brawo za akcje i próby zmiany wyniku

73'

Benzema zmienia Ronaldo

72'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Ronaldo pewnie z rzutu karnego!!

71'

Karny dla Realu po faulu na Modricu!!

69'

Niemiec Oezil poza boiskiem.

69'

Michel za Xavi Torresa

67'

Koleny szybki atak Realu. Moya jednak świetnie broni strzał Higuaina

66'

Fraile zmienia Sarabie

66'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Ronaldo z 5 metrów głową pewnie pokonuje Moy'e. Asysta di Marii.

62'

G o o o o l l l l! ! ! ! Piękny kontratak Realu. Oezil zagrywa do Ronaldo, który z ostrego kąta uderza technicznie tuż przy słupku!!

59'

100 % szansę marnuje Higuain po wrzutce Oezila strzelając nad poprzeczką

57'

Powtórki telewizyjne po bramce pokazały, że Moya był faulowany przez Ricardo Carvalho i gol nie powinien być uznany!!

56'

Zaostrzyło nam się spotkanie. Lopo fauluje Ronaldo i ogląda kartkę

55'

Bramkarz Getafe ogląda kartkę za protesty po bramce

54'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Ramos po rzucie rożnym wpycha piłkę do siatki mimo ogromnych pretensji bramkarza Getafe!!!

53'

Kapitalna interwencja Moy po uderzeniu Modrica!

51'

No i mamy korner dla Getafe po akcji Diego Castro

49'

CR 7 przed szansą na bramkę ale w ostatniej chwili wybija mu piłkę Borja.

49'

Lepiej drugą połowę niespodziewanie rozpoczęło Getafe.

47'

I mamy pierwszą okazję dla Getafe. Strzelał nie kto inny jak Sarabia. Jednak znów uderzył nad poprzeczką!

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu

46'

Khedira za Albiola

13:01

Wracamy na boisko w Madrycie

45'

Po mało ciekawej pierwszej połowie sędzia kończy pierwsze 45 minut. Czy po przerwie Królewscy będą potrafili strzelić choć 1 ale zwycięską bramkę? Zapraszam po przerwie!

45'

60 sekund dolicza sędzia

43'

Real się rozegrał w ostatnich minutach pierwszej połowy ale dalej brakuje Królewskim skuteczności

42'

Pół metra zabrakło Modricowi, który dostał piłkę na linii pola karnego i z woleja uderzył nad bramką

40'

Kolejna akcja Oezila, który zostaje zatrzymany przez Xavi Torresa

38'

Dużo kopaniny w środku pola. Nic nie dzieje się pod bramkami obu drużyn.

35'

Może wczesna pora nie pozwala Królewskim na pokazanie pełni swoich umiejętności. Słabo mimo optycznej przewagi prezentuje się Real

33'

Po akcji z Modricem Ronaldo strzela z 20 metrów ale robi to bardzo niedokładnie

31'

Świetne rozegranie Ronaldo z Oezilem. Ten ostatni jednak zbyt nonszalancko uderza i Moya znów kapitalnie łapie piłkę

31'

Gavilan ogląda kolejną kartkę w tym meczu!

30'

Pół godziny gry za nami i bardzo przeciętne spotkanie oglądamy na Santiago Bernabeu

27'

Tym razem Oezil już słusznie ogląda żółtą kartkę za faul w środku boiska.

25'

Świetnie na trybunach bawią się kibice Getafe

23'

Kolejne uderzenie aktywnego Sarabii świetnie broni Adan

22'

Indywidualna akcja Ronlado, który z 8 metrów uderza na bramkę Getafe ale Moya broni kapitalnie

19'

Sarabia świetnie zagrywa do Colungim którego w ostatniej chwili uprzedza jeden z obrońców Realu. To była doskonała okazja!!

19'

Torres ogląda kartkę

17'

Oezil niepotrzebnie faulował rywala w niegroźnej sytuacji i tylko pobłażliwości arbitra zawdzięcza, że nie ogląda kartki

15'

Sarabia za faul taktyczny ogląda kartkę

14'

Kapitalny drybling na małej przestrzeni Sarabii w ostatniej chwili przerywa obrońca Królewskich

13'

Di Maria uderza z 16 metrów piłka odbija się od jednego z rywali i wychodzi minimalnie obok słupka!!! Wiele szczęścia teraz mieli goście!

10'

Albiol za niepotrzebny faul blisko swojej bramki ogląda kartkę

9'

Potężnie strzela CR 7 ale Moya kapitalnie broni to uderzenie!!

8'

Higuain faulowany 20 metrów od bramki i będzie to doskonała okazja dla Ronaldo

7'

Ewidentny faul Carvalho w środku pola i po długim podaniu pod bramkę Adana piłka wychodzi za końcową linię boiska

5'

Pierwsze minuty bardzo wyrównane. Real zaczął bardzo spokojnie czekając na rozwój wypadków na boisku

4'

Bardzo dobra kombinacja zespołu gości ale Adan świetnie uprzedza Colungę i łapie piłkę

2'

Mamy pierwsze uderzenie na bramkę gości. Strzelał Angel Di Maria ale uderzenie to zostało zablkowane