Niedziela, 20 stycznia 2013, godz. 17:00
Tottenham HotspurWC
1 : 1
manchester unitedManchester United
93'

Koniec meczu! Tottenham remisuje z Manchesterem United 1-1. Remis należał się zespołowi gospodarzy którzy zagrali bardzo dobre spotkanie. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

93'

Ostatnia akcja meczu!!!! Dempsey z pierwszej piłki doprowadza do remisu!!!!!!!!

93'

Dempsey!!!!!!!!!!!!!!

90'

Doliczono 3 minuty.

89'

Uderzenie Bale po nogach jednego z obrońców United i piłka poleciała obok bramki Manchesteru.

88'

Ulewa w Londynie nie ułatwia gry jednym jak i drugim.

86'

Koguty mają 4 minuty na strzelenie wyrównującej bramki. Uda im się?

83'

Strzał Dembele bardzo niecelny.

82'

Strzał Defoe z 18 metrów broni de Gea.

80'

Huddlestone wchodzi za Parkera.

79'

Rooney ukarany żółtą kartką.

79'

Jaka szansa! To musiało wpaść!!! Lennon do Defoe na 5 metr, a jego strzał blokuje Ferdinand!

77'

Rafael da Silva ukarany żółtym kartonikiem.

75'

Schodzi Cleverley, a na boisku melduje się Valencia.

73'

Van Persie znowu na spalonym.

72'

Za mocne podanie do Welbecka.

69'

Najpierw strzelał Defoe, potem Dempsey i tylko korner dla gospodarzy z którego nic nie wynikło.

68'

Pierwsza zmiana także w zespole gospodarzy. Za Naughtona wszedł Ekotto.

65'

Tottenham Hotspur - Manchester United

65'

Rooney wszedł za Kagawe.

62'

Dempsey z dystansu prosto w bramkarza.

59'

Sytuajci podbramkowych oglądamy dzisiaj mało. Dominuje głównie walka w środku pola.

56'

Tottenham bardzo dobrze rozpoczął drugą część gry. Czy Koguty strzelą bramkę wyrównująca?

55'

53'

Ale szansa dla gospodarzy!! Dempsey z 5 metrów, ale de Gea czubkami palców obok bramki!

50'

Tottenham od początku drugiej połowy atakuje i dąży do wyrównania!

49'

Kolejna akcja Kogutów, ale nikt nie zamknął wrzutki z lewej strony.

47'

Od razu pierwsza akcja gospodarzy i strzał Defoe obok bramki!

46'

Zaczynamy drugą połowę! Manchester od środka.

47'

Koniec pierwszej połowy. Manchester do przerwy prowadzi 1-0 po bramce Van Persiego.

45'

Doliczono 2 minuty.

44'

Evra ukarany żółtą kartką.

42'

Van Persie ponownie na spalonym.

40'

Ping pong pod bramką Manchesteru. Obrońcy United nareszcie wybili piłkę!

38'

Defoe upadł w polu karnym. Sędzia nie odgwizdał rzutu karnego!

36'

Jak na razie sytuacji podbramkowych jest na lekarstwo.

34'

Tottenham stara się zaatakować bramkę Manchesteru. Czerwone Diabły groźnie kontrują.

31'

Żółtą kartką ukarany Dawson.

28'

Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć, ale strzał Defoe broni bramkarz United!

25'

25'

Świetne dośrodkowanie w pole karne Kogutów i Van Persie strzałem głową zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.

25'

Van Persie!!!!!

24'

Żółtym kartonikiem ukarany Carrick za faul.

21'

Ładne zagranie do Bale'a, ale ten nie opanował piłki.

20'

19'

Van Persie na spalonym.

18'

Mało sytuacji jak na razie w tym spotkaniu.

16'

Lenno uderzył mocno, bramkarz Manchesteru który sparował piłkę w bok do niej doszedł Defoe, ale był na spalonym.

14'

Strzał Parkera z dystansu bardzo niecelny.

10'

Póki co oglądamy dość ostre spotkanie po obu stornach.

8'

Niezła akcja Phil Jonesa, ale pogubił się w ataku i zgubił piłkę.

5'

Faul Vidicia na Lennonie.

5'

Pierwsza wrzutka w pole karne Manchesteru, ale jeden z defensorów United wyjaśnił sytuację.

3'

Bardzo dużo niedokładności od początku tego meczu. Jedna jak i druga drużyna popełnia dużo błędów..

16:59

Początek meczu. Rozpoczął Tottenham.

16:57

Zawodnicy już witają się na środku boiska. Za chwilę sędzia da pierwszy znak do rozpoczęcia tego meczu.

16:56

16:56

Piłkarze czekają już w tunelu. Za chwilę wyjdą na środek boiska by rozpocząć mecz.

16:45

Czerwone Diabły w tabeli zajmują pierwszą lokatę, za to gospodarze dzisiejszego meczu są na pozycji czwartej.

16:44

Mecz się rozpocznie za ok. 15 minut. Przed nami masa emocji!

16:41

16:41

Witam serdecznie na relacji live z meczu 23 kolejki gdzie na własnym boisku Tottenham Hotspur podejmie Manchester United.