1. połowa0 : 3
18:52

To wszystko na dziś. Zapraszamy już 1 stycznia na 21 kolejkę ligi Angielskiej.

18:51

II połowa momentami słaba. QPR bezradnie goniło za piłką. Liverpool wypunktował Londyńczyków. I 2012 rok kończą na 9 miejscu.

93'

Koniec meczu. Liverpool pokonuje w Londynie QPR 3:0. Dla gospodarzy to fatalna wiadomość. Ich miejsce na dnie tabeli wygląda tragicznie. Goście natomiast pną się w górę.

93'

You'll Never Walko Allone na Loftus Road

92'

Mbia oddaje kolejny strzał na bramkę, ale dziś celownik ustawiony bardzo słabo

91'

mecz potrwa dodatkowe 3 minuty.

90'

oczywiście kartka dla Da Silvy

90'

Da Silva fauluje Sterlinga

89'

Nie można jedną to przerzucamy na drugą. Chyba tak myślą piłkarze gości, o grze skrzydłami.

88'

Liverpool rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

87'

"I'm a Legend" na boisku. Carragher melduje się na ostatnie 5 minut.

86'

Liverpool ponownie utrzymuje się dłuższy okres przy piłce...

83'

Stephane Mbia bezpośrednio z wolnego. Pepe Reina jednak dziś dobrze dysponowany. I pomyśleć że to właśnie on wygryzł Dudka ze składu...

83'

Wyprzedzony Lucas, fauluje Taarabta

82'

Ostatnie 10 minut... LFC gra w piłkę a QPR głównie biega próbując odebrać piłkę.

80'

SWP już dano powinien opuścić boisko. Jego miejsce zajmuje Da Silva.

79'

Downing uspokaja grę... piłka przechodzi przez wszystkich defensorów z Liverpoolu

79'

Mecz zdecydowanie przyśpiesza. Czyżby QPR liczyło na remis?

78'

Szybka kontra w drugą stronę ale i tu na miejscu Pepe Reina

78'

3 piłkarzy Liverpoolu na 2 QPR ale Gerrard źle podaje piłkę i ta grzęźnie w rękach bramkarza

77'

Gerrard bezpośrednio z wolnego. Ale nie daje się zaskoczyć Julio Cesar

75'

Suarez z rożnego do Sterlinga, ten odgrywa na 5 metr do Agera, ale ten ponownie otrzymuje corner.

74'

Piłkarze Brendana Rodgersa skupiają się na przytrzymywaniu piłki.

73'

Bramkę zdobywa dla QPR Mackie, ale wcześniej gwizdek sędziego przerwa grę.

71'

Wewnątrz Hiszpańska zmiana w Liverpoolu

70'

Jose Enrique leży na boisku.

69'

Kapitalną okazję na gola marnuje Mbia. Którzy miał sporo czasu na decyzje a wykonał strzał jak by miał sekundę na zastanowienie się.

68'

podczas przerwy meczu zakończył się konkurs skoków narciarskich... ale wynik Polskich skoczków zakrawa o milczenie

68'

Mbia oddaje strzał z okolić 30m. Reina jednak na posterunku. Liverpool jakby zaczął bronić wyniku. QPR coraz więcej utrzymuje się przy piłce.

65'

Granero oddaje strzał z rzutu wolnego. Piłka jednak mija słupek strzeżony przez Reinę

64'

Lucas za Hendersona

64'

Na boisku melduje się Granero

63'

Daniel Agger zatrzymuje piłkę ręką. Do bramki Liverpoolu 23 metry

61'

Suarez rozgrywa dobre zawody. Tym razem jednak nie utrzymał piłki przed linią końcową.

62'

Groźna akcja QPR, dobrze rozegrana akcja Mbi i Mackie i ten drugi posyła piłkę tuż obok słupka

60'

Taarabt odgrywa z rzutu rożnego. Jednak nieprzyjęta piłka przez jego kolegę powoduje dobrą okazję dla LFC

60'

W ostatnich meczach Premiership oglądamy wiele bramek. w Londynie też ich na razie jest niemało.

58'

Kartka za "nurkowanie"

57'

Faul w okolicach 30m od bramki

57'

Taarabt idealnie posyła piłkę między dwóch zawodników Liverpoolu. Sędzia jednak podnosi chorągiewkę.

56'

Na obecną chwilę Liverpool psuje jubileusz Redknappa który po raz 600 siedzi na ławce trenerskiej w Anglii

54'

Ciekawie rozwiązany rzut rożny. Henderson posyła piłkę nad bramką.

53'

Znów groźnie pod bramką QPR! Suarez do Gerrarda, w ostatniej chwili rautje piłkę Onuoha.

53'

Suarez bardzo aktywny. Dostał teraz podanie od Enrique, ale źle przyjął piłkę i ta wypadła za końcową linię boiska.

51'

Traore wbiegał w pole karne Liverpoolu, ale było tam zbyt ciasno by ta akcja miała powodzenie.

50'

Suarez z dystansu. Świetne uderzenie dobrze wybronił Cesar!!

49'

Wrigt-Phillips mija Gerrarda, ale ten dobrze asekurowany przez Enrique.

47'

Diakite chciał wypracować sobie miejsce do oddania strzału, ale zatrzymał go Gerrard.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Liverpool przy piłce!

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi z boiska Cisse, za niego Derry.

47'

Koniec pierwszej części spotkania. Oba zespoły po 45. minutach dzieli przepaść, a koncert rozgrywa Suarez.

46'

Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'

Strzał Taarabta przed pola karnego!! Jedyny wyróżniający się zawodnik QPR jednak obok bramki.

45'

W ataku pozycyjnym zawodnicy gospodarzy, jednak rozgrywają ten atak kompletnie bez pomysłu.

44'

Sporo zamieszania przed polem karnym QPR, ostatecznie aut dla Liverpoolu.

41'

Dobre uderzenie z przed pola karnego Taarabta!! Reina jednak wyłapał piłkę!

41'

Strata Liverpoolu, QPR wychodzi z kontratakiem, Johnson jednak szybko przerywa akcję faulem.

40'

Gerrard!!!!!!!!!! Jakim cudem nie ma bramki?? Suarez znów zamieszał w polu karnym zagrał na 11. metr do Gerrarda, a kapitan The Reds mocno uderzył piłkę. Ta wybita z linii bramkowej!!

37'

Świetnie wymieniają piłkę gracze przyjezdnych.

36'

Sterling z lewej strony płasko do Suareza, ten od razu uderza, ale strzał zablokowany.

34'

Henderson groźnie uderzał z lewego narożnika pola karnego! Płaski strzał nieznacznie minął długi słupek bramki QPR.

32'

Taarabt próbował zaskoczyć Reinę niesygnalizowanym uderzeniem zewnętrzną częścią stopy, ale ten strzał był za lekki, a do tego leciał w sam środek bramki Hiszpana.

32'

Suarez znów szaleje w polu karnym, ale był tym razem bardzo ofiarnie zatrzymywany. Ostatecznie od bramki Julio Cesar.

30'

Na tą chwilę zanosi się na pogrom w Londynie. Czy piłkarze Queens Park zdołają się jeszcze otrząsnąć?

29'

Rzut rożny krótko rozegrany. Z prawej strony dośrodkowywał Gerrard, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Agger i celnym uderzeniem nie dał szans Julio Cesarowi!

29'

GOOOOOOOOOOOOOLL!!!! Agger i mamy 3:0!!

28'

Błąd Julio Cesara przy rzucie rożnym, ale Brazylijczyk miał w tej sytuacji sporo szczęścia.

27'

Johnson otrzymał świetne podanie za linię obrony i skierował piłkę do Suareza! W ostatniej chwili ofiarnie Nelsen! Rzut rożny.

26'

Enrique do Suareza, który stał na 16. metrze od bramki Cesara, ale Urugwajczyk nie przyjął dobrze piłki. Ta znów jednak w posiadaniu Liverpoolu.

26'

Fani na Loftus Road oglądają teraz moment spokojniejszej gry piłkarzy.

23'

Henderson zagrywał piłkę ręką będąc w murze. Już kilka małych błędów przydarzyło się dzisiaj arbitrowi spotkania.

22'

Rzut wolny dla gospodarzy w odległości ok. 25 metrów od bramki. Taarabt w mur.

21'

Dobra akcja QPR. Wrigt-Phillips wychodził na lewym skrzydle, ale wślizgiem ratował piłkę Skrtel.

20'

Akcja gospodarzy, ale na spalonym Cisse.

20'

Gerrard uderzył ręką Mbię, ale wydaje się, że było to zagranie w ferworze walki.

19'

Co za mecz Urugwajczyka. Wbiegał z prawej strony i dogrywał płasko do Sterlinga, ale piłkę przeciął Onuoha zagrywając ją wprost pod nogi Suareza, który z bliska wpakował piłkę do siatki!

16'

GOOOOOOLLLL!! Suarez po raz drugi!!!!!!

16'

Suarez leży na boisku i trzyma się za głowę. Czy na prawdę ucierpiał? Urugwajczyk nie ma najlepszej opinii w tej kwestii...

14'

Długo przy piłce utrzymują się goście. Piłka wędruje od jednego boku do drugiego.

13'

Ależ pokaz indywidualnych umiejętności Urugwajczyka! Suarez dostał piłkę przed polem karnym, minął bardzo szybko Hilla i nie dał szans Julio Cesarowi! Wspaniałe trafienie! Czapki z głów!

11'

Suareeeeeeeeeeeeeezzz!!!!!!! 1:0!!!!!

10'

Bez pomysłu atakowali gracze z Liverpoolu, od bramki Julio Cesar.

9'

Gerrard zagrał w polu karnym piłkę ręką, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

7'

Atak pozycyjny Liverpoolu.

6'

Świetna prostopadła piłka do Macki'ego, ale Reina szybszy!

5'

Downing płasko dośrodkowywał z prawej strony, piłka wybita w aut.

4'

Suarez groźnie!! Napastnik Liverpoolu uderzył z dystansu, ale Julio Cesar przytomnie odbił piłkę!!

4'

Wysokim pressingiem zaczynają goście.

2'

Henderson z prawej strony zagrywa do Suareza, który ustawiony był na 16. metrze, ale napastnik The Reds zastopowany.

1'

Sędzia Anthony Taylor daje znak do rozpoczęcia, a więc zaczynamy! Gospodarze od środka!

16:58

Nie ma dziś na ławce Liverpoolu szkoleniowca Brendana Rodgersa, który zachorował na grypę i nie mógł być w Londynie.

16:57

Bohaterowie dzisiejszego spotkania już na murawie. Czekamy na pierwszy gwizdek!

16:53

Co ciekawe, w ostatnim zespole Premier League obecnie występuje aż trzech zawodników, którzy w swojej karierze zdobywali puchar Ligi Mistrzów, a są to Julio Cesar w barwach Interu, Park Ji-Sung z Manchesterem United, oraz Jose Bosingwa w tym roku z Chelsea Londyn. Dziś jednak do gry jest zdolny tylko brazylijski bramkarz.

16:50

The Reds będą dziś chcieli odnaleźć w Londynie nieco stałości w osiąganych rezultatach, ustatkować formę. Podopieczni Harry'ego Redknappa z kolei muszą desperacko szukać punktów , bo do bezpiecznej strefy już teraz brakuje im 8. punktów.

16:48

Czas przedstawić ławki rezerwowych obu ekip: QPR: Green, A. Ferdinand, Da Silva, Derry, Granero, Farulin, Hoilett Liverpool: Gulasci, Coates, Carragher, Leiva, Suso, Shelvey, Assaidi

16:45

Dzisiejsi gospodarze zamykają tabelę Premier League i na pewno kończący się rok zechcą miło wspominać. Liverpool to zespół w przebudowie, więc mimo obecnej 10. pozycji zespołu Brendana Rodgersa wśród fanów nie widać wielkiego zaniepokojenia.