2 : 3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
1. połowa0 : 2
94'

Sędzia kończy spotkanie. W Leverkusen oglądaliśmy świetne widowisko po którym BVB wygrało 3:2. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacja na żywo.

92'

Schieber na ostatnią minutę

90'

3 minuty doliczone

89'

Kehl zmienia Goetze

87'

Arkadiusz Milik debiutuje w Bundeslidze zmieniając Reinartza

86'

Andre Schuerrle minimalnie obok słupka bramki Langeraka uderza piłkę

84'

Reus odważnie na przebój między dwóch rywali zostaje jednak zablokowany

82'

Końcówka spotkania zapowiada się niezwykle ciekawie. Bayer z pewnością będzie dążył do wyrównania. Czy zadebiutuje Milik?

80'

Grosskreutz za Błaszczykowskiego

78'

Hegeler za Castro

76'

Strzelec 2 bramek dla Leverkusen fauluje Goetzego i ogląda kartkę

75'

Toprak fauluje Lewandowskiego i ogląda żółtą kartkę

72'

Kolejna świetna akcja Boenischa na skrzydle - wrzutka do środka ale ani Kiessling ani Sam nie potrafili dojść do tego podania

70'

Strzał Błaszczykowskiego obronił Leno!!

69'

Karny dla BVB znów faulowany Lewandowski

68'

Nerwowe ostatnie minuty na boisku w Leverkusen

65'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! Jaka odpowiedź BVB. Minutę po stracie bramki Lewandowski dobija z 11 metrów piłkę do pustej bramki !!

64'

G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Reinartz głową pokonuje Langeraka !!!

60'

Bramka stracona w tym spotkaniu przez BVB jest pierwszym w oficjalnym meczu w 2013 roku.

59'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Po asyście Kiessllinga Reinartz w tłoku wpycha piłkę do bramki!!

57'

Sam niepotrzebnie próbował włączyć się do akcji co spowodowało pozycję spaloną

54'

Carvajal ukarany żółtą kartką

54'

Lepiej, zdecydowanie lepiej rozpoczęli drugą połowę gospodarze ale jak do tej pory Langerak broni kapitalnie

51'

Niesamowita, kapitalna interwencja Langeraka po strzale Boenischa a po chwili świetnie na linii odbija piłkę Hummels!!!!

47'

Ale blisko bramki byli zawodnicy gospodarzy. Najpierw Sam uderzył ale obronił Langerak a po chwili Boenisch nie trafił w bramkę

46'

Gramy!!

46'

Rolfes zmieniony przez Sama

45'

Leverkusen-Doermund 0:2 po świetnych pierwszych 20 minutach. Potem tempo gry odrobinę siadło. Zapraszam po przerwie

45'

60 sekund dolicza sędzia

44'

Andre Schuerrle po akcji całego zespołu niepotrzebnie chciał strzelać i zrobił to niedokładnie

40'

Ostatnie minuty pierwszej połowy już zdecydowanie bardziej spokojniejsze. Żadna z drużyn nie potrafi sobie stworzyć dogodnej sytuacji. Przed momentem Goetze zamiast podawać do Lewandowskiego niepotrzebnie próbował sam wykończyć akcję

37'

Reus do spółki z Lewandowskim oraz Goetze prawie jak na treningu rozgrywali sobie piłkę aż w końcu wmieszał się w to Philipp Wollscheid wybijając piłkę

34'

Goetze zbyt indywidualnie próbował grać przed polem karnym gospodarzy co skończyło się stratą

32'

Leno 40 metrów od swojej bramki uprzedza Błaszczykowskiego w pojedynku biegowym!

30'

Pół godziny spotkania za nami i Bayer poza jedną niewykorzystaną okazją Stefan Kiesslinga nie miał zbyt wiele okazji do zdobycie honorowej bramki

27'

Kapitalne wejście z prawej strony Piszczka, który próbował dogrywać do Lewandowskiego ale Polaka uprzedzili rywale wybijając piłkę!

26'

Doskonała okazja dla Kiesslinga, który został w ostatniej chwili zablokowany przez Santanę

23'

Andre Schuerrle na pozycji spalonej w dogodnej sytuacji pod bramką Langeraka

21'

Świetna główka Santany po dośrodkowaniu Reusa przechodzi obok słupka bramki Bayeru

21'

Po uderzeniu Lewandowskiego mamy kolejny korner

19'

L. Bender strzela z 16 metrów. Piłka przelatuje obok prawego słupka bramki Langeraka

18'

Mocna wrzutka Boenischa wprost w ręce Langeraka

17'

Fantastyczny pierwszy kwadrans tego spotkania. Sporo walki, sytuacji pod bramkami i co najważniejsze mamy już 2 bramki! Oby tak dalej

14'

Znakomita wrzutka Boenischa na 5 metr do Stefana Kiesslinga, który jednak fatalnie pudłuje!

13'

Stefan Kiessling przed momentem próbował uderzać na bramkę Langeraka ale został zablokowany

10'

Wollscheid fauluje Lewandowskiego w kolejnej ofensywnej akcji BVB

8'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Kuba Błaszczykowski pewnie pokonuje bramkarza Bayeru! Co za piorunujący początek Borussii

7'

Leno ukarany za faul w polu karnym żółtą kartką

7'

Karny dla BVB po faulu na Lewandowskim!!

4'

Schuerrle pada w polu karnym po starciu z Piszczkiem ale sędzia słusznie nie odgwizduje faulu Polaka

3'

G o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Fantastyczne podanie Lewandowskiego do Reusa, który wychodząc sam na sam z bramkarzem pięknym technicznym uderzeniem trafia do siatki!!!!!!

2'

Przepiękna akcja Aptekarzy. Piłka dochodzi do Castro, który jednak za wysoko lobuje Langeraka

1'

Rozpoczęli zawodnicy Bayeru!!

17:28

Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za moment początek meczu

16:51

Roman Weidenfeller nie może zagrać w tym meczu z powodu infekcji - to chyba jedno z największych niespodziewanych osłabień BVB przed szlagierowym meczem.

16:49

Rezerwowi Mistrza Niemiec w tym spotkaniu to: S. Kehl, M. Leitner, N. Şahin, K. Groskreutz, J. Schieber, L. Bittencourt, Z. Alomerovic

16:46

Zawodnicy rezerwowi Bayeru Leverkusen: D. Schwaab, M. Friedrich, J. Hegeler, H. Hosogai, A. Milik, S. Sam, M. Rensing