Sobota, 13 października 2012, godz. 12:20
Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Koniec spotkania! Dziękujemy za uwagę!

88'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie. Próby pressingu w wykonaniu Termaliki nie przynoszą oczekiwanych efektów.

84'

Po rzucie rożnym w polu karnym znów sam był Daniel Sikorski i głową skierował piłkę do siatki!

83'

GOOL! Sikorski kompletuje Hat-Tricka!

83'

Jarecki po kontuzji nie stracił żadnego ze swoich walorów. Nadal imponuje motoryką i dynamicznymi rajdami. W tej chwili jest wyróżniającym się zawodnikiem na murawie.

83'

Nieporozumienie w obronie Termaliki, którego skutkiem jest rzut rożny dla Wisły.

81'

Maślany nieprzepisowo zatrzymuje szarżującego Szewczyka i otrzymuje zasłużoną karę.

78'

Szybkie wyjście z piłka Quioto, ale podanie do Sikorskiego bardzo niedokładne.

77'

Świetna centra Jareckiego z lewej strony po rzucie wolnym. Piłka przechodzi jednak minimalnie ponad głowami zawodników.

77'

Schodzi z boiska strzelec bramki Szymon Sobczak. Za niego Krzysztof Wrzosek.

75'

Termalika łapie kontakt! Jarecki przechwytuje piłkę w środku pola, zagrywa na lewo do Pawłowskiego, ten płasko w pole karne, gdzie formalności dopełnił Sobczak. Dobra akcja gospodarzy!

75'

GOOOL! Sobczak!

73'

Napastnik Termaliki już na nogach.

73'

Genkow niesygnalizowanie podaje do Szewczyka, ale Nalepa umiejętnie blokuje młodego pomocnika Białej Gwiazdy.

73'

Sobczak leży na boisku.

70'

Na boisku ponownie melduje się Cezary Wilk i Michał Czekaj, a do szatni udają się Głowacki i Garguła.

69'

Maślany traci piłkę w okolicy środka boiska. Do futbolówki dopada Genkow i zagrywa prostopadle do Sikorskiego, który w sytuacji sam na sam mija Budkę i kieruje piłkę do pustej bramki.

69'

GOL! SIkorski po raz drugi!

67'

Genkow przejmuje bezpańska piłkę, ale niedokładnie zagrywa do Sikorskiego.

66'

Po kontuzji wraca do gry Dariusz Jarecki. Zastępuje Damiana Piotrowskiego.

66'

A także Pawłowski za Szcoczarza.

65'

Strzał Drozdowicza w ostatniej chwili blokuje Frederiksen.

63'

Genkow strąca piłkę do Szewczyka, a ten wywalczył rzut rożny. Bunoza mija się z piłką po centrze Garguły.

63'

Pielorz schodzi, za niego Drozdowicz.

62'

Zmiany... Pleva schodzi, za niego Skołorzyński.

61'

Quioto do Garguly, a ten mądrze przerzuca na prawą stronę do Sikorskiego. Mocne dośrodkowanie piłkarza Wisły nie znajduje adresata w polu karnym.

60'

Głowacki fauluje Ceglarza.

59'

Jovanovic centruje z prawej strony, ale piłka wędruje wysoko ponad bramka.

57'

I sytuacja ciągle powtarzająca się dzisiaj. Piotrowski dośrodkowuje z prawej strony, Bunoza blokuje.

56'

Bunoza kapitalnie przerzuca piłkę do Sikorskiego, ale ten nie opanował tego podania.

55'

Maślany próbuje indywidualnej akcji, ale pod naciskiem Sikorskiego gubi piłkę.

53'

Pleva nieprzepisowo zatrzymuje rozpędzonego Quioto i otrzymuje zasłużony kartonik.

52'

Ceglarz mocno w pole karne, tam Lipecki ofiarnie próbuje uderzyć piłkę głową, jednak nie dostaje do niej.

51'

Piotrowski mija na prawej stronie Fredriksena i wywalcza rzut wolny dla swojego zespołu.

46'

Młody Michal Szewczyk zastępuje Chrapka i teraz to on operuje w środku pola.

46'

Genkow wędruje na szpicę i zmienia Boguskiego.

50'

Maślany zatrzymuje Jovanowicia, ale bez indywidualnych konsekwencji dla obroncy Termaliki.

46'

Quioto na lewym skrzydle zmienia Ilieva.

48'

Kontratak Termaliki, ale Uryga fauluje Kaczmarczyka i zostaje ukarany.

46'

Za Wilka wchodzi Uryga.

46'

Na lewej stronie defensywy melduje się Frederiksen i zastępuje Czekaja.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

A także Nalepa za Czerwińskiego.

46'

Nie ma na boisku także Horvatha, za niego Lipecki.

46'

Zmiany, zmiany, zmiany... Na boisku nie ma już Rybskiego, za niego Ceglarz.

46'

Na prawej obronie Jovanović zmienia Jaliensa.

47'

Koniec pierwszej połowy na stadionie w Niecieczy! Wisła zasłużenie prowadzi z Termaliką 1:0 po bramce Sikorskiego.

45'

Strata Kaczmarczyka w środku pola, Wisła w ataku pozycyjnym.

45'

To mogło się podobać. Sikorski, Boguski i Garguła wymienili piłkę na małej przestrzeni, ale dośrodkowanie tego ostatniego pewnie wyłapał Budka.

43'

Szczoczarz ładnie przymierzył z dystansu, ale jego próba okazała się niecelna.

43'

Maślany dośrodkowywał z lewej strony w pole karne, ale Rybski w dogondej sytuacji nieczysto trafił w piłkę.

41'

Wilk znakomitym prostopadłym podaniem uruchamia Chrapka, ale ten przegrywa fizyczną walkę z Maślanym.

41'

Pleva próbuje zagrać na skrzydło do Piotrowskiego, ale robi to bardzo niedokładnie.

39'

Wreszcie długie podanie Wiślaka odnajduje adresata. Głowacki celnie zagrywa do Sikorskiego, ale ten jest na niewielkim spalonym.

38'

Długi przerzut Głowackiego okazał się zbyt mocny dla Chrapka. Tempo meczu wyraźnie spadło.

36'

Maślany wywalczył rzut rożny dla Termaliki.

36'

Dobra akcja Pomarańczowych, ale na lewej stronie rządzi Bunoza.

34'

Kaczmarczyk faulowany w środku pola.

33'

Cross Bunozy okazuje się zbyt mocny dla Ilieva. Koledzy mocno eksploatują Serba w ostatnich minutach.

32'

Sikorski zbyt mocno dośrodkowuje piłkę do Ilieva. To była dobra okazja do zmiany rezultatu.

30'

Piotrowski bardzo aktywny, ale tym razem nie potrafił sobie poradzić z Bunozną.

29'

Świetna wymiana piłki pomiędzy Sikorskim a Boguskim. Piłka dociera do Chrapka, który efektownie pietą podaje do Ilieva. Skrzydłowy Wisły z ostrego kąta uderza prosto w Budkę.

27'

Głowacki mocno poturbował Rybskiego. Napastnik Termaliki szybko wraca do pełni sprawności.

26'

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - WIsła Kraków Termalica Bruk-Bet Nieciecza - WIsła Kraków Termalica Bruk-Bet Nieciecza - WIsła Kraków Termalica Bruk-Bet Nieciecza - WIsła Kraków

25'

Dośrodkowanie Piotrowskiego blokuje Czekaj.

25'

Horvath dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, ale sytuację wyjaśnia Czekaj. Szybka kontra Wisły kończy się dobrym dośrodkowaniem Bunozy, po którym przytomnością umysłu wykazuje się Kaczmarczyk. Pomocnik Słoników w trudnej sytuacji wybija piłkę poza linię boczną.

22'

Szczoczarz został obsłużony dobrym prostopadłym podaniem, ale sędzia wyłapał pozycję spaloną.

21'

Iliev uruchomił Bunoze na lewym skrzydle, a ten posłał wysoka centrę w pole karne. Strzał Chrapka został zablokowany przez Maślanego.

20'

Kolejny przechwyt w środku pola i kolejna nieudana akcja Słoników.

18'

Piotrowski dośrodkowuje piłkę z prawej strony w pole karne. Tym razem lepiej, ale piłka pada łupem Miśkiewicza.

18'

Dobra wymiana podań wiślaków na połowie niecieczan kończy się stratą tuż przed polem karnym.

18'

Sporo niedokładności w grze gospodarzy do tej pory.

16'

Dobra akcja Termaliki zakończona bardzo niecelnym dośrodkowaniem z prawej strony przez Piotrowskiego.

16'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Często próby przyspieszania akcji kończą się stratą tuż za linią środkową.

14'

Znów Szczoczarz przejmuje piłkę, zagrywa na prawo do Piotrowskiego, ale tam ofiarnym wślizgiem sytuację ratuje Wilk.

14'

Gol dla Wisły! Garguła centruje z rzutu wolnego z około czterdziestu metrów. W polu karnym najlepiej odnajduje się Sikorski i z kilku metrów precyzyjną główką pokonuje Budkę.

11'

Pleva nieprzepisowo zatrzymuje Gargułę.

11'

Sczoczarz przejmuje piłkę po niedokładnym zagraniu Ilieva, ale ostatecznie zostaje uprzedzony przez Czekaja.

10'

Pleva uprzedza Boguskiego w walce o długą piłkę. Kolejny rzut rożny dla Białej Gwiazdy.

9'

Wilk fauluje w środku pola Kaczmarczyka.

8'

Dośrodkowanie Maślanego z lewej strony prosto w ręce Miśkiewicza.

6'

Dobra klepka Piotrowskiego i Horvatha na prawej stronie, ale dośrodkowanie zablokowane. Poprawka także nieudana.

5'

Chaotyczny drybling Sikorskiego kończy się stratą piłki na rzecz Czerwińskiego.

4'

Strata Wisły przed polem karnym, Szczoczarz przejmuje piłkę, zagrywa do Rybskiego, ale ten po chwili ją traci.

3'

Boguski niedokładnie zagrywa do Sikorskiego.

3'

Pierwsza akcja Wisły. Chrapek podaje na prawą stronę do Boguskiego, ale jego zamiar przeczytał Maślany. Korner.

1'

Pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy! Rozpoczęli gospodarze!

12:23

Zawodnicy Wisły i Termaliki są już na murawie. Sprawy techniczne kazały nam trochę poczekać na pierwszy gwizdek, ale już za moment zaczynamy!

12:18

Piłkarze są już w tunelu. Za moment pierwszy gwizdek w dzisiejszym sparingu.

12:12

W odpowiedzi na pytanie dot. kibiców z Krakowa. Na chwilę obecną jest 10-cio osobowa grupa fanów Wisły.

12:08

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła KrakówTermalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła KrakówTermalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła KrakówTermalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków

11:48

Tak jak pisaliśmy. Mecz się opóźni, a piłkarze dopiero wyszli na rozgrzewkę.

11:40

Mecz rozpocznie się 20 minut później niż pierwotnie planowano, o 12.20!

11:29

Piłkarze z Krakowa właśnie wjechali na stadion.

11:29

Dzisiejszy mecz mimo, iż jest sparingiem może się okazać bardzo przydatny dla obu trenerów. Trener Moskal będzie miał okazję sprawdzić formę tych, którzy grają mniej, a trener Kulawik poprawić niedoskonałości.

11:25

Jesienna pogoda nie rozpieszcza. Zobaczymy ilu śmiałków porwie się aby zobaczyć to spotkanie na żywo. Na tę chwilę na trybunach pusto. Widać już kilkuosobową grupę kibiców z Krakowa.

11:23

Witamy Was na relacji LIVE z towarzyskiego spotkania Termalica - Wisła. Oba zespoły wykorzystały wolny termin aby dopracować źle funkcjonujące elementy swojej gry i pozostać w stałym rytmie meczowym.