Ronaldo do Benzemy,ale strzał Francuza blokuje Marchena.

Ronaldo z rzutu karnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Kontra Realu, okazję miał Kaka, ale z ciężkiej pozycji tylko w ręce bramkarza.

76'

Z rzutu wolnego Pizzi,ale w mur.

74'

Benzema znalazł się w świetnej okazji,ale sędzia odgwizduje (niesłusznie) spalony.

71'

Nieporozumienie Kaki z Di Mario i strat piłki, ale Brazylijczyk z minuty na minute gra pewniej.

70'

Ostatnia zmiana także w drużynie gości.

68'

Xabi z wolnego dośrodkowuje Pepe tylko trącił lecącą piłkę głową.Aranzubia nie miał nic do powiedzenia. GOL!

64'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.

62'

Marcelo dośrodkowuje,ale piłka ląduje na trybunach.

60'

Kaka wystawia piłkę na strzał dla Xabiego. Hiszpan z daleka, potężny strzał paruje Aranzubia.

59'

Na boisku melduje się Xabi Alonso,a zmienia Luke Modrica.

58'

Modric dwukrotnie dośrodkowywał w pole karne,ale jego koledzy na tym nie skorzystali.

56'

Zmiana w Deportivo. Schodzi strzelec gola.

55'

Kaka dostał piłkę w polu karnym, ale Ze Castro wybija piłkę z pod nóg Brazylijczyka.

53'

Marcelo do Higuaina,ale Argentyńczyka ubiega Ze Castro.

51'

Za zagranie ręką,żółtą kartkę otrzymuje Modric.

49'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Modric,ale piłka wybita przez któregoś z obrońców.

46'

Zmiana także w zespole gości.

46'

Wchodzi Kaka,boisko opuszcza Ozil.

46'

Rozpoczęcie II połowy.

46'

Koniec I połowy.

45'

Gol! Dośrodkowanie Di Marii, strzał Ramosa broni Aranzubia, ale strzał dobija Cristiano Ronaldo strzałem głową.

42'

Gol i wywalczony rzut karny... Di Maria wydaję się najjaśniejszym punktem Realu Madryt w tym meczu.

40'

Gol! Luka Modric wypatrzył Di Marie który kompletnie niepilnowany strzelił na bramkę. Aranzubia zdołał sparować strzał na słupek,ale sam Argentyńczyk dobił piłkę głową do bramki.

38'

Zamieszanie w polu karnym Realu po rzucie wolnym,ale wcześniej sędzia liniowy sygnalizował spalonego.

36'

Realizator pokazuje rozgrzewających się Benzeme i Kake.

34'

Ronaldo miał znakomitą okazję po długim podaniu od Khediry, ale Pablo w ostatniej chwili zablokował strzał Portugalczyka.

31'

Di Maria chciał sprytnie za pomocą zwodu przedostać się w pole karne, ale Dominquez nie dał się oszukać.

28'

Ozil wypuścił piłkę dla Ronaldo,ale ten nawet do niej nie ruszył.

25'

Gol! Lekkim strzałem w przeciwny róg niż obstawiał Aranzubia,bramkę zdobywa Cristiano.

23'

Rzut karny dla Realu,za faul na Di Marii. Przewinienie oczywiste.

22'

Di Maria do Ronaldo, ten próbuje dośrodkowywać,ale jego dogranie zostaje zablokowane.

19'

Di Maria w świetnej sytuacji, ale piłka podcięta nad bramkarzem znalazła się na górnej siatce bramki.

17'

Gol! Riki.! Po serii przypadkowych zagrań piłkę otrzymał Riki który wbiegł w pole karne mijając Varane i strzelając do bramki Ikera Casillasa tuż przy słupku.

15'

Cristiano Ronaldo strzela zza pola karnego,ale tylko w bandy reklamowe.

14'

Real wysokim pressingiem zmusza Deportivo do straty.

13'

Marcelo dograł długą piłką do Di Marii,ale ten nie opanował podania.

11'

Ronaldo! Po podaniu od Khediry znalazł się w świetnej sytuacji, ale strzał nie sprawił trudności Aranzubii.

7'

Brzydki faul Pablo na Ozilu, jak na razie bez kartki.

6'

Real Madryt przy piłce,ale jak na razie nic z tego nie wynika.

5'

Dośrodkowanie Ramosa, Pablo wybija piłkę głową na rzut rożny. Z rogu Ozil, ale niedokładnie.

2'

Na początek dużo niedokładności i strat po obu stronach.

1'

Deportivo rozpoczyna mecz.

19:48

Oba zespoły już na boisku.

19:48

Skład Królewskich zawiera kilka niespodzianek, najciekawsze to ustawienie Ramosa na prawej stronie obrony i gra Modrica kosztem Xabiego Alonso

19:27

Po lewej stronie widać skład gospodarzy, niestety nie jestem w stanie aktualnie dodać pełnego składu Deportivo,więc podaje go tu: Deportivo La Coruña: Aranzubia; Manuel Pablo, Marchena, Ze Castro, Evaldo; Abel, Alex; Bruno, Juando, Pizzi i Riki.