Koniec sparingu w Dankowicach. Podbeskidzie - Wisła Kraków 0:0.

Podbeskidzie rozgrywało piłkę i interweniował Jovanović, który daleko wybił futbolówkę.

Dobre dośrodkowanie Chmiela, strzelał Słowak Piter-Bucko. Znakomicie interweniuje Miśkiweicz.

Rzut wolny dla piłkarzy Kasperczyka po strzale Reimana i rykoszecie.

84'

Quioto faulowany. Rzut wolny dla Wiślaków.

82'

Krótkie rozegranie piłki po rzucie rożnym Podbeskidzia i Alan Uryga zabrał piłkę rywalom.

81'

Niedane przyjęcie piłki Sachy, który ratował się później faulem.

79'

Żółta kartka dla Reimana.

78'

Wejście nakładką Łatki i rzut wolny dla Wiślaków.

76'

Udanie interweniował Downar-Zapolski, który wślizgiem zatrzymał zawodnika Podbeskidzia.

74'

Niepewnie interweniował Bak, który wychodził z bramki.

72'

Faul Stolarskiego od rzutu wolnego rozpoczna podopieczni Roberta Kasperczyka.

71'

Ależ to była okazja dla Wiślaków! Strzał Burasa w poprzeczkę.

70'

Młodzi zawodnicy Wisły, którzy pojawili się w II połowie dłużej utrzymują się przy piłce od Podbeskidzia. Jednak "Biała Gwiazda" nie stwarza dużego zagrożenia pod bramką rywala.

68'

W odpowiedzi akcja Podbeskidzie. Ładne dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze ustawiony Jaliens wybił piłkę.

67'

Atak pozycyjny Wiślaków, ale nie przynosi on żadnej korzyści dla krakowskiego zespołu.

66'

Mateusz Bak leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Chwila przerwy w grze.

64'

Bardzo ładne uderzenie Rommella Quioto, ale minimalnie obok bramki Baka.

63'

- Każdy to powie nie chcemy Smudy w Krakowie! - Skandują kibice Wisły.

62'

Sacha uderzył fatalnie, na wiwat ponad bramka.

61'

Za mocno podawał Malinowski, a była dobra okazja dla bielszczan. Wciąż 0:0 i nie za wiele emocji w Dankowicach.

60'

Ładna wrzutka Sachy, ale defensorzy Wisły wybili futbolówkę poza pole karne.

57'

Ładne dośrodkowanie Chmiela, Do główki dochodzi Cienciała, jednak piłkę łapię Miśkiewicz

56'

Fani "Białej Gwiazdy" pozdrawiają PZPN...

55'

Faulowany Chrapek tuż przed polem karnym.

54'

Na stadionie w Dankowicach są młodzi kibice z Podbeskidzia. Fajnie bawią się z kibicami Wisły.

53'

Z rzutu wolnego uderzał Chmiel, chociaż trudno było to nazwać uderzeniem.

52'

Jak na razie na początku II połowy dość senne tempo spotkania. Sacha był faulowany na lewej stronie boiska.

51'

Nieporozumienie Niechciała z Bąkiem i golkiper bielszczan wybija piłkę na aut.

49'

Adamek przegrał walkę z dwoma obrońcami Wisły.

47'

Jaliens dobrze dyrygują nowymi piłkarzami, którzy pojawili się w obronie "Białej Gwiazdy"

47'

Na boisku pojawili się w II połowie w Podbeskidziu : Mateusz Niechciał, Mariusz Sacha, Wojciech Reiman, Piotr Malinowski, Kamil Adamek, Piotr Koman.

46'

W drużynie z Krakowa pojawili się: Jaliens, Jovanovic, Żemło, Lepiarz, Uryga, Stolarski, Buras, Quioto i Downar-Zapolski.

46'

Wiślacy zaczęli II połowę.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy w Dankowicach bez bramek.

44'

Cezary Wilk strzela z dystansu, jednak wysoko nad bramką bielszczan

43'

Kolejne nieudane podanie Łukasza Garguły, Wiślak jak na razie nie może zaliczyć dzisiajszego spotkania do udanych.

42'

W dzisiejszym sparingu wśród Wiślaków zdecydowanie wyróżnia się Chrapek.

42'

Strzał Chrapka pewnie wyłapuje Bąk.

41'

Akcja w trójkącie Frederiksena, Wilk, Kamiński, ale napastnikowi Wisły futbolówkę odebrali rywale.

39'

Michał Chrapek złapany na pozycji spalonej i od rzutu wolnego rozpoczyna Podbeskidzie.

38'

Po strzale Michała Chrapka rzut rożny dla Wisły. Po drodze był jescze rykoszet.

37'

W ostatnich minutach zarysowała się wyraźna przewaga bielszczan.

36'

Udana interwencja Michała Miśkiewicza, który wybił piłkę na rzut rożny.

34'

Demjan ograł bez trudu defensywę Wisły, Bunoza ratował się faulując Słowaka.

33'

Podbeskidzie zamknięte w swoim polu karnym, dzielnie się broni.

32'

Faul Sikorskiego, który jak na razie wydaje się być pierwszym do zmiany.

30'

Gra wraca do normy, Podbeskidzie ustawiło defensywne szyki, a "Biała Gwiazda" próbuje swoich ofensywnych sił

28'

Łukasz Burliga faulował Cienciałę.

28'

Iliev strzela z dystansu, z około 25 metrów i piłka ląduje na poprzeczce.

27'

Garguła fatalnie uderzył z dystansu, domagał się jeszcze rzutu rożnego, ale niesłusznie.

25'

Podbeskidzie spróbowało wymiany piłki krótkimi podaniami. Jednak strata i akcję rozpoczynają Wiślacy.

24'

Przypadkowa piłka trafiła pod nogi Chmiela, który z około 16. metrów zdecydował się na strzał. Uderzenie obok bramki.

23'

Po błędzie defensywy Podbeskidzia znakomite uderzenie Chmiela, jeszcze lepiej broni Miśkiewicz.

22'

Świetna interwencja Arkadiusza Głowackiego zastopowała groźną kontrę, którą wyprowadzał Demjan.

21'

Żólta kartka dla Głowackiego za faul na Demjanie.

20'

Faul Głowackiego na Demjanie. Wrzutka w pole karne do Paweli, ale ten w doskonałej okazji strzela obok bramki.

18'

Bucko jest szybszy od Sikorskiego, do którego adresowane było podanie i Słowak odgrywa piłkę do Zajaca.

17'

Zmiana golkipera za Zajaca wchodzi Bąk.

16'

Fabian Pawela podaje do Cienciały, ale Głowacki spokojnie przejmuje futbolówkę.

14'

Optyczna przewaga Wisły, Podbeskidzie jak na razie schowane za podwójną gardą i czekające na kontry.

11'

Zagranie Głowackiego do Chrapka, który przyjął piłkę i znalazł się w sytuacji sam na sam z Zajacem.

10'

Bunoza zagrywa głową piłkę w kierunku Sikorskiego, ale sędzia wskazał pozycję spaloną.

8'

Zagranie Frederiksena na szesnasty metr do Sikorskiego, Wiślak uderzył piłkę, ale drogę do bramki zablokował jej Dancik.

6'

Obrońcy Podbeskidzia wymieniają piłki między sobą, Wisła próbowała pressingu.

5'

Wznowiona gra i spokojnie Wisła rozgrywa atak pozycyjny

3'

Pawela przyjął na głowę atomowy strzał Bunozy i mamy chwilową przerwę w grze

2'

Garguła faulowany po ładnej akcji 18 metrów przed polem karnym.

1'

Rozpoczęli zawodnicy Podbeskidzia!

16:27

W spotkaniu 2. kolejki T- Mobile Ekstraklasy w Bielsku-Białej Podbeskidzie zremisowało z Wisłą 1:1.

16:17

Rezerwowi Wisła: Jan Kocoń, Kew Jaliens, Damian Buras, Marko Jovanović, Piotr Karłowicz, Jakub Downar-Zapolski, Alan Uryga, Paweł Stolarski, Piotr Żemło, Damian Lepiarz.

16:16

Rezerwowi Podbeskidzie: Mateusz Bąk, Mariusz Sacha, Wojciech Reiman, Mateusz Niechciał, Piotr Malinowski, Kamil Adamek, Piotr Koman.