Dziękuję za uwagę. Krzysztof Wiosna.

93'

Koniec meczu! Zawisza pokonał Polonię 3-1.

92'

Dośrodkowanie z lewej strony zawodnika Polonii i żaden z Jego kolegów nie zagroził bramce strzeżonej przez Kaczmarka.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Mika ucierpiał w tym starciu, jednak po chwili podniósł się z murawy.

90'

Wójciki prawą stroną podawał w środek pola, a tam dobrze wmieszał się w to wszystko Mika i zażegnał niebezpieczeństwu.

90'

89'

Po rzucie rożnym bardzo niecelny strzał z daleka oddaje jeden z piłkarzy gości,

88'

Rzut rożny mieli goście z Bytomia i kolejny raz ciepło było pod bramką Bydgoszczan.

85'

Petasz strzelał obok muru, jednak wprost w ręce Miki.

85'

Tuż przed polem karnym Polonii faulowany był Drygas.

83'

3-1 ! Złe wybicie piłki przez obrońcę i piłkę przejął Krzysztof Michalak, który pokonuje Wojciecha Kaczmarka.

81'

Na boisko wchodzi Daniel Mąka. Jest to powrót po kontuzji pomocnika Zawiszy. Zastąpi On aktywnego dzisiaj Adriana Błąda.

81'

Pod pole karne Zawiszy próbowali się dostać Bytomianie, jednak dobrze zachowali się obrońcy Zawiszy. Następnie kontra Bydgoszczan i strata.

79'

Ładnie piłkę przed własnym polem przejął Wójciki, następnie holował futbolówkę i w opinii sędziego był czysto zatrzymywany przez zawodnika Polonii Bytom..

78'

Wójcicki zastępuje Masłowskiego.

77'

Kaczor w miejsce Krzemienia.

75'

Pierwsza próba Chałasa, jednak strzał obok bramki.

73'

Ależ walecznie Ostalczyk! Otrzymał pilę z prawej strony i próbował dośrodkowania jednak obrońca wybił mu piłkę, następnie Ostalczyk powstał, odebrał i oddał strzał. Piłkę odbił obrońca a zawodnik Zawiszy leżąc odegrał do Masłowskiego.

72'

Chałas w miejsce Leśniewskiego.

69'

Alancewicz w miejsce Broniewicza.

68'

Rzut wolny miał Zawisza, jednak piłkę piąstkował Mika.

65'

Kolejna ładna akcja podopiecznych Jurija Szatałowa! Błąd podaje do Drygasa. a ten drugi raz pokonał bramkarza gości!

65'

Drygas!!! 3-0!!!

64'

Cempa w miejsce Gamli.

61'

Kontra Zawiszy. Piłka zagrana na prawo do Leśniewskiego, ten podszedł pod bramkę i wyłożył piłkę Drygasowi, który dopełnił formalności.

55'

Szansa Zawiszy - jednak na posterunku Mateusz Mika.

54'

Pięknie akcję Polonii przerwał Masłowski.

54'

Po raz kolejny Polonia próbuje lewą stroną dośrodkowywać w pole karne Zawiszy.

53'

Kontratak Zawiszy. Adrian Błąd biegł z piłką i według arbitra był czysto powstrzymywany przez obrońcę Polonii.

51'

Kontra Zawiszy i Błąd próbował z dystansu. Mógł jeszcze trochę podejść pod bramkę jednak zdecydował się na strzał. Piłka poleciała obok bramki.

51'

Niecelny strzał Masłowskiego.

50'

Dośrodkowanie Ostalczyka - piłka trafia pod nogi wbiegającego drugą stroną Petasza i ten oddaje mocny, niecelny strzał.

48'

Drugą żółtą kartką ukarany został Bartosz Kopacz. Zawisza będzie kończył w "10".

48'

Dośrodkowanie Barana i z piłką minął się napastnik gości.

47'

Masłowski próbował wywalczyć rzut rożny jednak sprytniejszy okazał się obrońca Polonii.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu!

17:59

Piłkarze Zawiszy powrócili już na boisku. Chwilę później na murawie pojawili się także piłkarze Polonii Bytom.

17:54

Zawisza - Polonia Bytom

45'

Chwilę później arbiter zakończył pierwszą połowę meczu.

45'

Leśniewski dostał piłkę z prawej strony. Chciał lobować bramkarza jednak zagrał niecelnie.

44'

Ostalczyk wbiegł z piłka w pole karne, lecz tam wślizgiem zatrzymał do obrońca Polonii.

42'

Strzelał Leśniewski jednak piłka poszybowała ponad bramką Polonii.

41'

Kibice zaprezentowali oprawę. Na sektorze rozwinięta jest wielka koszulka z numerem 12 i podpisem "KIBOLE". Wkoło powiewają niebiesko-biało-czarne flagi.

39'

Zawisza miał kolejny rzut rożny jednak tym razem dobrze zachowali się obrońcy Polonii. Chwilę później kontra gości, jednak na spalonym był zawodnik z Bytomia.

37'

Opis bramki: Zawisza wykonywał rzut rożny. Tam najlepiej odnalazł się Piotr Petasz i wyprowadził Zawiszę na prowadzenie.

36'

Strzał Ostalczyka ląduje w rękach Miki.

35'

Zawisza na prowadzeniu! Strzelcem bramki Piotr Petasz!

35'

Leśniewski sam na sam z bramkarzem - posłał piłkę obok bramki.

32'

Błąd do Hermesa, Hermes oddaje do Błąda jednak wmieszał się w to obrońca gości i przerwał akcję.

32'

Mika bardzo długo wznawiał grę od własnej bramki.

30'

Skrzyński zagrał ładną piłkę do Petasza, ten wbiegł w pole karne i zagrał nad bramkarzem gości, jednak nikt nie zamykał tej akcji.

28'

Długie podanie do napastnika i Kaczmarek wyszedł przed własne pole karne - wybijając piłkę.

28'

27'

Nieporozumienie Błąda z Petaszem i strata.

26'

Strata Kopacza. Piłkę przejęli goście jednak Bydgoszczanie faulem przerwali akcję.

24'

Dośrodkowanie Górkiewicza nie trafiło do nikogo. Kontrę Zawiszy wyprowadzał Masłowski jednak zatrzymał się na obrońcach piłkarzy gości.

22'

Akcja Bydgoszczan z prawej strony zakończona na obrońcach Polonii,

21'

Kibice Zawiszy liczą na kolejne zwycięstwo swoich piłkarzy. W poprzedniej kolejce bydgoszczanie pokonali lidera, Flotę Świnoujście.

20'

Kontra Zawiszy. Po serii podań Błąd dośrodkowywał, jednak po raz kolejny na posterunku obrońcy. Chwilę później szansa Polonii i strzał blokował Kopacz.

18'

Drygas stracił w środku pola, jednak powalczył i naprawił swój błąd.

18'

Polonia wykonywała rzut wolny, wywalczyła rzut rożny i oddała strzał ponad bramką Kaczmarka.

18'

Żółtą kartką ukarany za faul - Bartosz Kopacz.

16'

Dośrodkowanie Ostalczyka przyblokował obrońca gości.

15'

Ładnie prawą stroną w pole karne Zawiszy wszedł Pokotyluk. Minął kilku obrońców i strzelił po ziemi w prawy róg. Kaczmarek dzięki swojemu wzrostowi i umiejętnością pewnie złapał piłkę.

14'

Bydgoszczanie stracili piłkę w środku pola. Przejęli gośście i zagrali zbyt długą piłkę do napastnika.

11'

Adrian Błąd kolejny raz próbował dośrodkowania, jednak piłkę wybili obrońcy gości.

11'

Błąd w obronie Kopacza - jednak niewykorzystany przez Bytomian.

8'

Piłka na lewo do Błąda, ten zszedł do środka i uderzył - jednak źle.

8'

W środku pola faulowany był Drygas.

7'

Ładny rajd Błąda zakończony podaniem i strzałem innego z Bydgoszczan. Chwilę później sprzed pola karnego uderzał Masłowski, jednak blokowali obrońcy Polonii.

6'

Blokowane dośrodkowanie Błąda, poprawka Petasza nie trafiła do żadnego z piłkarzy.

4'

Goście wykonywali wrzut z autu na wysokości pola karnego Zawiszy - jednak nie stworzyli zagrożenia pod bramką.

3'

Błąd lewą stroną zagrał do Masłowskiego, a ten strzelił obok bramki.

2'

Pierwszy strzał Bydgoszczan - jednak bardzo niecelny.

1'

Akcja gości przerwana przez obrońców Zawiszy.

1'

Zaczęli goście!

16:59

W dole trybuny "B" znajduje się spora grupa kibiców Polonii Bytom.

16:58

Zawisza w tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach. Polonia na biało.

16:58

Piłkarze obu drużyn w asyście arbitrów wchodzą na murawę.

16:53

Kibice powoli zapełniają trybuny.

16:51

W Bydgoszczy mgliście i zimno.

16:49

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Za około 10 minut początek meczu!

16:48

Rezerwowi Polonii: Balaż, Alancewicz, Cioch, Banaś, Cempa, Kaczor, Grzybek.

16:48

Rezerwowi Zawiszy: Skowroński, Lipiński, Mielcarek, D. Mąka, Wójcicki, Chałas

16:46

Trwa rozgrzewka obi ekip.

16:40

Witam z Bydgoszczy! Już za około 20 minut początek meczu Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom!