Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
4 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
98'

Koniec meczu! Flota - Termalica 4:1! Żadna z tych drużyn nie zagra w ekstraklasie

90'

Gooooool! 4:1 po bramce Stasiaka!

90'

Faul w ataku gości

90'

Niedziela wybił pilkę z linii po strzale Pawlusińskiego!

90'

Sedzia doliczył pięć minut

88'

Nieudany atak gości, na spalonym Sobczak

87'

Znowu okazja dla Aleksandra i ten znowu spudłował

85'

Groźne uderzenie Aleksandra, na szczęście dla gości niecelne

84'

Świetne dośrodkowanie Bodzionego i Spiączka zdoby gola po ładnym strzale glową

84'

Gooooool! 3:1 dla Floty po bramce Śpiączki!

82'

Aleksander w sytuacji sam na sam strzelił pięć metrów nad bramką!

81'

Niedziela nie pozwolił, aby Pawlusiński doszedł do piłki i oddał strzał z pięciu metrów

79'

Kolejna łatwa strata gości w ataku, bezradni są niecieczanie

77'

Kolejne zamiesznie w polu karnym Termalicy i sporo szczęścia mieli gości, piłka w rękach Nowaka

75'

Zablokowane uderzenie Nwaogu, chcieli ruszyć z kontrą goście, ale zatrzymali się w okolicach połowy boiska

75'

Christian Nnamani zmieniony przez Bartosza Śpiączkę

73'

Dariusz Pawlusiński za Piotra Ceglarza

72'

Znowu groźnie pod bramką Termalicy, obok słupka strzelał Niedziela

70'

Kasprzik pewnie złapał piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego Horvatha

69'

Biskup był sam na sam z Kasprzikiem i zmarnował doskonałą okazję, strzelając w bramkarza

68'

Nnamani tym razem strzelał z ok.18 metrów, ale obok bramki. Flota cały czas atakuje

65'

Strzał Olszara z woleja minimalnie obok słupka!

65'

Przepychał się w polu karnym Olszar, wystawił pilkę do Bodzioneg, który został jednak zablokowany

64'

Doszedł do sytuacji strzeleckiej Nwaogu, ale jego uderzenie głową było niecelne

63'

Dobrze ustawiony Zalepa zatrzymał centrę z lewego skrzydła

62'

Jakub Biskup zastąpił Dariusza Jareckiego

62'

Emil Drozdowicz poza bosikiem, zmienił go Szymon Sobczak

60'

Krzysztof Bodziony w miejsce Matusza Szałka

60'

Bartłomiej Niedziela zmienił Radosława Jasińskiego

58'

Zamieszanie pod bramką Termaliocy wykorzystał Olszar i pewnie skierował piłkę do siatki

58'

Gooooool! 2:1 dla Floty po golu Sebastiana Olszara!

56'

Zalepa strzelał głową obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. To była dobra okazja dla stopera Floty

54'

Ofiarnie walczył do końca o piłkę Pielorz, ale nie zdołał jej utrzymać w boisku

53'

Nieudane zgranie głową Plevy po centrze z rzutu wolnego, bo prosto do Kasprzika

52'

Zamieszanie pod bramką Termalicy, którą uratował Nowak. Dzięki ofiarnej interwencji uprzedził Nwaogu

50'

Pleva raz jeszcze strzelił z dystansu, znowu nie trafił. Ale był bliżej niż w pierweszej połowie

49'

18. metr, rzut wolny dla Floty. I Szałek trafił w spojenie!

48'

Bardzo nieceleny strzał Drozdowicza z dystansu

47'

Czerwiński prosto w trybuny wybijał piłkę w obronie. Liczy się skuteczność

46'

Początek drugiej połowy! Ostatnie 45 minut w tym sezonie

45'

Do przerwy 1:1

45'

Strzał Rybskiego zatrzymał się na nogach obrońców Floty

45'

Nwaogu wykończył tym razem bezbłędnie sytuację sam na sam z Nowakiem

45'

Goooool! Charles Nwaogu i 1:1

44'

Rybski mógł strzelić gola numer dwa. Piłkan przypadkowo trafiła pod jego nogi, jednak strzał piętką zatrzymał Kasprzik

43'

Piłka w siatce po strzale Nalepy, ale wcześniej sędzia przerwał grę, bo pilka opuściła boisko

41'

Centra Olszara podsumowała grę gospodarzy. Po jego zagraniu piłka zamiast w pole karne, poleciała gdzieś za bramkę

40'

Flota bez pomysłu, za dużo strat, indywidualnej gry w zespole gospodarzy

38'

Zablokowany strzał Nnamaniego i piłka wtoczyła się prosto w ręce Nowaka

36'

Katastrofalne podanie Szałka do przodu, kolejna bezensowna strata piłki

34'

Rybski dostał świetne podanie od Piątka z prawej strony i strzałem głową nie dał szans Kasprzikowi

34'

Gooooooooool! Andrzej Rybski i Termalica prowadzi 1:0!

33'

Drozdowicz sam na sam z Kasprzikiem i jego strzał sparował bramkarz Floty!

32'

Wpadł w pole karne gospodarzy Horvath, zagrał na glowę Rybskiego, którego jednak uprzedzilii obrońcy Floty

31'

Pleva pokusił się o uderzenie z dystansu, ale bardzo niecelne, wysoko nad bramką

29'

Zagranie Horvatha nie wiadomo do kogo, nie wiadomo po co - oddał piłkę Kasprzikowi

28'

Teramlica atakuje, ma przewagę, ale gospodarze skutecznie się bronia i to oni mieli najlepszą okazję w tym meczu

27'

flota termalioca

25'

Na spalonym Andrzej Rybski

23'

Nwaogu i nie ma gola! To był setka dla napastnika Floty, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął Nowaka i trafił w boczną siatkę!

21'

Długi wyrzut z autu Fryca, ale piłka minęła wszystkich jego kolegów i Rybski ruszył z nieudana kontrą

19'

Upadł w polu karnym Aleksander, kibice domagali się karnego dla Floty, ale sędzia wskazał, że grę od bramki ma wznowić Nowak

18'

Nalepa zabrał najpierw pilkę Nnamaniemiu, by po chwili ja stracić.Na jego szczęście gospodarze na tym nie skorzystali

16'

Trener Moskal cały czas podopowiada swoim piłkarzom co mają grać, a czego nie robić

14'

Rzut wolny dla Termalicy z ok. 40 metrów, jednak strzał Drozdowicza w mur

13'

Fryc zagrał po przekątnej do Olszara, jednak za mocno i piłka zatrzymała się na bandach reklamowych

11'

Kasprzik skutecznie wypiąstkował piłkę poza własne pole karne po rzucie rożnym

10'

Fryc uprzedził Nalepę i zdjął mu pilkę z głowy, byłoby groźnie pod bramką gospodarzy

9'

Do kogo zagrywał pilkę Fryc w pole karne wie tylko on. W każdym razie futbolówkę przejął Nowak

8'

Próbują atakować głównie lewą stroną na poczatku meczu gracze z Niecieczy. Dobrze Rybskiego zatrzymał Niewiada

6'

Centra Jareckiego w poszukiwaniu któregoś z napastników za mocno i od bramki Kasprzik

5'

Walczył on piłkę do końca Jasiński, ale nie zdołal zatrzymać jej w boisku. Pierwsza próba ataku gospodarzy

4'

Jeszcze jedno zagranie w poole karny Floty, gdzie dobrze głową wyvbiił pilkę Stasiak

3'

Długie podanie Nalepy do Czerwińskiego, ale za mocne i gości pon interwencji Jasińskiiego mają aut

2'

Płaski strzał z dystansu Horvatha daleko obok bramki

2'

Fryc zatrzymał akcje Jareckiego po lewej stronie

17:01

Zaczęli goście!

16:59

Obie drużyny wychodzą już na murawę

16:52

Pogoda w Świonujściu idealna do gry w piłkę: jest ciepło, wieje delikatny wiaterek, padać nie powinno

16:48

flota termalica Gości także przygotowują się do tego niezwykle waznego spotkania

16:45

Flota - Termalica Gospodarze rozgrxzewają się przed meczem

16:19

Termalica z kolei jesli dziś wygra, będzie mogła cieszyć się z awansu. W przypadku remisu musi liczyć, źe Cracovia nie wygra z Miedzią, a Zawisza nie zremisuje w Bytomiu z Polonią

16:02

Obie drużyny wciąż mają szansę awansować do ekstraklasy. Flota ma te szanse tak naprawdę iluzoryczne. Musi wygrać 5:0 i liczyć, że Cracovia nie zagarnie trzech punktów z Miedzią

15:58

Witamy prosto ze stadionu w Świnoujściu! Flota zagra w ostatniej kolejce 1.ligi z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. To może być najważniejszy mecz w kończących się rozgrywkach