1. połowa0 : 2
98'

Za uwagę i wspólnie spędzone popołudnie z piłkarską 1. ligą w Ekstraklasa.net dziękuję serdecznie, Damian Sobolewski. Na kolejne relacje zapraszamy już w następnym sezonie

93'

Koniec meczu !! Cracovia pokonuje na wyjeździe Miedź 3-1, Flota wygrywa w Świnoujściu Termalicę w takim samym stosunku, natomiast w Bytomiu Zawisza gromi Polonię 4-0 i oto bydgoszczanie oraz krakowianie zagrają w przyszłym sezonie w Ekstraklasie !! Emocje do samego końca, scenariusz którego nie powstydziłby się Alfred Hitchcock i dwa zasłużone kluby wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce !!

91'

Gol dla Floty ! 3-1 w Świnoujściu i oto jest jasne: Cracovia awansuje do Ekstraklasy !!

89'

"Bójcie się chamy, do Ekstraklasy wracamy" oto chóralne śpiewy fanów z Krakowa

88'

Madejski z rzutu wolnego w pole karne ale spokojnie łapie Pilarz

87'

Faul w ataku Danielewicza i pomocnik "Pasów" ukarany żółtą kartką

86'

Ależ okazja dla Cracovii !! W polu karnym był Dąbrowski, podawał do środka do Bernhardta, ten oddaje do Boljevicia i Czarnogórzec strzela na bramkę jednak uderzenie zablokowane ! Tylko rzut rożny

84'

Zawisza strzela w Bytomiu trzecią bramkę i już otwiera szampany świętując awans do Ekstraklasy !

83'

Tempo odrobinę siadło, dużo walki w środku pola, Cracovia przyczajona czeka na kontry i definitywne zakończenie spotkania

82'

Zmiana w drużynie Miedzi, za Nowackiego który wszedł 5 min temu wchodzi Zasada. To efekt nie wyleczonej kontuzji Nowackiego, która ponownie dała znać o sobie i Nowacki musi opuścić plac gry

80'

Efektowna oprawa kibiców "Pasów", sektorówka, flagi na kijach oraz baloniki

79'

Dobra wrzutka z rzutu rożnego na Kosanovicia, jednak piąstkuje Ptak i z kontrą wychodzą gospodarze

75'

Zmiana w drużynie gospodarzy, za zmęczonego Zakrzewskiego wchodzi Marcin Nowacki i teraz to Grzegorzewski będzie najbardziej wysuniętym zawodnikiem Miedzi

75'

Na prawej stronie znów szaleje Madejski, kiwa się z 4 zawodnikami i w końcu siła złego na jednego i Madejski traci piłkę

73'

Gooooolll !! Cracovia strzela na 3-1 !! Pięknie w uliczkę dogrywa Budziński, do piłki dopada Dudzic i w sytuacji sam na sam pokonuje Ptaka dając Cracovii dwubramkowe prowadzenie !! Nos trenerski Stawowego okazał się niezawodny

71'

W polu karnym po zamieszaniu do piłki doszedł Zakrzewski który oddaje strzał na bramkę jednak trafia w sam środek i łapie piłkę Pilarz

70'

Z innych stadionów: Flota wychodzi na prowadzenie 2-1 a Zawisze strzela drugiego gola i prowadzi już 2-0

68'

Ostatnia zmiana w ekipie Cracovii, za Stebleckiego wejdzie napastnik Bartłomiej Dudzic. Stawowy nie chce ryzykować i postanawia dobić przeciwnika

67'

Okazja dla Miedzi !! Na lewej stronie szarżował Lenkiewicz, dogrywa w pole karne i tam akcję zamyka Madejski i trafia tylko w boczną siatkę !!

65'

Nie przypominam sobie takiego meczu, w którym obie ekipy dostałyby od sędziego po dwa rzuty karne!

64'

Goooll !! Ponownie do piłki podszedł Grzegorzewski, tym razem uderzył lżej w środek i piłka po rękach Pilarza ląduje w siatce! 1-2

63'

Coś nieprawdopodobnego !! Znów rzut karny dla Miedzi!! Zagranie ręką w polu karnym Puzigacy

62'

Okazja dla Miedzi, ponownie wrzut z autu i znów główka jednak zbyt lekki był to strzał by zaskoczyć Pilarza

61'

Kontra Cracovii jednak faulował w ataku Danielewicz

60'

W ekipie gospodarzy za Kasperkiewicza pojawił się Łukaszewicz

58'

Ponownie w natarciu Miedź. Madejski z prawej strony lewą nogą dośrodkowuje ale zbyt mocno, widać że piłka mu dzisiaj wyjątkowo nie siedzi

58'

Niebezpiecznie pod bramką Pilarza, do główki po wrzucie z autu doszedł Zakrzewski ale przenosi piłkę nad poprzeczką

56'

Dobre podanie w uliczkę do Bernhardta ale lot piłki delikatnie zmienił obrońca Miedzi i piłka trafiła do Ptaka

54'

Z dystansu próbował wprowadzony Dąbrowski ale strzał bardzo słaby i niecelny

52'

Jednak kontuzja okazała się silniejsza, za Szeligę pojawia się reprezentant U-21 Damian Dąbrowski

51'

Na murawę wrócił już Szeliga, wydaje się że wszystko jest już z kapitanem "Pasów" w porządku

50'

Próbował wbiec z pole karne Danielewicz, krótka klepka ze Stebleckim ale podanie tego ostatniego niecelne

49'

Na boisku leży Szeliga, pojawili się już sanitariusze z noszami i znoszą kapitana Cracovii poza plac gry

48'

Świetna akcja Madejskiego z prawej strony, mija Puzigace i ścinając do środka oddaje strzał na bramkę jednak jego próba zostaje zablokowana

47'

Ładne prostopadłe podanie od Szeligi do Boljevicia, jednak napastnik "Pasów" na spalonym

46'

Od początku drugiej części za Strausa zagra Budziński

46'

Obie ekipy już na placu gry, rozpocznie Miedź

17:51

A w Bytomiu na prowadzenie wyszedł Zawisza, który strzela gola w 43 min. po rzucie karnym skutecznie wyegzekwowanym przez Pawła Abbota

17:49

Informacja ze Świnoujścia: Flota doprowadza do remisu tuż przed przerwą po golu Nwaogu i wraca do gry!

17:48

Schodzimy na przerwę. Cracovia

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Cracovia prowadzi dwoma golami, a ich zdobywcą po dwóch rzutach karnych jest Vladimir Boljević. Miedź miała szansę strzelić gola kontaktowego, jednak Jakub Grzegorzewski z rzutu karnego nie trafił w bramkę i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 0-2

45'

Cracovia w końcowej fazie pierwszej części gry stara się oddalić grę od własnego pola karnego. Widać doświadczenie wielu zawodników "Pasów"

44'

Miedź nadal próbuje wrzucać piłkę w pole karne z bocznych sektorów boiska ale na nic się to zdaje. Wszystko wybijają obrońcy bądź dobrze w bramce zachowuje się Pilarz

43'

A tymczasem w Świnoujściu Termalica strzela gola i wychodzi na prowadzenie !

42'

Arbiter Siejewicz jest dziś bardzo hojny jeśli chodzi o rozdawanie "jedenastek". Trzeba jednak przyznać, że przy żadnej z decyzji nie można miećdo neigo pretensji

40'

Nie ma gola !!! Coś niebywałego Grzegorzewski strzela mocno i przenosi piłkę nad poprzeczką! Nadal 0-2

40'

Niesamowite kolejny rzut karny !!! Tym razem dla gospodarzy za faul na Zakrzewskim

37'

Długa piłka z głębi pola do Zakrzewskiego jednak zagranie zbyt mocne i piłkę łapie Pilarz

36'

"Żółtko" dla Strausa za faul w bocznym sektorze na Lenkiewiczu

35'

Lenkiewicz wybija piłkę poza boisko gdyż na murawie leży Adam Marciniak. To chyba nic groźnego ponieważ obrońca "Pasów" szybko się podnosi

33'

Ładna akcje gospodarzy, do prostopadłej piłki wyszedł Zakrzewski jednak jego strzał był bardzo słaby i spokojnie złapał piłkę Pilarz

32'

Rzut rożny dla Cracovii z prawej strony, dośrodkowuje Boljević ale piłkę wybijają obrońcy czym zażegnują niebezpieczeństwo

29'

Ależ okazja Miedzi !! W polu karnym świetnie znalazł się Zakrzewski, mocno uderzył kozłującą piłkę i kapitalna interwencja Pilarza chroni Cracovię przed utratą gola

27'

"Pasy" świetnie zagęszczają środek pola dzięki czemu Miedź nie bardzo ma argumenty na przedarcie się pod bramkę Pilarza

25'

Krótka przerwa w grze, gdyż na murawie leży Szeliga

24'

Boljević dziś jest klasą samą dla siebie. Sam wypracowuje sobie karne, sam je strzela i to dzięki niemu Cracovia prowadzi już dwoma golami

17:23

Wojciech Stawowy na razie może być zadowolony. "Pasy" realizują swój plan. Stawowy

23'

Gooool !!! identycznie jak przy pierwszej próbie tak i teraz Boljević myli Ptaka i umieszcza piłkę w siatce! 2-0 dla "Pasów"

21'

Uwaga znów rzut karny dla Cracovii!!! Znów faulowany Boljević !!

20'

Na murawie leży Boljević, trzyma się za mięsień i na boisko wkroczyli lekarze, którzy jednak szybko postawili Czarnogórca na nogi

19'

Na lewym skrzydle tańczył z piłką Lenkiewicz jednak robił to zbyt długo i Marciniak łatwo poradził sobie z młodym skrzydłowym Miedzi

18'

Tempo gry odrobinę spadło, teraz to Miedź przejmuje inicjatywę natomiast Cracovia czeka na skuteczne kontrataki

16'

Wejście do pierwszego składu Strausa daje Cracovii dużo spokoju w środku boiska

15'

Z ok. 30 metrów próbował uderzać Wołczek jednak ta próba była bardzo daleka od ideału

14'

Gospodarze starają się uspokoić grę w środku pola i przenosić szybko grę na skrzydła bym tam wygrywać pojedynki 1 na 1

12'

Na innych stadionach wciąż wyniki bezbramkowe

11'

Ależ mecz! okazja dla Miedzi po rzucie wolnym ogromne zamieszanie w polu karnym Pilarza i obrońcy wybijają na rzut rożny

10'

Ależ okazja dla "Pasów" ! Szarżował lewą stroną Bernhardt, dorgywał do środka do Boljevicia ale piłka stanęła w kałuży i z okazji nici

8'

Z kontrą wyszedł Zakrzewski, jednak dogrywał niecelnie i Marciniak poradził sobie z Lenkiewiczem

7'

Szansa dla Miedzi ! Po rzucie rożnym blisko strzelenia gola byli gospodarze jednak Pilarz wybija piłkę, chwilę później piłka wraca w pole karne "Pasów" i Zakrzewski strzela obok słupka

5'

Cracovia rozpoczęła z wielkim animuszem, zawodnicy Stawowego chyba będą starali się pójść za ciosem

4'

Gooool !!!! Sam poszkodowany strzela gola dla "Pasów". Piłka w lewo, bramkarz w prawo i mamy 1-0 !!

3'

Rzut karny dla Cracovii !! Faulowany w polu karnym Boljević i oto "Pasy" stają przed szansą na gola

3'

Rzut wolny z ok 40 metrów od bramki Miedzi, do piłki podszed Kosanović i bardzo mocnym strzałem starał się zaskoczyć Ptaka, jednak ten łapie piłkę

1'

Na trybunach zasiadło ok. 300 kibiców Cracovii

1'

Pierwszą połowę zacznie Cracovia

16:58

Gracze obu ekip już na boisku, trwa przywitanie obu ekip, losowanie i zaczynamy !

16:55

Już za parę minut zaczynamy walkę o Ekstraklasę! Najszybsza relacja tylko w Ekstraklasa.net na którą serdecznie zapraszamy

16:55

Po lewej stronie widzimy już składy obu drużyn. Do pierwszego składu "Pasów" wraca Rok Straus

16:32

O wadze dzisiejszego spotkania może świadczyć fakt, że do jego prowadzenia został desygnowany jeden z najlepszych obecnie polskich arbitrów, Hubert Siejewicz

16:20

Inne mecze, które zadecydują o tym kto zagra w przyszłym sezonie w Ekstraklasie to Flota-Termalica oraz Polonia Bytom-Zawisza

16:18

Serdecznie witamy podczas relacji meczu, który bezpośrednio wpłynie na losy walki o awans do Ekstraklasy. W Legnicy miejscowa Miedź podejmie kandydata do awansu, zajmującą 3 lokatę ekipę Cracovii