Koniec spotkania. Warta spada do 2. ligi. Okocimski? Jeszcze nie wiadomo. Czekamy na rozwiązanie kwestii Polonii Warszawa. Okocimski żegna się z 1. ligą? Tylko teoretycznie

Bohater spotkania schodzi z boiska. Smółkę zastępuje Sosnowski.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

86'

Tomasz Magdziarz dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Igora Jurgi. Ten uderzył jednak nad bramką Mieczkowskiego.

85'

Z 20 metrów Kotus... Nad bramką.

85'

Zmiana. Pyciak za Kowalskiego.

78'

Jurga ukarany żółtą kartką.

77'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy - Ogar za Darmochwała.

76'

W polu karnym gości po interwencji Wichtowskiego przewrócił się Smółka. Sędzia słusznie nie zareagował.

74'

Tomasz Magdziarz strzelał z rzutu wolnego z 25 metrów. Dla Mieczkowskiego to nie było żadne wyzwanie. Golkiper Okocimskiego spokojnie łapie futbolówkę.

72'

Warta już chyba nie wierzy. Piłkarze Krzysztofa Pawlaka nie są w stanie poradzić sobie z rywalami, nie potrafią stworzyć groźnej sytuacji pod bramką przeciwnika i są dwa gole "do tyłu". Zmiany personalne póki co nie dały nic. Okocimski zadowolony z prowadzenia próbuje długo utrzymywać się przy piłce.

66'

i Klatt za Bartoszaka.

66'

Dwie zmiany u gości - Giel za Ngamayamę...

68'

Litwiniuk był sam na sam z Lisem, ale trafił w golkipera gości. Dobijać próbował jeszcze Smółka, ale nie trafił w bramkę. Mógł być hat-trick!

62'

Kotus wszedł na boisko... i dostał żółtą kartkę.

60'

Zmiana w ekipie gości. Kotus za Trojanowskiego, który nabawił się kontuzji.

59'

Żółta kartka dla Wieczorka.

58'

Jakub Kowalski ruszył z własnej połowy i zszedł do środka boiska. Na wysokości "szesnastki" wystawił piłkę nabiegającemu Smółce, który strzałem po ziemi przy prawym słupku podwyższył prowadzenie "Piwoszy". Warta ma minimalne szanse na pozostanie w 1. lidze.

58'

2:0 dla gospodarzy! Znowu Smółka

55'

Konrad Wieczorek dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a tam na futbolówkę czekał już Paweł Smółka, który głową z pięciu metrów trafił do siatki. Warta coraz bliżej spadku.

55'

1:0 dla Okocimskiego! Smółka!

50'

W Brzesku trochę się rozpadało. Murawa zaczyna nasiąkać wodą, na boisku robi się ślisko. Słońce jednak ciągle świeci. Deszcz wkrótce powinien przestać padać.

49'

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian. A może jednak przydałoby się coś zmienić, bo pierwsze minuty drugiej odsłony przyniosły jakże popularną żmudną, nudną grę w środku pola.

46'

Wracamy do gry.

46'

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach bez goli w Brzesku. Na teraz - Warta spada z 1. ligi.

45'

Było groźnie. Warta wykonywała rzut rożny. Piłkę głową sięgnął jeden z obrońców gospodarzy... i mógł zaskoczyć własnego bramkarza. Lecącą parabolicznie futbolówkę Mieczkowski zdołał jednak sięgnąć i wybić niemal z bramki.

44'

Adrian Bartkowiak uderzył z 20 metrów - znów za wysoki "pułap".

41'

Konrad Wieczorek zdecydował się na strzał z 17 metrów, ale trafił prosto w obrońcę. Sekundy później precyzji zabrakło także Kowalskiemu przy wykonywaniu rzutu rożnego. Za dużo "pary" w nodze. Futbolówka przeleciała nad polem karnym i "skozłowała" poza plac gry.

38'

Faul Adama Gajdy - żółta kartka.

35'

Wilczyński fauluje rywala. Żółta kartka dla zawodnika gości.

33'

Kontra piłkarzy z Poznania, którzy wyszli czterech na trzech. Na wysokości "szesnastki" obrońcy Okocimskiego zdołali jednak przejąć piłkę. Zmarnowana okazja Warty.

30'

Kibice Warty są obecni na stadionie w liczbie około 10 osób.

27'

Ależ strzał Kowalskiego! Litwiniuk wrzucił piłkę w pole karne gości w kierunku Darmochwała. Futbolówkę wybił Lis - ta spadła jednak pod nogi Kowalskiego, który niesamowicie uderzył z półwoleja. Piłka przeleciała jednak minimalnie nad bramką. Mógł być fenomenalny gol.

26'

Wydawało się, że w polu karnym Warty faulowany był Jakub Kowalski. Sędzia wskazał jednak tylko na rzut rożny.

25'

Pierwszy strzał Warciarzy. Z 25 metrów uderzał Tomasz Magdziarz. Trafił jednak prosto w Dawida Mieczkowskiego.

20'

Spora przewaga gospodarzy. Widać, że podopieczni Czesława Palika chcą wygrać dla tak licznie zgromadzonej publiczności.

21'

Z dystansu uderzał Paweł Smółka... W swojej karierze oddawał już lepsze strzały. Futbolówka poszybowała wysoko nad bramką.

17'

Darmochwał zagrał krótka piłkę do Iwana Litwiniuka, który próbował dośrodkować, ale futbolówka odbiła się już od pierwszego obrońcy.

15'

Kowalski dośrodkował z rzutu rożnego, a obrońcy gości wybili piłkę prosto pod nogi Iwana Litwiniuka. Ten uderzył z 16 metrów, ale prosto w golkipera Warty. Dobra okazja Okocimskiego.

14'

Rzut wolny dla gospodarzy 35 metrów od bramki Lisa. Kowalski stały fragment gry wykonał jednak bardzo słabo - futbolówka odbiła się od głowy najbliższego piłkarza rywali.

10'

Kowalski "uruchomił" Darmochowała prostopadłym podaniem na prawą stronę boiska. Ten przyjął piłkę, ale w końcu został wypchnięty przez obrońcę rywali poza linię końcową.

9'

Okocimski znowu próbuje zagrozić bramce Lisa. Po wrzutce w pole karne z bliska znów nie trafia Koman. Póki co ze skutecznością na bakier.

7'

Uderzał Piotr Darmochwał, ale odważnie piłkę zablokowali obrońcy Warty. Lekka przewaga gospodarzy. Nic dziwnego - przy tak głośnym dopingu "Piwosze" dostali skrzydeł.

5'

Futbolówkę dogrywał Jakub Kowalski - Piotr Koman głową uderzył jednak nad bramką Adriana Lisa.

4'

Na trybunach w Brzesku sporo kibiców, na nasze oko około 700-800 osób.

3'

Adrian Bartkowiak fauluje Daniela Chyłę. Rzut wolny dla Okocimskiego.

1'

Gramy!

16:59

Za chwilę zaczynamy spotkanie decydujące o utrzymaniu w 1. lidze. Sobie i wszystkim śledzącym relację życzymy wielu emocji.

16:38

Rezerwowi Warty: Łukasz Radliński, Hubert Kotus, Marcin Klatt, Paweł Giel, Paweł Czoska, Michał Jakóbowski, Michał Kołodziejski

16:38

Rezerwowi Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Damian Byrtek, Tomasz Ogar, Wojciech Wojcieszyński, Paweł Pyciak, Dariusz Sosnowski, Bartosz Flis

16:32

Wydaje się, że większe szanse na korzystny rezultat mają podopieczni Czesława Palika, którzy w ligowej tabeli mają punkt przewagi nad dzisiejszym rywalem. Atutami Okocimskiego będą także własny stadion i komfort psychiczny, że do utrzymania wystarczy remis. Piłkarze Warty, by pozostać w 1. lidze dzisiejsze spotkanie muszą wygrać.

16:29

W Brzesku piękna pogoda. Idealne warunki do gry i walki o utrzymanie - o losie obu drużyn powinny więc decydować jedynie umiejętności piłkarskie. Kto będzie lepszy? W starciu obu ekip w rundzie jesiennej padł remis 1:1.

16:23

Witamy z Brzeska. Przed nami ostatnie spotkanie sezonu 1. ligi. O utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy powalczą dziś Okocimski KS i Warta Poznań. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego meczu.