Nowak efektownie wybija centrę Chyły.

84'

Centra Pawlusińskiego zbyt mocna. Piłka w rękach Kasprzika.

82'

Ostatnia zmiana w meczu. Bohater gospodarzy, Jarecki, schodzi przy ogromnym aplauzie. W jego miejsce melduje się Ceglarz.

80'

Koncert niecieczan trwa nadal! Przepiękna akcja Jarecki - Rybski. Ten drugi kapitalnym, miękkim podaniem obsłużył Jareckiego, który uderzył spokojnie obok Kasprzika. To jest nokaut!!!!!!

79'

Chyła do Arifovicia, ale ten jest na wyraźnym spalonym.

78'

Piękna akcja niecieczan. Pawlusiński wypuścił w bój Sobczaka, a ten odegrał szybko na środek pola karnego do podążającego za akcją Plastika. Strzał był jednak zbyt słaby, by zaskoczyć Kasprzika.

75'

Boisko opuszcza strzelec pierwszej bramki, Emil Drozdowicz. W jego miejsce Szymon Sobczak.

73'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Kieruzel zmienia Udarevicia.

69'

Goooool dla Niecieczy! Wejście smoka w wykonaniu Rybskiego. Po wrzutce Jareckiego napastnik Termaliki precyzyjnie dokłada nogę i gospodarze prowadza już trzema golami!

68'

Zmiana u gospodarzy. Rybski zmienia Horvatha.

67'

Znakomita okazja Jareckiego. Gracz Termaliki mocno uderza, ale po raz kolejny fenomenalnie broni Kasprzik!

67'

Czerwiński ukarany żółtą kartką.

66'

Zmiana młodzieżowa. Za Września wchodzi Fryc.

66'

Pawlusiński miękko zagrywa do Drozdowicza, ale jego wolej jest niecelny.

66'

Horvath doskonale napędził kolejny atak Termaliki, kierując piłkę do rozpędzonego Jareckiego. Centrę popularnego Jarego zablokował Udarevic.

64'

Dwie okazje niecieczan. Najpierw efektownie do strzału złożył się Nalepa, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką. Chwilę później ten sam los spotkał piłkę uderzona przez Lipeckiego.

63'

Termalica stara się długo utrzymywać przy piłce. Gracze Floty często bezradnie biegają pomiędzy piłkarzami gospodarzy. Tym razem końcowe przyspieszenie akcji doprowadziło do dobrej sytuacji Jareckiego, który wywalczył kolejny korner.

58'

Strzał Pawlusińskiego zostaje zablokowany przez obrońców Floty.

58'

Czerwiński postanowił zdublować pozycję prawego pomocnika i wywalczył kolejny korner.

56'

Okres walki w środkowej strefie. Dominuje chaos. Z pewnością nie jest to reprezentatywny fragment tego meczu.

53'

Rzut wolny z okolic narożnika szesnastki. Pawlusiński kąśliwie uderza, ale piłka po rykoszecie wychodzi na róg.

51'

Bodziony świetnie przerzuca piłkę do Niedzieli, ale ten przegrywa pojedynek z Piątkiem.

49'

Pawlusiński szarżował prawą stroną boiska, ale jego dogranie w ostatniej chwili przeciął Zalepa.

48'

Pawlusiński zaprezentował firmowe uderzenie z dystansu. Zabrakło niewiele, by piłka ugrzęzła w okienku bramki Floty.

46'

Zmiana w ekipie gości. Za Spiączkę na placu gry melduje się Niedziela.

46'

Rozpoczynamy druga połowę spotkania.

13:01

Bohaterem pierwszej połowy jest Jarecki. Jest wszędzie na boisku. Często nurkuje pod nogami zawodników Floty w celu wyłuskania piłki, później dynamicznymi rajdami rozrywa prawą stronę defensywy Floty, by na końcu fantastycznie uderzyć z rzutu wolnego. Po tym meczu wiemy też, kto będzie pojawiał się w koszmarach sennych Jasińskiego.To własnie Jareckiego dwukrotnie faulował podstawowy prawy obrońca Floty.

12:51

Dominacja niecieczan w pierwszej połowie długo nie była potwierdzona w bramkowy sposób. Wykluczenie Jasińskiego spowodowało rozluźnienie szczelnej defensywy Floty, która zaczęła coraz bardziej uginać się pod nieustannym naporem Termaliki. Rezultat jest jak najbardziej zasłużony. Gra gospodarzy stanowi doskonałe potwierdzenie ich ekstraklasowych ambicji.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45'

Goool dla Niecieczy! Genialne uderzenie Jareckiego z rzutu wolnego. Piłka zatoczyła wysoki łuk ponad murem i wpadła w górny róg bramki Kasprzika!

45'

Udarević fauluje Pawlusińskiego przed polem karnym i zostaje upomniany przez sędziego.

44'

Goool dla Niecieczy!!! Szybka wymiana piłki przed polem karnym kończy się podaniem Kaczmarczyka do Jareckiego. Skrzydłowy Termaliki nieczysto trafia w piłkę, ale ta dociera w polu karnym do Drozdowicza, który nie ma problemów z pokonaniem Kasprzika! Zasłużone prowadzenie gospodarzy!

43'

Drozdowicz znalazł się w doskonałej sytuacji, ale jego strzał końcami palców obronił Kasprzik. To była najlepsza sytuacja w meczu.

43'

Nalepa kolejny raz świetnie odbiera piłkę i od razu uruchamia Jareckiego, który doskonale znajduje przed polem karnym Horvatha,. Slowak strzela wysoko ponad bramką.

41'

Nalepa po profesorsku zatrzymuje szarżującego Września. Młody obrońca gospodarzy podejmuje dzisiaj na boisku wyłącznie słuszne decyzje.

38'

Lipecki genialnie zagrywa do Jareckiego. Skrzydłowy gospodarzy źle przyjmuje piłkę i traci znakomitą okazję do strzału.

37'

Udarevic blokuje strzał Pielorza. Obrońca gospodarzy jest dzisiaj bardzo aktywny w ofensywie.

36'

Horvath i Jarecki mijają się z dośrodkowana piłką.

35'

Kolejny rzut rożny dla Termaliki. Pawlusiński zmusza Zalepę do wybicia piłki poza linię końcową.

35'

Pawlusiński przewraca się przed polem karnym. Sędzia uznaje to za symulację i karze go żółtą kartką.

32'

Jarecki odważnie zaatakował lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie Pawlusińskiego i Piątka kończy się precyzyjną centrą na głowę Horvatha. Strzał Słowaka ląduje w rękawicach Kasprzika.

29'

Czerwona kartka dla Jasińskiego! Obrońca Floty po raz kolejny był wolniejszy od Jareckiego i faulem przy linii bocznej zakończył swój występ.

26'

Długi cross w wykonaniu Horvatha nie dociera do Jareckiego. Jasiński skutecznie blokował energicznego skrzydłowego z Niecieczy.

24'

Ciekawa kombinacyjna akcja w wykonaniu Jareckiego, Kaczmarczyka i Pielorza, ale ten ostatni podejmuje błędną decyzję w polu karnym gości i traci piłkę.

22'

Karol Piątek wraca do gry.

22'

Chyła podaje w kierunku Arifovicia. Do piłki pierwszy dobiega Piątek i jest bezpardonowo atakowany przez napastnika Biało-Niebieskich. Na boisko wbiegają noszowi, by znieść kapitana Termaliki.

20'

Po początkowym naporze gospodarzy do głosu zaczyna dochodzić Flota. Pierwszy rzut rożny dla gości.

17'

Piątek doskonale uruchamia na prawym skrzydle Pawlusińskiego. Dośrodkowanie skrzydłowego Termaliki blokuje Zalepa.

15'

Pomysłowo rozegrany rzut wolny nie przynosi żadnych korzyści dla gospodarzy.

15'

Jarecki wycięty przy linii bocznej przez Jasińskiego. Kolejna zaslużona kara.

14'

Pawlusiński zagrywa " na scianę" do Drozdowicza, ale ten nie potrafi utrzymać piłki.

12'

Pierwsza okazja Termaliki. Drozdowicz ładnie znajduje przed polem karnym Horvatha, a ten strzela obok prawego słupka bramki Kasprzika.

11'

Horvath z pełnym impetem atakuje Bodzionego i otrzymuje zasłużoną kartkę.

9'

Niecieczanie długo konstruowali akcję, ale w końcu Lipecki niedokładnie zagrał w kierunku Drozdowicza.

8'

Pielorz dobrze zagrał w kierunku Jareckiego, ale ten dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

7'

Chyła próbował uruchomić prostopadłym podaniem Arifovicia, ale jego zamiary świetnie przeczytali obrońcy gospodarzy.

5'

Termalica stara się rozgrywać piłkę na połowie Floty. Goście na razie wzorowo asekurują siebie nawzajem i nie dopuszczają gospodarzy do sytuacji strzeleckich.

3'

Niewiada pewnie wybija piłkę dośrodkowywaną przez Pawlusińskiego.

2'

Pierwsza akcja Termaliki. Kaczmarczyk centruje, piłka wybita przed obrońców Floty wychodzi na rzut rożny.

1'

Sędzia Tomasz Kwiatkowski rozpoczyna spotkanie.

11:58

Piłkarze wychodzą na murawie. Za chwilę rozpoczynamy hit rundy jesiennej!

11:56

Mecz Termaliki i Floty to doskonałe podsumowanie niezwykle ciekawej rundy jesiennej. Znakomita postawa beniaminków z Tych i Legnicy, efektowna gra Cracovii, bardzo solidna postawa dotychczasowego przedstawiciela stanów średnich z Grudziądza - to tylko kilka czynników, które sprawiły, że rozgrywki pierwszej ligi ogląda się w tym roku z dużym zainteresowaniem. Postawa dzisiejszych przeciwników to chyba największy magnes dla tych rozgrywek. Przez długi czas niepokonana Flota imponuje poukładaniem taktycznym i solidną grą w defensywie. Termalica, jak przystało na drużynę prowadzoną przez krakowskiego trenera, prezentowała grę z dużą ilością podań i wymiennością pozycji. Która z filozofii piłkarskich dzisiaj wygra?

11:45

Królowa Pomorza Zachodniego w tym sezonie przegrała tylko dwa spotkania, z odpowiednio trzecią w tabeli Cracovią i czwartą Zawiszą. Czy dzisiaj przełamie złą passę w starciach z drużynami ze ścisłej czołówki tabeli? Zadanie będzie miała arcytrudne. Termalica nie jest gościnna dla przyjezdnych drużyn. W pięciu ostatnich spotkaniach zanotowała komplet zwycięstw.

11:41

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Sobczak , Pawłowski, Rybski, Skołorzyński, Szczoczarz Flota: Waśków, Fryc , Bielecki, Kieruzel, Niedziela , Protasiewicz, Mawo

11:40

Trener Dominik Nowak do gry desygnował następujących piłkarzy: Flota Kasprzik - Udarevic, Opałacz, Zalepa, Jasiński - Bodziony, Niewiada, Wrzesień, Chyła - Śpiączka, Arifovic

11:36

Oto wyjściowe jedenastki obydwu ekip: Termalica : Nowak - Piątek, Czerwiński, Nalepa, Pielorz - Horvath, Kaczmarczyk, Lipecki, Pawlusiński, Jarecki - Drozdowicz

11:35

Trudno wyobrazić sobie bardziej efektowne zakończenie rundy jesiennej. Dzisiaj w Niecieczy miejscowy wicelider podejmie rewelacyjną Flotę i powalczy nie tylko o zmniejszenie straty punktowej do lidera ze Świnoujścia. Ewentualne zwycięstwo Termaliki sprawi, że na wiosnę walka o pierwsze miejsce na zapleczu Ekstraklasy nabierze wyraźnych rumieńców.