CracoviaCracovia
1 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
19:55

Koniec meczu! Cracovia mimo naporu w drugiej połowie traci pierwsze punkty u siebie i remisuje 1:1 z Miedzią Legnica! Za uwagę dziękuje Tomasz Kozimala i zapraszam na kolejne relacje!

94'

Ostatnia akcja Cracovii zmarnowana. Po dośrodkowaniu Strausa nikt nie doskoczył do piłki i sędzia kończy mecz!

93'

Ostatnia zmiana u gości. Za Zasadę wchodzi Mowlik

91'

4. minuty dolicza sędzia!

90'

Bany!!! Przestrzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

89'

Szymański zmienia Madejskiego w ekipie Bogusława Baniaka

88'

Widoczna przewaga gospodarzy, która nie przynosi jednak dla nich żadnych rezultatów

86'

Tymczasem bramkarz gości leży we własnej bramce, sytuacje opanowali jednak medycy

85'

Uderzenie Budzińskiego broni Ptak! A przy dobitce fatalnie przestrzelił Danielewicz i wciąż przy Kałuży mamy remis! To mogło być prowadzenie dla Pasów

84'

Steblecki! Nad poprzeczką Ptaka!

82'

Tylko tylny słupek po centrze i główce Nykiela

81'

Kartka dla Mateusza Bany i Pasy mają stały fragment gry na wysokości pola karnego legniczan

80'

Steblecki, chciał efektownie minąć obrońcę, jednak ten wybił piłkę na aut

78'

Akcja Cracovii, ale obrońcy gości prezentują się dziś solidnie i wybijają piłkę przy każdej okazji

76'

Już wszystko w porządku, a tymczasem Steblecki zmienia Zejdlera w ekipie Pasów

74'

Dudzic wpadł na jednego z obrońców i leży na murawie

72'

Wrzutka Bolevića. Strzelał z głowy Danielewicz ale obok bramki gości

72'

Ręka Zasady na wysokości pola karnego legniczan

71'

Aktywny Dudzic nie doszedł do piłki podawanej przez Budzińskiego i od bramki Ptak

70'

Znów strzał Boljevića! Jednak bardzo niecelnie uderza dziś ofensywa krakowian

68'

Aleksandre zmienia w ekipie z Legnicy Grzegorzewskiego

66'

Nowacki! Fantastycznie przeszedł Marciniaka i wywalczył rzut rożny, po którym grę rozpocznie Pilarz

64'

Łukaszkiewicz dośrodkowywał w pole karne Pilarza, ten jednak wypiąstkował piłkę w pole

63'

Żółta kartka dla Żytki

62'

... a za Bernhardta Budziński

62'

Zmiany w Cracovii. Za Żołądzia Danielewicz...

60'

Pierwsza interwencja Pilarza w drugiej połowie. Golkiper Pasów łapie piłkę ze spokojem

59'

Kolejne uderzenie Bernhardta! tym razem Kirgiz uderzył wprost w bramkarza z Legnicy!

57'

Dudzic do Bernhardta! ten jednak uprzedzony przez fantastycznie wychodzącego z bramki Ptaka!

56'

nic z tego jednak nie wynikło i od 5. metra rozpocznie Ptak

56'

Coraz większy napór gospodarzy. Nykiel wywalczył kolejny korner dla Pasów

55'

Tym razem Zejdler próbował uderzać na bramkę przeciwnika, ale fantastycznie zablokowali go defensorzy z Legnicy!

53'

Z lewej strony uderzał Marciniak! Ale Ptak bez problemu wyłapał ten strzał!

52'

Nykiel! Efektownie minął dwóch obrońców w polu karnym legniczan, ale jego strzał przeszedł obok słupka bramkarza gości

49'

Ładny rajd Zasady! Ale brak partnerów w polu karnym Cracovii zmusił go do wycofania futbolówki

48'

Kosanović!! Fantastyczne uderzenie Serba! Minimalnie jednak nad poprzeczką Ptaka!

47'

Kontra Pasów, ale ładnie odzyskali piłkę goście

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania! Obie ekipy jak na razie bez zmian

46'

Koniec pierwszej wyrównanej połowy z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Zapraszam Państwa za ok. 15. minut na druga odsłonę meczu!

45'

Jeszcze kartka dla Strausa za faul taktyczny

44'

Korner dla Cracovii. Dobrze bity w pole karne, ale ofiarnie wybijali obrońcy Miedzi

42'

Kasperkiewicz musi opuścić murawę! Za faul w środku boiska otrzymał drugą żółtą kartkę!

41'

Trzeba przyznać, że ten zawodnik jest w dzisiejszym meczu bardzo aktywny i jego ofensywne akcje mogły się podobać. Defensywa gospodarzy nie popisała się i remis w Krakowie

41'

GOOOOL!!! Mamy wyrównanie. Jakub Grzegorzewski i w Krakowie mamy 1:1!

40'

Pierwsza kartka dla krakowian. Żółtym kartonikiem ukarany Kosanović.

39'

Korner dla gości po bardzo dobrym rajdzie Grzegorzewskiego. jednak po stałym fragmencie gry piłkę wybili defensorzy Pasów

37'

Znów ładna akcja Boljevća, ale na posterunku Ptak

36'

Druga kartka dla gości. Tym razem ukarany Łuszkiewicz.

35'

Dwie bardzo dobre akcje podbramkowe Cracovii! Najpierw w sytuacji oko w oko z Ptakem strzelał Boljević, strzał ten wybronił jednak golkiper gości, potem w dobrej sytuacji znalazł się Zejdler, ale tym razem również górą był Ptak!

34'

Dobrze blokowany Zejdler, ale bez wsparcia partnerów i piłka dla Miedzi

32'

Nykiel blokował Kasperkiewicza obok własnego pola karnego i uniknął rzutu roznego dla legniczan. Od bramki Pilarz

30'

Grzegorzewski! Dostał wspaniałe podanie z lewego skrzydła od partnera, jednak uderzał nad poprzeczką krakowian!

28'

Wracający Dudzic po własnym błędzie straty piłki faulował Wołczka

27'

Pilarz dobrze wybronił strzał Kasperkiewicza z 25. metrów!

25'

Wołczek ładnie ograł Kosanovića i podawał do Grzegorzewskiego. Ten jednak niecelnie obok bramki golkipera Pasów

24'

Żołądź do Boljevica, szybki zawodnik Pasów dogonił futbolówkę, ale był sam w polu karnym i zdecydował się na strzał, jednak obok bramki

23'

Madejski dostał bardzo dobra piłkę od Wołczka, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Pilarz

21'

Bardzo dobra akcja Wołczka i przez niezdecydowanie Żołądzia mogło być niebezpiecznie pod bramka gospodarzy

19'

Bernhardt znów popisał się dobrym podaniem prostopadłym, tym razem do Zejdlera, ale ten powstrzymywany przez obronę Miedzi

18'

Nykiel upomniany przez arbitra i faul na 40. metrze dla Miedzi

16'

Na środku boiska leży Kasperkiewicz, powoli jednak wstaje i wydaje się, że będzie mógł kontynuować zawody

14'

Boljević atakował z lewego skrzydła i wywalczył aut na wysokości pola karnego

13'

Niezła sytuacja skrzydłowych Cracovii, ale poradzili sobie obrońcy gości

11'

Bernhardt zmarnował teraz dobrą piłkę od Boljevica i spudłował tuż zza pola karnego!

10'

Po tym faulu bardzo dobrze futbolówkę w pole karne posyłał Boljević, ale ostatecznie wybuli ją defensorzy z Legnicy

8'

Kasperkiewicz ukarany żółtym kartonikiem. Faulował Dudzica

7'

Niedokładna piłka Pilarza na skrzydło do partnera z drużyny, aut dla gości

5'

Wspaniała prostopadła piłka od Bernhardta i Dudzic znalazł się "sam na sam" z Ptakiem! Nie zmarnował tej sytuacji i strzela swoją pierwszą bramkę w meczu

4'

GOOOOL!!! Dudzic na 1:0

3'

Marciniak ładnie wrzucał na pole karne gości, ale tam Zejdler zmarnował sytuację

2'

Faul na Wołczyku. Przewinił Dudzic

1'

Zaczynamy spotkanie! Od środka goście z Legnicy

18:00

Piłkarze wychodzą na murawę i po hymnie Cracovii spotkanie rozpocznie się

17:55

Jesteśmy już po przedstawieniu składów obydwu drużyn. Zawodnicy po rozgrzewce opuścili już płytę boiska i za moment wyjdą na pierwszą połowę

17:52

Goście z Legnicy zajmują obecnie 6. pozycję w tabeli 1. ligi. Podopieczni Bogusława Baniaka wygrali również efektownie z faworyzowaną Wartą Poznań 5:2. Natomiast Pasy uległy w Jaworznie 0:2 z GKS-em Tychy. Krakowianie plasują się w tej chwili na 3. pozycji w tabeli zaplecza Ekstraklasy

17:47

Co ciekawe w ekipie Cracovii nie ma nawet na ławce rezerwowej dobrze ostatnio spisującego się Aleksandru Suvorova.

17:43

Na sektorze gości stawili się liczni sympatycy Miedzi. Grupka ok. 500 osób zapowiada podczas spotkania żywiołowy doping.

17:42

17:41

17:40

Tymczasem na murawie rozgrzewają się zawodnicy obydwu ekip. Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało niespełna 20. minut

17:40

Nad stadionem unosi się mgła. Widoczność w dzisiejszych zawodach będzie zatem kiepska.

17:36

W ramce po lewej stronie widoczne są już składy obu zespołów. Podaje teraz nazwiska zawodników, którzy to spotkanie rozpoczną na ławkach rezerwowych obu drużyn. Miedź: Bledzewski, Mowlik, Kuciński, Tanżyna, Paszliński, Alexandre, Szymański. Cracovia: Budaković, Danielewicz, Puzigaca, Steblecki, Struna, Budziński, Dynarek.

17:33

Witamy Państwa ze stadionu przy ulicy Kałuży w Krakowie. Już za niecałe 30 minut początek ostatniego w tej rundzie meczu na tym obiekcie. Cracovia podejmie Miedź Legnica. Zapraszamy na naszą relację Live!