Koniec meczu!

90'

Zółta kartka dla Kozioła

94'

Tym razem z wolnego dośrodkowywał Sarki, w polu karnym najwyżej wyskoczył Chavez, lecz nie potrafił skierować piłki w światło bramki.

92'

Zmiana w Zagłębiu, schodzi Woźniak, a na placu pojawia się Kowalczyk.

90'

Sędzia dolicza 4.minuty.

88'

Groźna kontra w wykonaniu graczy z Lubina. W głównej roli wprowadzony chwile wcześniej Abwo, lecz ubiegł go Jovanovic i piłka w panowaniu Miśkiewicza.

86'

Potężna bomba Cezarego Wilka, z problemami Kozioł.

83'

Michał Miśkiewicz dobrze interweniował po strzale głową strzelca bramki - Arkadiusza Woźniaka.

80'

Żółta kartka dla Cwetana Genkowa.

80'

GOOOOL! Woźniak

78'

Rzut karny dla Zagłębia. Zagranie ręką w polu karnym Cwetana Genkowa.

74'

Kamil Kosowski pożegnał się z Wisłą Kraków, ale jak na razie jego koledzy z drużyny nie imponują formą w tym spotkaniu.

71'

David Abwo wchodzi za Macieja Małkowskiego.

71'

Djordje Cotra wchodzi za Adriana Błąda.

67'

Koszulkę Kamila Kosowskiego dostał Tomasz Kulawik.Szkoleniowiec Wisły koszulkę "Kosy" przewiesił sobie na ramieniu.

66'

Sarki za Kosowskiego.

63'

Cwetan Genkow okazał się lepszy w pojedynku główkowym po dośrodkowaniu Kosowskiego, uderzenie Bułgara wyłapał Kozioł.

58'

Jovanovic dograł z prawej strony, Chrapek znalazł się tuż przed bramką, ale jego strzał był niecelny

54'

Kosovo je Srbija - krzyczą kibice Wisły dedykując to Ivicy Ilievowi

51'

Zmiana w Wiślę. Gromkimi brawami żegnany jest Ilev, w jego miejsce pojawia się Chrapek.

47'

Z rzutu wolnego z środkowej części boiska dogrywał Kosowski, główkował Bunoza, lecz piłka w rękach Kozioła.

46'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Głowacki, wchodzi Uryga

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

17:03

Piłkarze obydwu ekip są już na murawie. Za kilkanaście sekund rozpoczęcie drugiej połowy

16:58

Mecz wygląda tak jak gra Wisły w tym sezonie, czyli nudno i bez polotu. Miejmy nadzieję, że druga połowa zmieni te odczucia.

45'

Sędzia Małek zaprasza obie ekipy do szatni na przerwę.

44'

Ciekawostką jest, że już w każdym meczu w tej kolejce padła bramka. Wyjątkiem jest spotkanie Wisły z Zagłębiem...

43'

Bunoza z rzutu wolnego, lecz.....piłka trafiła w na szczęście pusty sektor C

39'

Mogło być groźnie. Woźniak był bliski wyjścia na czystą pozycję był Woźniak, ale po dobrej interwencji obrońców "Białej Gwiazdy" niebezpieczeństwo pod bramką Miśkiewicza zostało zażegnane

36'

Wisła Kraków - Zagłębie LubinWisła Kraków - Zagłębie Lubin

37'

Małecki poradził sobie z kilkoma graczami Zagłębia, wpadł z piłką w pole karne i... po starciu z jednym z lubinian domagał się odgwizdania rzutu karnego

35'

Kamil Kosowski próbował z przelobować Kozioła z około 30 metrów, lecz piłka wyraźnie ponad bramką.

34'

Wydaję się, że optyczną przewagę ma Wisła, ale jak do tej pory nie potrafi jej udokumentować zdobyciem gola.

31'

Genkov domaga się podyktowania rzutu karnego, bo uważa, że był faulowany. Sędzia jednak jest niewzruszony na jego żądania

29'

Niecelne uderzenie z dystansu Roberta Jeża

28'

Chavez ukarany żółtą kartkę

28'

Kosowski dośrodkowywał z rzutu wolnego, o piłkę walczył Chavez, lecz obrońca Wisły zamiast w piłkę, trafił w głowę rywala.

23'

Dośrodkowanie Zagłębia z rzutu wolnego i Miśkiewicz musiał piąstkować.

22'

Na ten moment nie można wskazać drużyny, która zdecydowanie by przeważała. Wisła próbuję konstruować akcje skrzydłami, a drużyna Zagłębia najwidoczniej liczy na jakąś kontrę.

21'

Dośrodkowanie Macieja Małkowskiego w kierunku Costy, świetnym refleksem wykazał się Miśkiewicz, który uprzedził zawodnika z Zimbabwe.

18'

Na trybunach fantastyczny doping kibiców Wisły. Do wspólnego kibicowania włączają się również dzieci!

15'

Wisła Kraków w ataku pozycyjnym. Podopieczni Tomasza Kulawika są jak na razie stroną dominującą.

12'

Z rzutu wolnego Kozioła chciał zaskoczyć Małecki, ale piłka nieznacznie nad poprzeczką.

9'

Z rzutu wolnego dogrywał Kosowski, a o piłkę walczył Genkow, lecz przegrał rywalizację z obrońcą Zagłębia.

7'

Z dystansu próbował Małkowski, lecz wysoko ponad bramką.

6'

Groźna sytuacja dla Zagłębia. Adrian Błąd dostał piłkę z głębi pola, ten próbował przepchać się z Bunozą, lecz górą defensor Wisły.

5'

Na skrzydle aktywni są Ilev i Kosowski, chcąc chyba godnie pożegnać się z kibicami.

1'

Początek spotkania!

16:00

Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego Małka!

15:57

Dzieci przebrane w pelerynę ułożyły białą gwiazdę Dzieci przebrane w pelerynę ułożyły białą gwiazdę

15:50

Ławka rezerwowych Zagłębia: Michał Gliwa, Csaba Horvath, Dorde Cotra, Adrian Rakowski, David Abwo, Damian Kowalczyk, Maciej Kowalski-Kaberek

15:50

Ławka rezerwowych Wisły: Gerard Bieszczad, Kew Jaliens, Łukasz Garguła, Emmanuel Sarki, Michał Chrapek, Daniel Sikorski, Alan Uryga

15:49

W tym momencie następuje oficjalne pożegnanie 4 zawodników "Białej Gwiazdy". Następuje wręczenie okolicznościowych fotografii, oraz paszportów honorowego ambasadora.

15:41

Sektor G okupowany jest dzisiaj w większości przez dzieci. Klub w związku z wczorajszym Dniem Dziecka przygotował darmowe bilety dla najmłodszych oraz inne atrakcje.

15:34

Chcemy zakończyć rundę i sezon dobrym meczem, dla niektórych piłkarzy będzie to także koniec ich przygody z Wisłą, dlatego damy im możliwość pożegnania się z kibicami. Jesteśmy zawodowcami, więc zagramy do końca - powiedział Tomasz Kulawik.

15:30

Piłkarze Wisły przywitali się z kibicami. W środku Kamil Kosowski, który w pożegnalnym występie będzie kapitanem "Białej Gwiazdy" Piłkarze Wisły przed meczem z Zagłębiem

15:20

Od kilku tygodni podopieczni trenera Hapala grają fatalnie. Wisła Kraków po zwycięstwie w Zabrzu będzie chciała podtrzymać swoją zwycięską passę i godnie pożegnać się z własnymi kibicami przed wakacjami. Nie zapominajmy jednak, że podobny cel mają piłkarze z Lubina, którzy w poprzedniej rundzie rozgromili zespół z Krakowa aż 4:1!