Koniec meczu! Zasłużone, lecz wymęczone zwycięstwo Pogoni.

Portowcy zamknęli gości w ich własnym polu karnym.

Fatalne zachowanie obrońców Pogonii we własnym polu karnym. Potężne zamieszanie wyjaśnił jednak Janukiewicz.

82'

Strzał Tarnowskiego z woleja nad bramką Pogonii.

80'

Fatalny błąd Radka Janukiewicza. Bramkarz wypluł piłkę przed nogi Wrzesinskiego. Janukiewicz natychmiast się zrehabilitował kapitalnie broniąc strzał młodego zawodnika Polonii.

77'

Debiutujący Kort zmienia doświadczonego Ediego.

76'

Frączczak do Chałasa i jest 3:1!

74'

Przepraszamy za usterki techniczne, wracamy już do regularnej relacji!

73'

Krajewski zmienił Michalskiego.

72'

Frączczak na 2:1 dla Portowców! Dobijał strzał po obronie Olczaka!

60'

Ława zmienił Rudola/

67'

Żółta kartka dla Akahoshiego.

61'

Wrzesiński za Kopcińskiego.

51'

Żółta kartka dla Grzelczaka.

50'

Doskonała okazja Polonii! Kopciński wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył z linii pola karnego i obok bramki!

48'

Pogoń dobrze zaczęła drugą połowę. W ataku aktywny stara się być Chałas.

46'

Pogoń Szczecin - Polonia WarszawaPogoń Szczecin - Polonia Warszawa

46'

Początek drugiej połowy.

17:00

Druga połowa rozpocznie się jednak o czasie, gdyż mecz ten nie ma wpływu na układ tabeli. Z opóźnieniem rozpoczną się tylko mecze drużyn walczącą o utrzymanie i podium.

16:52

Widać roznicę w jakości gry. Portowcy bardzo często prostymi sposobami dostają się pod bramkę Polonii i gdyby poprawili skuteczność prowadziliby już kilkoma bramkami. Brawa za zaangażowanie dla Jacka Kielba, który swoja walecznością ciągnie całą drużynę Polonii.

46'

Koniec pierwszej połowy. Przed nami 25 minut przerwy, bo drugie połowy muszą rozpocząć się o tej samej porze.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

45'

Chałas szybko zapisał się w protokole. Żółta kartka za niesportowe zachowanie.

44'

Po uderzeniu Frączczaka Olczak końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

42'

Trener Wdowczyk nie wytrzymał do przerwy i grającego słabo Djousse zmienił już teraz.

41'

Szybko z boiska schodzi Djousse. W jego miejsce Chałas.

41'

W drożynie Polonii najlepszy na boisku jest Jacek Kiełb. W prosty sposób ogrywa obrońców Pogoni. Tym razem oddał mocny strzał kierunku bramki Radosława Janukiewicza, ale bez efektu.

40'

Janukiewicz spokojnie broni strzał z dystansu Pazio.

38'

Żółta kartka dla Wiśniewskiego za faul w ataku.

35'

Doskonała prostopadła piłka do Radosława Wiśniewskiego. Młody skrzydłowy dał się jednak ograć obrońcom Polonii.

33'

Doskonała akcja Pogoni, tym razem Radosław Wiśniewski nie trafił w idealnej sytuacji na bramkę.

32'

Portowcy naciskają na Polonię. Tym razem na spalonym Djousse

31'

Po wrzutce z rzutu rożnego Ediego nad bramką głową uderzał Donald Djousse.

30'

Znowu była okazja pod bramką Polonii. Ponowna wrzutka Ediego, tym razem z rzutu wolnego, a po strzale Frączczaka piłka na rzucie rożnym, po interwencji obrońców.

28'

Edi za mocno dośrodkowywał teraz ze środka pola. W ataku Pogoń.

26'

Dośrodkowanie Ediego z rzutu rożnego było idealne, wiec skrzydłowy Portowców nie miał najmniejszego problemu by skierować piłkę do siatki!

26'

Mamy 1:1! Z rzutu rożnego wrzucał Andradina, Frączczak umieścił piłkę głową w siatce Polonii!

22'

Po dośrodkowaniu Akahoshiego z rzutu wolnego powstało olbrzymie zamieszanie pod bramką Polonii, które ostatecznie wyjaśnili obrońcy gości.

21'

Żółta kartka dla Rudola za faul na Michalskim.

20'

Mnożą się teraz faule w środku pola, mało jest składnej gry.

19'

Na początku spotkania Polonia wygladala jak dzieci we mgle. Z biegiem czasu role się odwróciły i teraz razem Pogoń nie potrafi się odnaleźć na boisku.

17'

Pogoń próbuje odpowiedzieć, ale na razie dobrze Polonia w obronie.

15'

Zółta kartka dla Joczysa.

14'

Kiełb przerzucił piłkę nad obrona Pogoni w pole karne, gdzie stał Pawel Tarnowski, który obrócił się z piłką i pewnie pokonał Janukiewicza.

14'

Polonia prowadzi! Tarnowski!

10'

Akcja Polonii . Janukiewicz wyszedł za wysoko do piłki. Adam Pazio dopadł do niej i uderzył na pustą bramkę. Mateusz Lewandowski zdążył jednak wybić piłkę z linii bramkowej.

9'

Indywidualna akcja Djousse. Kameruńczyk wbiegł w pole karne po czym uderzył obok słupka

7'

Fantastyczna obrona Michala Olczaka! Mlody golkiper obronił mocny strzał Ediego zza pola karnego.

5'

Djousse w prosty sposób ograł w polu karnym obrońce Polonii po czym odegrał piłkę na środek pola karnego. Jego koledzy nie spieszyli się jednak do tego ataku przez co nie było tam nikogo kto mógłby kontynuować akcję.

4'

Ładna akcja Pogoni. Frączczak dostał piłkę na dobieg, lecz nie zdołał jej dośrodkować zanim ta przekroczyła linię końcową.

2'

Pierwsza akcja Portowców. Donald Djousse wbiegł w pole karne po czym efektownie się przewrócił. Sędzia nie dał się jednak na to nabrać

1'

Pierwszy kontakt z piłką Djousse. Kameruńczyk faulowany w środku pola.

1'

Rozpoczynamy mecz w Szczecinie! Zaczęli piłkarze Czarnych Koszul.

16:00

Trener Piotr Stokowiec z konieczności musiał postawić na młodych zawodników. Szkoleniowiec Portowców postawił na wychowanków z wyboru. Dariusz Wdowczyk był w komfortowej sytuacji gdyż do zdrowia wrócili zarówno Pernis jak i Djousse.

15:58

Obie drużyny są już na murawie stadionu im. Floriana Krygiera za moment arbiter Paweł Pskit z Łodzi rozpocznie spotkanie.

15:54

Do Szczecina przyjechali także kibice Polonii, którzy przed tygodniem w wyjątkowy sposób żegnali Ekstraklasę przy Konwiktorskiej. Grupa sympatyków Czarnych Koszul liczy około 200 osób.

15:52

W bramce Polonii Warszawa zadebituje na poziomie Ekstraklasy 17-letni bramkarz Michał Olczak.

15:50

Pogoń może zakończyć sezon nawet w pierwszej dziesiątce. Aby tak się stało, musi pokonać Polonię, a później liczyć na korzystne dla niego wyniki innych spotkań: porażka albo remis Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków, porażka albo remis Widzewa Łódź z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz porażka Jagiellonii Białystok z Ruchem Chorzów.

15:44

Na ławce rezerwowych Polonii tylko trzech piłkarzy: Wełna, Wrzesiński, Krajewski

15:42

Ławka rezerwowych Pogoni: Fabiniak, Pietruszka, Tadrowski, Ława, Murayama, Kort, Chałas

15:40

Trener Czarnych Koszul na ostatni mecz sezonu ma do dyspozycji tylko 14 piłkarzy. Są wśród nich Maciej Joczys i Andrzej Krajewski, których klub dopiero co zgłosił do rogrywek. Joczys wyszedł w podstawowym składzie, Krajewski zacznie na ławce.

15:30

Zapraszamy na relację NA ŻYWO ze Szczecina z meczu ostatniej kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin podejmie Polonię Warszawa.