Piast GliwicePiast Gliwice
2 : 3
GKS BełchatówGKS Bełchatów
90'

Koniec meczu w Gliwicach! Piast zajmuje czwarte miejsce w lidze, ale i tak zagra w pucharach. Bełchatów, który walczył dziś dzielnie żegna się z Ekstraklasą!

90'

Kartka również dla Madeja.

90'

Żółta kartka dla Zbozienia.

88'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Sikora zmienia Docekala

88'

Piast rzucił się do odrabiania strat, Zubas ryzykuje drugi żółty kartonik grą na czas.

86'

Rubén Jurado strzela bramkę dla Piasta!

85'

Bramkarz gości ukarany żółtą kartką

85'

Będzie rzut karny dla Piasta.

84'

Piast gra teraz tak jakby to on prowadził 3:1

81'

Poźniak ledwo wszedł zobaczył kartkę

81'

Poźniak za Wacławczyka

80'

Ostatnie 10 minut spotkania przed nami. Ostatnie 10 minut sezonu 2012/13 w Gliwicach

78'

G o o o o l l l l ! ! ! ! !! Pavol Cicman uderzył z około 30 metrów i mamy honorową bramkę dla Piasta

77'

Baran za Michalskiego

76'

Bełchatów w środku pola jak chce ogrywa gliwickiego Piasta

73'

Bartosiak zmienia strzelca dwóch bramek Michała Maka

72'

Przykro patrzeć teraz na grę beniaminka z Gliwic

70'

Ruben próbował zagrywać w pole karne do Docekala ale napastnikowi gospodarzy nie chciało się iść do piłki

67'

Mateusz Matras ukarany żółtą kartką za faul

65'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Mak kolejny raz jak dziecko wchodzi w obronę Piasta i mamy 3:0 !!! To już jest...kompromitacja? polskiego przedstawiciela w europejskich pucharach.

62'

Trzeba powiedzieć, że w drugiej połowie Piast gra źle. Podgórski nie może się obudzić.

60'

Szymon Sawala ogląda kartkę

58'

Ruben za Mido

58'

Bezmyślny faul Izvolta i zawodnik Piasta wylatuje z boiska

57'

G o o o l l l l l ! !! ! Michalski trafia głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

52'

Cicman zablokowany w polu karnym i znów korner dla niebiesko-czerwonych

49'

Piast w natarciu czyli początek dokładnie taki sam jak w pierwszej połowie,

47'

Mocno rozpoczął Piast. Wacławczyk w twarz uderzył Podgórskiego

46'

Gramy!!

46'

Piast drugą połowę zacznie z jedną zmianą - za Klepczyńskiego zagra Krzycki

17:10

Mecz w Warszawie rozpoczął się 18 minut po czasie, ze względu na serpentyny i race dymne, które odpalili kibice Legii.

17:08

To jest już pewna informacja. Mecz w Gliwicach musi rozpocząć się o tej samej porze ze względów regulaminowych. Piast walczy ze Śląskiem o trzecie miejsce w tabeli, dlatego w Gliwicach trzeba czekać na początek meczu na Łazienkowskiej.

17:08

Prawdopodobnie (informacja niepotwierdzona) druga połowa rozpocznie się w tym samym momencie co w Warszawie a więc czeka nas jeszcze kilkanaście minut przerwy.

A w przerwie zaręczyny na murawie :) xxx

45'

Nie doliczając ani minuty Pan Szymon Marciniak kończy pierwszą połowę

44'

Tomaszowi Podgórskiemu jednak ostatnio rzuty wolne całkowicie nie wychodzą

44'

W końcowych minutach pierwszej połowy będzie rzut wolny dla Piasta z ok 30 metrów

42'

Rafał Kosznik pięknie strzela z narożnika pola karnego i kapitalną interwencją popisuje się Trela!!

41'

Matej Izvolt ogląda żółtą kartkę za zbyt wysoko uniesioną nogę

39'

Cicman wpada w pole karne i wywalcza rzut rożny

36'

GKS zaczyna przeważać. Piast cofnięty na własną połowę. Jeżeli gospodarze marzą o podium muszą zacząć grać jak w pierwszych minutach.

34'

Po bramce dziwne i nieco prowokujące zachowanie Szymona Sawali w stosunku do młyna kibiców Piasta

36'

Ta bramka jeszcze nic nie daje bełchatowianom, bo swój mecz wygrywa też Podbeskidzie. GKS ciągle na ostatnim miejscu w tabeli.

32'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Dwójkowa akcja braci Mak kończy się bramką Michała, który z 6 metrów trafia na pustą bramkę!!!

30'

Zubas kapitalnie odbija strzał Mateja Izvolta!!

28'

Rudolf Urban chciał chyba wjechać z piłką do bramki Zubasa ale obrońcy sobie poradzili z tą akcją

26'

Cicman przegrywa pojedynek biegowy z Kosznikiem przy okazji faulując rywala

25'

Mido zablokował groźne uderzenie Mateusza Maka i piłka wyszła na korner

23'

Szybko biegnie nam dziś to spotkanie. Szybki mecz, sportowy doping. Takie spotkania chce się oglądać

23'

Klepczyński jak profesor zatrzymał Mateusza Maka

22'

Znów pewnie piłkę łapie Zubas po centrze Cicmana

20'

Raul Gonzalez oddaje zaskakujące uderzenie z około 18 metrów i Trela ma poważne kłopoty.

19'

Pavol Cicman dośrodkowuje wprost w ręce Zubasa

18'

Kontra gości po której Kosznik zagrywał do Michała Maka ale napastnik Brunatnych źle przyjął piłkę

17'

Pozycyjny atak Piasta goście mają spore kłopoty

16'

Pierwszy raz od kilku minut mamy akcje pod bramką Treli ale Polak szybko wyjaśnił sytuację

15'

Kwadrans meczu za nami. Zdecydowana przewaga gospodarzy. Bełchatów jak do tej pory bardzo mizernie,

12'

Mateusz Mak fauluje Docekala w środkowej strefie boiska

11'

Piłka w bramce Treli ale arbiter podnosi chorągiewkę i gol nie zostaje uznany. Na spalonym Michał Mak

9'

Korner dla Piasta po kombinacyjnej grze Izvolta z Urbanem

7'

Kapitalna atmosfera na trybunach i jeszcze lepsza na boisku. Świetny początek tego spotkania

6'

Piast atakuje gości, którzy nie potrafią wyjść z własnej połowy

4'

Pierwsze minuty to zdecydowana dominacja gospodarzy. Bełchatów schowany na swojej połowie

3'

Z rzutu wolnego Tomasz Podgórski trafia w poprzeczkę!!

2'

Znów faul i bedzie rzut wolny z 16 metrów dla Piasta

2'

Zubas po dośrodkowaniu spokojnie łapie piłke

1'

Pierwsza akcja Piasta i faulowany na wysokości pola karnego kapitan

1'

Zaczynamy!!

15:57

Przy ogłuszającym dopingu wychodzą na boisko oba zespoły

15:55

Cały stadion włącza się do dopingu - kapitalna atmosfera na Okrzei!!!

15:34

Stadion z każdą minutą się zapełnia. Dziś spodziewać się można byc może nawet kompletu publiczności.

15:29

Oba zespoły już na rozgrzewce. Kibice niebiesko-czerwonych szykują specjalną oprawę na zakończenie sezonu

15:24

Po zakończeniu spotkania przewidziana jest około 40 minutowa uroczystość. Jej przebieg będzie uzależniony od tego, które miejsce zajmą Niebiesko-czerwoni

15:23

Rezerwa GKS Bełchatowa: Podleśny, Michalak, Baran, Grzeszczyk, Poźniak, Żurek, Bartosiak

15:17

Rezerwowi Piasta: Szumski, Krzycki, Lisowski, Szeliga, Alvaro Jurado, Adrian Sikora, Ruben

15:02

Na stadionie obecny jest Tomasz Zimoch tomasz zimoch

15:00

Z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że doszło do zmiany sędziego głównego. Zawody poprowadzi Pan Szymon Marciniak a nie Paweł Raczkowski.

14:49

Z murawą wszystko w porządku Z murawą chyba wszystko ok

14:47

Damian Zbozień wita się z kolegami z byłej drużyny. Przypomnijmy, że obecny defensor Piasta grał także w zespole z Bełchatowa zbozien wita sie

14:45

Pierwsi kibice w drodze na stadion gks-piast

14:30

90 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra w meczu Piast - GKS. My już jesteśmy na stadionie i zaczynamy naszą relację NA ŻYWO.

10:36

Na relację, zdjęcia i komentarze prosto ze stadionu przy Okrzei 20 zapraszamy już od około 14:30. A po spotkaniu, oceny, komentarze, wywiady.

10:34

Wg zapowiedzi na Górny Śląsk wybiera się spora liczba kibiców z Bełchatowa, którzy głośnym dopingiem z pewnością postarają się pomóc swoim ulubieńcom w osiągnięciu korzystnego wyniku.

10:32

Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy. Tutaj możecie przeczytać więcej o historii spotkań jakie z udziałem obu zespołów prowadził w tym sezonie ten sędzia.

10:30

Gospodarze natomiast w razie remisu w swoim spotkaniu i porażki Śląska na Łazienkowskiej zdobędą 3 miejsce w ligowej tabeli. Podobnie będzie gdy Piast wygra a Śląsk osiągnie inny rezultat w Warszawie niż zwycięstwo.

10:24

Aby goście mogli myśleć o pozostaniu w T-Mobile Ekstraklasie muszą liczyć na to, że podopieczni Czesława Michniewicza nie zdobędą kompletu punktów w Łodzi. Jeżeli bowiem tak się stanie to nawet najwyższa wygrana w Gliwicach nie uchroni "Brunatnych" od degradacji.

10:20

To już dziś zakończy się najlepszy w historii sezon w rozgrywkach Ekstraklasy dla gliwickiego Piasta. W ostatnim meczu sezonu można spodziewać się jednak sporych emocji, ponieważ gospodarze będą w korespondencyjnym pojedynku ze Śląskiem Wrocław walczyć o ligowe podium natomiast goście wierzą jeszcze w utrzymanie w Ekstraklasie.