KONIEC MECZU!

90'

O trzy minuty przedłużony został dzisiejszy mecz.

89'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony, strzelał Ubiparip, próbował Teodorczyk, ale w końcu akcję gwizdkiem przerwał sędzia Radkiewicz.

88'

Efektowna interwencja Małeckiego, który "szczupakiem" wybił piłkę, zmierzającą od Teodorczyka do Hamalainena.

87'

Tym razem mniej groźny strzał Ubiparipa i pewna interwencja golkipera Korony.

86'

Z dwudziestu pięciu metrów huknął Ubiparip, a w bramce Korony świetnie spisał się Małecki!

83'

Było teraz bardzo blisko gola dla Korony! Jeden z graczy gości dojrzał wysuniętego Kotorowskiego i próbował pokonać bramkarza Lecha dalekim lobem. Było blisko, bo trafił w poprzeczkę!

81'

Podanie Hamalainena do Lovrencsicsa przechwytują obrońcy Korony.

80'

Boisko opuszcza trzeci piłkarz, którego w przyszłym sezonie w Lechu zapewne nie zobaczymy. Aleksandara Tonewa zastępuje Vojo Ubiparip.

79'

A wracając do bramki - Lovrencsics fantastycznie przyłożył z dystansu w okienko, Małecki był bez szans. Węgier pobiegł po strzelonej bramce do Reissa, dedykując mu to trafienie.

78'

Zmiana w Koronie: Cebula w miejsce Kwietnia.

77'

GOOOL!!! ALEŻ PETADRA GERGO LOVRENCSICSA!!!

67'

Piotr Reiss w towarzystwie Ivana Djurdjevicia prowadzi teraz doping w kotle. A na boisku w słupek trafia Hamalainen!

62'

Boisko opuszcza drugi bohater dzisiejszego meczu! Piotrek Reiss pożegnalny podobnie, jak Ivan, a w jego miejsce wszedł Hamalainen. Cały stadion owacjami na stojąco pożegnał legendę Lecha!

59'

Zmiana również w zespole Korony, Adamek w miejsce Stąporskiego.

57'

Ivan Djurdjević kończy swój występ! Zawodnicy Lecha ustawili się w szpaler podobny do tego, jaki Jerzemu Dudkowi zgotowali gracze Realu Madryt, a Ivan opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Rafał Murawski.

55'

Dośrodkowanie Tonewa, błąd Malarczyka i zabrakło centymetrów, by piłkę w siatce umieścił Teodorczyk!

54'

Reiss do Lovrencsicsa, ten próbował strzelać z pierwszej piłki. Chyba niepotrzebnie, trzeba było jeszcze chwilę poczekać, zyskać trochę miejsca.

51'

Nie wiadomo, czy teraz Tonew chciał strzelać, czy wrzucać do Reissa. Fakt jest taki, że skierował piłkę w ręce Małeckiego.

50'

Lovrencsics wytrącony z rytmu biegu nie zdołał dograć do Tonewa. A szkoda, bo prostopadłe podanie stworzyłoby niezłą okazję bramkową.

49'

Po dośrodkowaniu z prawej strony niecelny strzał głową oddał Stąporski.

46'

Bez zmian rozpoczął drugą połowę zespół Lecha.

46'

Jedna zmiana w zespole Korony: w miejsce Angielskiego wszedł Lenartowski.

46'

Teodorczyk do Reissa i zaczynamy drugą połowę!

17:03

Pierwsi z szatni wrócili kielczanie, teraz na boisku pojawiają się również lechici.

16:56

Ukłon w stronę Djuki zrobił sędzia Radkiewicz, który nie pokazał mu żółtej kartki za zdjęcie koszulki po bramce. Brawo dla arbitra, bardzo dobrze wczuł się w sytuację.

16:53

Można powiedzieć, że połowa planu Lecha na ten mecz została zrealizowana. Chodziło oczywiście o zdobycie bramek przez obydwu zawodników, grających dzisiaj ostatni mecz w karierze. Djurdjević trafił, teraz czas na bramkę Reissa.

45'

Przerwa.

44'

Jovanović strzela obok bramki Lecha.

40'

Dośrodkowanie Lisowskiego trafia w poprzeczkę bramki Lecha! Trochę niżej i Kotorowski byłby bez szans.

40'

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

38'

Teodorczyk biegł z piłką, biegł... aż w końcu za mocno ją sobie wysunął, umożliwiając Kwietniowi skuteczną interwencję.

38'

Djurdjević faulował Kwietnia przy próbie odbioru. Widać, że Serb nie chce poprzestać na strzelonej bramce i walczy dalej.

35'

Możdżeń miał okazję dośrodkować piłkę w pole karne Korony, ale ostatecznie wybił ją za bramkę Małeckiego. Nie wyszła ta wrzutka prawemu obrońcy Lecha.

33'

Chwila przestoju w grze, natomiast świetnie bawią się kibice Lecha w kotle.

30'

Oprawa kibiców Lecha: Lech Poznań - Korona KielceLech Poznań - Korona Kielce

29'

Dodajmy jeszcze, że przy bramce Djurdjevicia asystował Piotr Reiss, wykonujący dzisiaj wszystkie rzuty rożne. Trzeba przyznać, że bije je bardzo dobrze.

28'

Kolejny rzut rożny i naprawdę niewiele zabrakło, by piłkę w siatce umieścił Marcin Kamiński. Jego próbę ofiarnie zablokował Sylwestrzak.

26'

Wrzutka po ziemi Tonewa, niepewna interwencja Małeckiego i... rzut rożny. Zabrakło dobitki!

25'

Lech Poznań - Korona Kielce

24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ivan znalazł się na długim słupku i strzałem głową skierował piłkę do siatki! Piękne zwieńczenie kariery Djuki!

23'

GOOOOL!!! IVAN DJURDJEVIĆ STRZELA NA POŻEGNANIE Z KIBICAMI!!!

22'

Okazja dla Lecha, po dośrodkowaniu Lovrencsicsa uderzał Teodorczyk, ale strzał zablokował Sylwestrzak.

20'

Po uderzeniu Tonewa z dystansu piłkę pewnie złapał Wojciech Małecki.

17'

Djurdjević faulował Angielskiego w środku pola. Sporo walki dzisiaj na boisku, ale na razie trochę brakuje nam sytuacji bramkowych.

14'

Dośrodkowanie Golańskiego blokuje Henriquez

12'

W odpowiedzi z dwudziestu metrów niecelnie uderzał Reiss.

12'

Goście próbują dziś tylko strzałów z dystansu. Tym razem uderzał Janota i ponownie pewnie interweniował Kotorowski.

11'

Reiss zagrywał do wbiegającego w pole karne Lovrencsicsa, a temu naprawdę niewiele brakło, by dojść do piłki!

10'

Teodorczyk ładnie zastawił się, zabrał się z piłką, ale zmarnował całą akcję fatalnym strzałem.

9'

Zaskakujący strzał Lisowskiego z dystansu pewnie broni Kotorowski.

6'

Zaatakowali goście, Sobolewski do Stąporskiego, ale ten zatrzymany przez Henriqueza.

5'

"Walczyłeś o naszą sprawę, w biegu wytrwałeś do końca", po czym cyrylicą dopisane "Chwała Ci Iwanie" - taki transparent pojawił się teraz na młynie Lecha.

5'

Pierwszy strzał w tym meczu. Tonew z dystansu prosto w ręce Małeckiego.

3'

Od początku oba zespoły walczą ambitnie w środku pola, sytuacji bramkowych jeszcze nie było.

1'

Reiss faulowany przez rywala. Pożegnanie pożegnaniem, ale taryfy ulgowej dzisiaj nie będzie żadnej.

16:02

I zaczynamy ostatni mecz w tym sezonie!

15:59

Wizerunek Piotra Reissa i napis "Dziękujemy Kapitanie" widnieje na sektorówce, którą rozpostarli kibice Lecha.

15:59

Piłkarze już na boisku, za chwilę początek meczu!

15:51

15:51

Sporo mówi się o pożegnaniu Reissa i Djurdjevicia, a dzisiaj swoje ostatnie spotkanie w barwach Lecha rozegra najprawdopodobniej jeszcze jeden zawodnik - Aleksandar Tonew. Byłgar ma oferty z Celticu i Aston Villi i zapewne wkrótce opuści Poznań.

15:50

Sporo uroczystości odbędzie się wokół dzisiejszego meczu. W tej chwili wręczane są medale piłkarzom zespołu Młodej Ekstraklasy Lecha, którzy podobnie, jak seniorzy, wywalczyli wicemistrzostwo kraju.

15:49

Do rozpoczęcia meczu zostało jeszcze kilka minut, zapraszamy do przeczytania zapowiedzi meczu.

15:45

Poznańscy kibice czekają zwłaszcza na ostatnie, 310 trafienie Piotra Reissa w Ekstraklasie. Doczekają się?

15:42

Ani Lech, ani Korona w tym sezonie nie walczą już o nic. Dlatego miejmy nadzieję, że pozbawione presji zespoły stworzą dziś niezłe widowisko piłkarskie z dużą ilością goli.

15:42

Obaj weterani wyjdą dziś na boisko w podstawowym składzie Lecha, a Piotr wybiegnie z opaską kapitańską na ramieniu.

15:41

Dzisiejszy mecz będzie wyjątkowy dla kibiców Lecha, którzy pożegnają dwóch ważnych zawodników - Piotra Reissa i Ivana Djurdjevicia. Obaj mieli spory wkład w sukcesy Kolejorza w ostatnich latach, a teraz zdecydowali, że obecny sezon będzie ostatnim w ich zawodowej karierze.