Ruch ChorzówRuch Chorzów
93'

Koniec meczu. Jagiellonia żegna sezon 2012/2013 zwycięstwem z Ruchem Chorzów.

92'

Przez ostatni kwadrans jesteśmy świadkami typowej Polskiej kopaniny. Zawodnicy obu drużyn próbują nieudolnie zagrozić bramce przeciwnika.

90'

Tomasz Kowalski zmienił Quintanę.

90'

Druga część spotkania potrwa co najmniej 3 minuty dłużej.

88'

Z boiska zszedł Tomasz Frankowski. Kibice śpiewają "Tomasz Frankowski najlepszy napastnik Polski".

87'

Ściana deszczu na stadionie w Białymstoku. Opieka medyczna schowała się przed wodą pod noszami, a na stadionie słuchać pierwsze odgłosy burzy.

85'

Pierwsza zmiana przeprowadzona dzisiaj przez Tomasza Hajtę. Boisko opuścił żegnany owacjami Smolarek, a w jego miejsce pojawił się Dawid Plizga.

84'

Udane dośrodkowanie Lewczuka, po którym bardzo mocny strzał Jankowskiego odbił się od obrońcy Jagiellonii.

82'

Kolejna przeprowadzona lewym skrzydłem akcja Jagiellonii Białystok zakończona na wysokości pola karnego Ruchu Chorzów.

80'

Atak Ruchu Chorzów, ale po raz kolejny Ukah szybszy od Sultesa.

78'

Zmiana w Ruchu Chorzów. Smektała w miejsce Zieńczuka.

77'

Fanów "Pszczółek" wyraźnie zmartwiła wiadomość o wysokim prowadzeniu Legii Warszawa.

76'

Rzut wolny dla Ruchu. Dośrodkowanie Zieńczuka wybił głową Ukah i od rzutu rożnego rozpoczną goście.

74'

Po raz kolejny byliśmy świadkami pojedynku na linii Kupisz-Pesković. Znowu w polu karnym górą bramkarz Chorzowian.

72'

Po dwóch groźnych akcjach Tomasza Frankowskiego bliski zdobycia bramki był Tomasz Kupisz. Jednak i tym razem górą golkiper Chorzowian.

68'

Faulowany był Dani. Potrzebna pomoc medyczna.

66'

Po błędzie Ugo Ukaha futbolówka trafia do Janoszki, zawodnik Niebieskich strzelił, ale Nigeryjczyk zablokował to uderzenie.

63'

Żółta kartka dla Panki.

62'

Dani dorzucił piłkę z rzutu wolnego, ale z wyłapeniem tej piłki Peskovic nie miał problemów.

59'

Po podaniu Smolarka Tomasz Frankowski wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale Peskovic by górą.

56'

Panka zmienia Szyndrowskiego.

53'

Ciekawa indywidualna akcja Daniego. Hiszpan wycofał piłkę do Grzyba, ten mocno uderzył, ale świetnie obronił to Pesković.

49'

Z rzutu rożnego dośrodkował Marek Zieńczuk, futbolówkę wybił Tomasz Kupisz. Po kótkiej chwili Ruch wyprowadził kontrę, ale Lewczuk niedokładnie podawał.

50'

Idealne dośrodkowanie Quintany i Kupisz minimalnie się spóźnił przed bramką.

45'

W przerwie meczu trener Zieliński zarządził zmianę. Boisko opuścił Djokić, którego zastąpił Konczkowski.

45'

Ruch Chorzów rozpoczął II część spotkania.

45'

W Białymstoku rozpadało się na dobre? Piłkarze wychodzą na drugą połowę? Czy pogoda odbije się na ich grze?

45'

Marcin Borski nie przedłużył I połowy nawet o minutę, przed nami 15 minut przerwy.

43'

Strzał Sultesa zza linii pola karnego nie sprawił problemów Słowikowi.

42'

Błąd sędziego, który niesłusznie zasygnalizował wyjście że poza linią boiska znalazła się piłka prowadzona przez Kupisza.

41'

Faul Tymińskiego na Kupiszu, ale szybko rozegrany przez Quintane rzut wolny zakończył się stratą piłki.

40'

Mogło być groźnie, ale z niewiadomych przyczyn w polu karnym Ruchu przewrócił się będący przy piłce Smolarek.

39'

Kolejny rzut wolny dla gości. Jednak i tym razem z akcją chorzowian radzą sobie bez problemu obrońcy Jagielloni

35'

Chwilę po asystowaniu przy bramce kolegi wynik mógł podwyższyć Tomasz Frankowski, ale w bardzo dobrej sytuacji trafił wprost w ręce Peskovića.

33'

Przez chwilę groźnie było pod bramką gospodarzy, jednak szybkie wybicie piłki i rozegranie akcji przez Quintane i Frankowskiego dało gospodarzom prowadzenie.

33'

GOOOOOL!

32'

Po świetnej akcji zespołowej na pustą bramkę nie trafił z bliska Tomasz Frankowski.

30'

Znowu atakowała Jagiellonia, ale znowu dośrodkowanie Kupisza trafiło na głowę jednego z defensorów Chorzowian.

28'

Prawą stroną próbował ruszyć Kupisz, jednak ten piłkarz zdecydowanie lepiej czuje się na lewym skrzydle...

30'

Dobre dośrodkowanie Zieńczuka, ale strzał głową Jankowskiego nie sprawił Słowikowi żadnych problemów.

26'

Na murawie leży sfaulowany przez Strausa Zieńczuk- rzut wolny dla Ruchu.

24'

Niecelny strzał Janoszki po akcji przeprowadzonej lewym skrzydłem przez Ruch Chorzów.

21'

Ładną akcję przeprowadził Tomasz Kupisz, ale zakończył ją strzałem w sam środek bramki.

21'

Rzut wolny dla Ruchu Chorzów. Jednak dośrodkowanie Starzyńskiego nie sprawiło problemów defensorom Jagiellonii.

19'

Od samego początku oba zespoły prezentują silną wolę walki, ale też bardzo dużo niedokładności w rozgrywaniu akcji.

16'

W tej chwili na stadionie może być nawet 3000 głośno dopingujących "Żubry" kibiców.

15'

Kopanina w środku boiska, sędzia odgwizdał rzut wolny na korzyść Jagiellonii.

15'

Odpowiedź Ruchu, z ostrego kąta spudłował Jankowski.

10'

Kolejny raz mnóstwo szczęścia mieli podopieczni trenera Jacka Zielińskiego. Po doskonałym dośrodkowaniu Kupisza obrońcy z trudem wybili piłkę ze swojego pola karnego.

8'

Znakomite podanie od Tomasza Frankowskiego otrzymał Ebi Smolarek. Napastnik świetnie poradził sobie z obrońcami Ruchu Chorzów i posłał piłkę tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Peskovića.

7'

W odpowiedzi na ataki gospodarzy rzut rożny wywalczył Ruch Chorzów, ale ten stały fragment gry został zmarnowany

5'

Rzut wolny dla Jagiellonii podyktowany za faul na Tomaszu Kupiszu

5'

Frankowski do Kupisza, który celnie dograł do Norambueny, jednak ten w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczkę.

2'

Dobrze zapowiadająca się akcja Tomasza Kupisza i Ebiego Smolarka zakończona głupią stratą piłki tego drugiego.

16:01

Pierwszy gwizdek Marcina Borskiego rozpoczął dzisiejsze spotkanie. Trybuny są przekonane o zwycięstwie Jagiellonii.

15:54

Wiwaty i oklaski na trybunach towarzyszyły informacji o ostatnim meczu Tomasza Hajty. Spiker powiedział także, że możliwe iż nie jest to pożegnalny mecz Tomasza Frankowskiego.

15:51

Piłkarze skończyli rozgrzewkę. Już tylko kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka. Jak wypadnie pożegnanie Tomasza Hajty z Białymstokiem?

15:45

W Białymstoku od rana zapowiada się na burze. Co jakiś czas wychodzi słońce, ale są to tylko chwilowe przebłyski. Czy tak samo będzie na boisku? Frekwencja na razie ok 1500 osób, myślę, że finalnie na stadionie będzie ok 2000 kibiców. Tradycyjnie mecz oglądają także pracujący na budowie nowej trybuny robotnicy:)

15:37

Niecodzienna sytuacja na stadionie w Białymstoku... Klub sprzedał kibicom bilety na lożę prasową :). Pani steward kazała się przesiąść pracującym tam dziennikarzom:)