Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 0
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
96'

Janukiewicz faulowany w polu karnym. Sędzia kończy mecz! Portowcy bliżej utrzymania!

95'

Efektownie wywracał się bramkarz Górnika w polu karnym Pogoni ale sędzia nie dał się nabrać.

94'

Rzut rożny. Skorupski biegnie pod bramkę pogoni!

93'

Strzał Bonina broni Radosław Janukiewicz

91'

Portowcy umiejętnie przetrzymują piłkę w narożniku boiska

90'

Pięć minut doliczył Paweł Raczkowski

85'

Sędziowanie Pawła Raczkowskiego nie trzyma się kupy. Raz pokazuje faul dla Pogoni by po kilku sekundach zmienić decyzję i zagwizdać w drugą stronę. To nie pierwsza taka sytuacja w tym meczu.

83'

Zmiana w Pogoni. Pietruszka za Lewandowskiego

80'

Portowcy mocno cofnięci, a Górnik atakuje. Pachnie bramką.

78'

Poprzeczka po atomowym uderzeniu Adama Dancha!!

76'

Kontrowersyjna decyzja sędziego. Rzut wolny dla gości z około 25 metrów od bramki Janukiewicza. Dodatkowo żółtą kartką ukarany Wojciech Golla.

75'

Wiśniewski za Ediego

75'

Bonin za Bembena.

73'

Po rzucie rożnym z piłką minął się Skorupski, lecz nie wynikło z tego nic groźnego.

72'

Portowcy długo rozgrywali piłkę na połowie Górnika. Piłka trafiła w końcu pod nogi Lewandowskiego, który przytomnie wycofał piłkę do Ediego. Ten miał sporo miejsca w polu karnym lecz nie zdołał pokonać Skorupskiego.

67'

Radosław Janukiewicz broni z problemami strzał z rzutu wolnego Aleksandra Kwieka.

66'

Żółta kartka dla Emila Nolla

64'

Lewandowski wywrócił się o własne nogi. Leży na boisku opatrywany przez masażystów.

61'

Zmiana w Pogoni. Djousse za Chałasa, który schodzi z boiska utykając.

60'

Zamieszanie pod bramką Portowców wyjaśnia Radek Janukiewicz

58'

... oraz Nokoulma za Jelenia

58'

Zmiana w Górniku Zachara za Zahorskiego...

57'

Mączyński wbiegł w pole karne i bardzo mocno uderzył na bramkę Janukiewicza. Piłka jednak wysoko nad bramką.

53'

Kontratak Pogoni. Tomasz Chałas zza pola karnego wprost w Skorupskiego.

52'

Drugą połowę z impetem rozpoczęli goście. Portowcy zamknięci na własnej połowie.

51'

Groźna sytuacja dla Górnika. Adam Danch wrzucił piłkę w pole karne do Jelenia. Ten jednak jej nie sięgnął i od bramki Janukiewicz.

50'

Wojtek Golla faulowany w środku pola przez Mariusza Przybylskiego. Piłkarz Górnika ukarany żółtą kartką.

49'

Kolejny strzał z dystansu. tym razem Zahorski obok bramki Pogoni.

48'

Dośrodkowanie Bembena na głowę Jelenia. Strzał napastnika gości nad poprzeczką przeniósł Janukiewicz.

46'

Mocny strzał Kwieka z dystansu na rozpoczęcie drugiej połowy. Janukiewicz sparował piłkę do boku co pozwoliło wybić piłkę obrońcom.

45'

Drugą połowę rozpoczęli goście

45'

Koniec pierwszej połowy. Po ciekawej grze Portowcy w pełni zasłużenie prowadzą po samobójczej bramce Michała Bembena.

42'

Janukiewicz z problemami obronił mocny strzał Zahorskiego.

41'

Kombinacyjna akcja Pogoni zakończona mocnym dośrodkowaniem Frączczaka. Chałas nabiegł na piłkę i mocno uderzył głową obok bramki Górnika

39'

Olkowski łatwo ograł Lewandowskiego i uderzył na bramkę Pogoni. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Janukiewicza.

38'

Z dystansu uderzał Przybylski. Piłka minęła jednak bramkę Janukiewicza w bezpiecznej odległości.

35'

Pogoń wróciła do gry z początku spotkania po raz kolejny przyciskając Górników

34'

Zółtą kartką ukarany Shevelyukhin za nieprzepisowe zatrzymanie Akahoshiego

31'

Po wrzutce Olkowskiego Zahorski minimalnie minął się z piłką. W końcu groźnie pod bramką Janukiewicza

27'

Jeleń sam na sam z Janukiewiczem! Górą bramkarz Pogoni!

26'

Po emocjonującym początku obie drużyny zwolniły tempo gry.

24'

Edi miał dużo miejsca w środku pola i zdecydował się na strzał. Piłka jednak uderzyła jednego z obrońców znacznie ułatwiając zadanie Skorupskiemu.

22'

Dośrodkowanie Olkowskiego, lecz na spalonym Zahorski. Górnik bije głowa w ścianę.

22'

Chwilę później Murayama wzdłuż bramki Górnika, lecz dobrze interweniował Skorupski

21'

Doskonałe podanie Frączczaka do Chałasa otworzyło mu drogę do bramki Skorpupskiego. Chałas uderzył jednak wprost w bramkarza.

20'

Dośrodkowanie Ediego z lewego skrzydła na głowę Chałasa. Napastnik Portowców minimalnie minął się z piłką.

19'

Na środku pola faulowany Lewandowski. Szybkie wznowienie gry nie 0przyniosło efektu ze względu na niecelne podanie Ediego.

15'

Frączczak strzelał z dystansu. Z pozoru nieudane uderzenie nabrało dziwnej rotacji i minimalnie minęło bramkę Skorupskiego.

12'

Portowcy dalej naciskają obronę Górnika prowokując ją do błędów. Górnik nie potrafi się odnaleźć w Szczecinie.

10'

Bramka dla Pogoni! Po kolejnym rzucie rożnym, uderzeniu w poprzeczkę i ogromnym zamieszaniu do własnej bramki trafia Michał Bemben!

10'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem Edi krótko z Akahoshim. Japończyk bardzo dobrze dośrodkował na piąty metr, lecz w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca.

8'

Faulowany w środku pola Lewandowski. Pogoń ma wyraźną przewagę, z której jak do tej pory nic nie wynika.

6'

Walecznie Frączczak w obronie zaasekurował piłkę, aż ta opuściła boisko. Tomasz Zahorski przegrał pojedynek biegowy z walecznym obrońcą.

5'

Portowcy od początku mocno przycisnęli. Przewrócił się w polu karnym Edi, lecz sędzia pozostał niewzruszony.

4'

Trzy rzuty rożne pod rząd dla Pogoni. Jak na razie skuteczniejsi obrońcy Górnika.

2'

Pierwsza akcja Akahoshiego. Japończyk wyłożył dobrą piłkę do linii Frączczakowi, który wywalczył rzut rożny.

1'

Rozpoczęli Portowcy!

14:29

Piłkarze obu drużyn już na boisku

14:07

Przed nami arcyważne spotkanie dla układy tabeli Ekstraklasy. Jeśli Pogoń straci punkty do końca sezonu będzie drżała o utrzymanie. Górnik gra ostatnio bardzo słabo, ale wciąż utrzymuje szanse na trzecie miejsce w tabeli. A to gwarantuje grę w europejskich pucharach. Jest zatem o co grać.

14:06

Ławka rezerwowych Górnika: Norbert Witkowski, Bartosz Kopacz, Prejuce Nakoulma, Grzegorz Bonin, Mateusz Zachara, Seweryn Gancarczyk, Bartosz Iwan

14:06

Ławka rezerwowych Pogoni: Bartosz Fabiniak, Przemysław Pietruszka, Donald Djousse, Robert Kolendowicz, Radosław Wiśniewski, Sebastian Rudol, Hernani

14:05

Po niemal trzech miesiącach przerwy do składu Górnika Zabrze na mecz ligowy wraca Michał Bemben. W drużynie Pogoni Szczecin pauzującego za żółte kartki Maksymiliana Rogalskiego zastąpi Wojciech Golla.