Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
0 : 3
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
95'

Koniec. Zasłużona wygrana Śląska w Białymstoku a Jagiellonia pogrąża się co raz bardziej.

90'

Spotkanie potrwa co najmniej 3 minuty dłużej

88'

Śląsk wraca na 3 miejsce w ligowej tabeli a Jagiellonia ponosi piątą kolejną porażkę z rzędu

87'

Rozbita, znokautowana Jagiellonia.

85'

Pierwsza zmiana w zespole Śląska. Więzik zmienia Gikiewicza

84'

Mackiewicz zmienia Frankowskiego. Zmiana pokoleniowa.

83'

G o o o o l l l l! ! ! ! Ćwielong ogrywa Skowrona i trafia do pustej bramki

81'

Czy Jagiellonia się podniesie?

79'

Smolarek był popychany w polu karnym ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

77'

Smolarek zmienia Plizgę

75'

Kwadrans do zakończenia meczu. Za chwilę druga zmiana w zespole gospodarzy

73'

Nie widać aby coś mogło się w grze gospodarzy zmienić.

71'

Defensywa Śląska dziś jest praktycznie nie do przejścia dla rywali. Do tego trzeba przyznać, że obrońcy są groźni w akcjach ofensywnych

69'

Przebojowa akcja Quintany kończy się uderzeniem obok słupka

68'

Akcja Sochy prawą stroną. Zawodnik Śląska jednak za daleko wypuszcza sobie piłkę i ta wychodzi za linię końcową.

65'

Dwadzieścia pięć minut do końca meczu. Po tych dwóch bramkach w dalszym ciągu oglądamy zupełnie inne spotkanie niż w pierwszej połowie. Śląsk już zdecydowanie dominuje.

63'

Hajto próbuje tą zmianą coś zmienić. Tylko czy Jagiellonię stać na powtórzenie wyniku z pierwszego meczu we Wrocławiu

62'

Alexis schodzi a w jego miejsce Quintana

61'

Spadło dramatycznie tempo tego meczu. I za moment będziemy mieć zmianę w tym meczu

60'

Pół godziny do końca spotkania.

59'

Kupisz próbował przedrzeć się środkiem ale Kokoszka wybija mu piłkę spod nóg

56'

Śląsk kontroluje przebieg tego meczu. Dwie bramki wydaje się, że są już nie do odrobienia.

54'

Cóż za początek drugiej połowy w wykonaniu Śląska. Jagiellonia otrzymała dwa ciosy...czy się po nich podniesie.

52'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Mila wykańcza akcję strzałem z 8 metrów!!

50'

Chwila nieuwagi kosztowała gospodarzy stratę bramki

49'

G o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Chwila nieuwagi obrońców Jagiellonii i Sobota kieruje piłkę do bramki obok Skowrona.

49'

Frankowski na spalonym

48'

Po rzucie rożnym wielkie zamieszanie pod bramką Śląska. Atakował Strauss ale Gikiewicz choć niepewnie to opanował sytuację.

46'

Oba zespoły występują w drugiej połowie bez zmian

46'

Zaczynamy!!

18:01

Główni aktorzy wracają na boisko a więc za kilka chwil początek drugiej połowy meczu.

17:58

Za chwilę wrócimy do spotkania

17:54

Czy dziś skończy się koszmarna passa gospodarzy. Bilans czterech ostatnich spotkań nie może zadowalać. Dziś gra piłkarzy z Podlasia nie wygląda najgorzej. Śląska natomiast jeżeli chce zająć miejsce "na pudle" musi dziś wygrać bo ma przed sobą dwa trudne spotkania: z Lechem i za tydzień na Łazienkowskiej gdzie nowo kreowany mistrz naszego kraju zrobi wszystko aby wygraną zakończyć sezon.

45'

Uf... Marcin Borski kończy naprawdę ciekawą pierwszą połowę. Zapraszam za kwadrans

44'

Za faul na Gikiewiczu żółta kartkę ogląda Porębski

44'

Ostatnia minuta pierwszej połowy przed nami

42'

W walce o górną piłkę Ćwielong fauluje Pazdana.

41'

Rzut rożny wykonywał Mila, piłka dotarła do Soboty, który z 20 metrów uderzył bardzo niecelnie. Ostatnie spotkania z pewnością nie należą do najlepszych w wykonaniu Pana Waldemara.

39'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie przed nami

38'

Bardzo ładne dośrodkowaniu Gikiewicza po kontrze Śląska kapitalnie przerywa Norambuena

38'

Bardzo dobra kontra Jagiellonii i po dośrodkowaniu Kupisza w pole karne Tomasz Frankowski uderza w ... Kokoszkę

37'

Znów aktywny z prawej strony Socha dośrodkowuje do Gikiewicza. Napastnik Śląska jednak uderza niecelnie.

35'

Padający deszcz z pewnością nie ułatwi gry obu drużynom

34'

Kowalczyk w środku sfaulował Gajosa. Akcja pod bramką Gikiewicza jednak spokojnie wyjaśniona przez obronę z Wrocławia

33'

Kapitalna akcja. Kowalczyk idealnie podaje do Sochy, który dokładnie wrzuca na nogę Sebastiana Mili. Zawodnik gości jednak źle trafia w piłkę i ta mija bramkę Skowrona.

31'

Czyżby gospodarze zaczynali się budzić? W ostatnich minutach co raz lepiej wygląda gra piłkarzy trenera Hajto

30'

Kupisz spod linii końcowej zagrywa do nadbiegającego Plizgi. Pomocnik gospodarzy jednak uderza wprost w bramkarza!

28'

Kolejny brzydki faul Grzyba ale sędzia jednak nie pokazuje zawodnikowi gospodarzy żółtej kartki

26'

Bardzo dobre dośrodkowanie Dawida Plizgi do Tomasza Kupisza, który jednak nie zdążył do piłki przed bramką Gikiewicza.

26'

Widowisko w Białymstoku ciekawe. Szkoda, że dopingu na trybunach nie ma. Mecz wygląda jak sparing

24'

Może dziś imponować swoją przebojowością Tomasz Kupisz. Obrońcy Śląska mają z tym graczem dużo pracy

24'

Nie wygląda dobrze gra gospodarzy. Ustawienie Jagiellonii wygląda tak jakby gospodarze grali w "10"w tym spotkaniu

22'

Kolejny rajd osamotnionego z przodu Tomasza Kupisza. Tym razem fauluje Kowalczyk i będzie rzut wolny dla zespołu z Podlasia

20'

Milllaaaaa i mamy kornerr...

20'

Rafał Grzyb kopie po nogach Piotra Ćwielonga i będzie rzut wolny z około 35 metrów

18'

Tym razem Plizga dośrodkowuje zdecydowanie lepiej. Piłka trafia do Macieja Gajosa, którego uderzenie przelatuje nad bramką

18'

Jonatan Straus dośrodkowuje z prawej strony i niespodziewanie mamy korner dla "Jagi"

17'

To mogła być dobra akcja dla gości ale Stevanović zagrał niedokładnie i od autu rozpoczynają gospodarze

16'

Kolejną akcję ofensywną próbują zawiązać zawodnicy z Wrocławia. Na swojej połowie piłkę rozgrywają Pawelec z Sochą

15'

Za nami pierwszy kwadrans meczu. Zdecydowana przewaga gości. Gospodarze jakby jeszcze nie "weszli" w mecz.

13'

Plizga bardzo długo zastanawiał się jak rozegrać piłkę ale ostatecznie...zrobił to niedokładnie.

12'

Jagiellonia musi się obudzić bo pierwsze minuty nie wyglądają za dobrze dla gospodarzy.

11'

Skowron nieprzepisowo atakowany przez Łukasza Gikiewicza. Sędzia Borski przerywa grę i od wolnego rozpoczną gospodarze.

9'

Jagiellonia zamknięta na swojej połowie. Goście w natarciu na bramkę. Mila na kolejnym spalonym w tym spotkaniu

8'

Za łatwo, zdecydowanie za łatwo w pole karne gospodarzy wpadł Krzysztof Ostrowski, który zagrał na 10 metr do Mili. Strzał doświadczonego zawodnika gości został jednak zablokowany

6'

Tomasz Hajto w koszuli z krótkimi rękawami nerwowo przy linii bocznej, trener gości na razie spokojnie koło własnej ławki

6'

Mila z rzutu rożnego na głowę Łukasza Gikiewicza - strzał napastnika Śląska przelatuje nad poprzeczką

5'

Świetny początek tego spotkania

4'

Socha wycofuje na 20 metr do Ćwielonga, którego uderzenie odbija świetnie Skowron.

3'

Pierwsze uderzenie na bramkę. Kupisz doszedł do dalekiego podania z własnej połowy, zagrał do Macieja Gajosa, który zdecydował się na uderzenie z 16 metrów minimalnie niecelne

2'

"Byłe mega spięty" - tak ocenił występ swojego bramkarza w Kielcach trener bramkarzy Jagiellonii. Mowa tutaj oczywiście o Łukaszu Skowronie, który zastąpił w tamtym meczu Słowika

1'

Szybko gospodarze stracili piłkę i mamy pierwszą akcję gości zakończoną niedokładnym dośrodkowaniem do Sebastiana Mili. Od bramki Skowron

1'

Mecz w Białymstoku rozpoczyna para Gajos, Frankowski

16:58

"Pieśń o małym rycerzu" i witamy oba zespoły na murawie

16:56

Jakikolwiek punkt zdobyty dziś przez zawodników gospodarzy zagwarantuje im matematyczne utrzymanie w Ekstraklasie

16:55

W pierwszym szalonym meczu było 3:3. Jak będzie dziś?

16:52

Wszystko już przygotowane do spotkania, za moment początek meczu.

16:52

Dziś na ławce zaledwie 15-letni Bartłomiej Drągowski, który pełni rolę rezerwowego bramkarza.

16:45

Śląsk aby awansować na 3 miejsce musi dziś w Białymstoku wygrać.

16:40

Do dyspozycji trenera Tomasza Hajto na ławce pozostają: Bartłomiej Drągowski, Euzebiusz Smolarek, Karol Mackiewicz, Adam Dźwigała, Min Kyun Kim, Tomasz Kowalski, Dani Quintana

16:26

Rezerwowi byłych już mistrzów Polski: Marian Kelemen, Sylwester Patejuk, Eric Mouloungui, Kamil Juraszek, Jakub Więzik, Marek Wasiluk, Mateusz Cetnarski.

16:25

Górnik tymczasem przegrał kolejny mecz na wiosnę. W Szczecinie lepsza była Pogoń, która w dotychczasowych meczach prezentowała się fatalnie.

16:20

Bilans ostatnich 5 spotkań Jagiellonii jest katastrofalny. W tym czasie gospodarze niedzielnego pojedynku zdobyli tylko 1 punkt za remis z Wisła a pozostałe 4 przegrali. Bilans bramkowy także nie jest zbyt interesujący - 2:14

16:17

Do wczoraj jeszcze można było napisać, że do Białegostoku przyjeżdża aktualny mistrz Polski. Jednak od niespodziewanej porażki z Podbeskidziem poznańskiego Lecha to pierwsze zdanie stało się nieaktualne. Nowym piłkarskim Mistrzem Polski jest warszawska Legia.

16:11

Zdecydowanie lepiej spisali się dzisiejsi gości. W ostatniej kolejce podopieczni Stanislava Levy'ego, w "meczu przyjaźni" rozbili bezradną Wisłę Kraków aż 3:0.

16:09

Dziś nie zagra także etatowy do tej pory bramkarz gospodarzy - Jakub Słowik, który w poprzedniej kolejce otrzymał czerwoną kartkę za faul na Macieju Korzymie

16:09

Poprzednia kolejka nie była szczęśliwa dla gospodarzy. Podopieczni Tomasza Hajto, który zapowiedział, że nie pozostanie w Białymstoku zostali rozbici przez Koronę aż 0:5

16:07

Do niezwykle ciekawego spotkania dojdzie 26 maja w Białymstoku. Gospodarze podejmować będą walczący o podium Śląsk. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17. My już teraz rozpoczynamy naszą relację NA ŻYWO z tego pojedynku