Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
94'

Koniec!!! Piast wraca na podium. Wygrana w Bielsku Białej jak najbardziej zasłużona!

91'

W ostatnich minutach korner dla Piasta

90'

3 minuty dolicza sędzia

89'

Błażej Telichowski dopadł do odbitej piłki w polu karnym i z 5 metrów kopnął wysoko nad bramką

88'

Mido uprzedza Demjana i wybija piłkę na aut

87'

Podbeskidzie próbuje ale Piast w drugiej połowie gra kapitalnie

86'

Dośrodkowanie Koniecznego w pole karne i Telichowski będąc 2 metry od bramki nie trafił w światło bramki!!

85'

Izvolt za faul na Łatce

83'

Faulowany Podgórski i rzut wolny dla gości

82'

Piast kolejny raz udowadnia, że w tym sezonie kapitalnie potrafi odwrócić losy spotkania przegrywając.

80'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! Marcin Robak biegł sam od połowy boiska i mimo asysty 2 rywali z 16 metrów trafił w okienko bramki Zajaca!!!

78'

Fragment spotkania w którym oglądamy dużo niedokładności

76'

Deja za Chmiela w zespole Podbeskidzia

76'

Niezwykle aktywny ale i zmęczony Cicman schodzi a na boisku melduje się Izvolt

76'

Telichowski faulowany przez Docekala

73'

Paweł Raczkowski pozwala dziś na bardzo ostrą grę

72'

Mido powalczył z Demjanem i będzie korner dla Podbeskidzia

70'

Ostatnie 20 minut przed nami. Od kilkunastu minut lepiej prezentują się goście. Podbeskidzie uśpione czeka...tylko na co?

17:12

POLUB NAS NA FACEBOOKU

67'

Tylko dzięki kapitalnej interwencji Zajaca gospodarze nie stracili bramki po uderzeniu Cicmana z 16 metrów

65'

Górkiewicz za brzydki faul na Podgórskim

64'

Malinowski zmienia Sokołowskiego

63'

Ogromne zamieszanie pod bramką Zajaca wyjaśnione przez obrońców.

63'

Tomasz Podgórski z narożnika pola karnego trafia w słupek bramki Zajaca!!

61'

Piast w drugiej połowie wyszedł zupełnie inaczej ustawiony i są tego efekty na boisku. Podbeskidzie w pierwszych 15 minutach drugiej części bezbarwne.

60'

Mateusz Matras faulem taktycznym przerywa akcję Podbeskidzia i ogląda żółtą kartkę

58'

Bucko zmienia Slobode

57'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Pavol Cicman zdecydował się na indywidualną akcję. Wpadł w pole karne i zagrał mocno przed bramkę Zajaca. Tam piłka trafiła w Koniecznego i wpada do bramki.

55'

Piast nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Podbeskidzia. Większość akcji niebiesko-czerwonych kończy się 30 metrów od bramki Zajaca

54'

Urban popełnia techniczny błąd i fauluje Łatkę przed bramką Zajaca

52'

Podgórski źle zagrywa piłkę w dogodnej sytuacji pod bramką Podbeskidzia

51'

Bardzo ostro w środku boiska potraktowany Polaka przez Chmiela

49'

Będzie pierwszy korner po akcji Cicmana

49'

Zbozień za faul na Chmielu ogląda kartkę. Można się zakładać czy goście dokończą ten mecz w pełnym składzie

47'

Koszmarny początek Piasta - piłka wpada do bramki Piasta. Na szczęście dla gości sędzia odgwizduje pozycję spaloną

46'

Chmiel faulowany przez Polaka około 40 metrów od bramki

46'

Zaczynamy drugą połowe

46'

Docekal za Jurado

46'

Urban za Lazdinsa od początku drugiej połowy oraz....

16:47

Goście na boisku a czekamy na Podbeskidzie

16:44

16:43

Piast jeżeli chce wywieźć z Bielska punkty musi poprawić grę. Mido mimo jednej akcji w której uratował swój zespół nie radzi sobie z wszędobylskim Demjanem a tylko dzięki łaskawości sędziego nie zakończył spotkania jeszcze w pierwszej połowie

45'

Sędzia Raczkowski kończy 1 połowę

45'

Mido powinien już opuścić boisko za kolejny faul taktyczny

45'

60 sekund dłużej potrwa 1 połowa

42'

Mido fauluje Chmiela i ogląda żółtą kartkę za zagranie taktyczne

42'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Demjan strzela głową do siatki Treli po błędzie Mido. To 13. bramka tego piłkarza w tym sezonie

40'

Mido ofiarną interwencją ratuje Piast od straty bramki po szarży Chmiela

39'

Kapitalne dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego do Jurado ale sędzia asystent pokazuje pozycję spaloną Hiszpana

37'

Dobrze uprzedził Telichowskiego Cicman i Piast przez moment był w posiadaniu piłki

36'

Kapitalna akcja trójki Podgórski, Jurado, Robak zakończona kornerem dla Piasta

35'

Łatka od kilku minut pracuje na drugą żółta kartkę

34'

Dużo walki w środku boiska w tym fragmencie spotkania

16:20

32'

Klepczyński fauluje Górkiewicza po błędzie Mido i ogląda żółtą kartkę

31'

Goście z Gliwic zaczynają powoli odzyskiwać kontrolę nad wydarzeniami na boisku

30'

Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu wolnego mamy korner

28'

Koszmarny błąd reprezentanta Łotwy w środku boiska zakończony niecelnym zagraniem Łatki i Piast odzyskał Piłkę

27'

Pierwsze dośrodkowanie Podgórskiego w pole karne gospodarzy wybija Konieczny

26'

Sloboda przegrał pojedynek z Matrasem i Mido przy linii bocznej i od autu rozpoczynają goście

24'

Po raz pierwszy w tym meczu Mido dobrze zablokował napastnika gospodarzy

23'

Kolejny błąd Mido! Demjan dziś ogrywa Marokańczyka jak dziecko

22'

Cicman zagrywa z własnej połowy długą piłkę do Robaka ale zawodnika z Gliwic uprzedza Pietrasiak

20'

Dośrodkowanie Cicmana w pole karne pada łupem Zajaca

19'

Łatka wyciął Podgórskiego i ogląda żółtą kartkę

18'

Wracający pod swoją bramkę Podgórski przerywa akcję Sokołowskiego

18'

Piast oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

15'

Telichowski trafiony nogą w głowę przez Cicmana za co zawodnik Piasta zobaczył kartkę

13'

Klepczyński podaje do Podgórskiego ale kapitan Piasta na spalonym

13'

Po akcji z Rubenem Jurado uderza na bramkę Pavol Cicman. Piłka jednak przelatuje obok słupka

11'

Piast próbuje odpowiedzieć. Przed chwilą próbował dośrodkować Zbozień ale uczynił to niedokładnie.

10'

Patrząc z jakim animuszem mecz rozpoczęło Podbeskidzie może wskazywać na szybką bramkę dla gospodarzy. Piast musi się obudzić

8'

Katastrofalny błąd Mido nie zakończony jednak golem bo Demjan niedokładnie zagrał w pole karne. Marokańczyk został ograny przez Demjana właśnie

7'

Znów doskonała okazja Podbeskidzia. Po błędzie obrony uderzał Wodecki ale w ostatniej chwili piłkę zablokował Polak

6'

Nerwowo przy linii bocznej pokrzykuje trener Brosz. Piast źle rozpoczął to spotkanie

5'

Najlepszy strzelec Podbeskidzia wychodzi sam na sam z Trelą po podaniu Wodeckiego ale arbiter pokazuje pozycję spaloną.

3'

Szybki początek Podbeskidzia. Piast schowany na swojej połowie

2'

Matras w środku pola fauluje Demjana

2'

Chmiel jednak uderza nad bramką. Rzut wolny wywalczył poprzez niekonwencjonalne rozwiązanie rozpoczęcia meczu Wodecki

1'

Wodecki faulowany na 23 metrze od bramki Treli

1'

Rozpoczynają gospodarze!!

15:44

Witamy oba zespoły na boisko. Jak zwykle przed meczami w tej kolejce apel związany z olimpiadami specjalnymi i za moment zaczynamy!!

15:40

Dobra pogoda do grania, nic tylko wyjść na boisko i walczyć o punkty

15:39

W hicie kolejki Legia wygrała 1:0 i prawdopodobnie zostanie nowym Mistrzem Polski. A do spotkania pozostało już tylko kilka chwil

15:38

Mecz dla Podbeskidzia to prawdziwe spotkanie za "6 punktów". Po wczorajszej wygranej Pogoni w Chorzowie tylko 3 punkty dają nadzieję gospodarzom na utrzymanie.

15:34

Rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Rudolf Urban, Radosław Murawski, Tomas Docekal, Matej Izvolt, Jan Buryan, Bartosz Szeliga

15:30

Ławka rezerwowych gospodarzy: Krzysztof Baran, Michal Piter Bucko, Juraj Dancik, Dariusz Kołodziej, Piotr Malinowski, Adam Deja, Mateusz Janeczko

15:21

Znamy już składy obu drużyn. Trenerzy nie zaskoczyli swoim wyborem.

15:08

W pierwszym spotkaniu Piast wygrał 1:0 po bramce Rubena Jurado.

15:05

Mecz o tytuł jak do tej pory bez bramek choć poziom może satysfakcjonować. Jak będzie w drugim spotkaniu soboty?