1. połowa2 : 2
16:29

Dziękujemy za uwagę!

16:28

Emocjonujący mecz w Bełchatowie. W drugiej części spotkania zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, ale emocje były do końca! Zagłębie powinno wyrównać w końcówce, jednak interwencje Zubasa, pozwoliły zbliżyć się GKS-owi na trzy punkty w tabeli do bezpiecznego miejsca.

95'

Koniec meczu! GKS Bełchatów pokonuje Zagłębie Lubin 3:2! Bohaterem spotkania Zubas!

94'

Co się dzieje w Bełchatowie! Lira uderzył z jedenastu metrów na bramkę, to obronił Zubas. Dobijał z bliska Tunczew, ale Zubas wyłapał ponownie piłkę! To powinien być remis! Zubas bohaterem Bełchatowa!

92'

Ostania zmiana w Bełchatowie. Z boiska schodzi Madej, a zamiast niego pojawi się Michał Mak.

90'

Doliczone zostały do drugiej części spotkania cztery minuty.

90'

Nieudany strzał Małkowskiego, coraz bliżej do zwycięstwa GKS-u.

89'

Rachwał w pole karne do Traore. Do piłki pierwszy dopadł Gliwa.

88'

Brawa dla Żurka, który wywalczył rzut rożny. A to kolejne cenne sekundy dla Bełchatowa.

87'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Mateusz Mak, a zamiast niego pojawił się Bartosz Żurek.

84'

Ale okazja Zagłębia! Wyśmienite dośrodkowanie Małkowskiego w kierunku Papadopulosa, a czeski napastnik uderzał z głowy na bramkę. Powinien być remis, ale fantastyczną obroną popisał się Zubas, odbijając piłkę! Brawa dla bramkarza GKS-u.

81'

Dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy przez Rakowskiego, ale piłką bez problemów została złapana przez Zubasa.

80'

Z boiska schodzi Woźniak, a zamiast niego pojawi się Lira.

80'

I kolejna okazja na strzelenie gola dla Bełchatowian. Najpierw uderzał Sawala, a po chwili Traore. Przy próbie tego drugiego piłka minęła bramkę o centymetry!

79'

Żółta kartka dla Rakowskiego, który przerwał akcję Madeja. Faul taktyczny.

76'

Dośrodkowanie z lewej strony Małkowskiego, ale zbyt głębokie i do piłki nie doszedł Woźniak.

74'

Kolejny przechwyt Cotry, ale obrońca Zagłębia niecelnie zagrał w kierunku Małkowskiego.

73'

Z boiska schodzi Pawłowski, a zamiast niego pojawi się Rakowski.

69'

I jest 3-2 dla Bełchatowa. Madej biegnąc skrzydłem wycofał piłkę do Wacławczyka, który zdecydował się na uderzenie, a po rykoszecie Vidanova wpadła piłka do bramki.

67'

Papadopulos ucierpiał w starciu z Wiluszem. Krótka przerwa w grze, podczas której piłkarze się nawodnili.

66'

Niezły przechwyt Cotry, który nie mając do kogo podać uderzył na bramkę, Ale jego strzał został zablokowany przez stopera Bełchatowian.

64'

Niezłe dośrodkowanie Michalaka z lewej strony, ale dobrze interweniował stoper Zagłębia Lubin.

62'

Cotra faulowany przez Wacławczyka. Żółta kartka dla zawodnika GKS-u Bełchatów.

61'

I zmiana w Zagłębiu. Małkowski zastąpi Błąda.

60'

Zmiana w drużynie Bełchatowa. Z boiska schodzi Bartosiak, a zamiast niego pojawi się Traore.

58'

Dobra odpowiedź GKS-u. Uderzał Wacławczyk, ale piłka po rykoszecie odbiła się od Rymaniaka i wyszła poza boisko.

57'

Szansę na kontrę mieli piłkarze Zagłębia, ale Woźniak podał niecelnie do Papadopulosa, Po chwili piłka ponownie rozgrywana przez gości, na strzał zdecydował się Błąd, ale uderzył daleko od bramki.

54'

Jeż zagrał na prawą stronę do Pawłowskiego, który nie mając dobrej pozycji uderzył na bramkę. Jego strzał był jednak niecelny.

51'

Woźniak znalazł się w polu karnym z piłką i starał się podawać do swoich kolegów, ale zawodnicy odbiegali od niej, a Woźniak zgrał piłkę na piąty metr, gdzie nikogo nie było.

49'

Madej zagrywa piłkę w kierunku Mateusza Maka. Ale zbyt mocno by młody zawodnik GKS-u Bełchatów mógł do niej dopaść.

48'

W ataku piłkarze Bełchatowa, a Zagłębie Lubin stara się grać wysokim pressingiem.

46'

No to rozpoczynamy drugą część spotkania!

15:32

Piłkarze wychodzą ponownie na murawę. Już za chwilę początek drugiej połowy.

15:31

Upalna pogoda w Bełchatowie, w której ciężko rozgrywa się spotkanie. Ale piłkarzom w pierwszej połowie to nie przeszkadzało i miejmy nadzieję że podobnie będzie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.Dobry mecz rozgrywają obie drużyny. Do przerwy remis 2-2.

46'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Pociągany przez Jeża był Wacławczyk. Z rzutu wolnego dośrodkowywał sam poszkodowany, ale zagranie było zbyt mocne i od bramki rozpocznie Gliwa.

41'

Jeż dośrodkował z rzutu rożnego w kierunku Papadopulosa, ale Czech z głowy uderzył nad bramką.

41'

Błąd Wacławczyka. Piłkę przejął Błąd i dośrodkował w pole karne, ale tym razem Michalski dobrze interweniował.

39'

Ale mecz w Bełchatowie! Dopiero niespełna czterdzieści minut, a już widzieliśmy cztery bramki. GKS uśpiony prowadzeniem, oddał inicjatywę Zagłębiu, które dzięki pomyłce Michalskiego doprowadziło do wyrównania.

36'

Gooll! Koszmarna pomyłka Michalskiego, piłkę przejął Woźniak i zgrał ją na piąty metr. A Michal Papadopulos z bliska umieścił ją w bramce!

36'

Prosta strata Jeża i piłkarze GKS mieli dobrą okazję na kontratak. Piłka trafiła do Maka, który stracił piłkę próbując oddawać strzał.

32'

Żółta kartka dla Gliwy.Spięcie bramkarza Zagłębia z Bartosiakiem, któremu powiedział kilka niemiłych słów.

28'

Inicjatywę w spotkaniu przejęli piłkarze Zagłębia. Przed chwilą domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką Wilusza, ale gwizdek sędziego milczał.

26'

Zagłębie stara się doprowadzić do wyrównania. Cotra dośrodkowywał w pole karne w kierunku Błąda, ale zagrał ją zbyt wysoko.

24'

Mieliśmy krótką przerwę w grze, podczas której zawodnicy mogli napić się wody.

23'

Na obieg poszedł Flis, ale Madej zdecydował się na indywidualną akcję, strzelając na bramkę. Niepewnie interweniował Gliwa, który odbił piłkę przed siebie, ale jeden z stoperów Zagłębia asekurował swojego bramkarza.

21'

Pawłowski uderzał na bramkę z 20 metrów, który znalazł tam wolne pole, ale jego uderzenie po rykoszecie obrońcy złapał bez problemów Zubas.

19'

Na uderzenie z rzutu wolnego, z okolic 40 metrów zdecydował się Błąd, ale jego uderzenie zablokowane zostało przez obrońcę GKS-u.

18'

Dobry drybling Woźniaka, ale został powstrzymany faulem przez Sawalę.

17'

Odpowiedź Zagłębia. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Jeż, ale została ono zablokowane przez obrońce GKS-u.

14'

Sawala! 2-1 dla Bełchatowa! Rzut rożny dla GKS. Madej dośrodkował z rzutu wolnego. Po chwili piłkę dośrodkował w pole karne Bartosiak, a Sawala głową umieścił ją w bramce!

11'

Niesamowity początek meczu w Bełchatowie. Kto myślał, że w Bełchatowie będzie nudno, grubo się pomylił! Na razie dzieje się tu dużo więcej niż na wczorajszym hicie Legia - Lech.

10'

Dobra decyzja o podyktowaniu rzutu karnego dla Bełchatowian. Przy tym dośrodkowaniu Madeja, ręka Cotry była ułożona nienaturalnie.

8'

Gooll! Mateusz Mak pewnie zdobywa bramkę z rzutu karnego!

7'

Rzut karny dla Bełchatowa! Madej dośrodkował w pole karne, a przy tym odbiła się ona od ręki Cotry!

3'

I już mogło być 1-1! Bartosiak znalazł się z piłką w polu karnym i uderzył na bramkę, ale fantastyczną obroną popisał się Gliwa!

2'

Niesamowicie uderzył w tej sytuacji napastnik z Lubina. To była trudna sytuacja, a on delikatnym dotknięciem piłki zmienił jej lot i trafił do siatki.

2'

Goool! Woźniak strzela bramkę w 2 minucie po dośrodkowaniu Jeża z rzutu wolnego!

1'

Mecz rozpoczynają piłkarze Zagłębia!

14:24

Piłkarze skończyli już rozgrzewkę, Za kilka minut zobaczymy ich ponownie na murawie.

14:12

W jesiennym meczu rozgrywanym we mgle, lubinianie wygrali 1:0, a bramkę w 89. minucie zdobył Łukasz Hanzel.

14:09

Ławka rezerwowych Zagłębie Lubin:Marek Kozioł, Bori Godal, Łukasz Hanzel, Elton Lira, Costa Nhamoinesu, Maciej Małkowski, Adrian Rakowski.

14:08

Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Damian Podleśny, Mikołaj Grzelak, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Żurek, Kamil Poźniak, Michał Mak, Mouhamadou Traoré

13:58

W drużynie Zagłębia mecz z wysokości trybun zobaczy na pewno Adam Banaś, który musi pauzować za czwarty żółty kartonik w sezonie.

13:56

W niedzielnym spotkaniu z Zagłębiem Lubin trener Kamil Kiereś nie będzie mógł skorzystać z Grzegorza Barana, Raula Gonzaleza oraz Rafała Kosnika.

13:55

Piątkowa wygrana Pogoni Szczecin nad Ruchem Chorzów nie była najlepszym rezultatem dla GKS-u Bełchatów. Obecnie strata Brunatnych do bezpiecznego miejsca w tabeli wynosi sześć punktów. Jeśli Polonia Warszawa w instancji odwoławczej nie otrzyma licencji na dalszą grę w Ekstraklasie, to przedostatnia lokata w tabeli najprawdopodobniej zapewni GKS utrzymanie.

13:54

Witamy podczas relacji LIVE z Bełchatowa, gdzie miejscowy GKS podejmie Zagłębie Lubin.