Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
0 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
90'

Zwycięstwo Gks-u Bełchatów nad fatalną nieskuteczną Pogonią. Sytuacja Portowców staje się coraz bardziej skomplikowana. Tymczasem Bełchatowianie wyprzedzili w tabeli Podbeskidzie i tracą już tylko 3 pkt do miejsca gwarantującego utrzymanie.

90'

Michalak za Mateusza Maka

90'

Po raz kolejny Michał Mak! Jak on tego nie strzelił? Kolejne spotkanie w polu karnym Janukiewicza z Makiem! Świetna forma Janukiewicza!

90'

Michał Mak sam na sam z Janukiewiczem, a następnie z bramką. Fatalnie zmarnował stuprocentową sytuację Michał Mak!

90'

Gonzales ukarany drugą żółtą kartką za faul tuż przed polem karnym.

90'

Fatalny Błąd Hernaniego. Tym razem łatwo ograny przez Michała Maka. Po raz kolejny portowców z opresji ratuje fantastyczny dzisiaj Janukiewicz.

90'

Żółta kartka dla Zubasa za szarpanie się z Wiśniewskim.

89'

Rzut karny dla GKS-u! Mateusz Mak faulowany w polu karnym! Pewnie Broni Janukiewicz!

86'

GKS mądrze gra na czas i utrzymuje piłkę zdala od własnego pola karnego.

81'

Rachwał zastąpi Kamila Poźniaka.

82'

Kibice głośno wyrażają swoje niezadowolenie z gry Portowców.

78'

Chałas zastąpił Ediego

77'

Kontratak gości po którym Poźniak zbyt słabo uderzył na bramkę Janukiewicza.

75'

Edi faulowany w polu karnym, jednak sędzia odgwizdał rzut rożny.

74'

Żółta kartka dla Gonzaleza.

71'

Zaspał Hernani, który otrzymał piłkę za kołnierz po której Mateusz Mak znalazł się sam na sam z Janukiewiczem. Młody piłkarz Bełchatowa idealnie zmieścił piłkę między nogami bramkarza Portowców.

71'

Bramka dla gości! Mateusz Mak!

70'

Akahoshi zastąpił Murayamę.

69'

Najgroźniejsza akcja Portowców w tym meczu! Wiśniewski z Pietruszką rozklepali obronę gości po czym Pietruszka odegrał na piąty metr do Ediego. Brazylijczyk uderzył na bramkę Gksu prosto w Zubasa.

68'

Groźny kontratak Gks-u po którym ryzykownie szczupakiem interweniował Janukiewicz.

67'

Rogalski przedarł się w pole karne po czym płasko dograł przed bramkę Zubasa. Tam był Wilusz, który wyekspediował piłkę poza boisko.

66'

Michał Mak zastąpił Bartosiaka.

66'

Zółta karta dla Pietruszki

64'

Do zmiany szykuje się Michał Mak, a na boisku faulowany Pietruszka. Dośrodkowanie Ediego źle przyjął Dąbrowski. Piłka poza boiskiem.

61'

Dośrodkowanie Ediego wybite przez obrońców Bełchatowa.

60'

Dwa faule Wilusza na lewym skrzydle w odstępie kilkunastu sekund. Żółta kartka dla piłkarza GKS-u, a Pogoń przed doskonałą sytuacją.

59'

Na murawie leży kontuzjowany Grzegorz Baran

57'

Groźna akcja GKS-u. Bartosiak zmarnował doskonały kontratak. Próbował obrócić się z piłką i oddać strzał lecz ta sztuka mu nie wyszła.

55'

Odegranie na skrzydle Wiśniewskiego do Ediego. Brazylijczyk wywalczył rzut rożny z którego nie było zagrożenia.

54'

I jeszcze jedna kartka. Edi ukarany za faul taktyczny na Poźniaku.

53'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Szymon Sawala po faulu na Rogalskim.

51'

W ataku gospodarze. Kilka groźnych ofensywnych akcji Pogoni sprawiło sporo problemów obrońcom gości.

49'

Kosznik prowokowany przez Frączczaka nie wytrzymał i faulował pomocnika portowców za co otrzymał żółtą kartkę.

48'

Frączczak dostało idealną piłkę na głowę w okolicach piątego metra. Pomocnik Portowców fatalnie uderzył piłkę bardzo wysoko ponad bramką. To powinien być gol.

48'

Dośrodkowanie Ediego z rzutu rożnego na krótki słupek do Emila Nolla. Kongijczyk z Niemieckim paszportem źle dostawił głowę przez co piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

46'

Pierwsza groźna akcja Portowców. Murayama odważnie wszedł ze skrzydła w pole karne, lecz nie udało mu się dograć piłki do Ediego.

45'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Agresywny początek Portowców zwiastował ciekawsze spotkanie. Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz nic konkretnego z tego nie wynika. Dwie dobre akcje Bartosiaka to wszystko na co było stać GKS.

45'

Potężny strzał Rogalskiego minimalnie ponad bramką Zubasa.

45'

Rajd Emila Nolla przez pół boiska zakończony faulem Barana. Dobra pozycja do uderzenia z dystasu.

42'

Pietruszka ograł w polu karnym Gonzaleza, lecz ten dobrze asekurowany przez Barana, który wybił piłkę na aut.

40'

Z dystansu uderzył Hernani. Strzał bardzo mocny jednak ponad metr od bramki Zubasa.

38'

Wrzutka z rzutu wolnego Ediego, lecz akcja przerwana przez sędziego. Ukarany żółtą kartką Baran.

37'

Zmiana w Pogoni. Kolendowicza zastąpił Wiśniewski

36'

Strzał Kosznika uderza w mur. Po chwili Bartosiak znalazł się sam na sam z Janukiewiczem, lecz młody napastnik uderzył obok bramki.

35'

Faulowany na siedemnastym metrze Bartosiak. Będzie groźnie pod bramką Pogoni.

31'

Portowcy w ataku pozycyjnym. Gwizdy zniecierpliwionych kibiców.

29'

Nie do przejścia na prawym skrzydle jest Gonzalez, który przerwał ofensywną akcję Kolendowicza.

27'

Edi faulowany przed polem karnym. Strzał Rogalskiego z wolnego prosto w bramkarza Gks-u

26'

Długa piłka Dąbrowskiego do Murayamy jednak Japończyk nie zdążył do tego podania. W ostatnich minutach Portowcy biją głową w mur.

22'

Spadło nieco tempo tego spotkania

20'

Słaby strzał Bartosza Ławy z dystansu. Piłka przetoczyła się przez linię końcową i od bramki Zubas.

19'

Kontratak Bełchatowian zakończony strzałem z dystansu Łukasza Madeja. Piłka minęła jednak bramkę w znacznej odległości.

18'

Podanie Murayamy do Kolendowicza odrobinę za mocne. Mogło być groźnie pod bramką Zubasa.

16'

Dośrodkowanie Frączczaka z prawego skrzydła jednak Przemek Pietruszka przegrał pojedynek główkowy z obrońcą gości.

13'

Rzut rożny dla gości. Po ogromnym zamieszaniu piłkę łapie Janukiewicz.

12'

Ładna dwójkowa akcja Ławy z Kolendowiczem. Ten ostatni wbiegł w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej. Nie było tam jednak nikogo, kto mógłby dołożyć nogę i strzelić na bramkę Zubasa.

11'

Groźna akcja GKS-u zakończona strzałem z ostrego kąta Bartosiaka. Refleksem wykazał się Janukiewicz, który wybił piłkę na rzut rożny.

9'

Piłkarze z Bełchatowa w końcu wyszli z własnej połowy rozgrywając kilka podań na połowie Portowców Nie udało im się jednak nawet zbliżyć w okolice pola karnego Pogoni.

8'

Dąbrowski faulował Bartosiaka około 35 metrów od bramki Janukiewicza. Strzał Sawali obok bramki.

5'

Wysoki pressing Portowców., którzy nie pozwalają gościom wyjść z własnej połowy.

5'

Rogalski faulowany przy linii bocznej boiska. Dośrodkowanie Ediego wybite przez Rafała Kosznika.

4'

Długie podanie Poźniaka do Maka, lecz doświadczony Emil Noll dobrze zaasekurował akcję zmuszając młodego piłkarza do wyjścia z piłką poza obręb boiska.

1'

Agresywnie od początku Portowcy. Akcja Ediego i Murayamy przerwana w okolicy jedenastego metra przez obrońców gości.

1'

Rozpoczęli goście

13:32

Do wyjściowego składu Pogoni powrócił Maksymilian Rogalski, który strzelił zwycięską bramkę w jesiennej potyczce tych drużyn.

13:14

Ciekawostką jest powrót do składu meczowego Bartosza Fabiniaka, który w szczecińskiej hierarchii jest nawet pod juniorami. Czyżby trener Wdowczyk chciał dać szansę zapomnianemu przez piłkarski świat golkiperowi?

13:12

Rezerwowi GKS: Damian Podleśny, Krzysztof Michalak, Łukasz Wroński, Patryk Rachwał, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Żurek, Michał Mak

13:12

Rezerwowi Pogoń: Bartosz Fabiniak, Tomasz Chałas, Wojciech Golla, Radosław Wiśniewski, Sebastian Rudol, Takafumi Akahoshi, Mateusz Lewandowski

13:07

Wygrana przyjezdnych sprawi, że GKS odzyska nadzieję na utrzymanie, a sytuacja Pogoni bardzo się skomplikuje. Wygrana gospodarzy pozwoliłaby Portowcom odskoczyć Podbeskidziu, które niespodziewanie przegrało wczoraj w Warszawie z rozsypującą się Polonią.

13:04

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera, gdzie odbędzie sie typowy mecz o sześć punktów.