Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:58

Za wspólne oglądanie meczu i śledzenie relacji LIVE dziękuje Oktawian Jurkiewicz.

19:58

Zagłębie natomiast chyba liczyło na łatwe starcie, zwłaszcza po meczu ze Śląskiem. Nic takiego nie miało miejsca. Powiem szczerze, że goście mogli ten mecz wygrać ale niepotrzebnie oddali inicjatywę gospodarzom. Liczyli chyba na kontrataki i próbę przeciskania się przez puste strefy na boisku. Nie udało się to i Zagłębie może spaść o kilka pozycji jak wyniki na innych stadionach ułożą się niekorzystnie.

19:53

Niesamowita historia tego meczu. Wydawało się, że Podbeskidzie po pierwszej połowie nie ma czego szukać po przerwie. Jednak to z jakim zaangażowaniem wyszli piłkarze Górali zasługuje na najwyższy szacunek. Niech komentarzem będzie to, że kibice żegnali schodzących piłkarzy na stojąco. Remis i jest to siódme spotkanie Podbeskidzia z rzędu bez porażki.

94'

KONIEC! Ambitne Podbeskidzie kradnie punkty Zagłębiu!

93'

Dośrodkowanie Cotry i piłka wybita. 30 sekund do końca. Cios za cios. Oba zespoły w ofensywie. Świetnie widowisko!

91'

"Jeszcze biegamy! Dynamicznie!" Takimi okrzykami motywuje swoich piłkarzy Czesław Michniewicz!

91'

Trzy minuty jeszcze będzie trwało to widowisko. Czy ktoś zdobędzie bramkę, która przesadzi o zwycięstwie?

91'

To już 90 minuta! Ile będzie doliczone? Co za emocje w tym meczu!

89'

Niedokładny strzał Błąda. Zagłębie nie może znaleźć sposobu na gospodarzy.

88'

Tak jest! Żółta kartka dla Bilka.

87'

Świetny rajd Malinowskiego, który przerwał dopiero Bilek faulem. Chyba będzie kartka!

84'

Adam Banaś ukarany żółtym kartonikiem.

84'

Bardzo odważnie Błąd w pole karne ale szybko wybili mu piłkę spod nóg obrońcy Podbeskidzia.

78'

Ostatnia zmiana trenera Hapala. Małkowski schodzi a w jego miejsce Cotra.

80'

Kolejna ręka w polu karnym Podbeskidzia. Tym razem jednak pomagał sobie piłkarz Zagłębia.

78'

HANZEEEEL!NIE MA GOLA! Jest rzut rożny. Piłkarze Zagłębia reklamują zagranie ręką w polu karnym i rzeczywiście był kontakt! Powinien być rzut karny dla Zagłębia!

75'

Adam Banaś opatrywany poza boiskiem. Po chwili jednak wraca na boisko.

73'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Zamieszanie w polu karnym i ostatecznie Tunchew wybija tę piłkę.

72'

KOŁODZIEJ! Ależ strzał i co za obrona Gliwy!

72'

Piłkarze Podbeskidzia biegają od jednego pola karnego pod drugie. Pytanie jednak czy starczy im na to sił?

71'

Demjan jak na razie zmierza po tytuł króla strzelców. Co by to było gdyby mu się udało a Podbeskidzie spadłoby do 1. Ligi? Tego chyba jeszcze nie było.

69'

Schodzi Szymon Pawłowski a w jego miejsce Adrian Błąd

66'

Podbeskidzie ruszyło do ataku. Wygląda to tak, jakby to Zagłębie grało w osłabieniu!

65'

Niesamowita sprawa. Przewaga jednego piłkarza, do tego pech z kontuzjami drużyny Michniewicza. A tutaj Demjan zdobywa bramkę numer 12 i dogonił Ljuboję. Obudziły się trybuny.

63'

GOOOOOL! GOOOOOOL!! GOOOOOOOOOOOOOL! DEMJAAAAAAAAAAAN! A JEDNAK!

63'

Tak jest. Hanzel za Woźniaka.

62'

`Zmianę szykuje również trener Hapal. Do wejścia gotowy Hanzel. Ale za kogo. Czyżby za Woźniaka?

59'

Schodzi Łatka i wchodzi Dancik. Nie ma już zmian Czesław Michniewicz.

58'

Jedynym pocieszeniem wydaje się być fakt, że Marek Sokołowski wrócił i gra.

58'

Łatka wrócił ale po kilku krokach okazało się, ze nie da rady kontynuować tego spotkania. Kto go zmieni?

56'

Na boisku leży również Marek Sokołowski. W tym czasie wrócił Łatka.

55'

Tak więc chwilowo Podbeskidzie w 9. Od razu chcieli wykorzystać to goście ale świetnie broni Zajac uderzenie Woźniaka.

54'

W polu karnym leży Łatka. Gdyby okazało się to coś poważniejszego to byłby to dramat Podbeskidzia.

53'

Groźna kontra Podbeskidzia zakończona dośrodkowaniem. Zbyt wysokim jednak by Demjan do tego doskoczył. Zbyt wysokim by ktokolwiek do tego doskoczył. Od autu Zagłębie.

50'

Rzut wolny tuż przed polem karnym dla Zagłębia. Strzał jednak prosto w mur i jeszcze zdążył do tej piłki Zajac.

48'

Na razie wygląda na to, że Podbeskidzie postawiło sobie za cel utrzymywanie się przy piłce w tej części meczu.

45'

Jeszcze tylko uzupełnienie zmiany, która miała miejsce w przerwie. Kołodziej za Slobodę.

46'

23 sekundy i Pawłowski ukarany żółtą kartką.

19:03

Zaczynamy drugą część meczu.

19:01

Piłkarze wychodzą na murawę.

18:51

Zdaje się, że ten mecz jest już ustawiony. Mimo, że Zagłębie prowadzi tylko jedną bramką, raczej ciężko będzie Podbeskidziu odwrócić losy tego spotkania grając o jednego piłkarza mniej. Bardzo głupie zachowanie Paweli. Trzeba to powiedzieć wprost. Gospodarze są zmuszeni liczyć na to, że Demjan dozna jakiegoś olśnienia albo poszczęści im się przy stałym fragmencie gry.

46'

I koniec pierwszej części meczu. Sporo się działo.

46'

PRAWIE! Dosłownie centymetrów zabrakło a Demjan wbiłby piłkę głową. Sędzia dolicza minutę.

45'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Może teraz?

43'

Podbeskidzie jest teraz w bardzo trudnej sytuacji. Grali dobrze i stwarzali sobie sytuacje ale w 10 będzie im ciężko to kontynuować.

39'

Za Koniecznego wchodzi Michal Piter-Bucko.

39'

Beznadziejny faul z dwiema wyprostowanymi nogami. Bardzo głupie zagranie i zasłużona czerwona kartka.

38'

CZERWONA KARTKA DLA PAWELI!

38'

Jeżeli Konieczny naciągnął mięsień dwugłowy uda to może go czekać nawet trzy tygodnie przerwy. Za moment wejdzie zmiennik.

37'

PAWŁOWSKI! Dobrze to wymyślił. Będąc w polu karnym uderzył wewnętrzną częścią stopy. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Podbeskidzia i rzut rożny.

35'

Na wszelki wypadek rozgrzewkę rozpoczął Dancik. Podbeskidzie chwilowo w dziesiątkę.

35'

Jakiś problem Koniecznego z mięśniem dwugłowym uda. Co z tego wyniknie? Zostanie na boisku czy Czesław Michniewicz będzie zmuszony go zastąpić?

32'

Prawym skrzydłem poleciał Sokołowski. Podał do Demjana a ten próbował dośrodkowania. Piłka została jednak wybita z pola karnego Zagłębia.

30'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Costa.

27'

Bramka wpadła w bardzo dziwnych okolicznościach. Po dużym zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Papadopulosa a ten musiał tylko umieścić piłkę w siatcę.

24'

GOOOOOOL PAPADOPULOS!!

24'

Niedokładne podanie Paweli do Demjana i kolejna akcja zmarnowana. Gra się bardzo uspokoiła.

19'

Na boisku przez moment leżał Marek Sokołowski. Została przez to przerwana akcja Zagłębia. I od razu, o dziwo, piłkarz Podbeskidzia wstał.

18'

Wzmaga się doping kibiców gospodarzy!

17'

Natychmiastowa kontra Podbeskidzie ale nic z tego nie wyniknęło.

16'

ZAGŁĘBIE! Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeden z piłkarzy gości znakomicie wyszedł ponad innych. Sytuację uratował Bartłomiej Konieczny.

14'

Zagłębie wychodziło z groźną kontrą ale przerwał to Pietrasiak. Ważna interwencja!

13'

Dośrodkowanie Slobody ale zabrakło w tym zagraniu precyzji.

11'

Banaś fauluje Demjana i zostaje upomniany przez arbitra.

10'

Podbeskidzie wychodzi coraz śmielej i coraz składniej wyglądają ich akcje.

8'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Niepewnie piąstkuje Gliwa ale wystarczająco dobrze aby oddalić zagrożenie.

7'

Pierwsza groźna akcja Zagłębia! Dobra kontra gości i wejście w pole karne. Do strzału bardzo długo zbierał się Woźniak ale w końcu uderzona przez niego piłka odbiła się od obrońcy. Dobijał Małkowski ale bardzo słabo i bez problemów bramkarz Podbeskidzia.

4'

Po dośrodkowaniu Małkowskiego piłkę spokojnie łapie Zajac.

2'

Deszcze nie pada ale boisko jest mokre i grząskie. Jak na takiej murawie poradzą sobie piłkarze?

18:01

Paweł Gil gwiżdże po raz pierwszy. Od środka rozpoczyna Zagłębie!

18:00

Zaczynamy od minuty ciszy ku pamięci Jerzego Foltyna.

17:57

W Podbeskidziu najskuteczniejszy jest Słowak – Robert Demjan. Na koncie ma już 11 zdobytych bramek i brakuje mu tylko jednego trafienia do prowadzącego w walce o króla strzelców Danijela Ljuboji. W Zagłębiu pierwszym miejscem podzielili Papadopulos i Pawłowski. Mają po 8 trafień.

17:54

Zagłębie Lubin szybciej strzela ale również szybciej traci. Lubinianie pierwszego gola zdobywają średnio po 35. minutach. Tracą jeszcze przed przerwą bo w 43. minucie. Podbeskidzie pierwszą bramkę strzela średnio po dokładnie trzech kwadransach. Tracą zaledwie minutę później. Tutaj jest jednak duże różnica pomiędzy występami domowymi a wyjazdowymi. Grając w Bielsku-Białej, Podbeskidzie traci pierwszą bramkę po średnio 30. minutach. Na wyjeździe natomiast po 63.

17:47

Zagłębie ma nieco młodszą kadrę od swoich dzisiejszych rywali. Nie ma jednak przepaści jeżeli chodzi o tę statystykę. Podbeskidzie – 26.2. Zagłębie – 25.3.

17:41

Do meczu pozostało już mniej jak 20 minut. Jaki wynik stawiacie?

17:41

Podbeskidzie kończyło w tym sezonie 3 mecze z zerem z tyłu. Zagłębiu ta sztuka udała się aż 8 razy. Co ciekawe oba zespoły częściej kończyły bez straconej bramki na wyjeździe. Podbeskidzie dwa a Zagłębie pięć razy.

17:39

Rezerwowi Zagłębia: Marek Kozioł, Dorde Cotra, Boris Godal, Łukasz Hanzel, Adrian Rakowski, Adrian Błąd, Damian Kowalczyk

17:39

Rezerwowi Podbeskidzia: Krzysztof Baran, Michal Piter Bućko, Juraj Dancik, Dariusz Kołodziej, Marko Cetković, Marcin Wodecki, Mateusz Janeczko

17:30

Oba zespoły najgroźniejsze są w końcówce spotkania. Podbeskidzie 33.3% swoich bramek zdobywa między 60. a 75. minutą. Zagłębie uaktywnia się w ostatnim kwadransie. Wtedy dzisiejsi gospodarze zdobywają 27.3% swoich bramek.

17:21

Podbeskidzie prezentuje się ostatnio fenomenalnie jak na zespół z końca stawki. Piłkarze z Bielsko-Białej mają na koncie serię 6. spotkań bez porażki. Czy uda im się ją przedłużyć dzisiaj? Z pewnością nie będzie to łatwe. Trzeba jednak pamiętać, że ostatnio punkty z Podbeskidziem stracił m.in. Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze czy tydzień temu Lechia Gdańsk.

17:15

Zagłębie gra ostatnio bardzo w kratkę. Porażka z Legią (2:0), zwycięstwo z Koroną (2:1), porażka z Lechem (3:1) i zwycięstwo ze Śląskiem (4:0). Szczególnie w ostatnim meczu Zagłębie pokazało klasę wygrywając w derbach z czwórką z przodu i zerem z tyłu. Czy równie duże lanie sprawią dzisiaj Podbeskidziu?

17:10

Ostatni mecz obu zespołów:

• 3 listopada 2012, 15:45 - Lubin (Stadion Zagłębia)
  • KGHM Zagłębie Lubin 1:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Michal Papadopulos 73 - Damian Chmiel 16, Liran Cohen 90
17:07

Zapraszamy na relację z pierwszego spotkania w ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmować będzie Zagłębie Lubin. Czy gospodarze wywalczą punkty, które pomogą im w utrzymaniu? Czy goście zdołają zdobyć kilka oczek dzięki którym będą gonić czołówkę tabeli? Na wspólne oglądanie meczu zaprasza Oktawian Jurkiewicz.