2 : 1
Korona KielceKorona Kielce
1. połowa2 : 1
90'

Pogoń Szczecin pokonała 2:1 Koronę Kielce! Pierwsze zwycięstwo beniaminka na wiosnę

90'

I kolejna kartka. Edi Andradina zobaczył żółtą kartkę za faul taktyczny. Nie zagra w następnym meczu

90'

I jeszcze jedna kartka. Ukarany Mateusz Stąporski za faul

90'

Janukiewicz pewnie wyszedł z bramki i piąstkował piłkę na 15. metrze

89'

Budka w kontrze zagrał wzdłuż bramki do Djousse, ale ten nawet nie ruszył do piłki. Widać, że nie jest w pełni sił Kameruńczyk

86'

Wątpliwie, że Kuzera wreszcie nauczy się trzymać języka za zębami. Gdyby nie dyskutował wcześniej z arbitrem i nie dostał pierwszej żółtej kartki, walczyłby z kolegami do końca o puntk

85'

Druga żółta kartka, tym razem za faul dla Kuzery i Korona musi grać w 10

84'

Strzał Malarczyka daleko do bramki Pogoni

81'

Djousse na boisku, ale trzyma się za bark gracz Pogoni

80'

Pogoń gra w 10, Dojusse opuścił boisko na noszach

79'

Djousse po faulu na Kijanskasie upadł boleśnie na murawę, przerwa w grze

78'

Donald Djousse - za symulowanie

77'

Strzelał Ława wysoko nad bramką

76'

Łukasz Jamróz na boisku, Bartosz Kwiecień poza boiskiem. Wydaje się, że Kwiecień ma jakieś problemy zdrowotne

75'

Bartosz Kwiecień za faul, ostre wejście młodego piłkarza Korony

74'

Przypadkowo piłkarze Korony przejęli piłkę przed polem karnym Pogoni. Wszystko skończyło się bardzo niecelnym strzałem Lenartowskiego

72'

Wyrzucony przez sędziego z ławki rezerwowych trener bramkarzy Korony Kielce Maciej Szczęsny

71'

Mecz bez żółtej kartki dla Kuzery, to mecz stracony. Ukarany żółty kartonikiem za dyskusje

69'

Na boisku pojawił się Takafumi Akahosi, zastąpił Takuyę Murayamę

68'

Kapitalna interwencja Małkowskiego po strzale Murayamy

67'

Kuzera dośrodkował z wolnego, ale w polu karnym najwyżej wyskoczył Pietruszka

64'

Kolejny stały fragment gry, ale piłkarze gospodarzy dobrze ustawienie nie pozwolili kielczanom na oddanie strzału, przymierzał się Adamek

61'

Adrian Budka szybko po wejściu na boisko zarobił żółtą kartkę

61'

Kamil Adamek w miejsce Michała Janoty

61'

Mateusz Stąporski na boisku, Paweł Sobolewski na ławce rezerwowych

60'

Korzym zamiast grać w swoim stylu... przewraca się

58'

Lenartowski przejął piłkę w środku pola, zagrał do Korzyma, który zgrał głową do... nikogo w pole karny Pogoni

56'

Adrian Budka zmienił Radosława Wiśniewskiego

55'

Poza zmianą w bramce Pogoni i żółtą kartką dla skrzydłowego Korony w pierwszych dziesięciu minutach drugiej połowy nie działo się nadzwyczajnie ciekawego

52'

Paweł Sobolewski za faul na Pietruszce

50'

W indywidualnej akcji Kameruńczyk Djousse. Akcja nieźle się zapowiadała, ale obrońcy Korony skutecznie interweniowali.

47'

Radosław Janukiewicz zastąpił w bramce Pogoni kontuzjowanego Dusana Pernisa

45'

Przepraszamy za opóźnienie ze względu na problemy z internetem na stadionie.

45'

Koniec pierwszej połowy w której Portowcy nie dość, że musieli gonić wynik to jeszcze udało im się wyjść na prowadzenie po dwóch bramkach Hernaniego.

45'

Żółta kartka dla Bartosza Ławy za przeszkadzanie przy wznowieniu gry.

45'

W okolicach bramki Korony leży kontuzjowany Wiśniewski do którego podbiegł sędzia. W tym czasie grę z rzutu wolnego wznowił Janota czym zapracował sobie na żółtą kartkę.

45'

Kolejny gol po rzucie rożnym w tym meczu! Po dośrodkowaniu Ediego Hernani uderzył w okienko bramki Korony!

44'

Po raz kolejny Hernani!

40'

Odważna interwencja Pernisa, który w ostatniej chwili wybiegł przed pole karne wybijając piłkę spod nóg Sierpiny.

39'

Bardzo ładna akcja Murayamy, który ograł kilku zawodników gości i zagrał na klepkę z Djousse. Nie opanował jednak piłki przez co nie zdołał oddać czystego strzału na bramkę Korony.

37'

Ciekawy strzał Sierpiny, który odważnie uderzył z ostrego kąta na bramkę Pernisa. Słowacki bramkarz był jednak dobrze ustawiony.

32'

Po wyrównaniu gra wyraźnie się ożywiła. W doskonałej sytuacji Korona, lecz Sierpina nie dograł do idealnie ustawionego Korzyma i zmarnował szansę na bramkę!

29'

Po rzucie rożnym bramkę półwolejem zdobywa Hernani!

27'

Bardzo niecelny strzał Ediego sprzed pola karnego Korony.

26'

Żółta kartka dla Frączczaka

21'

Dłuższa chwila nieciekawej gry przerwana przez kilkudziesięciometrowy rajd Djousse przerwany w okolicach szesnastego metra.

15'

Po raz kolejny doskonała sytuacja Wiśniewskiego. Tym razem po doskonałym dośrodkowaniu od Frączczaka młody pomocnik trafia w słupek!

12'

Sierpina z dziecinną łatwością wdarł się w pole karne gospodarzy po czym idealnie wyłożył piłkę Janocie. Chyba tylko on wie dlaczego nie zamienił tej akcji na bramkę!

11'

Dobre dośrodkowanie Pietruszki prosto na głowę Wiśniewskiego. Młody pomocnik Portowców w idealnej okazji uderzył minimalnie nad bramką.

9'

Djousse zwodem wdarł się w pole karne Pogoni i uderzył na bramkę Małkowskiego, lecz górą golkiper Korony.

7'

Sprytnie próbował dogrywać na dobieg Ława, lecz Pietruszka nie połapał się w pomyśle kapitana Portowców.

5'

Akcja Pogoni, po której niecelnie na bramkę uderza Djousse,

4'

Na spalonym Maciej Korzym

3'

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

3'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Sobolewskiego bramkę po strzale głową strzela Piotr Malarczyk!

2'

Kameruńczyk już się podniósł, a tymczasem groźna akcja lewym skrzydłem Sierpiny. Dośrodkowanie piłkarza Korony wybił na rzut rożny Hernani.

1'

Już w pierwszej akcji Djousse nabawił się urazu. Za chwilę będziemy wiedzieć czy może kontynuować grę.

1'

Rozpoczęli gospodarze

17:59

Piłkarze już na boisku. Na trybunach około pięciu tysięcy kibiców. Fani drużyny gości jeszcze czekają na wejście na sektor.

17:50

Piłkarze Korony również mają nadzieję na przełamanie negatywnej passy. trener Ojrzyński nie miał łatwego zadania szczególnie przy kompletowaniu bloku defensywy. Więcej: Sytuacja kadrowa Korony przed meczem z Pogonią

17:46

Korona wystąpi dziś w mocno przerzedzonym składzie. Jeżeli Portowcy chcę się przełamać to jest do tego idealna okazja.

17:46

Spotkanie rozpocznie się za niecały kwadrans, a na trybunach pustki.

17:44

Portowcy mają zaledwie cztery punkty przewagi nad Podbeskidziem. Zawodnicy ze Szczecina w ośmiu wiosennych kolejkach zgromadzili zaledwie dwa punkty. Czy dzisiaj uda im się przełamać?

17:41

Rezerwowi Korona: Wojciech Małecki, Łukasz Jamróz, Paweł Zawistowski, Marcin Cebula, Mateusz Stąporski, Kamil Adamek.

17:40

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Pogoń: Radosław Janukiewicz, Wojciech Golla, Adrian Budka, Maksymilan Rogalski, Sebastian Rudol, Takafumi Akahoshi, Mateusz Lewandowski.

17:35

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z pierwszego meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W Szczecinie walcząca o utrzymanie Pogoń podejmie Koronę Kielce.