Widzew ŁódźWidzew Łódź
1 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
93'

Koniec spotkania. Bramki oglądaliśmy tylko w pierwszej połowie. Widzew zremisował z Piastem 1:1.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Widzew szuka szans podbramkowych, ale chyba brakuje już trochę sił, ale przede wszystkim dokładności. Szkoda, bo gospodarze zasługują na zwycięstwo. Są lepszą drużyną od Piasta.

88'

Widzew przebywa na połowie Piasta, ale nie było sytuacji w polu karnym w ostatnich minutach.

86'

Bartłomiej Kasprzak za Kaczmarka. To ostatnia zmiana w meczu.

85'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Kaczmarka. Widzew stara się zdobyć decydującą bramkę.

82'

Raz jeszcze świetnie broni Trela! Tym razem Rybicki próbował płaskiego uderzenia z dystansu.

81'

Fantastyczne uderzenie Pawłowskiego z 20 metrów z rzutu wolnego. Piłka zmierzała w lewy róg bramki i tylko interwencja Treli uratowała Piasta od straty bramki.

79'

Rudolf Urban zastępuje Murawskiego.

79'

Nie patyczkował się Lazdins i będzie korner dla miejscowych.

78'

Nieco desperackie wstrzelenie piłki przez Rybickiego, wybijają defensorzy Piasta.

77'

Nie najlepiej gra Piast. Choć stara się kontrować, tak naprawdę nie wypracował sobie ani jednej klarownej sytuacji.

77'

Szeliga ogląda żółtą kartkę.

75'

Ostatni kwadrans przed nami. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

73'

W miejsce Jonczyka do gry wchodzi Mariusz Rybicki.

72'

Nie pograł sobie wprowadzony przed chwilą Jonczyk. Zawodnik Widzewa nabawił się kontuzji.

70'

Uderzenie Lazdinsa z dystansu przechodzi nad poprzeczką bramki gospodarzy.

68'

Na stadionie Widzewa od dłuższego czasu nie mogą przebywać kibice przyjezdnych. Tymczasem na sektorze C2 przed chwilą pojawili się sympatycy Piasta.

64'

Zmiana także w Widzewie, Jonczyk za Dudka.

63'

Schodzi również Ruben Jurado, w jego miejsce Lazdins

62'

Szeliga zmienił Izvolta

62'

Mocny strzał Jurado powędrował nad poprzeczką.

62'

Żółtą kartką ukarany Radosław Murawski.

60'

Bardzo żywy mecz. Dużo akcji, tylko mało klarownych sytuacji.

58'

Koncertowe spotkanie rozgrywa Okachi. Wygrywa pojedynki nawet z wyższymi od siebie rywalami.

55'

Płaskie zagranie Kaczmarka z prawej strony, fatalna próba wybicia Klepczyńskiego i Nowak doskoczył do piłki w górze - uderzył w trybuny.

52'

Z prawej strony z rzutu wolnego wrzucał Kaczmarek, Trela spokojnie złapał piłkę.

49'

Kaczmarek przerzucił piłkę nad obrońcami do Stępińskiego. "Widzewski Mario" pogubił się.

48'

Fenomenalna szarża Mariusza Stępińskiego. Wyprzedził obrońców, stanął sam na sam z Trelę, który wygrał ten pojedynek i przejął piłkę.

47'

Stępiński przymierzył z prawej strony wysoko nad bramkę Treli.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Widzew miał świetną szansę na wyrównanie. W ostatniej chwili składającemu się do strzału Dudkowi piłkę wygarnął Matras.

45'

Piast doprowadza do remisu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zupełnie niepilnowany Marcin Robak skacze do główki i pokonuje Mielcarza. Tak to jest jak się popełnia tak proste błędy.

45'

Sędzia dolicza trzy minuty.

42'

Gorąco pod bramką Widzewa. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, nieczysta główka jednego z zawodników Piasta wywołała sporo zamieszania. Główkę Izvolta fenomenalnie obronił Mielcarz!

39'

Fantastyczne dośrodkowanie Bartłomieja Pawłowskiego z lewej strony na głowę nieupilnowanego Stępińskiego. Młody napastnik upadł w wyniku powietrznego starcia z Trelą, który wygrał ten pojedynek.

36'

Obok nas siedzi skaut z Borussi Moechengdlach. Przez chwilę rozmawialiśmy o Bartłomieju Pawłowskim, którym najwyraźniej jest zainteresowany.

35'

Niewiele dzieje się na murawie w ostatnich minutach. Piast ciągle w ten sam sposób stara się wykreować sytuacje, ale Widzew dobrze zna te sztuczki.

30'

Przepraszamy to był Krystian Nowak :)

29'

Ależ szansa Widzewa! Jak można było tego nie wykorzystać?! Kaczmarek jednym dotknięciem wypuścił sam na sam na skrzydle Stępiński. Młody snajper tuż przed bramką zaplątał się, ale szybko się połapał i zdołał oddać strzał prosto w słupek!

27'

Groźne uderzenie Podgórskiego z rzutu wolnego z 16.metrów. Mielcarz odbija piłkę na rzut rożny.

26'

Faul Płotki tuż przed polem karnym.

25'

Po płaskim zagraniu z prawej strony, na strzał dystansu z 16.metrów zdecydował się Podgórski. To nie mogło zagrozić bramce Mielcarza, aczkolwiek decyzja dobra.

24'

Prosty i czytelny strzał Nowaka z dystansu. Bez problemów piłkę łapie Trela.

21'

Płotka próbował dogrywać wzdłuż bramki. Tym razem Trela nie zaspał.

20'

Klepczyński przewrócił w środku pola Dudka. Zasłużona kara od Marcina Borskiego.

18'

Ależ fatalny strzał Murawskiego. Tego nawet kiksem nie można nazwać

17'

Matras próbował zaskoczyć Mielcarza z ostrego kąta w polu karnym. Widzewski bramkarz jak zawsze czujny zdołał zatrzymać uderzenie.

14'

Piast stara się odgryźć, bezskutecznie. Widzew mądrze poczyna w defensywie.

11'

GOOOOL!!!! Widzew obejmuje prowadzenie w dosyć dziwnych okolicznościach. Fatalne zachowanie obrony Piasta. Płaskie, nie prorokujące zagrożenia płaskie zagranie Płotki z prawej strony przeleciało przez całe pole karne. Wydawało się, że piłka wyjdzie poza plac gry, toteż Trela dał sobie spokój i nie poszedł do piłki. Tymczasem stało się inaczej. Do futbolówki dopadł Pawłowski i w sytuacji sam na sam błyskawicznie strzelił obok golkipera przeciwnikó.

8'

Rzut rożny dla Piasta. Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki w powietrzu dopada Zbozień, uderza głową obok prawego słupka bramki Mielcarza.

5'

Piast od początku gra wysokim pressingiem. Gdy tylko jest przy piłce, stara się ją szybko rozegrać. Widzewiakom trochę brakuje pewności w poczynaniach.

2'

Komiczna próba wrzutki Kaczmarka. Pozostawmy to bez komentarza.

2'

"Serce Łodzi bije właśnie tu" - śpiewają kibice Widzewa. "Układ zamknięty, Platforma układ zamknięty"- rozbrzmiewa po chwili.

1'

Z pięciominutowym opóźnieniem rozpoczęło się pierwsze spotkanie 23.kolejki Ekstraklasy. Od środka zaczął Piast.

18:04

Dopiero teraz piłkarze Widzewa wychodzą na murawę. Za nimi kibice. Piękny gest podopiecznych Radosława Mroczkowskiego!

18:01

-Widzewiacy wyjdą jak im wybudują stadion?- zażartował jeden z dziennikarzy.

18:01

Widzew wyjdzie na murawę z kilkuminutowym opóźnieniem. Razem z kibicami.

18:00

-Piłkarze solidaryzują się z kibicami. Razem walczą o stadion dla Widzewa- poinformował nas Łukasz Kaczyński z Biura Prasowego Widzewa Łódź.

17:59

Co się dzieje na stadionie przy Alei Piłsudskiego? Na meczu wyszła tylko jedenastka Piasta Gliwice!! Gdzie są piłkarze Widzewa? Protestują razem z kibicami?

17:56

17:53

"Gdzie jest Widzew? Czeka na swój stadion" - głosi transparent na sektorze B.

17:52

Piłkarze Widzewa zeszli właśnie z rozgrzewki, kibice za nimi opuszczają trybuny. Rozpoczyna się protest przeciwko braku decyzji w sprawie budowy nowego stadionu dla Widzewa.

17:47

Marcin Robak otrzymał pamiątkową koszulkę od Widzewa. Kibice powitali go bardzo ciepło.

17:35

Marcin Brosz uwierzył w widzewskie doświadczenie Marcina Robaka i jego znajomość z Maciejem Mielcarzem. Dzisiaj doświadczony napastnik- po raz pierwszy w nowym zespole- gra od pierwszych minut.

17:34

Widzew przystępuje do dzisiejszego spotkania bardziej osłabiony niż zapowiadano. Do kontuzjowanych Bartoszewicza i Abbesa dołączyli Broź i Kramar. W ich miejsce zagrają Płotka i Bartkowski.

17:31

17:20

Rezerwowi Piast: Jakub Szumski, Jan Buryan, Artis Lazdins, Bartosz Szeliga, Adrian Sikora, Tomas Docekal, Rudolf Urban

17:19

Rezerwowi Widzew: Maciej Krakowiak, Mariusz Rybicki, Veljko Batrović, Bartłomiej Kasprzak, Michał Jonczyk, Patryk Stępiński, Emerson Carvalho

17:18

Witamy ze stadionu im. Ludwika Sobolewskiego w Łodzi. Dzisiaj miejscowy Widzew podejmuje Piasta Gliwice.