Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, godz. 18:30
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
93'

Koniec meczu. Widzew odnosi pierwsze zwycięstwo na wiosnę.

93'

Rzut wolny z około 22 metrów dla Polonii Warszawa, ogromne zamieszanie po odbiciu piłki od muru, ale futbolówka nie trafia do siatki Mielcarza.

92'

W narożniku pola karnego akcja w trójkącie Broź, Kaczmarek, Dudek. Widzewiacy utrzymują się przy piłce.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Szarżował prawą stroną Paweł Wszołek, dośrodkował w pole karne, ale tam pewnie interweniował Maciej Mielcarz.

87'

Wyszedł z bramki Widzewa Mielcarz, nie była to najlepsza decyzja. Zza pola karnego uderzał jeden z polonistów.

85'

Teraz Phibel oddał strzał głową, ale ponad bramką. Widzew nie zamierza oddawać pola w końcówce.

84'

Odpowiedź Widzewa i było blisko. Broź trafił jednak w słupek z 16 metrów.

82'

Polonia łapie kontakt. Po wrzutce z kornera, w zamieszaniu polu karnym najlepiej odnalazł się Hołota i pokonał Mielcarza.

81'

Rybicki za Stępińskiego.

81'

Obrona Polonii przypomina dzieci we mgle. Nieporadność równa porzuconemu niemowlęciu.

80'

Piątek dostaje podanie od Wszołka i strzela czytelnie prosto w Mielcarza.

77'

Katastrofalny błąd obrońców Polonii, Pawłowski wychodzi oko w oko z Przyrowskim, ale strzela wprost w niego. Mogło być 4:1!

76'

Rzut wolny dla Polonii, dośrodkowanie, Piątek groźnie główkował w kierunku bramki, ale na posterunku był Mielcarz.

76'

Kaczmarek usiłował w efektowny sposób zmieścić piłkę pod poprzeczką z rzutu wolnego. Pomylił się o włos.

75'

Piątek ostro powstrzymał Brozia. Kolejna kartka dla gracz ekipy gości.

74'

Powtórki nie pozostawiają wątpliwości. Stępiński w iście aktorski sposób wykonał pad w polu karnym i tymże sposobem wywalczył jedenastkę.

71'

Michalski bezpardonowo potraktował Kaczmarka. Zasłużony kartonik.

69'

W świetnej sytuacji w polu karnym po dograniu Brozia znalazł się Stępiński. Próbował zatańczyć z obrońcami, w konsekwencji zaliczył głupią stratę.

67'

Niesamowicie ożywił nam się mecz. Przed chwilą strzał Kiełba zablokowany przez Brozia, Widzew odpowiedział szarżą Pawłowskiego, zatrzymaną przez obrońcę.

67'

Michalski za Morozova.

65'

Do piłki na wapnie podszedł Broź, wziął pewny rozbieg, zmylił bramkarza i bez kompleksów strzelił po ziemi w prawy róg.

65'

Daleka piłka do Stępińskiego, młody napastnik z łatwością wchodzi w pole karne i pada podcięty przez Barana. Będzie rzut karny

62'

Kaczmarek wystawił piłkę na 17.metr Dudkowi, ten huknął ponad bramką.

62'

Hołota fauluje przed polem karnym Dudka. Rzut wolny dla Widzewa.

58'

Kiełb w miejsce Grzelczaka.

56'

Zegar zapłonął światłem rac. Na murawę poleciał stroboskop/

55'

GOOOOOOL!!!! Widzew wychodzi na prowadzenie. Z lewego skrzydła do środka pola karnego wbiegł Pawłowski, wymienił piłkę ze Stępińskim, po czym z pola karnego strzelił w prawy górny róg.

53'

Skrzydła polonistów zawalają na całej linii.

52'

Na "Zegarze" pojawiła się gigantyczna sektorówka.

51'

Po wrztuce Kramara Dudek przeniósł piłkę głową nad bramką.

50'

Fenomenalny kilkumetrowy rajd Pawłowskiego zatrzymany przed polem karnym przez Morozova. Żółta kartka dla graczy Polonii.

49'

Jak na razie żadna drużyn nie przedostała się w pole karne przeciwnika.

46'

A Bartoszewicz- Nowaka :)

46'

Dwóch zmian dokonał Mroczkowski. Dudek zmienił Batrovicia...

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

19:30

Mała poprawka. Przy bramce samobójczej Kaczmarka, strzał na bramkę oddał nie Grzelczak, lecz Przybecki. Przepraszamy za pomyłkę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Widzew remisuje z Polonią 1:1.

43'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzał Morozova zablokował Phibel.

42'

Na strzał z ostrego kąta sprzed pola karnego zdecydował się Kaczmarek. Piłka przeleciała minimalnie obok dalszego słupka.

38'

Strata w środku pola i groźna kontra Polonii. Tarnowski podał do Grzelczaka, ten przyjął piłkę i strzelił sprzed pola karnego. Gdyby nie świetna interwencja Mielcarza, kto wie czy nie padłby drugi gol dla polonistów.

36'

Widzew ruszył z odpowiedzią. Z lewej strony pole karne przedarł się Pawłowski, miał przed sobą tylko wychodzącego Przyrowskiego, który jednak przytomnie wyszedł z bramki.

35'

GOOOL dla Polonii w niezwykle kuriozalnych okolicznościach. Z prawej strony dośrodkowywał Piątek, żaden z obrońców nie przeciął groźne zagrania. Na 14.metrze strzał od niechcenia na dalszy słupek oddał Grzelczak, piłka odbiła się od Kaczmarka i wpadła do siatki.

32'

Z dystansu strzelał Tarnowski, piłka odbiła się nogi defensora miejscowych, co zmusiło Mielcarza do interwencji.

30'

Dobra akcja Nowaka w polu karny, świetnie wyłożona piłka do Batrovicia, ale Czarnogórzec nie trafił.

27'

Nowak na 17.metrze wspaniale poradził sobie z Piątkiem i uderzył kilka centymetrów nad poprzeczką.

23'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Tosika, Mielcarz pewnie wychodzi z bramki i przejmuje futbolówkę.

21'

Nieciekawe spotkanie przy Piłsudskiego. Dużo chaosu, strat, gry na pamięć. Poza okazją bramkową, nie oglądaliśmy żadnej klarownej sytuacji strzeleckiej.

18'

Stępiński miał dobry pomysł na podanie do Pawłowskiego, ale ten nie połapał się w sytuacji.

17'

Broź wspaniale zszedł z prawego skrzydła do środka, oddał piłkę Nowakowi, który przymierzył prosto w obrońcę. Korner dla gospodarzy.

17'

Nieciekawy fragment spotkania. Gra toczy się w środku pola.

13'

Mecz przerwany. Tosik ostro potraktować Batrovicia. Mecz na chwilę przerwany.

10'

GOOOOOOOL dla Widzewa!!! Fantastyczna kontra Widzewa! Daleka piłka na lewe skrzydło do rozpędzonego Stępińskiego. Wydawało się, że przegra pojedynek z Tosikiem, ale zdołał odegrać do Batrovicia, który nie dał szans Przyrowskiemu w sytuacji sam na sam.

10'

Strata Okachiego, "Czarne Koszule" wyruszyły z kontrą. W polu karnym dryblować próbował Wszołek, ale jego zapędy ostudził Okachi.

9'

Obrona Polonii sprawia wrażenie jakby grała w dwa ognie. Masa nieporozumień, złych wybić i kłopotów z przyjęciem.

7'

Zaskakujące uderzenie Tosika z 16.metrów. Piłka rykoszetem od obrońcy Widzewa wyszła nad bramką na rzut rożny.

6'

Była szansa dla Widzewa. Świetne dośrodkowanie z prawej strony Kaczmarka na głowę Mariusza Stępińskiego. Młody snajper Widzewa posyła piłkę nad poprzeczką.

3'

Próba odważnego przejścia Abbesa przez Grzelczaka zakończyła się faulem napastnika Polonii.

2'

Prawą stroną przedzierał się Batrović. Powstrzymany przez obrońcę przyjezdnych.

1'

Widzewiacy zaczynają od środka. Kibice witają gromko Macieja Mielcarza

18:28

Obie jedenastki są już na murawie, rozbrzmiewa "Taniec Eleny". Za moment początek spotkania.

18:27

"Zegar" gotowy do dopingu. Kibice Widzewa

18:23

Na Aleję Piłsudskiego wraca także wychowany w Widzewie Piotr Grzelczak. To właśnie na Alei Piłsudskiego święcił największe triumfy w postaci awansu do Ekstraklasy, realizował się również jako piłkarz, mając pierwsze miejsce w składzie

18:15

Dla niektórych polonistów dzisiejszy mecz to sentymentalna podróż w przeszłość. Trener Piotr Stokowiec miał okazję pracować na Alei Piłsudskiego jako asystent Pawła Janasa, jeszcze za czasów pierwszej ligi.

18:12

Rezerwowi Polonia: Pawełek, Wełna, Michalski, Kopczyński, Olczak, Kiełb, Wrzesiński

18:12

Prezentujemy ławki rezerwowych. Rezerwowi Widzew: Dragojević, Płotka, Gavrić, Rybicki, Ben Dhifallah, Dudek, Bartoszewicz

18:10

Zapraszamy na relację live z ostatniego meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na Stadionie im. Ludwika Sobolewskiego w Łodzi Widzew podejmie Polonię Warszawa.