Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1 : 0
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Gra na czas Jagiellonii jest idealnym podsumowaniem całego spotkania. Słaba drużyna pokonała beznadziejną. Gol Frankowskiego po rzucie karnym uratował punkty Jagiellonii. Spotkanie nie mogło się podobać i proponuję wszystkim jak najszybciej o nim zapomnieć.

92'

Taktyczna zmiana w Jagiellonii. Tomasz Kowalski za Quintane.

87'

Kolejna żółta kartka po faulu na Kupiszu. Tym razem ukarany Hricko.

85'

Żółta kartka dla Rudola za faul na Kupiszu.

84'

Pogoń bardziej zdeterminowana od Jagielloni. Gospodarze skupiają się na grze z kontry.

83'

Próba zaskoczenia Słowika Strzałem z dystansu. Ława uderzył jednak zbyt słabo.

82'

Ukah zastąpił Frankowskiego.

82'

Potężne dośrodkowanie Murayamy uderzyło w głowę Pazdana. Piłka za boiskiem.

79'

Frączczak chciał sprytnie zagrać przed obrońców na piąty metr lecz na posterunku byli obrońcy Jagi.

78'

Faul Hanzela, który otrzymuje drugą żółtą kartkę! Słowak wyrzucony z boiska.

74'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Jagi! Kolendowicz doskonale pociągnął akcję lewą stroną po czy dograł tuż przed bramkę do Djousse. Kameruńczyk się pogubił i stracił piłkę. Po chwili miał szanse się zrehabilitować, lecz uderzył głową ponad bramką!

72'

Na spalonym Kolendowicz

70'

Kolendowicz za bezproduktywnego Akahoshiego.

68'

Dramatyczny mecz Frączczaka! Doskonała kontra Pogoni przerwana głupią stratą pomocnika Portowców. Błyskawicznie z kontratakiem wyszła Jagiellonia, który przerwał Emill Noll. Sędzia kontrowersyjnie zinterpretował sytuację po której ukarał czerwoną kartką obrońcę Portowców.

64'

Kupisz przebojowo wbiegł w pole karne. Po raz kolejny dobrą interwencją popisał się Janukiewicz.

62'

Przed dobrą okazją była Jagiellonia lecz na wyraźnym spalonym Plizga.

60'

Plizga faulowany w narożniku boiska. Dani Quintana dograł w pole karne, a tam po sporym zamieszaniu odnaleźli się obrońcy Pogoni, którzy oddalili zagrożenie od własnej bramki mocnym wykopem.

58'

Frączczak wywalczył rzut rożny dla Pogoni. Akahoshi rozegrał stały fragment gry krótko z Murayamą po czym dośrodkował w pole karne. Tym razem zrobił to dokładnie, lecz jego koledzy z zespołu byli źle ustawieni.

57'

W okolicach końcowej linii boiska faulowany Djousse. Dośrodkowanie/strzał Akahoshiego było bardzo słabe.

53'

Akcje Pogoni są rozgrywane w żółwim tempie. W taki sposób ciężko zaskoczyć obrońców Jagiellonii. W takim tempie ciężko zaskoczyć kogokolwiek.

50'

Żółta kartka dla Hanzela za faul na Murayamie.

48'

Frankowski sam na sam z Janukiewiczem! Szybszy jednak golkiper Portowców!

47'

Rozpoczęła z przytupem Pogoń. Portowcy przycisneli gospodarzy przeprowadzając kilka ofensywnych akcji.

45'

Rozpoczęła się druga połowa!

14:35

Zadebiutuje w Pogoni Sebastian Rudol, który zmienił w przerwie Hernaniego.

14:34

W Pogoni Djousse za Chałasa.

14:34

W przerwie zmiana w Jagiellonii. Tomasz Bandrowski zastąpi Macieja Gajosa

45'

Słaba pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów. Karygodny błąd Rogalskiego na początku spotkania postawił Portowców w bardzo trudnej sytuacji. Jagiellonia spełnia swój obowiązek prowadząc ze słabym rywalem na własnym terenie.

44'

Dani Quintana groźnie dośrodkował z rzutu wolnego, lecz po raz kolejny doskonale interweniował Janukiewicz.

44'

Frączczak ukarany żółta kartką za faul na Rafale Grzybie.

43'

Plizga wbiegł w pole karne Pogoni, lecz sprytnie poradził sobie z zagrożeniem Emil Noll.

41'

kolejny strzał z dystansu Rogalskiego, który bardzo dobrze odnalazł się na dwudziestym piątym metrze. Strzał Pomocnika zbyt słaby dla Słowika.

38'

Murayama faulował Kupisza w lewym sektorze boiska. Plizga idealnie dośrodkował na nogę Dźwigały, który mocno strzelił na bramkę Portowców. Tylko doskonała interwencja Janukiewicza uratowała Pogoń przed stratą kolejnej bramki. Golkiper gości przypomniał wszystkim jak doskonałym refleksem dysponuje.

35'

W ataku Jagiellonia. Lewą stroną atakował Hanzel, lecz Słowak na pozycji spalonej.

33'

Portowcy prezentują dziś poziom drugoligowy. Jagiellonia odrobinę lepiej lecz samo spotkanie jak na razie na poziomie pierwszej ligi. Straty, straty, jeszcze raz straty.

31'

Hernani faulował Kupisza w okolicach pola karnego. Gajos uderzył z rzutu wolnego prosto w Janukiewicza.

27'

Obudzili się gospodarze. Atak lewą stroną zakończył się faulem Hricko na Kupiszu. Maciej Gajos uderzył z rzutu wolnego na bramkę Pogoni z bardzo ostrego kąta. Janukiewicz z problemami przeniósł piłkę nad bramką.

26'

Jaga wyraźnie cofnięta za podwójną gardą. Pozwala wyszaleć się Portowcom, którzy notują zbyt wiele strat by stworzyć zagrożenie pod bramką Słowika.

24'

Ława faulowany w środku pola. Wrzutka w pole karne Akahoshiego nie przyniosła zagrożenia gdyż na spalonym był Emil Noll.

22'

Dośrodkowanie Lewandowskiego na głowę Frączczaka. Pomocnik Portowców minimalnie obok bramki Słowika.

20'

Akcje lewą stroną Portowców. Akahoshi dograł piłkę na piąty metr lecz tam czujnie obrońcy Jagiellonii oddalili zagrożenie od własnej bramki.

18'

Beznadziejna strata Rogalskiego w środku pola. Pomocnik Portowców musiał ratować się faulem na Frankowskim.

15'

Fantastycznie przebił się Rogalski przez defensywę Jagiellonii! Strzał pomocnika Pogoni był jednak dużo za słaby by sprawić problem Słowikowi.

14'

Rogalski uderzył z dystansu wysoko nad bramką Słowika.

13'

Dużo głupich strat po stronie Pogoni na które czekają tylko Plizga z Frankowskim.

11'

Pogoń zgodnie z oczekiwaniami naciska Jagiellonie, a ta próbuje groźnie kontratakować.

9'

Frączczak fatalnie przyjął piłkę w polu karnym marnując stuprocentową sytuację! W idealnej pozycji był Chałas, lecz nie doczekał się podania.

8'

Kupisz wbiegł dynamicznie w pole karne, lecz przegrał pojedynek siłowy z Hernanim.

7'

Dośrodkowanie Akahoshiego prosto w ręce Słowika.

6'

Po stracie bramki zaatakowała Pogoń. Portowcy wywalczyli rzut rożny.

4'

Żółta kartka dla strzelca bramki za zdjęcie koszulki w geście radości.

4'

Frankowski pewnie w lewy dolny róg!

4'

Strzał z rzutu wolnego po którym ręką zagrał Rogalski! Rzut karny!

3'

Kontratak gospodarzy zatrzymany przez Emila Nolla, który faulował Plizgę na 18. metrze.

2'

Rogalski próbował zagrać prostopadłą piłkę do Chałasa. Faulowany w środku pola przez piłkarza Jagielloni.

1'

Rozpoczęli gospodarze!

13:31

Pogoń w rundzie wiosennej nie strzeliła ani jednej bramki z akcji. Statystyka ta na pewno doda pewności siebie gospodarzom, ale nie powinna uśpić ich czujności. Pogoń musi się kiedyś przełamać i mecz w Białystoku będzie do tego doskonałą okazją

13:13

Rezerwowi Pogoni: Dušan Perniš, Edi Andradina, Donald Djoussé, Robert Kolendowicz, Wojciech Golla, Adrian Budka, Sebastian Rudol.

13:13

Rezerwowi Jagiellonii: Łukasz Skowron, Tomasz Bandrowski, Euzebiusz Smolarek, Ugochukwu Ukah, Michał Fidziukiewicz, Min Kyun Kim, Tomasz Kowalski.

13:12

Spotkanie poprowadzi kontrowersyjny arbiter - Marcin Borski. Wszyscy kibice z pewnością będą przyglądali się dokładnie pracy słabo ocenianego sędziego.

13:09

W składzie gości nastąpiło kompletne przemeblowanie od ostatniego spotkania z Lechem. Aż 7 zmian w podstawowej jedenastce Portowców. Do podstawowej jedenastki wskoczył Bartosz Ława, który od jesiennej kontuzji stracił na bardzo długo miejsce w wyjściowym składzie Dumy Pomorza.