Poniedziałek, 1 kwietnia 2013, godz. 13:30
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
2 : 3
Ruch ChorzówRuch Chorzów
97'

Sędzia kończy spotkanie. Chorzowski Ruch wygrywa 3:2. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

93'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Piękne podanie Starzyńskiego do Smektały, który na raty pokonuje brakarza Zagłębia!!!

92'

Kuświk za Jankowskiego

91'

Adrian Błąd opuszcza boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki za faul taktyczny

90'

4 minuty dolicza arbiter

87'

Baszczyński brzydko fauluje w polu karnym Woźniaka uderzając go w okolice przełyku łokciem. Arbiter jednak nie zauważył całej sytuacji.

86'

Ruch już praktycznie całą "11" broni 1 punktu na swojej połowie

85'

Smektała za faul taktyczny

84'

Woźniak w przeciągu 2 minut oddał dwa strzały na bramkę ale oba słabe i niecelne

82'

Szyndrowski za faul ogląda 4 żółtą kartkę w sezonie

80'

Abwo zmienia Małkowskiego

80'

Mogło być groźnie po akcji Jankowskiego który zagrywał do Starzyńskiego jednak arbiter podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego

77'

I mamy zapowiadaną zmianę - Smektała zmienia Zieńczuka

76'

Za chwilę Smektała pojawi się na boisku

75'

Dośrodkowanie Bilka do Woźniaka, który uderza nad bramką z 11 metrów

74'

Marek Zieńczuk za protesty ogląda żółtą kartkę

71'

Dwadzieścia minut do zakończenia spotkania. Będą jeszcze bramki?

69'

Malinowski zmieniony przez Szyndrowskiego

69'

Ucierpiał Malinowski ale szybko wstał po chwili znów kolejny zawodnik leży na boisku - to Adrian Rakowski

66'

Ostra walka w drugiej połowie. Małkowski do Rakowskiego, który z powietrza uderza wysoko nad bramką

64'

Świetny powrót Małkowskiego, który w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Starzyńskiego!!

63'

Błąd do Małkowskiego, który w polu karnym walczy z Djokicem. Piłka wychodzi za linię końcową i od brami zaczynają goście.

61'

Po kapitalnych pierwszych 15 minutach drugiej połowy chwila spokoju na murawie.

58'

Robert Jeż bezpośrednio z rzutu wolnego strzela ale Peskovic łapie piłkę

57'

Błąd brzydko fauluje rywala i ogląda kartkę

56'

Janoszka za zdjęcie koszulki ogląda żółtą kartkę

54'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Zieńczuk dośrodkowuje w pole karne a Janoszka kapitalną główką doprowadza do wyrównania!!!

53'

G o o o o l l l ! ! ! Fenomenalna akcja Cotry, który pognał prawą stroną i zagrał świetną piłkę do Adriana Błąda, który z bliska wepchnął piłkę do bramki!!!

52'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Zieńczuk dośrodkowuje w pole karne a .... Cotra ładną główką pokonuje Gliwę!!!

51'

Godal opuszcza boiska w jego miejsce Costa

51'

Adrian Rakowski po kapitalnym przepuszczeniu piłki przez Błąda nie trafia do bramki z 8 metrów!!

50'

Zagłębie na połowie Ruchu próbuje konstruować kolejną akcję ofensywną

47'

Godal leży na boisku po starciu z jednym z rywali i prawdopodobnie będzie potrzebna druga wymuszona zmiana

46'

Niebiescy zaczynają drugą połowę

14:30

Już za chwilę wracamy na drugą połowę meczu

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania w Lubinie. Ruch ma przewagę ale piłkarzom ze Śląska brakuje dokładności.

45'

60 sekund doliczył sędzia

43'

Doświadczony Baszczyński świetnie wybił piłkę Woźniakowi przed polem karnym Ruchu

42'

Chorzowianie mają przewagę w tym spotkaniu ale brakuje im skuteczności. Zagłębie jeżeli nie zmieni sposobu gry może zostać ukarane

40'

Fantastycznie Gliwa broni w sytuacji sam na sam z Zieńczukiem

38'

Kapitan gospodarzy jednak nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Adrian Rakowski

37'

Adam Banaś ma chyba problemy z kontuzją jakiej doznał na początku spotkania i nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę

35'

10 minut do końca pierwszej połowy. Nad stadionem w Lubinie zaświeciło słońce. Komu ono przyniesie szczęście?

32'

Jankowski pada w polu karnym Zagłębia bez reakcji arbitra

31'

Zieńczuk z 30 metrów ... na wiwat !!

29'

Hanzel fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

29'

Jankowski w świetnej sytuacji nie przejął piłki i Gliwa poza polem karnym wybija piłkę na aut

27'

Kolejna akcja Ruchu, Starzyński strzela z 20 metrów i Gliwa na raty łapie piłkę

25'

Dobrą akcję Starzyńskiego przerwał Godal

24'

Zagłębie próbowało wyprowadzić kontrę po niedokładnym zagraniu z rzutu wolnego Zieńczuka ale na środku boiska gospodarze zgubili piłkę

21'

Znów kolejna świetna akcja gospodarzy - Godal wyprowadził piłkę z własnej połowy, podał do Błąda, który jednak przy próbie uderzenia został zablokowany

19'

Kapitalnie strzela z 20 metrów Robert Jeż i piłka o centymetry mija słupek bramki Ruchu

17'

Chwila spokoju na boisku. Dużo fauli w środku boiska

15'

Zieńczuk zagrywa długa piłkę do Panki, który uderza z narożnika pola karnego wysoko nad bramką

13'

Djokić po dośrodkowaniu Janoszki strzela głową wprost w bramkarza a na boisko wraca kapitan Zagłębia

11'

Adam Banaś utykając opuszcza boisko, gospodarze przez moment w "10"

10'

G o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Fenomenalne zagranie Roberta Jeża do Adriana Błąda, który lewą nogą z 8 metrów pewnie pokonuje Peskovica!!!

8'

Maciej Jankowski znów po błędzie obrony Zagłębie oddaje uderzenie na bramkę. Strzał napastnika Ruchu zostaje zablokowany

7'

Mecz powoli się rozkręca. Oba zespoły toczą walkę o zdobycie przewagi, która zaowocowałaby bramką

5'

Pierwsza, doskonała okazja Ruchu. Jankowski świetnie poradził sobie z Banasiem wpadł w pole karne ale naciskany przez Godala nie potrafił oddać celnego strzału na bramkę Gliwy

4'

Po akcji prawą stroną mieliśmy pierwszy korner dla Zagłębia rozegrany jednak niedokładnie i od bramki zaczyna bramkarz Niebieskich

3'

Teraz Vidanow fauluje rywala i rzut wolny dla Ruchu jednak bez żadnego zagrożenia dla bramki Gliwy

2'

Cotra wskoczył na plecy Starzyńskiego i faulował go

1'

Zaczynamy!!

13:29

Przed meczem minuta ciszy poświęcona pamięci byłego trenera Ruchu Jerzego Wyrobka

13:28

Ruch na niebiesko, Zagłębie na pomarańczowo-czarno

13:27

Tomasz Garbowski wyprowadza oba zespoły na murawę stadionu w Lubinie.

13:20

Zmarznięci kibice w Lubinie z niecierpliwością czekają na pierwszy gwizdek. Zagłębie nie przegrało od 9 spotkań w lidze. Ostatnia porażka gospodarzy miała miejsce 3 listopada więc ciężkie zadanie przed podopiecznymi Jacka Zielińskiego

13:14

Oba zespoły rozgrzewają się na boisku. W Lubinie prószy delikatny śnieżek.

13:03

Rezerwowi Ruch: Krzysztof Kamiński, Łukasz Tymiński, Robert Chwastek, Marcin Kikut, Grzegorz Kuświk, Jakub Smektała, Marek Szyndrowski

13:01

Rezerwowi Zagłębie: Marek Kozioł, Elton Lira, Costa Nhamoinesu, David Abwo, Damian Kowalczyk, Adrian Rakowski, Kamil Wilczek

12:37

Po sobotniej wygranej Bełchatowa ten mecz dla goście będzie miał duże znaczenie, ponieważ brak punktów może spowodować nerwowe ruchy w Chorzowie

12:36

Już za niecałą godzinę początek pierwszego poniedziałkowego spotkania w ramach 20 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W Lubinie zmierzy się miejscowe Zagłębie z Ruchem Chorzów