Poniedziałek, 1 kwietnia 2013, godz. 18:30
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
0 : 2
Lech PoznańLech Poznań
94'

Koniec spotkania w Szczecinie. Lech nie daje szans Pogoni. Gracze Mariusza Rumaka wygrywają 2:0 po golach Marcina Kamińskiego i Aleksandara Tonewa.

94'

Jeszcze niecelny strzał Ceesay'a po dośrodkowaniu Lovrencsicsa.

93'

Lech rozgrywa piłkę w środku boiska. W tym meczu nic nie powinno się już zmienić.

90'

Sędzia Frankowski doliczył do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

89'

Teodorczyk znów trafia do siatki gospodarzy. Tym razem również był jednak spalony.

85'

Nieuznany gol Teodorczyka. Sędzia ocenił, że podający byłemu graczowi Polonii Możdżeń był na pozycji spalonej.

84'

Wracamy do gry. Akahoshi dośrodkował w pole karne Lecha. Obrońcy gości zdołali jednak wybić piłkę.

82'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem ucierpiał... sędzia liniowy. Służby medyczne przykładają lód do uda arbitra.

81'

Ostatnia zmiana w Lechu. Schodzi Tonew. Za niego Mateusz Możdżeń.

80'

Piłka "wrzucona" w pole karne Pogoni. Teodorczyk zgrał piłkę głową, ale Ceesay uderzył niecelnie.

78'

Potężny zamach prawą nogą wziął Adrian Budka. Piłka, odbita od nóg obrońców Lecha, ledwo dotoczyła się pod nogi Buricia.

77'

Murayama zdołał dośrodkować w pole karne Lecha. Do piłki nie doszedł jednak Djousse.

75'

Słaby fragment gry na stadionie w Szczecinie. Dużo przerw i fauli.

74'

Komplet zmian wykorzystuje trener Wdowczyk. Chałas za Ediego.

73'

Druga zmiana w ekipie "Kolejorza". Djurdjević zastępuje Murawskiego.

71'

Dobre uderzenie z lewej nogi w wykonaniu Akahoshiego sprzed pola karnego. Dobrze broni Burić.

68'

Żółta kartka dla Trałki za faul na Akahoshim.

63'

"Żółtko" dla Emila Nolla.

62'

Murayama, były zawodnik Gwardii Koszalin, notuje czwarty mecz w Ekstraklasie.

61'

Roszada personalna także w drużynie Lecha. Linetty zastępuje Hamalainena.

60'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Murayama za Kolendowicza.

57'

Z 25 metrów uderzył Akahoshi. Trafił jednak w mur.

57'

Rzut wolny dla Pogoni. Może być groźnie...

56'

Jeszcze jeden celny strzał Budki. Burić ponownie na posterunku.

55'

Efektowna akcja gospodarzy zakończona celnym strzałem. Edi świetnie rozegrał piłkę z Budką. Burić broni jednak uderzenie tego drugiego. Po chwili także dobitkę będącego na spalonym Djousse.

53'

Mogło być 3:0 dla "Kolejorza". Goście oddali dwa celne strzały na bramkę Pernisa. Golkiper Pogoni dwukrotnie świetnie zatrzymał uderzenia Murawskiego.

51'

Dośrodkowanie Akahoshiego z rzutu rożnego. Burić piąstkuje piłkę daleko poza pole karne.

48'

Lovrencsics pomknął prawą stroną boiska, odegrał futbolówkę do środka do Tonewa, a Bułgar strzałem po ziemi podwyższył na 2:0.

48'

2:0 dla Lecha! Tonew!

47'

Strzał Teodorczyka z prawej strony pola karnego Pogoni. Pernis bez większych problemów łapie piłkę.

46'

Wracamy na stadion w Szczecinie. Czy Pogoń jest w stanie odmienić losy meczu?

47'

Koniec I połowy. Lech prowadzi w Szczecinie do przerwy 1:0.

44'

Rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie Murawskiego zbyt mocne - piłka w rękach Pernisa.

42'

Lech w ataku. Uderzenie Lovrencsicsa blokują defensorzy gospodarzy.

40'

Pierwsza naprawdę groźna akcja Portowców. Strzał Donala Djousse sparował do boku Buric. Tam czekał już Budka, który jednak się pogubił i niedokładnie dograł piłkę do Ediego.

33'

Żółta kartka dla Wołąkiewicza

30'

Pogoń po straconej bramce zupełnie się pogubiła. Kolejorz w natarciu.

27'

Bramka dla Lecha! Po prostym błędzie obrońców Pogoni Kamiński pewnym strzałem pokonuje Pernisa!

24'

Kiepsko wygląda dzisiaj Adrian Budka, który notuje stratę za stratą.

21'

Groźna akcja Lecha Poznań. Strzał głową Teodorczyka zablokowany przez Hernaniego.

19'

Przymusowa zmiana w Pogoni. Lewandowski zastąpił kontuzjowanego Pietruszkę.

17'

Dośrodkowanie Levrencsicsa idealnie trafiło na głowę Teodorczyka. Piłka po strzale odbiła się od słupka i wyszła na plac gry.

16'

Na placu gry leży kontuzjowany Pietruszka.

14'

Mocny strzał Rogalskiego z 30 metrów niepewnie broni Buric

13'

Dobra akcja Lovrencsisa. Łatwo ograł Pietruszkę i dograł piłkę na Piąty metr. Tam na posterunku był jednak Emil Noll, który oddalił zagrożenie od bramki Portowców,

10'

Doskonała centra Ediego na głowę Hernaniego. Strzał Brazylijczyka końcami palców broni Buric!

9'

Żółta kartka dla Kamińskiego za faul na Edim.

8'

Spotkanie jak na razie toczone jest w dobrym tempie. Akcja Portowców zakończona dośrodkowaniem Kolendowicza. Dobrze ustawiony był jednak Wołąkiewicz, który przeciął to podanie.

7'

Enil Noll ograny jak dziecko przez Teodorczyka. Podanie reprezentanta Polski jednak za mocne i piłka w rękach Pernisa.

4'

Kontrowersyjna decyzja sędziego. Żółta kartka dla Donalda Djousse

4'

Murawski dobrze przebił się przez obronę, lecz po raz kolejny zabrakło ostatniego podania.

2'

Bardzo groźnie Portowcy. Djousse przebił się w pole karne i wycofał piłkę na jedenasty metr, lecz to podanie przecięli obrońcy Lecha,.

1'

Pierwsza akcja Lecha. Teodorczyk pobiegł lewym skrzydłem, lecz dośrodkowanie reprezentanta Polski bardzo niecelne.

1'

Rozpoczęli piłkarze Lecha!

18:30

Minuta ciszy za zmarłych kibiców Lechii oraz ku pamięci Floriana Krygiera

18:26

Sędziowie wyprowadzają piłkarzy na boisko.

18:24

Frekwencja jak na razie zawodzi. Około 6-7 tys sympatyków Dumy Pomorza pojawiło się na trybunach.

18:20

Sektor gości wypełniony po brzegi. Na trybunach trwa typowa wymiana "uprzejmości".