GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 0
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
96'

Koniec meczu! Z wynikiem 1:0 zwycięża GKS, Zubas wychodzi z czystym kontem z kolejnego meczu, Śląsk natomiast ponosi pierwszą porażkę.

95'

Na spalonym Nowak, akcja przenosi się pod pod bramkę GKSu, kolejna próba Śląska, gola mimo tego brak.

94'

Zubas ma dużo szczęścia, z trudem opanowuje piłkę, ale jednak broni.

92'

Adrian Basta leży na boisku a na wykonanie rzutu rożnego czeka Śląsk Wrocław.

91'

Żółtą kartką ukarany zostaje Kowalczyk.

90'

Sędzia dolicza do drugiej połowy spotkania 6 minut.

90'

Gonzalez zmienił Madeja.

89'

Taktyczna zmiana w GKSi-ie.

86'

Dobra postawa defensywna GKS-u, Śląsk nie jest w stanie wyprowadzić groźnej akcji.

83'

Zmiana w Śląsku. Mouloungui za Ostrowskiego.

81'

Akcja Śląska, piłkę dostał Gikiewicz, jednak Ćwieląg nie dał rady odpowiednio się ustawić, by przyjąć piłkę.

80'

Rzut wolny dla Bełchatowa, do boku Michalski, troszkę miotają się zawodnicy przy linii i aut dla Gospodarzy.

77'

Żołtą kartką ukarany Sawala.

73'

Piłkarze Bełchatowa przenoszą grę na połowę rywala, jednak zmuszeni byli się wycofać. Kilka długich podań i piłkę przejmuje Śląsk, piłka wychodzi poza linię boczną boiska.

71'

Sobota oddaje długi strzał, którym nie zagroził Brunatnym, gramy dalej.

70'

Ćwieląg w nieudolny sposób dośrodkowuje z rzutu wolnego.

68'

Żółta kartka dla Wacławczyka.

66'

Zmiana w WKSie! Cetnarski za Stevsnovicia.

64'

Fauluje Baran i mamy rzut wolny dla Śląska - Ćwieląg z dystansu i WKS mógł po raz kolejny sytuację strzelecką, znów jej nie wykorzystali.

62'

Dobra akcja Śląska! Ćwieląg do Gikiewicza, który spudłował, próbował dobić,nadal bezskutecznie.

60'

Zrobiło się nerwowo, jednak póki co Stanislav Levy nie decyduje się na zmiany.

59'

Śląsk miał szansę na wyrównanie, ale Ćwieląg nie podołał.

57'

GOOOOL. Madej strzela z rzutu karnego i 1:0 dla Gospodarzy.

55'

Wchodzi Rafał Gikiewicz, aby zastąpić w bramce Kelemena. Z boiska schodzi Mila.

53'

Żółta Kartka dla Gikiewicza

53'

Żółta kartka dla Mili.

52'

Kelemen ukarany za faul na Nowaku.

51'

Pudło Stevanovicia, Sobota umieszcza piłkę w bramce, lecz gol nie zostaje uznany.

50'

Z wolnego dośrodkowywał Mila, strzelał Kowalczyk, lecz został zablokowany.

48'

Kosznik otrzymuje żółtą kartkę za faul na Ćwielągu.

46'

Na boisku pojawia się Bartosz Żurek, za Mateusza Maka.

46'

Nowak za Grzeszczyka.

46'

Witamy ponownie i zapraszamy do śledzenia relacji z drugiej połowy spotkania.

45'

Pierwsza połowa meczu bez zachwytów. Bełchatów oddał 5 strzałów, Śląsk 4, jednak były to bezskuteczne uderzenia. Liczymy na ciekawsze akcje po przerwie.

45'

Na spalonym Gikiewicz, sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Stevanović próbował uderzać na bramkę Zubasa, jednak nic z tego.

43'

Ostre wejście Barana, na boisku pokłada się Gikiewicz.

42'

Szansa na kontrę dla GKS-u, nieudolne rozegranie piłki i od bramki Kelemen.

40'

Rzut wolny dla Śląska.

39'

Strzelał Grzeszczyk, jednak zbyt lekko, na dodatek niecelnie.

36'

Piłka przerzucana jest z jednej strony boiska na drugą. Szansę miały oba zespoły, obie nie zostały jednak wykorzystane. Próbował Elsner - nieudolnie. Sobota po indywidualnej akcji strzelił w długi róg, tam był Zubas. Natomiast kontrę mógł wyprowadzić Traore, jednak nieco się pogubił.

30'

Wydawać by się mogło, że oba zespoły grają dość ostrożnie. Jednak strzał próbować oddać Mila, z którego nie uzyskał jednak bramki.

25'

GKS w polu karnym Śląska, jednak szybkie przeniesienie gry na drugą stronę boiska Ostrowski mógł wykorzystać swoją sytuację, jednak niepotrzebnie zawahał się.

22'

Mila traci piłkę, Śląsk szybko jednak ją odzyskuje pod bramką przeciwnika Rok Elsner przyjął piłkę i ładnie wyszedł na pozycję skrzydłowego, jednak nic z tego.

19'

Śląsk wymienia serię podań, Ćwieląg próbował uderzać, ale jego strzał był bardzo niedokładny, nie zagrażał w żaden sposób bramce Gospodarza.

18'

Na spalonym Wacławczyk

17'

Ćwielong wstrzelił piłkę w pole karne Bałchatowa, jednak trafił prosto w głowę obrońcy .

15'

Z trybun niesie się nieśmiały doping kibiców GKS-u. Traore kierował się w tym czasie w stronę bramki, jednak był na spalonym.

13'

Walka trwa, przy piłce dłużej utrzymywali się Gospodarze wymieniając sporą ilość podań. Piłka została im odebrana i wreszcie wybija ją Kelemen, aby nadać akcji dalszy bieg.

11'

Przy piłce Śląsk, wymiana podań Gości, którym jednak nie udało się stworzyć żadnej groźnej sytuacji.

7'

Sobota przy piłce, jednak Grzeszczyk przeszkodził mu w prowadzeniu piłki.

6'

Rzut wolny dla GKS-u, Traore i Bełchatów nadal przy piłce. Jednak nie nadążył Ostrowski.

3'

Stały fragment dla Bełchatowa, Wacławczyk. Wybija Sobota, który utrzymał się przy piłce, jednak Gikiewicz po przyjęciu nie opanował piłki.

3'

Piłka do Gikiewicza, jednak nic z tego nie wynikneło.

2'

Pierwsza akcja Śląska i rzut wolny dla Śląska.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie.

15:45

Na trybunach można dojrzeć Jacka Krzynówka. Przed rozpoczęciem meczu minuta ciszy upamiętniająca zmarłych kibiców.

15:30

Pozostało 15 minut do rozpoczęcia spotkania. Bukmacherzy za faworyta uznali niemalże jednogłośnie Śląsk Wrocław.

14:55

Osłabieniem zespołu z Bełchatowa może okazać się nieobecność w składzie Maćka Wilusza, który pauzuje za kartki. Śląsk Wrocław natomiast rozegra dzisiejsze spotkanie najmocniejszym składem. Goście grali w obecnym sezonie z Brunatnymi już dwukrotnie i mają na koncie dwa zwycięstwa. W pojedynku ligowym WKS zwyciężył 2:1, natomiast w meczu 1/8 Pucharu Polski 3:0. Strzały na bramkę zespołu z Bełchatowa szczególnie upodobał sobie Łukasz Gikiewicz, który do siatki trafiał trzykrotnie w obu wyżej wymienionych meczach.

14:48

Wiosną wiele osób nas chwali, na pewno udało nam się wytworzyć nową jakość. Brakuje nam tylko jednej rzeczy, mianowicie bramek. Jeśli poprawimy skuteczność, możemy być jeszcze groźniejsi - podkreśla zawodnik GKS-u Łukasz Madej.

14:47

Bełchatowianie rozpoczęli rundę wiosenną nieco lepiej niż przewidywano – mają bowiem na swoim koncie cztery bezbramkowe remisy , w tym z obecnym liderem T- mobile Ekstraklasy Legią Warszawa. Zespół trenera Kieresia co prawda jak dotąd nie stracił bramki, ale skutecznością też nie grzeszy.

14:35

Oba zespoły rozegrają mecz pod niemałą presją, bowiem gospodarz w tabeli rozgrywek zajmuje obecnie pozycję outsidera, co z pewnością jest dla GKS-u okolicznością motywującą. Śląsk natomiast ma na koncie Mistrzostwo Polski z zeszłego sezonu, a tytuł ten wielu kibiców i sympatyków futbolu uznaje za zobowiązujący do ogrania drużyny ze strefy spadkowej.