Urban do Podgórskiego i kapitan Piasta z 20 metrów strzela nad poprzeczká

68'

Kolejny raz kapitalnie Trela broni uderzenie Buzaly nogami

66'

Akcja Cicmana z Docekalem jednak w momencie finalizacji ten pierwszy na spalonym

65'

Warunki do gry niestety coraz trudniejsze

64'

Kapitalnie w sytuacji sam na sam broni Trela!!!!!!

62'

Akcja w polu karnym Piasta jednak bez zagrożenia

61'

Duda za Kacprzyckiego

60'

Trela w polu karnym uprzedza Buzałę

58'

Urban za Zganiacza

57'

Pojedynek biegowy Cicmana z Brożkiem wygrywa ten drugi i od bramki Buchalik

55'

W Gliwicach śnieg sypie coraz mocniej i wieje coraz mocniej co z pewnością nie ułatwia gry

52'

Szybka kontra gości - Buzała jednak nie opanował piłki

50'

Deleu faulowany przez Matrasa w polu karnym Lechii

49'

Błędy w obronie Piasta niewykorzystane przez gości jednak

47'

Szybki początek drugiej połowy w wykonaniu obu drużyn

46'

Gramy

19:30

Śnieg zaczyna sypać a przed nami za moment 2 połowa meczu. Lechia wraca na boisko

45'

Koniec 1 połowy. Obie drużyny walczyły ale fajerwerków nie oglądaliśmy

44'

Kapitalny strzał Rubena broni Buchalik

41'

Błąd Klepczyńskiego przy wyprowadzaniu piłki ale goście zgubili piłkę

37'

Szybka kontra Piasta po błędzie Janickiego piłkę dogrywa do osamotnionego na 16 metrze Cicmana Podgórski. Pomocnik Piasta uderza jednak nad bramką

37'

Brożek dośrodkowuje z rzutu wolnego po faulu na Buzale ale Bieniuk uderza wysoko nad poprzeczką

34'

Cicman dośrodkowuje a Docekal uderza źle głową i piłka przelatuje obok bramki

32'

Uderzający z 16 metrów Podgórski trafia w ... Rubena

30'

Pół godziny spotkania za nami. Cały czas wyrównane spotkania oglądamy w Gliwicach

29'

Matras upominany przez arbitra za faul na Wiśniewskim w środku boiska

26'

Matras faulowany w środku boiska. Rzut wolny egzekwował Polak ale zrobił to fatalnie

24'

Groźna akcja Lechii zmarnowana przez egoizm Wiśniewskiego, który uderzył z 30 metrów wprost w Trelę

22'

Po dograniu Pietrowskiego strzelał na bramkę Wiśniewski kierując jednak futbolówkę nad bramką

20'

Walka, walka - spotkały się naprawdę dwie wyrównane drużyny dziś w Gliwicach

17'

Kolejny raz szybkiej akcji próbowal Buzała ale napastnikowi Lechii uciekła piłka

15'

Po ładnej akcji gości uderzenie Pietrowskiego zablokował Zbozień

12'

Bardzo dobry doping z obu stron niesie się po Okrzei a na boisku trwa ostra walka

10'

Po dośrodkowaniu kapitana Piasta Matras głową z 6 metrów nie trafia w bramkę

9'

Podgórski faulowany przez Deleu około 30 metrów od brasmki

7'

Pierwsze minuty to delikatna przewaga Piasta. Lechia schowana czeka na kontry

5'

Polak przegrał pojedynek biegowy z Wiśniewskim ale dzięki asekuracji nie doszło do groźnej sytuacji pod bramką Treli.

3'

Akcje Buzały przerywa Cicman

2'

Znów próbował Piast ale znów niedokładnie

1'

Podgórski po rzucie wolnym próbuje zagrać do Docekala ale piłka wypada za linię końcową

1'

Spotkanie zaczynają goście

18:28

Oba zespoły wychodzą na murawę pod przewodnictwem arbitra z Lublina

18:21

Już za moment początek spotkania

18:07

Prowadzący w C+ Grany Poniedziałek Krzysztof Marciniak rozmawia na murawie z zaproszonymi gośćmi

17:59

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Na spotkanie dotarła także grupa kibiców z Gdańska

17:57

Rezerwa gości:Sebastian Małkowski , Krzysztof Bąk, Adam Duda, Maciej Kostrzewa, Kacper Łazaj, Mateusz Machaj, Wojciech Zyska

17:51

Rezerwa gospodarzy: Jakub Szumski, Kornel Osyra, Rudolf Urban, Tomasz Bzdęga, Paweł Oleksy, Marcin Robak, Matej Izvolt

17:29

Stadion świeci pustkami jednak mamy nadzieję, że w momencie 1 gwizdka panować tu będzie doskonała atmosfera