Korona KielceKorona Kielce
2 : 1
Ruch ChorzówRuch Chorzów
95'

Koniec meczu. Korona zwycięża z Ruchem Chorzów 2-1. Dzięki temu zwycięstwu kielczanie odskoczą chorzowianom na 4 punkty. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

95'

Starzyński miękko w pole karne z wolnego, ale prosto w dłonie Małkowskiego. Fatalne dośrodkowanie.

94'

Niewiele zabrakło aby Kuświk doprowadził do remisu! Uderzał zza linii pola karnego nad bramką!

91'

I jeszcze bardzo duże wsparcie w końcówce od kibiców Ruchu.

90'

Doliczono 4 minuty.

90'

Sierpina z dystansu obok słupka.

89'

Kikut 3 minuty po wejściu na boisko ukarany zółtą kartka.

87'

Dośrodkowanie z rożnego, Panka nie miał jak lepiej uderzyć bo był dobrze kryty i piłka poleciała obok bramki.

86'

Kikut za Konczkowskiego.

85'

Sytuacji jak na lekarstwo. Piłka toczy się w środku pola.

82'

Ruch atakuje, ale brakuje strzałów na bramkę.

80'

Ruch w natarciu. Czy goście doprowadzą do remisu?

78'

Lisowski dośrodkowywał w pole karne, ale nikt z zawodników Korony nie doszedł do tej piłki.

75'

Zawistowski za Foszmańczyka.

75'

A kibice Ruchu nucą dobrze znaną piosenkę 'Jaki tu spokój...'.

74'

ruch się trochę otworzył i stara się wyrównać.

71'

Tym razem Starzyński z dystansu bardzo niecelnie.

69'

Szansa na kontrę dla chorzowian, ale ponownie kończy się to przed polem karnym Korony. W odpowiedzi Korona i strzał Korzyma za lekki.

68'

Na bardzo dużą pochwałę zasługują kibice Ruchu. Bardzo słyszalni dzisiaj na stadionie.

65'

Strzał Foszmańczyka niecelny.

64'

Sierpina za Janote.

63'

Kontaktowy gol dla gości! Starzyński czubkiem buta po długim słupku strzela bramkę! Ruch jeszcze walczy!

63'

2-1! Starzyński!!

60'

Trochę za mocne dośrodkowanie Starzyńskiego do Panki.

59'

Za Malinowskiego wchodzi Tymiński.

56'

Golański z wolnego, obrońcy Ruchu wyjaśniają sytuację. Korona w natarciu.

55'

Golański pewnie z karnego! 2-0!

54'

Rzut karny dla Korony! Foszmańczyk pada w polu karnym! Sędzia nie gwizdnął, ale asystent zauważył przewinienie!

52'

Kuświk uciekł jednemu z obrońców Korony, ale następny już zabrał mu piłkę.

51'

Na spalonym Korzym.

50'

Korzym zagrał do Jovanovicia, ale ten wyszedł z piłką za linie.

48'

Golański z rzutu rożnego, ale piłka w locie minęła linie końcową boiska.

46'

Na drugą połowę za Jamróza wchodzi Stąporski.

46'

Początek drugiej połowy. Przy piłce Ruch.

46'

Koniec pierwszej połowy. Korona zasłużenie do przerwy prowadzi 1-0 po bramce Korzyma. Wracamy za 15 minut.

46'

Panka bardzo wysoko nad bramką.

45'

Doliczono jedną minutę.

44'

A teraz kartka dla Janoty za faul.

42'

Kuświk ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką.

42'

Baszczyński przed szansą! Wrzutka z wolnego w pole karne Korony na głowę Baszczyńskiego który z bliskiej odległości głową uderza nad bramką!

39'

Tempo trochę siadło. Korona cały czas atakuje bramkę Ruchu.

36'

Kuświk fauluje przed własnym polem karnym.

34'

Korona dalej w natarciu.

32'

Wydawało się, że z tej akcji nic nie będzie, ale Jamróz czubkiem buta w polu karnym zagrał do Korzyma, a ten nie dał szans Peskoviciowi!!

32'

1-0 KORZYM!!

32'

Golański z lewej strony ni to strzelał ni to wrzucał, a piłka o milimetry minęła bramkę Ruchu. Było groźnie.

31'

Djokić ukarany zółtą kartką za brutalne wejście łokciem. Wydawać się mogło, że za to powinien być nawet czerwony kartonik....

29'

Teraz Ruch przed szansą! Sultes wpadł w pole karne, ale oddał bardzo niecelny strzał.

27'

Stano świetnie wyminął defensora Ruchu w polu karnym, ale źle zagrał do Foszmańczyka i akcja nie powiodła się.

26'

Ale sytuacja dla Ruchu! Wrzutka z rzutu wolnego na głowę niekrytego Panki który uderza głową prosto w Małkowskiego!

23'

Kielczanie wyczekują chorzowian na własnej połowie.

21'

Tym razem Panka z dystansu, ale także bardzo niecelnie.

18'

Golański wrzucał z wolnego dość płaską piłkę, obrońcy Ruchu wybili piłkę na rzut rożny z którego nic nie wynikło.

16'

Uderzenie Janoszki z dystansu daleko obok bramki.

14'

Przed szansą znowu Korzym! Wrzutka w pole karne - Korzym uderzał głową obok bramki!

13'

Więcej przy piłce utrzymuje się Korona, ale nie przekłada się to na sytuacje.

10'

Dośrodkowanie Djokicia bardzo nieudane.

10'

Lisowski wpadł w pole karne, ale obrońcy Ruchu bez problemu zabrali mu piłkę.

9'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Ruchu, ale defensorzy chorzowian wybijają piłkę.

7'

Korona od początku meczu atakuje bramkę Ruchu.

5'

I pierwsza wymuszona zmiana w tym meczu. Za kontuzjowanego Zieńczuka wchodzi Sultes.

4'

Szansa dla Korony! Korzym wpada w pole karne, uderza, ale jego strzał odbija się od nóg golkipera gości!

2'

Okazja do kontry dla Ruchu, ale Zieńczuk na środku boiska traci piłkę.

13:30

Początek meczu. Przy piłce Korona.

13:28

Piłkarze już wychodzą na murawę.

13:23

W rundzie jesiennej w Chorzowie padł wynik 1-1. Bramkę dla Ruchu strzelił wtedy Piech, a dla Korony Stano.

13:19

Piłkarze już powoli schodzą do szatni. Za 10 minut rozpoczynamy pierwszy sobotni mecz T-Mobile Ekstraklasy!

13:14

Kibice Ruchu już bardzo głośni na Arenie Kielc.

13:14

W Kielcach dzisiaj bardzo zimno, ale słonecznie.

13:10

Kibice z Chorzowa już zajmują swoje miejsca w sektorze gości.

13:08

13:01

Ławka rezerwowych Ruchu Chorzów: Krzysztof Kamiński, Marcin Kikut, Grzegorz Kuświk, Arkadiusz Lewiński, Pavel Sultes, Łukasz Tymiński oraz Marek Szyndrowski.

13:00

Ławka rezerwowych Korony Kielce: Wojciech Małecki, Piotr Malarczyk, Mateusz Stąporski, Kamil Adamek, Paweł Zawistowski, Łukasz Sierpina oraz Karol Angielski.

12:58

Mecz zespołów z dołu tabeli. Korona obecnie plasuje się na 13 miejscu, a Ruch na 14 pozycji. Chorzowianie w razie zwycięstwa wyprzedzą Koronę do której tracą zaledwie jeden punkt.

12:56

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 19 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Korona Kielce na własnym obiekcie podejmie Ruch Chorzów.