1 : 2
22:39

Co to było za spotkanie! Spodziewaliśmy się hitu kolejki i nie jesteśmy zawiedzeni! A kolejne emocje już jutro! Zapraszamy na nasze relacje LIVE w Ekstraklasa.Net! Dzisiaj już dziękujemy, życzymy miłego wieczoru i do zobaczenia!

94'

Zamieszanie w polu karnym Legii, wybicie piłki i Legia może świętować! Koniec spotkania i pierwsze zwycięstwo stołecznej drużyny od początku grudnia!

94'

I jeszcze jeden aut dla gospodarzy!

93'

Mocne wybicie spod bramki Zajaca, ale gospodarze nie opanowali piłki i jedynie aut dla nich.

93'

Ostatnie sekundy spotkania!!

93'

Kontra Podbeskidzia, ale nie opanował piłki Malinowski. Aut dla Legii.

92'

Rozpędził się Bereszyński. Pilka do Brzyskiego, który próbuje oddać strzał ale wysoko ponad bramką!

92'

Legia teraz spokojnie rozgrywa na połowie Podbeskidzia.

92'

Faulowany na połowie Podbeskidzia Ljuboja, szybkie rozegranie gości, ale piłka ląduje na aucie.

91'

Do drugiej części gry arbiter doliczył trzy minuty!

90'

Kuciak ratuje Legię! Kapitalne uderzenie Cetkovicia świetnie wybronił Kuciak i mamy rzut rożny!

90'

Ostatnia zmiana w składzie Legii. Furman za Łukasika.

89'

Legioniści szybko odzyskują piłke i już w natarciu! Podanie do Radovicia i próba przelobowania Zajaca, ale przelobował równiez i bramkę!

88'

Dośrodkowanie i glówka. Piłka ląduje pewnie w rękach Zajaca.

88'

Legioniści próbują sie przedrzeć przez obronę gospodarzy i udaje się wywalczyć rzut rożny.

88'

Legioniści od rzutu wolnego.

87'

Piłkarze Podbeskidzia starają sie jak moga, ale Legia jak uskrzydlona szybko odbiera piłke gospodarzom.

86'

Zabrakło teraz precyzji po przepieknej akcji Radovicia! Piłka mija bramke o niecałe pół metra!

86'

Ekspresowa odpowiedź gości i już mamy dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia.

85'

Legia utrzymywała sie przy piłce ale udało się ją przejąć zawodnikom gospodarzy, którzy próbowali zbudować jakąś akcję.

84'

Zmiana także w składzie Legii. W miejsce Koseckiego Tomek Brzyski.

83'

Ljuboja ma dziś jakiegoś pecha ze spalonymi! Po raz kolejny gwizdek sędziego przerywa akcję Legii.

82'

Mamy zapowiadana zmianę. Na ostatnie osiem minut w miejsce Slobody marko Cetković!

82'

Lewą stroną teraz Podbeskidzie pod przewodnictwem Darka Łatki, ale piłka wybita poza linię boiska.

82'

A w drużynie Podbeskidzia szykuje się kolejna, ostatnia juz zmiana...

81'

Mocne dośrodkowanie w pole karne i próba oddania strzału, ale interweniuje Kuciak ratując Legię przed kolejną utratą prowadzenia!

80'

Już sie wydawało że Legia szybciutko odbierze piłkę gospodarzom, ale kolejny faul w meczu i mamy rzut wolny dla Podbeskidzia.

80'

Jeszcze jeden rzut rożny, kolejne dośrodkowanie, ale tym razem zakończone faulem na zawodniku gospodarzy i wybija Zajac.

80'

Rzut rożny i znowu Zajac ratuje Podbeskidzie po główce zawodnika Legii!

80'

Znowu groźnie w polu karnym Podbeskidzia! Bardzo mocny strzał Koseckiego po rękach Zajaca omija bramkę!

79'

Podbeskidzie-Legia

78'

Kolejny rzut rożny i kolejne dośrodkowanie, ale tym razem faulowany Zajac.

78'

Mamy drugą zmianę w Podbeskidziu. W miejsce Chmiela pojawia się Janeczko.

76'

Strzał nie do obrony! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Łatka, ale prosto pod nogi Wawrzyniaka, który nie dał szans Zajacowi i umieścił piłkę w siatce.

76'

GOOOOOOOOOOOOOL! Znowu Legia na prowadzeniu! Wawrzyniak!

75'

Szybko rozpoczyna Legia, wywalczając pod rząd dwa rzuty rożne.

74'

Robert Demjan wymierzył precyzyjnie w samo okno bramki Kuciaka! Duży błąd obrony, która dopuściła do dośrodkowania rywali!

74'

MAMY WYRÓWNANIE!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Demjan!

73'

Szybka kontra Legii rozpoczęta przez nieudane dośrodkowanie Sokołowskiego, na szczęscie dla gospodarzy piłka laduje w rękach Zajaca.

73'

Mamy rzut wolny dla Podbeskidzia. Dośrodkowanie w pole karne wybijają Legioniści, do piłki dochodzi Deja, podanie na prawo do Sokolowskiego ale nie wyszlo mu podanie do środka i piłkę przejmują goście.

72'

Goście przejmują piłkę i próba wrzutki w pole karne, ale mamy kolejny spalony.

71'

Łukasik z rzutu rożnego ale wybijają piłke gospodarze.

71'

Nieudane dośrodkowanie Koseckiego i Legioniści wywalczyli rzut rożny. Za to na boisku w miejsce Marka Saganowskiego, strzelca jedynej bramki w tym meczu, pojawia się Dwaliszwili!

69'

Szykuje sie nam zmiana w składzie Legii.

68'

Goście teraz na połowie rywala, skutecznie utrzymują się przy piłce, ale ciężko przedrzeć się przez obronę zawodników Podbeskidzia. Ljuboja próbuje oddać strzał, ale ten odbija się od piłkarza gospodarzy.

67'

Podbeskidzie ewidentnie wzięło się do pracy i stara się zbudować akcję i zagrozić bramce Legii, ale legioniści skutecznie w tym przeszkadzają, szybko odzyskując piłke.

66'

Zamieszanie w polu karnym Legii kończy się wybiciem piłki na aut.

66'

I kolejny faul na zawodnikach Podbeskidzia, powinna być druga kartka dla Wawrzyniaka za faul na bielszczaninie.

65'

Na boisku leży Dariusz łatka po starciu bodajże z Saganowskim i rzut wolny dla gospodarzy.

64'

Zawodnikom gospodarzy udaje się odzyskać piłkę i wyjść na połowę Legii.

63'

Świetne uderzenie Ljuboji i tak samo dobra interwencja Zajaca! Ale przy piłce nadal utrzymują się goście!

63'

Jeszcze przed rzutem wolnym zmiana w składzie Podbeskidzia. Za kontuzjowanego Telichowskiego pojawia się Deja!

62'

Legia szybko wychodzi do przodu i odwraca nam się sytuacja. Będzie rzut wolny dla Legii tuż sprzed pola karnego po faulu Slobody, a zółtą kartką za dyskusje ukarany zostaje bramkarz gospodarzy.

60'

Na noszach zostaje zniesiony z murawy Telichowski, który ucierpiał w zderzeniu z Kuciakiem.

59'

60'

Dobre dośrodkowanie Chmiela i mamy zamieszanie w polu karnym Legii. Na murawie wylądowali Kuciak, opatrywany jest jeden z zawodników Podbeskidzia, ale nie mamy rzutu karnego.

59'

I znowu rzut wolny dla Podbeskidzia z bliskiej odległości do pola karnego. Bereszyński fauluje Demjana.

59'

Dośrodkowuje Telichowski ale uderza ponad bramką.

58'

Mamy rzut wolny dla Bielszczan i żółta kartkę dla Wawrzyniaka.

58'

Podbeskidzie ruszyło teraz do ataku by odrobić straty! Po akcji gospodarzy Kuciak wybijając piłkę trafia wprost w rywala, ale piłka trafia poza boisko!

57'

Takie zamieszanie pod bramką, że dopiero teraz możemy dokładnie opisać sytuację! Kosecki trafił w poprzeczkę po podaniu Radovicia, Saganowski dobił głową i choć Marek Sokołowski próbował wybić piłkę, przekroczyła ona linię bramki i mamy prowadzenie gości!

53'

GOOOOOOOOOOOOL! Mamy gola w Bielsku-Białej! Kosecki w poprzeczkę, błąd Sokołowskiego i Saganowski kieruje piłkę do bramki!

52'

Szybka kontra Legii, wyskoczył do piłki Kosecki ale niedokładnie wymierzył głową w piłkę i strzał niecelny.

51'

Wreszcie wchodzimy w pole karne Legii! Podbeskidzie na lewym skrzydle, dośrodkowanie, ale przewrócił się w polu zawodnik bielszczan. Nie mamy rzutu karnego, a sam piłkarz nie protestuje. Gramy dalej.

50'

Legia teraz nie daje za wielu szans gospodarzom na zbudowanie akcji, znów zbliżając się do pola karnego Podbeskidzia, ale tym razem Saganowski faulował i rzut wolny dla bielszczan.

49'

Dośrodkowanie wybijają zawodnicy Podbeskidzia, do piłki wraca Radović, do Koseckiego, dośrodkowanie, ale po raz kolejny interwencja gospodarzy, brak szczęścia i precyzji sprawia, że w Bielsku nadal bez gola.

48'

Mamy rzut rożny dla Legii.

48'

Podbeskidzie utrzymało się chwile przy piłce, próbując zbudować akcję, ale szybko wraca ona do gości.

47'

Legia znów próbowała zagrozić bramce Zajaca, ale tym razem Daniel Ljuboja na spalonym.

46'

Saganowski! Niewiele brakło Legii by wyjść na prowadzenie! Rewelacyjne wyjście gości po fatalnych błędach obrony i uderzenie minimalnie obok bramki!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Kolejne minimum 45 minut emocji przed nami! Oba zespoły bez zmian

21:47

Mamy już kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania więc zapraszamy do galerii!

21:42

Odczytano już najciekawsze z przysłanych przez kibiców życzenia dla przedstawicielek płci pięknej, którym i my w ich dniu życzymy wszystkiego najlepszego!

21:41

A na stadionie zapowiadane obchody dnia kobiet:)

21:41

Trzeba przyznać, że piłkarze obu drużyn nas dzisiaj nie zawodzą i fundują nam niesamowite emocje, szybkie zwroty akcji, szybsze bicie serca...! Oby druga połowa była taka sama, a nawet jeszcze lepsza, bo brakuje nam najważniejszego: GOLI!

47'

Koniec pierwszej połowy! Pomimo wielu groźnych akcji w Bielsku-Białej bezbramkowy remis!

46'

Próbował jeszcze Kosecki, ale jak zwykle - zabrakło precyzji i typowo dzis dla strzałów Legionistów piłka wysoko ponad bramką!

45'

Do pierwszej części meczu arbiter doliczył tylko minutę!

45'

Głęboka wrzutka z autu w wykonaniu Podbeskidzia, ale obrońcy Legii zajęli się piłką.

43'

Zarówno strzał jak i dobitka zablokowane przez gości! Fatalnie wykonanie stałego fragmentu gry.

42'

Kolejny rzut wolny w tym meczu, ale tym razem dla Podbeskidzia i z naprawdę dobrego miejsca by oddać strzał na bramkę!

41'

Bardzo dobry strzał Paweli! Kuciak ratuje gości!

40'

Kontruje Podbeskidzie, ale świetne interwencje Legionistów pozwalają wywalczyć tylko rzut z autu!

40'

Za mocne dośrodkowanie Łukasika mineło zarówno zawodników Legii i gotowego do strzału Saganowskiego, jak i piłkarzy gospodarzy i od bramki rozpocznie Zajac.

40'

I znów mamy faul blisko pola karnego gospodarzy! Tym razem Damian Chmiel sfaulował Koseckiego!

38'

W rewanżu kontra Legionistów, wyjście w trójkę do przodu, jednak Ljuboja traci piłkę.

39'

Szybka kontra Podbeskidzia i świetne dośrodkowanie Sokołowskiego z prawego skrzydła wybite przez obrońców gości.

36'

37'

Znów ponad bramką Ljuboja po długim podaniu Radovicia!

36'

Pięknie na lewym skrzydle okiwał obrońców Legii Demjan, niestety nieskuteczne dojście Telichowskiego i gospodarze stracili piłkę.

36'

Opatrywany jest za to Vrdoljak, który nabawił się urazu nosa.

35'

Mamy dobrą wiadomość dla kibiców Legii: Kosecki wrócił na boisko.

34'

Nie ma gola! Zabrakło precyzji i piłka rozminęła się z bramką o niecałe pół metra!

34'

Daniel Ljuboja...

33'

Nie wiadomo czy opatrywany poza murawą Kosecki wróci na boisko...

33'

Kolejna kartka i rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego! Fabian Pawela sfaulował Koseckiego i teraz naprawdę dobra okazja dla gości na wyjście na prowadzenie.

32'

Co to była za akcja! W ostatniej chwili Pietrasiak dogonił Łukasika, który bardzo łatwo przedarł sie środkiem boiska i znalazł sie prawie sam na sam z Zajacem! Rzut rożny!

31'

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego, wybite przez Kuciaka.

30'

Rewelacyjnie wyszedł teraz do przodu Piotr Malinowski, podanie do Paweli i dośrodkowanie, ale jeden jedyny obecny w polu obrońca Legii zastopował podanie i mamy rzut rożny dla bielszczan!

29'

Troszkę chaotycznej gry przy środku boiska, krótkie szybkie podania, straty piłki po obu stronach.

28'

I już mamy długie podanie do przodu pod pole karne gospodarzy. Kolejna świetna wrzutka Bereszyńskiego, ale głową wybijają obrońcy Podbeskidzia.

28'

Teraz spokojne rozegranie Legii na własnej połowie.

27'

Trzeba przyznać że starają się dzisiaj kibice Podbeskidzia! Bardzo głośny doping na Rychlińskiego pokazuje, jak ważny jest ten mecz dla bielszczan.

24'

Mamy juz trzecią żółtą kartkę dla zawodnika gospodarzy za faul na Bereszyńskim. Wydaje się że zawodnikowi niewiele brakło, by trafił w piłkę, ale niestety wymierzył w stopę Bereszyńskiego.

24'

Od bramki do bramki, tym razem w natarciu Podbeskidzie, które jednak w zamieszaniu straciło piłkę.

23'

Na prawym skrzydle rozpędził się teraz Bereszyński, po raz kolejny Legia zaczęła budować kolejną akcję, ale chyba zabrakło tutaj zawodnikowi długości boiska i rozpocznie Zajac.

23'

23'

Gra nabiera tempa! Świetna akcja Podbeskidzia, szybkie celne podania, Malinowski prostopadle do Chmiela, ale nie udało się pomocnikowi trafić do bramki gości!

21'

Świetnie wyszedł teraz Kosecki i to już tylko rewelacyjna postawa Zajaca uratowała zawodników gospodarzy po rażących błędach obrony!

20'

Coraz ciekawiej robi się nam w Bielsku-Białej! Już dwa razy niewiele brakowało by Legioniści wyszli na prowadzenie! Niecelny strzał Ljuboji!

18'

Sypią sie kartki w tym meczu, teraz ukarany został Anton Sloboda, zawodnik Podbeskidzia, za brzydki faul na Łukasiku.

18'

Kolejna żółta karta w tym meczu, tym razem dla Dariusza Łatki!

17'

Legia stara sie atakowac, ale nadal w zagraniach gości brakuje skuteczności i tylko to ratuje gospodarzy przed naprawdę poważnym zagrożeniem.

14'

I mamy żołtą kartkę dla Ivicy Vrdoljaka!

13'

I znów w natarciu zawodnicy Podbeskidzia, którzy starają się na lewym skrzydle zbudować akcję mogącą zagrozić bramce gości. Skuteczna jednak obrona Legionistów i rzutem z autu rozpoczną kandydaci na Mistrza Polski.

12'

Druga dobra wrzutka Bereszyńskiego w pole karne Podbeskidzia, ale zabrakło celnego uderzenia z główki Saganowskiego. Piłka ponad bramką Zajaca.

10'

Szybka kontra Podbeskidzia! Świetnie wyminął piłkarza gospodarzy Sokołowski, ale zamiast dośrodkować za długo przytrzymał piłkę i mamy tylko rzut z autu.

10'

Teraz po rzucie wolnym dla gości Legioniści rozegrali piłkę i zbudowali naprawdę niebezpieczną akcję, mogąca zagrozić bramce Zajaca, zwłaszcza ze względu na zamieszanie w polu karnym. Bramkarz jednak zachowuje zimną krew i piłka trafia w jego ręce.

8'

Telichowski próbował oddać strzał na bramkę, ale bardzo niecelnie i piłka wysoko ponad poprzeczką.

7'

Świetnie teraz rozpoczęli atak zawodnicy Podbeskidzia! Szybkie wyjście Paweli i próba rozegrania zatrzymane przez dobrą interwencję gości.

6'

Ljuboja faulowany przez Koniecznego i mamy rzut wolny dla gości, który wykona Łukasik.

5'

I mamy pierwsze uderzenie w tym meczu po ładnej akcji Legii na lewym skrzydle. Błąd obrony pozwolił na wyjście niepilnowanemu Koseckiemu, zabrakło jednak celności i piłka rozminęła się z bramką.

4'

I dalej Podbeskidzie! Pomimo straty piłki szybkie odzyskanie i po raz kolejny na prawym skrzydle, tym razem Malinowski i próba dośrodkowania, niestety niecelna i piłka nie dociera ani do zawodnika gospodarzy, ani do bramki.

4'

Podbeskidzie pomimo pierwszego niepowodzenia próbuje dalej, tym razem na prawym skrzydle, jednak skutecznie akcję przerwali obrońcy warszawian.

4'

W odpowiedzi zawodnicy gości próbują się przedrzeć w pole karne Podbeskidzia, jednak po podaniu Radovicia zawodnik Legii na spalonym.

2'

Rewelacyjne rozegranie i prostopadłe zagranie do Paweli rozpoczyna nam to spotkanie w wykonaniu gospodarzy, starających się od samego początku zagrozić bramce Legii.

1'

Rozpoczynamy spotkanie! Od środka boiska wyjątkowo dobrze przygotowanego dziś stadionu przy Rychlińskiego rozpoczynają gospodarze!

20:45

I dokładnie tak jak zapowiadaliśmy, na trybunach pojawili się kibice sympatyzujący z drużyną gości.

20:44

Zawodnicy wychodzą już na boisko przy akompaniamencie Janosika!

20:43

Dla obu drużyn będzie to spotkanie niezwykle ważne. Legia warszawa nie radzi sobie ostatnio najlepiej i czeka na przełamanie, by zwiększyć przewagę nad depczącym jej po pietach Lechem. A z drugiej strony mamy walczące o utrzymanie Podbeskidzie, dla którego każdy punt jest na wagę pozostania w Ekstraklasie!

20:41

Niecałe pięć minut i rozpoczniemy drugi mecz osiemnastej kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

20:38

Piłkarzy dodatkowo może zmotywować fakt, że na trybunach zasiądzie dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski, Waldemar Fornalik, by obserwować zawodników obu drużyn.

20:35

Choć w Bielsku-Białej nie jest za ciepło, to na trybunach atmosfera wręcz gorąca i nie ma się czemu dziwić. Na to spotkanie wykupione zostały wszystkie wejściówki!

20:24

Zapraszamy także na facebookowy profil Podbeskidzie Bielsko-Biała Ekstraklasa.Net, dzięki któremu możecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi bielskiego klubu!

20:20

Mamy jeszcze 25 minut do rozpoczęcia spotkania, zachęcamy więc do zapoznania się z naszą zapowiedzią dzisiejszego pojedynku: Podbeskidzie - Legia LIVE! Potencjalny hit kolejki w Bielsku-Białej

20:18

A tak prezentuje się ławka rezerwowych Legii: Wojciech Skaba, Michał Żewłakow, Tomasz Brzyski, Janusz Gol, Dominik Furman, Michał Kucharczyk, Wladimer Dwaliszwili

20:18

Znamy już składy w jakich obie drużyny wystąpią w dzisiejszym spotkaniu! Na ławce rezerwowych Podbeskidzia zasiądą: Krzysztof Baran, Michal Piter Bucko, Juraj Dancik, Marko Cetković, Marcin Wodecki, Adam Deja, Mateusz Janeczko

20:08

Już niecałe 40 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka Pawła Gila na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej! Przed nami nie lada emocje - z typowanym do spadku Podbeskidziem zmierzy się dzisiaj warszawska Legia, kandydat do Korony Mistrza Polski! Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania!