Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
93'

Wisła Kraków bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Białą. Kibice w Krakowie mogą czuć niedosyt i być rozczarowani słabym wynikiem "Białej Gwiazdy". Krakowianie po dwóch meczach dorobili się zaledwie 2 punktów i ani razu nie potrafili trafić do bramki przeciwnika.

90'

Żołta kartka dla Cetkovica

89'

Janeczko zmienia Pawelę

88'

Żółta kartka dla Sobolewskiego

83'

Wodecki ukarany zółtą kartką

83'

Cóż za szansa dla Wisły! W stuprocentowej sytuacji zawiódł Iliev, miał szansę na poprawę lecz znowu chybił. Mogło być 1:0 dla krakowian

78'

Jovanovic dośrodkowywał z prawej strony w kierunku Ilieva, lecz graczowi Wisły piłkę z głowy "ściągnął" Sokołowski

77'

Chrapek zagrywał do wychodzącego na czystą pozycję Sikorskiego, lecz połapali się w tym wszystkim obrońcy Podbeskidzia

76'

Wodecki zmienia Chmiela

75'

Sikorski zastępuje Boguskiego

71'

Cetkovic zmienia Slobodę

70'

Małecki zdecydował się na niekonwencjonalne zagrane i uderzał na bramkę z rzutu wolnego z lewej strony. Piłka ponad bramką

69'

Żółta kartka dla Łatki za faul na Ilievie

66'

Sędzia początkowo wskazał na "wapno" dla Wisły, po czym zmienił zdanie i ukarał żółtą kartką Boguskiego...

60'

Chrapek zmienia Burligę

59'

Z głębi pola zagranie do Demjana, ten jednak się myli i jego strzał obroniony przez Pareikę

58'

Małecki uderzał z dystansu w sam środek bramki. Piłkę pewnie łapie Zajac

55'

Zamieszanie w polu karnym Wisły!! Z prawej strony dośrodkowywał zawodnik Podbeskidzia, następnie piłki nie złapał Pareiko, Demjan strzelał, futbolówka odbiła się od bramkarza Wisły i ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie dla gospodarzy

54'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Chmiel, piłkę głową zagrywał Pawela, lecz ta minęła bramkę wiślaków

53'

Żółta kartka dla Chaveza

51'

Strzał Demjana - znacząco obok bramki Pareiki

49'

Na murawie z bólu zwija się Radosław Sobolewski. Zawodnik mocno odczuł starcie z jednym z graczy Podbeskidzia

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę gry!

19:29

10153 - tyle osób ogląda dziś mecz ze stadiony przy Reymonta

19:20

Kibice Wisły wywalczyli dla siebie w głosowaniu… strefę kibica T-Mobile Fan Zone. Przy okazji dzisiejszego meczu strefa pojawiła się przy stadionie. Pośród przygotowanych atrakcji są m.in. stanowiska z grą FIFA13, gigant stół do piłkarzyków czy symulator rzutów karnych. Atrakcje zaplanowano także na samym stadionie. W czasie przerwy odbywa się na murawie boiska konkurs strzałów na pustą bramkę z połowy boiska.

19:20

Obie drużyny nie rozpieszczają kibiców pięknymi okazjami i widowiskową grą. Skutkuje to bezbramkowym remisem, co kibice zgromadzeni przy Reymonta przyjmują mimo wszystko z rozczarowaniem. Po niezłej grze w pierwszej odsłonie spotkania w meczu Wisły z Jagiellonią oczekiwali z pewnością więcej od swoich ulubieńców. Być może wynagrodzą oni im to w drugiej odsłonie gry. Podobnie sprawa ma się z Podbeskidziem - fani tego zespołu po przekonującej wygranej nad białostoczanami pragnęli, by i w Krakowie bielszczanie pokazali się z dobrej strony.

45'

Koniec pierwszej części spotkania

45'

Iliev zagrywał do Bunozy, dośrodkowywał do Boguskiego, lecz zawodnik Wisły minął się z piłką i na aut wybijał gracz Podbeskidzia

44'

Z rzutu wolnego uderzał Chmiel, piłki dopadł Pawela i strzelał głową, lecz piłka minęła bramkę Pareiki

42'

Iliev dośrodkowywał z rzutu rożnego, a piłkę na lewą stronę zgrywał jeszcze Bunoza. Bez oczekiwanego skutku, żaden z jego kolegów z zespołów nie przejął futbolówki

41'

Niezła okazja Patryka Małeckiego. Piłka po jego mocnym strzale ledwie musnęła poprzeczkę

36'

W krótkim czasie dwa dobre zagrania Chaveza, który rozbił ataki rywali.

30'

Dogodna sytuacja dla Wisły! Małecki dośrodkowywał, piłkę przyjął Boguski i... zupełnie nie trafił w bramkę

26'

Iliev ukarany żółtą kartką

25'

Iliev dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka trafiła pod nogi Małeckiego, lecz jego strzał zablokowany przez jednego z bielszczan

23'

Małecki dośrodkowywał z lewej strony, lecz żaden z jego kolegów nie zamykał tej akcji

20'

Kontratak krakiwian. Małecki z lewej strony wrzucał piłkę w pole karne, Burliga zgrywał futbolówkę w stronę Boguskiego, a ten... strzelił panu Bogu w okno

18'

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

16'

Bunoza ładnie dośrodkowywał piłkę, lecz minął się z nią Iliev...

15'

Żółta kartka dla Wilka

15'

Malinowski zagrywał do Paweli, lecz ten uderzył słabo i futbolówkę przechwytuje bramkarz gospodarzy

14'

Telichowski zamierzył się na bramkę Pareiki, lecz piłka po jego strzale wychodzi na rzut rożny

12'

Piłkarze Podbeskidzia domagają się rzutu karnego. Jovanovic atakował Malinowskiego, lecz arbiter uznał, że wszystko odbywało się zgodnie z przepisami.

8'

Piłka od Boguskiego w kierunku ustawionego na prawej stronie Burligi, wybita przez obrońców bielszczan.

6'

Sloboda zagrywał w kierunku Paweli, lecz połapali się we wszystkim obrońcy Wisły

3'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Małecki, do piłki doszedł jeszcze Boguski, lecz nic nie wyszło z tej akcji gospodarzy - piłka w rękach Zajaca

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczyna mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Podbeskidziem Bielsko-Biała!

18:29

Oto kibiców podziękowanie, jesteś jednym z nas i tak pozostanie - głosi transparent wywieszony przez fanów Wisły. Poniżej podobizna Bogusława Cupiała, właściciel klubu

18:27

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na boisko. Kibice odśpiewując hymn „Białej Gwiazdy”.

18:27

Skład gospodarzy na dzisiejszy mecz jest nieco przerzedzony. Brakuje Łukasza Garguły, Cwetana Genkova, którzy zmagają się z kontuzjami oraz Arkadiusza Głowackiego pauzującego za czerwoną kartkę. W wyjściowym składzie miał pojawić się tez Kamil Kosowski, lecz zastąpi go Burliga.

18:25

Obecną formę Wisły skomentowali ludzie związani niegdyś z „Białą Gwiazdą”. - Wisła nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. W następnej kolejce gra z Podbeskidziem i musi to spotkanie wygrać. W innym przypadku sytuacja może się zrobić dla krakowian bardzo nieciekawa. Wtedy Wisła, zamiast w górę tabeli, będzie musiała oglądać się za siebie – mówił Motyka, były piłkarz krakowskiego klubu. Zdziwiony postawą piłkarzy Wisły Kraków jest także Werner Liczka, eks-trener klubu - Jestem załamany grą Wisły. Ten zespół ma duży problem. Czasami próbowałem analizować przyczyny, ale przyznaję, że ich nie rozumiem.

18:23

Z kolei w kiepskich nastrojach są fani „Białej Gwiazdy”. W ostatniej kolejce krakowianie jedynie zremisowali z ostatnią drużyną w tabeli. Złe wrażenie tylko trochę zatarło zwycięstwo nad Jagiellonią w Pucharze Polski. Jeśli Wisła chce choć trochę poprawić humory swoich kibiców, koniecznie musi zgarnąć dziś 3 punkty. I to nie w byle jakim stylu.

18:23

W spotkaniu przeciwko „Jadze” trener Dariusz Kubicki zdecydował się przede wszystkim na grę z kontry. Odnosił się do tego szkoleniowiec Wisły, Tomasz Kulawik - Podbeskidzie gra przede wszystkim na kontrę. W ostatnim meczu mieli niecałe 40 procent posiadania piłki, ale dobrze kontrowali Jagiellonię. Dlatego postaramy się te ich zapędy do szybkich ataków ograniczyć.

18:22

Rezerwowi Podbeskidzie: Krzysztof Baran, Michal Piter-Bucko, Juraj Dancik, Marko Cetković, Adam Deja, Mateusz Janeczko, Marcin Wodecki

18:21

Rezerwowi Wisła: Michał Miśkiewicz, Kew Jaliens, Daniel Brud, Łukasz Burliga, Michał Chrapek, Daniel Sikorski, Paweł Stolarski

18:21

Podbeskidzie nieźle rozpoczęło rundę wiosenną, wygrywając z Jagiellonią 0:4. Wynik ten to najwyższa wygrana bielszczan w najwyższej klasie rozgrywkowej. Apetyty kibiców z Bielsko-Białej zaostrza dodatkowo fakt, że ich ulubieńcy dobrze radzą sobie występując przeciwko Wiśle. Ostatnio przyjeżdżając do Krakowa za każdym razem wracają z tarczą.

18:20

Na deser T-Mobile Ekstraklasa serwuje dziś mecz Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jest to spotkanie szczególnie istotne dla dolnej części tabeli. Zapraszamy na relację live w Ekstraklasa.net!